Opinie o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CEVA Automotive Logistics Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEVA Automotive Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

gość

Pani o kurzym mózgu ! to Ty nie masz pojęcia o czym piszesz ! nie czepiam się Panów biurowych ! tylko tych co okradają firmę z nadgodzin ! czując się potrzebni ! oni sami ! Dla czego zwykły pracownik zostając po godzinach już zmęczony musi wykonać normę a jak nie wykona , często ma to wypomniane ! a biurowy palcem nie kiwnie ! posiedzi ! pochodzi jak mu siedzenie się znudzi ! nie robi nic ! każdy to widzi a Panowie nie kryli sie z tym stali i bajerowali swoje pupile !

mini

Heh widze ze nie masz sie czego czepic i znowu czepiasz sie biur! Co Cie to obchodzi co oni tam robia ty im za to nie płacisz!A pan [usunięte przez administratora] nie jest taki zły wiec jak by biurowi wykazywali swoja wydajność taka jak maja to pan [usunięte przez administratora] by sie nie czepiał.Więć sam sie zastanów o co Ci CHODZI!

gość

Oprawy baranico ! jesteś tam długo na przyjęciach i nie słyszałaś !że się ręcznie rozładowuje ! a Pan to [usunięte przez moderatora] .dla Pani [usunięte przez moderatora]!

gość

Chciałbym dożyć czasu żeby Pan [usunięte przez moderatora] Miał pod sobą całe biuro ! skończyła by się sielanka Panom biurowym ! nadgodziny nocne ! po to tylko, że czują się potrzebni ! wyśrubował by im normy ! spacerki ! pogawędki ! filmiki ! gierki ! kolesiarstwo ! układy !

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CEVA Automotive Logistics Poland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
mini

A jaki pan [usunięte przez moderatora]?Napisz konkretnie!A co do rozładunków kontenerów to akurat ja wiem jak jest ciężko i wiem ze przy tym sie nie narobi!Bo kontenerów nie rozładowuje się samemu.Jak nie masz pojęcia o pracy na przyjęciach i zapasie to nie pisz!

gość

Masz racje jest jedna osoba co robi nadgodziny u Pana [usunięte przez moderatora] Ten Pan [usunięte przez moderatora] uczciwie pracuje i nikt mu nie zazdrości tych nadgodzin .Bardzo pracowity człowiek . Dzięki jemu magazyn jest czysty ! oprócz tego rozładowuje kontenery , nie jest to lekka praca ! Chyba że ktoś nie ma pojęcia jaka to praca, może mu zazdrościć !

mini

I tu sie mylisz kolego!Nadgodziny u pana [usunięte przez moderatora] sa nie tylko na inwenturze nie wiesz to nie gadaj!Mam nadzieje ze w koncu wezmiecie sie za prace a nie za obrabianie komuś tyłka!Nie płacą wam za obgadywanie i obserwowanie tylko za prace!

Pracownikom puszczają nerwy widząc że kierownictwo przymykało oczy na okradanie firmy przez Panów w biurze jest tam spora ilość ich . Każdy chciałby zarobić więcej , my im nie zazdrościmy nadgodzin , ale niech uczciwie zapracują na nie tak jak my zwykli pracownicy .Dosyć że sami nic nie robią zostając przeważnie po 2 zm.to jeszcze zagadywali swoje koleżanki , urwało się wreszcie dzięki forum .Pana ludzie [usunięte przez moderatora] nie mają nadgodzin , jak są to sporadycznie mogą załapać się jak jest inwentura .Jeden z liderów wolał odejść od niego tylko ze względu na nadgodziny o tym Panu co dużo się mówi .Wystarczyło że kilku szykujących musiało zostać, a w biurze brakowało krzeseł do siedzenia , firma za to płaciła i nie mało .A tym co uczciwie zapracowali , niewiele dostali zapłacone.Myślę że z dnia na dzień widoczna jest poprawa .

mini

No w końcu nie czepiacie sie liderów z wysyłek!Jestem ciekawa kogo teraz sie czepicie?

magazynier

Witam ! wydaje mi się że wreszcie atmosfera w magazynie powraca , dzięki owemu foru . No i naszemu kierownikowi P.B.Inteligentnemu Panu.musiał chyba potrząsnąć biurem , nie widać Panów z biura siedzących po godzinach nic nie robiąc Nie grają w gry jak małe dzieci .Nie stoją godzinami z ulubienicami swoimi . Jednym słowem warto było coś zmienić .Na resztę nie mamy wpływu my szarzy prawnicy.Dzięki !

xxx

bo tam jest lider frajer nie nadarmo nikt go tam nie chcial i sprowadzil tam swoich przydupasow a szczegolnie sami sie domyslcie kto mu w tylek wchodzi bez masla

Szanowny Panie [usunięte przez moderatora] mam pytanie do Pana , każe nam Pan zaciskać pasa , obcina nam wypłaty , pytam dla czego nasza Pani [usunięte przez moderatora] nie zdała służbowego samochodu , ciągle ma go ? a Pan powinien dostać jej , dostał Pan nowy są dwa, koszty ogromne ! pracownicy głodują ! o co tu chodzi ?

swój

Chciałbym się dowiedzieć po co jest zatrudniony ten kierownik z Ujścia do czego ? na niczym się nie zna nie potrafi od siebie powiedzieć kilka słów , Firma mu płaci za nic, on czuje się potrzebny w tej firmie tylko on ! wystarczyło by go zwolnić . Więcej przynosi strat , nic po za tym Wojtek udaje że jest ok .takich przykładów można mnożyć jak by sie chciało coś zmienić.Tylko po co sobie zawracać głowę . Pracownicy zaczynają głodować Panie [usunięte przez moderatora] !!!

magazynier

Zapomniałeś napisać kolego że tam mają związki i kierownictwo szanuje pracowników ! a tu w tej zazranej Pile żądzą nieudaczniki dbają tylko o to żeby im było dobrze no i jeszcze Panom w biurze ! a zwykłego pracownika mają za śmieć ! ! !Dopóki będą rządzili tym magazynem nic sie nie zmieni ! cały czas szukają oszczędności tam gdzie ich nie ma ! a tam gdzie mogli by coś zmienić mają to w (usunięte przez administratora)

unname

W pile zapierdalamy za 1200 ten kto ma nawyższą stawke ma EWNTUALNIE 1250 LUB 1300 a na południu kraju taki przeciętny magazynier w tej same firmie CEVA zarabia gruubo ponad 2200zł na miesiac. i im nic nieobcinają tylko nam bo CEVA(usunięte przez administratora)

Wojtek

Tutaj nikt nikogo nie straszy.Tylko jak się nie podoba to nikt nikogo na siłę trzymac nie będzie.Takim sposobem obrzucania wszystkich błotem niczego nie załatwicie.Sprawa płacy jest prosta.Dopóki będą chętni do pracy za minimalną płacę gwarantowaną tak długo firma tyle będzie płacic.A z Was się śmieją !!! W prosty sposób można was sprowokowac.I o czym wtedy myślicie ? o płacy ? nie ! o tym aby jak najszybciej obsmarowac kolegę lub koleżanke na forum.ŻENADA!!! A tak ciekaw jestem ilu z Was będzie chętnych i odejdzie na własną prośbę .Jak Wam tak żle?ODWAGI !!!!!

Wojtek

I co byś zrobił z jednym zerem więcej ? Zastanowiłeś się ?Może by się w głowie pomieszało ! Żałośni jesteście.Nie podoba się to możemy się pożegnac.Nie ma problemu...A jak nie to do roboty.Bo na razie zajmujecie się [usunięte przez moderatora].I proponuję skończyc tą dziecinadę.Nadchodzą czarne chmury , i będzie się dzialo ! oj będzie...

to mozemy sie zamienic na wypalty hehe wtedy zobaczysz jak to fajnie jest życ za 1200 zl i skonczy sie jezdzenie na rybki z liderem szykowania ze zmiany b

wojciech

A skad też mi wiedziec jak wyżyc za 1200 zł.Przecież nigdy tyle nie zarabiałem !

magazynier

Cała polska powinna się dowiedzieć !ile płaci pracownikom za ciężką prace ! !CEVA !!! renomowana firma !!! za taką się udaje !!! Wstyd !!!

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Automotive Logistics Poland - Piła

• Jak się pracuje w CEVA Automotive Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Automotive Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CEVA Automotive Logistics Poland