Opinie o InAxtion w Dordrecht

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy InAxtion. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie InAxtion o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InAxtion w Dordrecht

PL

Czy ktoś może wypowiedzieć się o pracy w InAxtion? Jest dużo Polaków?

Lotnik
@PL

potwierdzam kilku Polaków tu na pewno znajdziesz. Nie wiem, czy to dla Ciebie plus czy minus, jak wiemy różnie to z nami bywa... ale generalnie jest ok

Rej

wiecie czy mają coś aktualnie do spawaczy i jak tam się innym spawaczom wiedzie?

Kamila
@Rej

Ale pytasz o zarobki dla spawacza? A masz jakieś doświadczenie?

N.

Jeżeli chodzi o współpracę z InAxtion to ja mam akurat pozytywne wrażenie. Początek bardzo obiecujący, wszystko tak jak ustalaliśmy.

Weronika
@N.

Czyli co takiego udało się ustalić? A aktualnie jak to wygląda skoro początek taki ok? Kiedy miał miejsce?

N.
@Weronika

No warunki zatrudnienia jak wynagrodzenie za prace czy inne warunki na których pracuje...

Aktualność
Szanowni Państwo!

Jesteśmy firmą z doświadczoną kadrą pracowników. Staramy się, by nasi klienci oraz pracownicy czerpali maksymalną satysfakcję ze współpracy z nami.

Obecnie staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie dotyczące naszej agencji, dlatego wnikliwie zapoznaliśmy się z opiniami w serwisie GoWork.

Szanujemy Państwa zdanie i na pewno wyciągniemy wnioski z konstruktywnej krytyki, która się pojawi w serwisie. Postaramy się również przyłączyć do dyskusji, by odpowiedzieć na Państwa pytania. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora serwisu GoWork.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami, a w razie pytań niecierpiących zwłoki można nas znaleźć pod adresem praca@inaxtion.de lub bezpośrednio przez naszą stronę pod adresem http://www.inaxtion.de

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie InAxtion? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Konrad

Ktoś teraz pracuje tam? Minęło troche czasu, opinie się utrzymują. Dostałem skan umowy, wydaje się dobra. Dostałem też pismo ile mam zarabiać netto i nie wiem gdzie tu jest haczyk.

Jaruu

Tyle niepochlebnych opinii a jednak ludzie pracują a firma działa? ????

Aneta
@Jaruu

No właśnie, coś w tym jest. Wydaje mi się, że jednak jakby warunki były aż tak złe to więcej osób by się zwolniło a firma by upadła przez brak pracowników i rąk do pracy. A jednak tak nie jest. Co w takim razie jest na plus, że ludzie dalej tam pracują i pracowników nie brakuje?

świadomy
@Aneta

wobec części są może uczciwi, pracowałem chwilę i odszedłem (usunięte przez administratora) Ja odszedłem a nie oni mnie zwolnili. poznałem ludzi którzy dość długo z tą firmą pracują, na początku twierdzili że wszystko jest ok ale po kilku dniach przyznawali że mają dość i szukają innej firmy. Pewnie na początku nie chcieli mówić bo obawiają się kabli. No ale zawsze możesz sprawdzić osobiście, może tobie będzie to pasowało. Ja żadnemu znajomemu nie polecę tam pracy bo nie chce aby miał ktoś później do mnie pretensje

Jasiek

Podpowiedzcie jakie teraz trzeba spełniać wymagania żeby dostać pracę w firmie? Czy pandemią coś zmieniła?

W temacie

Agencja jest dobra ,tylko powiną zmienić Polski łowców głów i agencje ze Szczecina ,która z tego co słyszałem nie dokońca informuje zainteresowanego o rodzaju pracy ,stanowisku i warunka....

Kordian

Zastanawiam się co będzie dalej o ile w miarę szybko wirus się nie zwinie.Fajna firma szkoda stracić pracę.

Byly Pracownik

Witam nie polecam firmy Inaxtion wrecz przeciwnie omijajcie ja szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) Kolejna rzecza kwiestia organizacji zerowa z jej strony mieszkania zalatwiaja obskurne z dziurawymi podlogami myszami w domach grzybach na scianach i jej standardowa gadka jak czlowiek dzwoni z problemem ze jak sie nie podoba to do polski (usunięte przez administratora) Omijac szerokim lukiem

tig man
@Byly Pracownik

mozna sie z toba skontaktowac prywatnie bo mam pracowac jako spawacz tig przez ta agencje przez ta polke jesli jestes na miejscu dluzszy czas moze podsunalbys jakies alternatywy kompetentne agencje pracy nie mam jeszcze vca po angielsku gadam jak anglik( 8lat uk)potrzebuje tylko numer ubezpieczenia i vca potem szukam na wlasna reke jestem zaradny w uk po 2 dniach z absolutnymi podstawami jezyka ogarnalem odpchlanie mieszkania to bylo smieszne jak im tlumaczylem o co mi chodzi az sie rozesmialem przed kompem :)))))) kazda mała rada na wage zlota z gory dziekuje i mam nadzieje ze sobie ogarnales temat na tip top pozdrawiam

tom
@Byly Pracownik

Masz absolutną rację!(usunięte przez administratora) Nie przekreślam tej agencji. Zaryzykuję jeszcze w przyszły roku. Warunki cudów nie ma, ale spoko jedynki. Trzeba żyć z ludźmi... Byłem w Holandii czerwiec-pażdziernik, w tym miesiąc w Polsce, 4.600$ całosciowy zarobek. Kwatera po stronie agencji. Znasz lepszą agencję daj znać!

bez niku

podejrzewam, że jest nas wielu, dopóki współpracowałem z holenderką było ok, po zmianie na panią (usunięte przez administratora) zrezygnowałem!

Neutralny

Jak przekroczysz 40 godzin tygodniowo to płacisz 40 % podatku od całości. Od 20 godzin zapłaciłbyś tylko20%. Takie jest prawo w NL. Sam sobie policz teraz ile zarobisz za 4 nadgodziny, w sobotę, biorąc pod uwagę to, że za 4 godziny dostaniesz 150 % stawki ale...Z przepracowanych 40 godzin zapłacisz 40 a nie 20 % podatku tylko dlatego że poszedłeś do pracy w sobotę na te 4 godziny. -40 % podatek w NL za ponadnormatywny czas pracy t(usunięte przez administratora)

jan

W Holandii jesteś prawnie karany za pracę w godzinach nadliczbowych. I słusznie. Po to masz czas wolny, aby z niego korzystać. g

Bogy

To się trochę zmartwilem bo mialem przez nich pracowac ale chyba zrezygnuję. Znacie inne holenderskie agencje?

Czy jest tu zapewniony nocleg dla pracowników? I czy na miejscu są polscy koordynatorzy, którzy pomogą w kontakcie z Holendrami?

Olga

Ja myślę, że niektórzy nie słuchają i nie pilnują dokumentów tylko liczą zarobiona kasę. Później mają pretensje.

baciu
@Olga

olu madra mysl za granica trzeba dokladnie kontrolowac co sie dzieje wokół człowieka jeśli tąpniesz nogą na wejsciu i pokazesz ze nie dasz sie zrobic w konia masz spokój i szacunek(doswiadczenie po 8 latach w uk)

Wypłacają dodatkowe nagrody w Inaxtion?

Xxx

Nagrody??? A to śmieszne. Jakie nagrody??? Nagroda jest to że masz kontrakt jak poczekasz troche w holandii to dostaniesz na dwa może trzy tygodnie a potem sorry ale nie ma nic do roboty i siedzisz tydzień dwa na bezpłatnym... masakra...

Norbert

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

XXX
@Norbert

Ta firma cały czas szuka jeleni . Ale problem jest ze nie mają zleceń nawet dla pracowników którzy już pracują dla tej śmieszniej agencji. Znajda Ci projekt na 2-4 tygodnie a potem siedzisz bez roboty. Masakra. Nie potrafią znalesc pracy na rok albo dłużej. Obiecują ze jak przyjedziesz to będzie praca... A tak naprawdę siedzisz w hotelu i czekasz może tydzień jak masz szczęście bo jak nie to i dwa albo trzy tygodnie siedzisz bez pracy. Obiecują ze dostaniesz postojowe Ale jak dostaniesz to odetna Ci to co dostałeś przy pierwszej wyplacie... A i ZDECYDOWANIE ODRADZAM AGENTKE ANIĘ (usunięte przez administratora) Polke która gada po holendersku !!!! ja i wiele osob ktore tu poznalem zostało przez nią (usunięte przez administratora). Gdy jesteś w Polsce obiecuję zlote góry a jak przyjedziesz i masz jakąś sprawę to ma Cię w (usunięte przez administratora) . Z początku wszystko super a później teksty " jak Ci nie pasuje to wracaj do Polski" .... MASAKRA A i jak nie masz VCA oraz BSN to tygodniami będziesz czekał na pracę. A zarobki to dostajesz jako monter 550 € z czego odcinają Ci ok 25 € za ubezpieczenie i jezeli nie masz swojego samochodu tylko kozystasz ze sluzbowego to odcinaja ci ok 60€ . Jezeli masz sqoj samochod to nic nie dokladaja... Czyli 550-25-60=ok 465 zarobisz na tydzień przy 40 godz pracy. A jak masz nadgodziny to ciężko się doliczyć ok 12€ za godz wychodzi bo są większe wtedy podatki. Podsumowując wszystko zależy od agenta jakiego masz. ZDECYDOWANIE ODRADZAM (usunięte przez administratora) ANNE (usunięte przez administratora) Najgorsza agentka jaką poznałem i nigdy więcej nie chce mieć z nią nic wspólnego!!!

Xxx

Opinia poprzednika jak najbardziej prawdziwa. NIKOMU NIE POLECAM TEJ AGENCJI. A przede wszystkim koordynatorka Anka zholendrzona polka. Obiecuję złote góry abyś przyjechał tylko do Holandii A jak tu jesteś to czekasz tygodniami na pracę. Obiecuję postojowe które okazuje się zaliczka obcinana przy pierwszej wypłacie. Za auto odcinają 60€ tygodniowo. Wypłaty co tydzień inne mimo tych samych godzin każdy ma inaczej płacone. Konczysz projekt i zostajesz na lodzie czekając tygodniami na nowy. ZDECYDOWANIE ODRADZAM

eld

Witam, nie polecam agencji Inaxtion- Zwolle . Sprawa wygląda tak że Pani Ania zapewnia Cię że jest praca, żebyś natychmiast przyjechał bo robota czeka na Ciebie itp. Po przyjeździe okazuje się że jednak roboty nie ma siedzisz na hotelu i czekasz bo obiecuje dalej że pojutrze, że od poniedziałku itd. Polecam omijać szerokim łukiem :) Pozdrawiam

Witold

Podpowiedzcie jak można skontaktować się z firmą? Interesuje mnie praca w firmie.

Jan

Witam wszystkich. Nie polecam firmy, są tu lepsze agencje o czym dowiecie się na miejscu. Agencja szuka elektryków głównie na nowo budowany hydrocracker Exxon mobile. Elektrycy robią wszystko, począwszy od konstrukcji pod koryta kablowe po podłączenia kabli. Początkowo obiecują stawki 670 euro netto/ tydz. W praktyce odciągają za pokój 130 euro. Łącznie z ubezpieczeniem wychodzi tygodniowo niecałe 500 euro. Praca w rafinerii 9 h + 1h nadgodziny od poniedziałku. do czwartku, piątek 8h. Nadgodziny i praca w soboty jest za 4,5 euro/h więc się nie opłaca. W mieszkaniach jest zimno, oszczędzają na ogrzewaniu. Do pracy jest blisko ale trzeba dojeżdżać na duży parking, potem jechać autobusem 4 km do rafinerii więc i tak trzeba przed 6 wyjechać na 7 do pracy. W firmie głównie Rumuni,Bułgarzy i Polacy. Budowa to ponad 800 pracowników, obowiązkowo ognioodporne drogie ubrania trzeba mieć. W in Action warto zakupić kurtkę za 90 euro , resztę dadzą na budowie. Nic więcej nie dajcie sobie wcisnąć oprócz kurtki. Auto firmowe do dyspozycji kosztuje 150 euro/ tydzień. Pozdrawiam i chciałbym aby każda opinia o pracodawcy była na podobnym poziomie merytorycznym ☺

el
@Jan

Ja czytam i czegos nie rozumiem jak macie umowy podpisane i was oszukują? pracujecie na umowy czy na obiecanki cacanki??? przeciez sa prawa i w Polsce ,Unii i Holandii

el
@Jan

agencja twierdzi ta w Polsce ,ze zwraca za dojazdy to kłamie ? zbieraj rachunki za paliwo i dojazdy i do sądu

Zostaw merytoryczną opinię o InAxtion - Dordrecht

• Jak się pracuje w InAxtion?

Zobacz opinie na temat firmy InAxtion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InAxtion?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

InAxtion