Opinie o InAxtion w Dordrecht

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy InAxtion. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie InAxtion o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InAxtion w Dordrecht

boss

Duża i profesjonalna firma. Nie musisz przejmować się, że coś odwalą, w robocie u nich jestem już od lat. Oddziały w kilku miastach. Tak samo oferty pracy w różnych częciach holandii. Ja akurat jako specjalista, nie wiem jak w pracy bez doświadczenia np. na produkcji czy magazynie. Od siebie mogę powiedzieć, że jest good.

poka

Bardzo nowoczesna firma, dużo załatwiane elektronicznie, w nowoczesny sposób. Firma dość spora, wiele lat na rynku ale podejście indywidualne do każdego pracownika i kandydata, nie ma masówy.

Brawo
@poka

Potwierdzam formalności skrócone do minimum z szacunkiem do pracownika i tego że przyjeżdża po wielogodzinnej trasie. Tak to właśnie powinno wyglądać!

Iks
@Brawo

A możesz w takim razie opisać dokładniej jak te formalności wyglądają?

Drud
@Iks

generalnie wszystko co trzeba załatwić od strony papierkowej załatwiają przez platformę w internecie więc możesz na spokojnie wszystko przeczytać i podpisać elektronicznie. Potem na miejscu tylko chwila, żeby wszystko potwierdzić i gotowe.

miso
@Drud

Wszystkie warunki na oferty przedstawiają już podczas rozmowy, czy jak to wygląda?

Kabanos
@miso

wpierw dopytują ciebie i potem przedstawiają na oferte na jaką spełniasz wymagania, tak to wygląda ale generalnie podczas pierwszej rozmowy już wiesz co i jak

uruk

powiem tak, jedna z najlepszych firm holenderskich z jakimi mialem do czynienia. od pierwszej rozmowy do kolejnych miesiecy w ktorych juz pracuje wszystko przeprowadzone na najwyzszym poziomie. niezdecydowanym polecam z nimi porozmawiac, nawet tym ktorzy maja gdzies tam uraz z poprzednich firm, bo sam tak mialem

poro

szybka reakcja na wiadomości, bieżący kontakt, czego więcej chcieć

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie InAxtion? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Jezyk

Czy jest szansa na prace bez angieskiego?

ang
@Jezyk

Z tego co wiem to język jest wymagany!

Majls
@ang

Angielski jest wymagany na wszystkie oferty, głównie mówiony żeby mówić i rozumieć o co biega. Dodatkowo słownictwo z Twojego zawodu.

free

Czy wie może ktoś w jakich dokładnie miastach mają swoje biura?

Candela
@free

wszzystko masz facet na stronie internetowej, ale są to na przykład: Amsterdam, Schiedam, Eindhoven, Breda itp. więc oddziałów jest sporo. To jest dosyć spora firma jak widać.

ck
@Candela

a jest różnica do którego się zgłaszam czy wszystkie mają nte same oferty pracy? Czy może przekierują mnie do innego, jak to wygląda?

niko
@ck

powinni Cię przekierować, jeżeli na zawód na jaki aplikujesz nie ma akurat oferty w danym oddziale

potus

jak wygląda kwestia zakwaterowania? opłacone czy zorganizowane i jakie pokoje i czy jest internet?

Wal
@potus

Mogę powiedzieć Ci z doświadczenia - kwatera zorganizowana przez nich ale dodatkowo płatna (mi to odpowiada, bo wiem ile i za co płacę). Internet normalnie jest.

Jakie godziny pracy obowiązują w InAxtion?

makarena

Ciężkie pytanie bo to nie jest jedna praca... jeżeli chodzi Ci o biuro to wg. google 8-17:30. A sama praca to zależy pewnie jako kto i w jakiej firmie pracujesz bo to jest agencja przecież

@makarena

A co w przypadku pracy bezpośrednio w agencji? może o to chodziło? wiadomo jakie warunki pracy mają same osoby obsługujące? ciekawa w sumie jestem czy to praca na samej podstawie czy są prowizje od obsługi i tak dalej, czy ktoś wie?

Legion
@Weronika

To zdecydowana mniejszość chyba tak pracuje z tych, którzy tu wchodzą. Jeżeli chodzi o projekty, to tak jak kolega wspomniał bywa różnie, tym bardziej, że często jest opcja nadgodzin a większość jak wyjeżdża to chce brać

roj

Czy jest w ogóle sens liczyć tutaj na pracę bez angielskiego?

aplikant
@roj

po wstępnych rozmowach moge powiedziec ze raczej ten angielski się przyda żeby móc chociażby się porozumieć

bro
@aplikant

Angielski jest wymagany, najlepiej też jak znasz jakieś zwroty z zawodu

@aplikant

Co z jakimiś ewentualnymi kursami w tym zakresie? Wszystko na własną rękę czy firma daje tego typu możliwości? I to wspomniane porozumiewanie się to w jakim konkretnie stopniu masz na myśli?

bro

Minimalnie na poziomie komunikatywnym, czyli tak żeby dogadać się w pracy. Lepiej znać słówka konkretnie z roboty na którą się przesyłasz, bo inaczej ciężko Ci będzie dogadać się w trakcie pracy.

powiem

Co mogę powiedzieć o Inaxtion to że na pewno są słowni. Trzymają się pocątkowych ustaleń co do kasy i samego projektu i to na przestrzeni wielu miesięcy.

Origo

tak nocleg załatwiony więc odchodzi kolejna rzecz do załatwiania i zmartwień, a z ty potrafi być różnie uwierz

oplata
@Origo

a musisz dodatkowo opłacić z wynagrodzenia czy już jest to opłacone?

aplikant

halo czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają finalne projekty? chodzi mi o dogadywanie się nie tyle z agencja ile z finalnym pracodawcą i jak tam wygląda komunikacja. Dzięki za informacje.

Asz
@aplikant

to zależy na jaki zawód no i oczywiście jaka firma, ale generalnie są porządne firmy. Komunikacyjnie to część załatwiasz przez agencje cześć na miejscu pracy, zależy jakie tematy i sprawy. Sam pewnie wiesz że z majstrami bywa różnie. Tu akurat jest całkiem całkiem.

giki

Jak wygląda kwestia urlopów i zjazdów do Polski?

AD
@giki

Wszystko do dogadania z firmą ale mogę powiedzieć przynajmniej jako ja, że wszystko można odpowiednio ustalić i nie ma z tym raczej żadnego problemu.

waw
@AD

wiecie czy musze z dużym wyprzedzeniem taki zjazd zgłaszać?

Pasiak
@waw

najlepiej jak najszybciej planujesz wiadomo że każdy woli wiedzieć wcześniej, żeby zaplanować robotę

maks

Jest sens wysyłac się do nich jako elektryk przemysłowy? Mają coś? Jak warunki?

Kips

wyjedżdżać do Holandii czy nie co myślicie? Opłaca się?

emigrant
@Kips

Jak dla mnie dalej sie opłaca wiadomo inflacja wszedzie ale zobacz jaka jest w Polsce a jaka w innych krajach… dodatkowo jak jest dobry kurs euro tak jak teraz to jeszcze bardziej sie oplaca jeżeli wysyłasz kase do rodziny w Polsce i wydajesz tutaj większa część kasy

cezar
@emigrant

Też jestem tego zdania teraz np jak masz mieszkanie w Polsce to te raty to jakis zart jak spojrzysz ile splacasz kredytu. Jak mam kogos kto u mnie moze miezszkac to tak naprawde dwa razy bym sie nie zastanawial

olas
@Kips

ja bym jechał i się nie zastanawiam, za euro ponad 4,75.... jak spadnie to można ew. wracać, ale jak jest do tego spoko firma to warto się trzymać

Ciekawy
@olas

Widzę pracujesz przez nich, co możesz powiedzieć uderzać do nich czy omijać?

@Ciekawy

zadowolony, dobra kasa i konkretne projekty

@Kilo

Konkretne? Tobie jakie się trafiły tak właściwie? Kasa dobra czyli po prostu adekwatna czy na więcej się nastawiać? Robiłeś tu w każdym okresie w roku? Są może jakieś lepsze sezony?

@Weronika

robie już kilka dobrych miesięcy, dla mnie kasa dobra to jest właśnie adekwatna, wiadomo że to wszystko zależy do regionu i tego co robisz i jak jest ciężko. ale co jakie, bo nie do końca rozumiem? jak projekty to po prostu ciekawa robota bo z tym bywa niestety za granicą różnie

Pinki

Czy organizują zakwaterowanie i dojazd? Jak to wygląda?

Konstruktywny krytyk
@Pinki

Mieszkanie dostaniesz, transport z Polski nie. Na miejscu mozesz wziac od nich samochód odpłatnie, z kartą do tankowania. Jeżeli natomiast nie masz prawka, to niech to będzie pierwsza rzecz, o ktorej powiesz przy rekrutacji, bo wtedy beda kombinować, zeby Cie z kims sparowac, kto moglby Cie zabierac do pracy :-)

@Konstruktywny krytyk

o to fajnie pod tym względem, że rozwiązanie znajdą podczas braków. czyli prócz prawka to już każdy normalnie sobie na miejscu poradzi? mieszkania jak można ocenić? w razie problemów też znajdą alternatywę czy raczej wysyłają do tych samych zawsze? koordynator jest zawsze ten sam czy się zmienia?

Konstruktywny krytyk

Pracowalem dla kilku agencji w NL i ta zdecydowanie jest najbardziej profesjonalna. Współpracuje z nimi od 2013 i wiadomo, były wzloty i upadki, ale w ogólnym rozrachunku 8/10. Pytacie ludzie o rekrutację: w Schiedamie pracuje Daria, z którą można porozmawiać po polsku, ale koniec końców angielski jest potrzebny, bo polskich zakładów tu raczej nie ma :-) Jeśli chodzi o kwatery - czysto, schludnie, jednoosobowe pokoje, kuchnie wyposażone w niezbędne przybory. Łazienki tak samo. Dojazdy do pracy do wyboru - swoim - i dostajesz siano za km, albo firma Ci wynajmie auto (odpłatnie samochód, ale dostajesz kartę do tankowania). Kontakt z koordynatorami raczej bezproblemowy, wypłaty co tydzień. Odkładane sianko wakacyjne i urlopowe. Widziałem też pytanie czy rekrutują obcokrajowców - jak najbardziej, jeśli jesteś w stanie sie porozumieć.

Lukasz

Mieszkania czyste, wypłata na czas. Kontakt z agentem ok. Byłem 5 miesięcy koło Amsterdamu. Zarobiony i zadowolony.

miki
@Lukasz

Już nie pracujesz? Pytam z ciekawości ale jak piszesz że jesteś zadowolony to dobrze

Łukasz
@miki

Zjechałem na wolne. Czekam na nowe zleconka i znów jadę przez tą agencje :)

kitkat
@Łukasz

a jak kto robisz? czyli rozumiem że zadowolony?

Janus
@kitkat

Mają już oferty od 2023?

Morgan
@Janus

tak normalnie prężnie funkcjonują w tym roku, polecam kontakt z nimi bo w Holandii ciężko jak dla mnie znaleźć tak odpowiedzialna i normalna agencje jak oni

Jakie wartości są cenione w InAxtion?

przede wszystkim moje doświadczenie z InAxtion ale też z innymi z firmami z Holandii czy Belgii - jak jesteś normalny i uczciwy wobec nich i nie kombinujesz, to odpłacą Ci tym samym, czyli będą w porządku dla Ciebie. Tym bardziej, jeżeli jesteś dobrym fachowcem.

A bez doświadczenia też można znaleźć tu miejsce dla siebie?

duży
@Adam

jako ślusarz jak ja robię to raczej ciężko bez doświadczenia nie wiem, może inni coś napiszą w innych zawodach. W każdym razie jestem zadowolony z warunków i samej pracy.

@duży

Czyli nie pomagają w przyuczeniu się jakimś?

Parar
@Weronika

Nie no tu raczej z doświadczeniem już szukają wiadomo że dokładną robotę Ci pokazą ale musisz mieć jakieś doświadczenie

@Parar

Jasne dzięki. W sumie pewnie kandydat by się nie przebił jakby ktoś z doświadczeniem też przyszedł. Swoją drogą trudno się tu dostać? mam na myśli to czy sporo ludzi na jedno miejsce jest czy raczej braki są ostatnio?

RR

przede wszystkim to żeby normalnie pracować i wtedy możesz z drugiej strony tez liczyć na fajną współpracę. wbrew pozorom to nie takie powszechne w holandii a tutaj tak jest wiec okej

Dany

moim skromnym zdaniem profesjonalisci w kazdym calu, nie mialem absolutnie zadnych problemow ze zlecona przez nich praca, wszystko w profesjonalnej atmosferze

MW

na luty to dopytaj sam najlepiej ja wiem, że są powroty na projekty w styczniu

@MW

jest jest można podbijać, cały czas coś się kręci więc pracy nie brakuje

Zostaw merytoryczną opinię o InAxtion - Dordrecht

• Jak się pracuje w InAxtion?

Zobacz opinie na temat firmy InAxtion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InAxtion?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

InAxtion