Opinie o Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. w Radzewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. w Radzewo

Zuzanna

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

Gjenekt5

To jest (usunięte przez administratora) brak kontaktu by powiedziec o co chodzi wy walczycie z firma grzeskowiak awasze produkty zakypine w intermarchsze w gryfine sa nia jafalne brak kontaktu z producentem ja bex obae podam 535763335 wam trzeba sanepidu reszta w rozmowie telefonicznej wý się żeście a ludzie się trujajesli będzie brak kontaktu nie waszej niby firmy w całym zachodnkiopomorski proszę przyjąć tego meola jako ostrzeżenie posiadam wasze suroki do wglądu A maja gwarancję pozdrawiam

to

szesnaście lat na surówkach? no to kolego jesteś niezły twardziel;) ale dajesz jestes na niskim stanowisku czy awansowałeś? opisz mi proszę dokładniej twoją ściezkę kariery w tej firmie, będę bardzo wdzięczny, z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie

ktoś

o 360 stopni? czyli nie zmieniło się nic :) A Dyrektor odszedł niecałe 2 lata temu. tadammmm :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o..
poszukujący_pracy

Pracuje w tej firmie już od 7 lat i dyrektor odszedł z firmy ok.4 lata temu. Ja dobry kontakt mam z szefową Agnieszką. Praca w tej firmie na dzień dzisiejszy zmieniła się o 360 stopni(na lepsze), bo jednym z nowych zarządców jest pani Agnieszka Ogórkiewicz

nie doszły kierowca Ogór

Nie bronie !Po prostu nie powielam opinii.Pozdrawiam :)

Ktoś

Szkoda że nie ma tu opcji "like" ;) szczera prawda. Wyjątkowo trafna ocena sytuacji i osoby.

blue366
@Ktoś

Proszę o kontakt

blue366
@Ktoś

kontakt praca : piotrbarski@op.pl

rozczarowany

Witam wszystkich. Chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami związanymi z zatrudnieniem, oraz kompetencjami niektórych ludzi. Być może z tego powodu firma traci, bardzo dużą sprzedaż jak i zaufanie na rynku. Posiadam doświadczenie. Od 15 lat w sprzedaży bezpośredniej jako PH. Sprzedawałem produkty spożywcze w renomowanych światowych firmach(koncernach). Wysłałem CV do firmy ,,Ogórkiewicz,, po kilku dniach zadzwonił telefon, Pani powiedziała,że jest z firmy, nie przedstawiła się,jak się później okazało była to kierowniczka. Oznajmiła, że jest skłonna mnie zatrudnić od ręki, lecz nie wie do końca, czy ja podejmę pracę, ponieważ moje CV jest tak bogate. Zaproponowała abym się przejechał w trasę, przynajmniej dwa dni i ocenił czy ta praca mnie nadal interesuje. W tym samym dniu po powrocie, powiedziałem Pani, że bardzo chętnie się tego zadania podejmę. Jednocześnie poinformowałem Panią kierownik, że na tutejszym rynku jest BARDZO dużo do zrobienia.Podkreśliłem również, że na rynku Koszalińskim można zwiększyć sprzedaż o 100%. Obsługiwany tern przez firmę ,,Ogórkiewicz,, jest bardzo rozległy. Kierowca pokonuje ogromne odległości rozwożąc do punktów, bardzo mało produktów. W tym jednym dniu, przejechał 500km. a faktury opiewały na kwotę 300-400zł. Byłem zaskoczony że kierownik nie bierze moich sugestii pod uwagę.Następnego dnia miałem jechać ponownie w trasę, jednak w godzinach popołudniowych zadzwoniła Pani kierownik że jutro nie pojadę, ponieważ ma jeszcze jednego kandydata,byłem zdziwiony, ponieważ według mojej wiedzy byłem już zatrudniony, odpowiedziałem ok. W dniu następnym t.zn. po jeździe testowej mojego kontrkandydata, zadzwoniła Pani kierownik, że w dniu dzisiejszym, chciała się ze mną spotkać. Kiedy na spotkaniu powiedziała, że ona mnie nie widzi na stanowisku kierowcy, zrozumiałem, że jest coś nie tak, a że jestem człowiekiem dociekliwym, dowiedziałem się na 1000% że Pani kierownik zatrudniła swojego kuzyna, bez doświadczenia. Poznając tę Panią jestem rozczarowany, jej aparycją,ubiorem, sposobem rozmawiania z ludźmi. Brak jakichkolwiek kompetencji kierownika. Jeżeli tacy ludzie zajmują stanowiska kierownicze, to współczuje właścicielowi firmy, która mogłaby o wiele lepiej funkcjonować na tutejszym rynku.

bibi

hej ja pracowałam tam praca fajna dział zamówień prowadzenie swoich tras itp.średnio 8h czasami jak czytam te bzdury o byłych pracodawcach to mam wrażenie że głupota ludzi która to pisze nie ma granic !ja poleca u mnie rodzina dzieci ale morze wrócę hehe

Futi

Czy ktoś pracował tam w biurze np. Na stanowisku przyjmowania zamówień ? Mógłby ktoś napisać w jakich godzinach i dniach funkcjonuje firma chodzi mi konkretnie o biuro. Z góry dziekuje

tigra

ten dyrektorek to nadal ten grubas z tomaszowa co mieszka u jednego z szefow i ponoc laczy ich cos wiecej???

Pat i Mat

Pracowałem 8 lat i stwierdziłem że już koniec. Szefowie może ok. mają lekki odchył od normy ale jeszcze ujdzie. Ale ten ich Dyrektorek to dopiero menda chodząca. Tylko patrzy jak tu cię upikolić, odciągnąć od pensji. Radzę się GRUBO bardzo Grubo zastanowić.

ktoś

tego opowiedzieć się nie da:) trzeba przeżyć:D z perspektywy czasu, wspomnienie tej firmy mnie tylko bawi :)

spss

Masz dużo szczęścia zobaczymy co będzie dalej mam dużo świadków którzy tam pracowali i potwierdzą co to za firma nie daj się

kierowca Ogórkiewicza

Ogórkiewicz pisze się przez ó a nie u ! dobre widzę ze naprawdę się nudzicie ! jak było w tej firmie nikt by nie pracował a pracuje dużo ludzi i w tym ja kierowca od prawie roku mam swoja trasę nikt nie krzyczy na mnie wiec nie rozumiem tych wpisów ....

lolek

Dodam jeszcze że powroty są również nie najkrótszą drogą gdyż z Kórnika wraca się przez Zaniemyśl do Środy i ze Środy wraca do miejsca zamieszkania ile km.nadkłada? Pani B.B pierwsza wsiada ostatnia wysiada, tak zmanipulowana jest jazda.

lolek

Dlaczego kierowca wożący ludzi ze Środy i okolicy nie zabiera po drodze kolejno ludzi z miejscowości przez które przejeżdża jadąc do Środy tylko przyjeżdża do Środy zabiera Panią B.B. pod Dino po kolejnych czkających zjawia się po 15 min.od zabrania tej Pani następnie jedzie po ludzi do Chwałkowa i Brzostka i dalej.Zabierając tych ludzi po drodze do Środy jechał by prosto na Kórnik.Pewna rada zamontować JPS w samochodzie bez wiedzy kierowcy wtedy jemu udowodnicie że nie jeżdzi ekonomicznie oraz inne rzeczy.Jaka pewność że w wolne dni samochód nie jest używany?

aSS

I jakie są godziny pracy i dni tygodnia. Bo nie pytałam na rozmowie.

aSS

A czy coś na temat pracy w biurze wiadomo? Chodzi mi o zamówienia faktury itp.. Jak to wygląda?

kierowca

Praca sama w sobie zła nie jest... jako kierowca stwierdzam że najgorsza jest ta papierologia na którą się traci kupę czasu. Trasy układane są w normalny sposób i człowiek który ma pracę we krwi a nie w (usunięte przez administratora) jest w stanie wyrabiać się w 6-9h a jak na dzisiejsze czasy taka ilość godzin i pewne 2 tyś co miesiąc nie daje powodów do narzekania. Reasumując ludzie którzy chcą pracować nie mają powodów do narzekania a ci którzy chcieliby mieć płacone za leżenie wypisują takie bzdury że praca w tej firmie jest nie wiadomo jakim horrorem...

Zostaw merytoryczną opinię o Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. - Radzewo

• Jak się pracuje w Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.?

Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.