Opinie o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CEVA Automotive Logistics Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEVA Automotive Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

jeszcze pracownik

Za nim przyjąłem się do pracy w tym magazynie udało mi się popracować 3 miesiące w Niemczech w jednej firmie mam tam złożone dokumenty i czekam . Pracując tam i porównując z resztą nie ma co porównywać tam inny świat .Pracowało tam około 200 ludzi był jeden dyrektor dwóch dwóch kierowników zmiany na każdej po jednym jedna księgowa .to wszyscy , w tej firmie pracownik najciężej pracujący i osoby z umiejętnościami byli tam najbardziej opłacani Kierownik zmiany pracował po równo -więcej wymagał od siebie .miał czas podejść do każdego osobna i zagadać .pierwszego dnia w pracy miałem zastać po godz. zapytał się grzecznie czy chcę ? czy wiedzą o tym w domu ? czy mam czym dojechać po pracy ? nie pytał czy mam kanaki dał mi swoje . biura były ale w nim nie było krzeseł .ludzi w biurze traktował tak jak nas traktuje nasze kierownictwo ! nie cierpiał biurokracji .Zwykli ludzie szanowali kierownika zm wymagał i dawał . a co jest w tym magazynie ?Nędza ! tamten kierownik jak by był tydzień w tym magazynie zrobił by porządek zredukował by biuro o połowę zamiast klimatyzaji dał by im kufajki i zagonił do pracy !

kolega czeresniaka

Ty (usunięte przez moderatora) teraz wszyscy wiedza kim jestesmy i kto na tym forum pisze przez ta zdradliwa berbeluche. musimy zmienic nasze ksywki he he. pozdrawia kolega regalowy

obserwator

kochani przestancie w koncu pisac bo to i tak nic nie pomoze ewentualnie moze zaszkodzic nam zwyklym robola. taka jest prawda jakby liderzy nie faworyzowali swoich pupili to tych klutni nie byloby. prosze was wcisnijcie na luz bo(usunięte przez moderatora) chce mi sie jak przychodze do pracy i jednym z glownych tematow jest to forum. to forum jest po to aby wyrazic opinie na temat pracy warunkow i zarobkow a nie zeby klucic sie. pan (usunięte przez moderatora) powinien zrobic zebranie takie z prawdziwego zdarzenia na kazdej zmianie, po swiecic godzine czasu i porozmawiac o tym co nam pracownikom ciazy na sercu. czas ta dziwna atmosfere rozladowac a tylko wspolna rozmowa cos da.

aaa

Po przeczytaniu waszych wypowiedzi musze stwierdzic ze do badan okresowych powinni dodac badanie przez Psychologa i Psychiatre. Anonimowa ona zaprzecza sama sobie ma w (usunięte przez administratora) umowe ona nie musi a zaraz ze jej zalezy i ze bedzie wojna jak dostanie ta czy ten sama nie wie chyba o co jej chodzi. Przeciez nikt nie kaze ci tu pracowac za 1200zl a skoro pracujesz to zgodzilas sie na takie warunki zatrudnienia czyz nie??????? O ile mi wiadomo to nikogo lancuchami do wozka nie przykuli. Wiec czego wy chcecie pytam????? Sami sie nakrecacie nic wiecej a ten to a ten tamto a ta z ta i ten z nimi normalnie jak nie wiem bo dzieci sa madrzejsze. Moze sie przedstaw zobaczymy co wtedy ludzie beda gadac. Jak chcesz powalczyc to zapraszamy do Afryki !! (usunięte przez moderatora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CEVA Automotive Logistics Poland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
czereśniak666

każdy chce jak najlkepiej... a czy pracownicy magazynu to są takiewoły żeby (usunięte przez moderatora) ? no hola hola panowie i panie. wszystko wszystkim ale biurokracji sie w (usunięte przez administratora) poprzerwacało od rozkazywania. niech sami (usunięte przez administratora) tak jak nas gonią!! i wielkie "HALO" robią jak chwile chchemy sobie odpocząć toć to jakiś obłęd jest kurka wodna!!! jeśli oni do nas zero litości to MY do nich reównież. skończy sie babci (usunięte przez moderatora) . szerokości.Bajo

nie znajomy

kurde niech czyta caly swiat to co tu jest napisane, zwlaszcza ci ktorzy chcieliby tu pracowac kiedys, po tych wpisach to watpie ze firma w przyszlosci znajdzie odpowiednich pracownikow chyba ze zrobi jakas lapanke i sciagnie holote. pozdrowienia i ja juz dziekuje zeby starac sie o prace na tym magazynie dosc ze nedzne zarobki to jeszcze taki syf miedzy pracownikami

kolega czeresniaka

oj drogi(usunięte przez moderatora) wez sie w koncu za robote a nie ciagle tylko ta berbeluche spijasz przy kawomacie razem z(usunięte przez moderatora) w tajemniczenie wiedza o kogo chodzi. nie no jaja musza byc na tym smiesznym forum, smiechu tu jest tyle ze glowa boli zwlaszcza ta klutnia na zmianie b. co jeden to lepszy. ty (usunięte przez moderatora) dzis o polnocy punkt pod kawomatem i spijamy berbeluche tylko nie zapomnij... pozdrawia regałowy

bliski

Czytam te wpisy i nasuwa mi się tylko jedno: ALE WIOCHA JEST NA TYM MAGAZYNIE !!!! Wy gdybyście mogli to w przysłowiowej łyżce wody byście się potopili !!! Jak Wam nie wstyd ! przecież to nie jest prywatna strona firmy !!! to niestety może czytac cały świat !!! To co piszecie i biadolicie nad sobą to świadczy o was jacy jesteście mali ,prości i zmanierowani.Nie o firmie.Firma jest ok ! Skąd wiecie jeden z drugim anonimowi klakierzy , że gdybyś ty został liderem , czy niebyłoby takich samych wpisów na ciebie ???Jak byś się czuł jeden z drugim , czy jedna z drugą gdyby na ciebie były takie pomyje wylewane ??Łatwo się krytykuje anonimowo kogoś.Jesteście tchórzami jakich mało!! Brak wam odwagi aby pójśc i porozmawiac z przełożonym na wyższym szczeblu czyli z p.(usunięte przez moderatora) ? A jak brak odwagi to nikt was nie trzyma siłą w tej firmie.Droga otwarta...

czereśniak666

co wy możecie wiedzieć.nieroby będą wszędzie! niewdługo będzie dosłowne lizanie (usunięte przez administratora) i małopracy. bo liczy sie z kim sie zadajesz.(usunięte przez moderatora) wszystcy powiinni iśćdozwonienia. bez wyjątku. a magazyn powinien zostać wyburzon!! hołota!!! nie wiedzą corobić wbiurach to se (usunięte przez moderatora) na wzajem byle mieć lepiej.. a w kite z tym wszystkim syf na magazynie 80 był jesti będzie. pozdro600

Sprytek Igeniusz
@czereśniak666

Dajcie spokój pracownikom z biur oni za myślenie maja płacone

Felixio

Pelen podziw chlopie;p Jest ci niby tak bardzo zle to czemu to wszystko chwalisz?? Zal Ci (usunięte przez moderatora) sciska ze ktos ma lepiej , niby kazdy robi na siebie a ty tylko umiesz innym tylki obrabiac , przedstaw sie i powiedz jakisam jestes , przez monitor i glupie usmieszki kazdy jest cfaniak

robol

Jakiś czas temu usłyszałem przypadkowo rozmowę Pana pracującego w biurze który powiedział do szykującego jeżeli ty zrobisz nadgodziny to masz tyle samo do wypłaty co ja . To co my zwykli pracownicy gdzie my jesteśmy i kim ? Traktują nas jak przygłupów kierownictwo nie płaci za prace a za siedzenie i pierdzenie w krzesło ! Tym panom jak by zaproponowano wieksze wynagrodzenie nie sądze zebych chodz jeden się zgodził pracować jako zwykły pracownik obojętnie na jakim obszarze !

bliski

BRAWO , BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO!!! Tutaj jest racja możecie ,możemy wszystko zmienic ale tylko razem i wspólnie! Nie dajcie sie wiecej prowokowac.Nie ubliżajcie sobie nawzajem, nie wypisujcie bzdur na siebie.Nie zazdroście tym, co mają trochę lepiej.Nadchodzą wielkie zmiany !!!Pomyślcie co należy zrobic aby było nam wszystkim lepiej.Przecież to nic nie kosztuje.Tylko odrobinkę przewietrzyc mózgi , podac reki i do dzieła!!!! ZORGANIZOWANI TYLKO MOGĄ COŚ OSIĄGNĄC !!! a nie pojedyncze anonimowe osoby.Pozdrawiam i do dzieła !!!

PEPE

LUdzie To wy decydujecie czy chcecie być niewolnikami czy samodzielnymi jednostkami o otwartych horyzontach myslowych. tak jak wybieracie tak macie: żone męża prace polityke i do kogo te pretensje. Nauczcie sie rezygnowac i nie korzystac z dobrodziejstw tego świata (kredyty i kupowanie bubli ) bo utrzymujecie wszystkie kanalie które maja was za bydło. Co drugi to student lub inteligent ale w DNA to zwykła szara masa. Inteligencja zawsze była wrzodem na (usunięte przez administratora) narodu i tak jest po dziś dzień. Macie co chcecie lecz to wszystko możecie zmienić sami ale wszyscy razem a nie podzieleni.

jeszcze pracownik

Na pozytywne wpisy to trzeba sobie zasłużyć . Wiem że czyta kierownictwo chociaż ma to głęboko w (usunięte przez administratora) Tak jak my ich mamy tak samo ! Do puki nie zmienią się płace i atmosfera w tym magazynie pracownicy będą pisali , jednej rzeczy im nikt nie zabroni - pisania prawdy.Cierpią na magazynie porządni ludzie bo są tacy jest jeden kierownik Pan (usunięte przez moderatora) Są liderzy, którzy niczego nie zawinili,pracują uczciwie .Nie można powiedzieć że wszyscy są do niczego .To jest tak samo jak jedna osoba lub dwie trzy kradną a opinia że cały magazyn ,pracują sami (usunięte przez administratora) Z pracowników Pan (usunięte przez moderatora) może być dumny nie jedna firma mogła by tylko pomarzyć o takich pracownikach wyszkolonych i zdyscyplinowanych pracujących za wsze pieniądze !

aaa

Piszcie piszcie wy (usunięte przez moderatora) przynajmniej jest sie z czego posmiac a ha ha. Ten robi to ten tamto , ten najwiecej ten najcezej . Zwykla ludzka zazdrość i glupota przez was przemawia nic wiecej. Przeciez nikt wam nie bronil skonczyc edukacji trzeba bylo sie uczyc i zajac odpowiednie stanowisko a nie plakac jak to teraz wam jest zle jak dzieci ktorym zabrano zabawke.Skoro wam tak zle to sie zwolnijcie. Tylko komu wtedy bedziecie dupy rabac??????????

panna

bardzo dużo prawdy piszecie na forum o łamaniu przepisów przez przełożonych swoich . Nie tylko my w magazynie je czytamy ale i poza magazynem , dostaje telefony od znajomych dopytują się z przerażeniem co tam się dzieje .Czy chodzę z liderami do perlu na spotkania integracyjne .Robię się czerwona ze wstydu .

ona

Dzięki kim kolwiek jesteś ! ! ! Może przez takie wpisy kierownictwo tego magazynu zrozumie ze jest coś nie tak , Super ! ! !

Jedynym rozwiazaniem konfliktow bedzie jak sie wezmiecie do pracy !!! A jak jest wam tak zle to po co tu pracujecie???

xxx

robią swoje a co myślą to sami dla siebie i w swoim gronie zostawiają bo to lepiej niż jakieś wywody co mało zmieniają . Poza panem (usunięte przez moderatora) ten człowiek jest jedyny w swoim rodzaju .

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Automotive Logistics Poland - Piła

• Jak się pracuje w CEVA Automotive Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Automotive Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CEVA Automotive Logistics Poland