Opinie o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CEVA Automotive Logistics Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEVA Automotive Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

Felixio

Firma i ludzie sa okej naprawde bardzo spoko, Polityka kierownictwa jest[usunięte przez moderatora] ,niby Sie staraja aby robola bylo jak najlepiej a sami biora coraz wiecej.. Nikt sie nie przejmuje zwyklym szaraczkiem .bo tak nas traktuja . Rozumiem ze kazdy zaczynal od zera , moze nie do konca ale jakas wyrozumialosc sie nalezy .

góral

Widzę że macie dosyć tej [usunięte przez moderatora] firmy ! oraz atmosfery jaka panuje cały czas , nie wspomnę o płacy ! nie dziwie się ze nie macie ochoty pisać . Pozdrawiam !

kowal & kraksa

widzę że u was nic się nie zmieniło mamy z marasem niezłą nerę czytając wasze wpisy umiecie tylko narzekać i siebie obrażać trzeba cieszyć się życiem bo tak krótko trwa najlepiej mając 1700 euro w kieszeni a nie marne 1600 zł trochę odwagi i nie będziecie musieli narzekać ps pozdrawiamy wszystkich szczęśliwych

????

Jakie wy brednie piszecie ludzie!!! Ogarnijcie sie!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CEVA Automotive Logistics Poland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
góral

Jakie wyssane z palca ? są kamery ,nie wiem na ile można było by je cofnąć . Widać było jak długo stały Panie i bajerowały z liderami swoimi .Masz racje nie ma do czego wracać .Tylko że te osoby które pracowały a nie stały mają teraz umowę na 3/4 etatu .gdzie jest sprawiedliwość ? i uczciwość wobec solidnych pracowników ?Jedno jest ok ! muszą teraz pracować !

xxx

Czytam forum i zastanawiam się skąd mogą wiedzieć Panie ze to własnie jest o nich wpis , nikt nie podaje nazwisk tylko jakieś zwroty dziwne .M[usunięte przez moderatora] pracuje kilka nie rozumie .Widocznie mają coś na sumieniu jeżeli myślą że to jest o nich wpis.

lodziarz

jak to mozliwe ze marlence przedluzyli umowe? przeciez nie miala dostac to biednego blazeja i mirka skreslili sby ta jedza dostala umowe. chyba dobrze robila swemu liderowi

góral

Co wy tchórze możecie zrobić ? nasrać w gacie ze strachu !będziecie pracowali za 800 zł !zamiast poszukać sobie pracy za granicą ! CEVA to juz przeszłość !Spółka z CEVA robią test jak robol długo wytrzyma !Wojtek i jego świta muszą mieć na premie dla siebie .

Góral

Powiem tak 3/4 etatu a nadgodziny non stop ....Zamiast tylko pisać na tym forum zróbcie coś zgadajcie sie....i niech cała zmiana nie przyjdzie np w czwartek,piątek do roboty moze sie obudza jak im sie wysyłki opóżnia i beda stratni na Duuuużą kwote!!

3/4 etatu ;) komentować czy nie?? hmm..

Dla osób spoza magazynu, OSTRZEŻENIE!!! Po paru latach pracy na tym magazynie przez sławną na cały Philips, Piłe i nie tylko, spółkę na umowie zwaną przez prase "śmieciową" za trud, doświadczenie, umiejętności, poświęcnie życia prywatnego w ramach "wsparcia firmy w potrzebie" (potocznie nadgodzin) w nagrode dostaniesz umowę w wymierze 75% etatu. Na nic się zdała uczciwość! Traget ponad siły, wysoka ocena comiesięczna jak i tak zostanie się porównanym do osób które pracują kilka miesięcy. Dlatego uważajcie przyszli pracownicy bo i tak was [usunięte przez administratora] bez mydła

były regałowy

Regałowi za zwyczaj nie pchają się na sztaplarki , wolą inne prace belownicę , dropy , paletowy ,przyjęcia. mają już dosyć tej pracy. norm .zagrożeń .Nie są doceniani ! wykonują pracę n wysokim poziomie ale nie mają za to uczciwie zapłacone !Kierownictwo woli doceniać Panów w biurze .Kiedyś to się skończy !

unname

Kocham CEVE!!! CEVA 4ever

spólka

Teraz już wiem dlaczego Panowie mają obchód w poniedziałek , mają spokój , mogą się skupić na porządkach a nie na realiach , problemach , zagrożeniach .zazwyczaj tego dnia jest mało pracy w regałach.za zwyczaj rusza wszystko po śniadaniu a oni są już po obchodzie .Interesują się wyłącznie pierdołami .Wystarczyło by żeby przeszli się po 2 zm. jak zostają szykujący po godz .gdzie jest sporo wysyłek ,W jakich warunkach pracują regałowi i szykujący. inspekcja pracy kazała by zamknąć ten magazyn.No tak ale ukarali by tego szarego pracownika a nie tego co wymusza na nich normy pracy.i zezwala na takie zagrożenia

Jak ktoś zostanie kaleką na tym magazynie lub zginie , Zaczną myśleć !cały czas jest wyścig szczurów!! obym się mylił ! i nigdy nie doszło do wypadku ! Oni będą niewinni !!!, tylko ten szary pracownik co nie ma wyboru , jak będzie pracował zgodnie z BHP.zrobi im mało , zostanie zwolniony ! a ten co zrobi dużo pracy musi ominąć przepisy BHP inaczej się nie da ! Przy tak dużej ilości osób w regałach prosi się o wypadek !Tylko jak ktoś wcześniej wspomniał oni nie chodzą jak jest dużo pracy .i udają ze nie ma problemu .

szykujący

Oni są dobrzy, ale w karaniu pracownika nie wynagradzaniu ! jak jest dużo pracy w regałach , szykujących po godz.spora ilość ! gdzie jest duże zagrożenie o wypadek , nie ma żadnego z kierowników , Raczej nie mieli by ochoty patrzeć w jaki sposób regałowi wykonują swoją prace .Gdzie wstawiają lub wyciągają palety na dużych wysokościach a szykujący pobierają towar .muszą osiągnąć ich target ! a jak jest mało pracy wychodzą , czepiają się pierdół ! wtedy przeszkadza im mały kawałek papieru walającego się ! a jak jest dużo pracy mogło by być nasrane gówno na środku nie zauważą tego ! Ten z Ujścia jest wybitny ! Szkoda że się marnuje w tym magazynie , zrobił by karierę na śmieciowisku ! potrafi odróżnić folie od papieru !tylko to!

XY

[usunięte przez administratora] .Szuka oszczędności tam gdzie się nie da , a gdzie są nie robi nic,Dobrzy pracownicy szukają pracy na zachodzie ,mają dość tej zasranej firmy ,i atmosfery nie wspomnę o płacy.Wydaje mi się że jest z jednego zadowolony , z wysokim poziomie umieralności na tym magazynie .Pozbędzie się starych pracowników !zastanawiam się czy jest świadomy pracy regałowych w jakim stresie pracują , maja odpowiedzialność ,idąc do pracy zastanawiają się czy ten dzień jest ich ostatni w tej firmie .Kierownictwo może popełnić błędy , regałowy NIE MA PRAWA ! Za jakie śmieszne wynagrodzenie pracują !Ta osoba która wprowadziła dla regałowych target powinna sama pokazać czy dała by radę wykonać bezpiecznie tą normę pracy !Jeden dzień może tak ?

magazynier

Nasze kierownictwo CEVY jest głuche na cierpienie swoich zwykłych szarych pracowników ! dla nich liczy się tylko swój gruby portfel !!!

szykujący

NIc się raczej nie zmienia na lepsze ! ściemniacze nadal okradają firmę z nadgodzin ! mam nadzieje że dzisiaj po 2 zm. ich nie będzie ! Jednej rzeczy nie potrafimy zrozumieć dla czego kierownictwo firmy nie jest wstanie nic zrobić z tą plagą ściemniaczy !Jak szczury ukrywają się przed pracownikami , zamykając się w salce szkoleń !

magazynier

Pracownicy będą pisali do puki kierownictwo nie wywiesi na tablicy , że pracownicy biurowi po godzinach nie muszą nic robić , wystarczy ze zostali .Chociaż już teraz widać znaczącą poprawę .Jeszcze tak niedawno była ich spora ilość Panów na jednej zmianie , brakowało krzeseł ,reszta schowana była w salce szkoleń .Chyba że lepszym rozwiązaniem dla firmy zamknąć forum ! Wprowadzić ciemnotę taką jaka panuje na Białorusi .Za wypowiedzi swoje trafiają za kraty .Mamy dosyć okradania firmy przez Panów ściemniaczy !559k

mini

A tak wogóle to ja Ciebie nie obrazam więc jak mnie nie znasz to mnie nie obrazaj!Jak masz coś do mnie to zapraszam do biura na przyjęcia o 18:00 mam nadzieje ze będziesz tak samo odwazny.A co do pracy liderów to napewno nie jeden by sie z Toba zamienił więc jak nie masz pojęcia o pracy w biurze to nie pisz!Oni mają swoje zadania na nadgodziny a wy swoje więc nie wiem o co Ci chodzi!Widze że nie masz pojęcia o pracy ani w biurze ani na pzryjęciach.

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Automotive Logistics Poland - Piła

• Jak się pracuje w CEVA Automotive Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Automotive Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CEVA Automotive Logistics Poland