Opinie o InAxtion w Dordrecht

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy InAxtion. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie InAxtion o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InAxtion w Dordrecht

giki

Jak wygląda kwestia urlopów i zjazdów do Polski?

Pasiak
@waw

najlepiej jak najszybciej planujesz wiadomo że każdy woli wiedzieć wcześniej, żeby zaplanować robotę

Gigi

Na plus na pewno nowoczesny system do podejmowania pracy tj. wszystko jest internetowo i przez tel, oczywiście do firmy jedziesz ale tylko na chwile, a nie cały dzień formalności. Więc zdążysz jeszcze wypocząć przed pracą.

Lego

Ja współpracuję już długo ponad rok. tak jak piszesz masz swoje konto w systemie, nic Ci nie zginie i wszystko masz w jednym miejscu to jest duży plus.

poka

Bardzo nowoczesna firma, dużo załatwiane elektronicznie, w nowoczesny sposób. Firma dość spora, wiele lat na rynku ale podejście indywidualne do każdego pracownika i kandydata, nie ma masówy.

Kabanos
@miso

wpierw dopytują ciebie i potem przedstawiają na oferte na jaką spełniasz wymagania, tak to wygląda ale generalnie podczas pierwszej rozmowy już wiesz co i jak

Dodrak Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Co u nich z urlopami, można bez problemu dogrywać ?

Dre

a na ile długo trwa załatwienie wszystkich formalności w momencie dogadania się co do współpracy i przyjazdu? to są dni czy tygodnie raczej? zapomniałem dopytać a chcę też mieć info od ludzi a nie tylko do firmy

weld Nowy wpis
@Dre

podepne sie pod pytanie i czy jak przyjade to od razu zaczynam prace czy jeszcze jest jakis okres przejsciowy przed tym?

weld Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

cos dla spawacza 135 136 z 5 letnim doswiadczeniem znajdzie sie?

Sun Zi

Widziałem, że pojawiła się oferta na elektryka na ekskluzywne jachty. Czy tam prawko na B jest konieczne? Na robocie to się znam ale prawka niestety braak.

Kacpi
@Sun Zi

To ja jeszcze podbije pytanie na kiedt jest ta praca??

blejz
@Kacpi

Jak jest u nich na www, to raczej na pewno możesz zacząć właściwie od zaraz, po dogadaniu się z firmą.

lusi Nowy wpis

Co się orientuje po rozmowach to tak, wszystko co widzisz na stronie internetowej powinno być aktualne.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie InAxtion? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
ksieciunio

na elektryka jachtowego ile doświadczenia trzeba mieć w tej samej robocie?

Galata
@ksieciunio

Podpinam się z pytanie o ślusarza - czy jest sens, jak mam 2 lata doświadczenia???

Zuzka
@Galata

Witajcie czy odnosicie się do tej oferty do Alblasserdam? Partner równie zamierza aplikować do tych całych jachtów. Pan pisze o 2-letnim stażu a tam przypadkiem nie wymagali 3+? Partner ma ponad 4 za sobą jako elektryk i zastanawiamy się czy nie otrzyma lepszej podstawy dzięki temu

Carlos
@Zuzka

Jak ma 4 udokumentowane i zna język, to nie powinien mieć problemu, żeby się dostać!

Szukam

Polecacie finalnie tą agencje?

Mata
@Szukam

JA Polecam z czystym sumieniem. Jedna z najbardziej profesjonalnych holenderskich agencji z jakiej usług miałem okazę korzystać

@Mata

Też od siebie moge rekomendować. szybko załatwione formalności i możliwość długiej współpracy. wszystko w normalniej atmosferze i z szacunkiem do pracownika.

Dre
@Szukam

do tej pory rozmowa profesjonalna, konkretna i w dobrej atmosferze. obawiałem sie traktowania z góry, jako że polak ma jechać do nich do pracy. a tutaj zaskoczenie na plus. wiec rekrutacja duży +

Nitro
@Dre

A czy jest kto od dłuższego czasu z nimi pracuje? Np. z rok, żeby mógł powiedzieć co nie co?

merr

w jakim rejonie hol robota?

Olas
@merr

Wg mojej wiedzy cała Holandia, jest dużo ofert i mają dużo biur, więc od koloru do wyboru. Tak przynajmniej kiedyś było.

Mikel
@merr

Prawda nie ma znaczenia do końca gdzie to duża firma i robota w wielu miejscach dla znających się na temacie fachowców. Ale sama obsługa też top

kaładze
@Mikel

projekty długi czy raczej zmianiają się i są krótsze?

Oskar

InAxtion ma biuro gdzieś w okolicach Eindhoven, żeby móc do nich podjechać?

clark kent
@Oskar

Jest biuro jak jesteś w okolicy. Wpisz sobie Inaxtion eindhoven w googlach to ci wyskoczy. Najlepiej zadzwonić i się zapowiedzieć chociaż myśle, że tak z miejsca też cię przyjmą.

Ciekawy

Aż tak dobrze w tej firmie się pracuje? Może ktoś podać konkrety stawki ? Spawacz 6lat tig, mig, angielski komunikatywny

Osss
@Ciekawy

Stawki to zależne od projektu, pytanie też jak znasz język i czy masz prawko i auto bo to finalnie z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że robi też różnice.

@Osss

Może uda mi się tutaj poznać wstępne warunki. ja nie mam aż takiego doświadczenia jak kolega powyżej. Prawie trzy lata w spawaniu tak naprawdę będą. Co do auta i prawka, mam to zagwarantowane, gorzej z językiem. Są jakieś konkretne projekty podpasowane w mój profil?

Gigi

@Gigi

Co konkretnie załatwiane jest internetowo i przez telefon? Rozmowa o pracę? A w jaki sposób dochodzi do podpisania umowy? To też można załatwić przez internet? Bo szczerze wolałbym pominąć wizytę w siedzibie ze względu na lokalizację

Jacula

No rozmowa o prace to wiadomo telefonicznie. Jeżeli chodzi o reszte rzeczy, to cała papierologia przez neta a tam na miejscu tylko mała część dzięki czemu oszczedzasz dużo czasu i wiadomo, że jak po podróży jestes zmęczony to nie trzeba tam godzinami siedzieć. Więc to jest z tej perspektywy super pomyślane.

Sis
@Jacula

I do tego systemu w razie czego dostep jest cały czas?

@Sis

O jakim systemie teraz piszesz? Możesz wyjaśnić? Tutaj napisano tylko o dokumentach, to mailowo nie idzie? Dają tu hasło i login do jakiegoś konta? Ludzie raczej dłużej współpracują?

jen

jak tam kwestia z nocelgami w sensie oni ogarniaja dla mnie tak? a nie ja sam....

Igur
@jen

Dokładnie tak jak piszesz,noclegiem sie nie przejmujesz. Przyjeżdżasz i masz od razu kwatere.

jen
@Igur

ok ale w każdym przypadku tak jest? Czy pytać o to mam??

Jacula
@jen

Tak zakwaterowanie zawsze ogarnięte od nich przynajmniej według mojej wiedzy tak zawsze jest...

@Jacula

A masz dłuższe doświadczenie z nimi? jakie kwatery Ci się trafiały teraz ostatnio? Chce być po prostu na bieżąco, chyba ze u nich to jest tak, że mało kiedy cokolwiek się zmienia?

Widzieliście te opinie, w której Pan posiadający 21 lat stażu jako elektromonter dostał propozycje 15 brutto? To jak to będzie wyglądało z osoba z o wiele mniejszym doświadczeniem? Wiecie jak tu teraz średnio płacą, gdy ktoś prawie 5 lat niedługo dobije? Na cos jeszcze patrzą prócz stażu?

Rurek

Jeszcze na znajomość angielskiego no i jak prawko i auto to idealnie, bo jesteś wtedy mobilny. Ale to standard na specjalistycznych stanowiskach w całej Holandii, zawsze to spotykam.

Sylwia
@Rurek

Tylko jakie zabezpieczenie masz na to cale auto? Odpowiedzialność tylko po Twojej stronie by była? zastanawiam się czy chłopak mógłby wziąć nasze ze sobą. Angielski myślę ze jako tako ogarnia

Elektromonter

jakie stawki wam zaproponowali na stanowisku Elektromontera? ja mam 21 lat doświadczenia jako elektromonter, ważny certyfikat VCA, rozmawiam w języku angielskim bardzo dobrze, natomiast zaproponowali mi 15 brutto. Zastanawiam się czy to jakiś żart? Oczywiście ofertę odrzuciłem.

Jachu

bardzo dobre podejście do mnie podczas rozmów i już po podjęciu współpracy. czasami chwile czekam na odp ale to nie jest jakoś długo, w końcu to jest firma i pewnie więcej ludzi na raz czegoś chce. nigdy nie zostawlili bez odp

Kameka

może na pierwszy rzut oka tego nie widać, duża firma w holandii więc o jakieś wypłaty i to czy legit nie ma co się martwić. co do samej pracy zgoda z pierwsza rozmową, raczej standardowo, nie narzekam

potter
@Kameka

możesz powiedzieć co rozumiesz przez "standardowo"? To dobrze czy niedobrze?

potter
@potter

i mieszkanie czy załatwiane czy nie i sam kombinuje co i jak

Kameka
@potter

hej, standardowo w moim mniemaniu to tak jak pracujesz przez normalne legitne agencje, czyli wypłaty na czas i zgodne z ustaleniami, pracujesz w sprawdzonej firmie końcowej. jeżeli chodzi o kwatere, to masz normalnie załatwioną przez firmę.

Ktoś
@Kameka

Finansowo i jakościowo jak to wychodzi? można samemu wskazać standard na jaki chce się przyjechać? (niektórzy wolą jedynki) zastanawia mnie czy samemu czasem nie lepiej jest sobie ogarnąć? Pod warunkiem, że będzie wiadomo ile się płaci. Wiadomo tak ostatecznie?

zielnik
@Ktoś

Ja tam wole mieć przez firmę - pomyśl tak, oni muszą Ci coś ogarnąć jak się do tego zobowiązują a tak samemu musisz za tym latać, nie wiadomo czy będzie cały czas ten sam projekt, do tego musisz się zobowiązać na określony czas itp. Więcej komplikacji, ewentualnie z czasem.

ToraTora

dzien dobry pytanie gdzie czyli w jakich regionach holandii jest praca

Lens
@ToraTora

Z tego co się orientuje praktycznie cała Holandia, to jest duża firma i ma sporo oddziałów, więc akurat z miejscem jak masz doświadczenie i znasz angielski nie powinno być kłopotów.

@Lens

Orientujesz się także w specjalizacjach? Te oddziały są może jakieś bardziej branżowe czy w każdym każdy rodzaj roboty się znajdzie? Nie ma przy tym ocenianego obecnie najlepszego rejonu? Dobrze byłoby moc się zorientować

Orana

z tego co wiem to nie chodzi o jakieś specjalizacje oddziałów tylko bardziej rejony w których się pracuje. ale może tak być, że są różne zawody popularniejsze w różnych rejonach.

A4
@Orana

DOkładnie tak a z zawodów to jest dużo wyspecjalizowanych zawodów technicznych jak monterzy rur, spawacze, elektromechanicy, inżynierowie i tak dalej

Kolo

Co mogę powiedzieć o firmie? Jasny proces na początku, nie czekasz wieczności za decyzją czy możesz z nimi pracować czy nie, co jest plusem. Po drugie co wiąże się też z pierwszym punktem to szybka odpowiedź na pytania w trakcie pracy no i przed jej zaczęciem. Po trzecie warunki takie o jakich były mowa dotrzymane.

amarelo

Jak tu u nich krok po kroku wygląda cały proces rekrutacji?

IK
@amarelo

chyba klasycznie, czyli wysyłasz cv,potem rozmowa no i decyzja czy jedziesz czy nie. jak przez inna agencje do nich to podobni

@IK

A można się nie dostać? w sensie, że to agencja kandydata odrzuci? Miał ktoś tak? co dla przykładu z niekaralnością i innymi tego typu sprawami?

Oko

Do pracy się możesz zawsze nie dostać, jak nie spełniasz wymagań albo nie masz odpowiednich kwalifikacji na robotę, na którą szukają.... więc jest taka możliwość, szczególnie że w tej agencji szukają w większości fachowców i to wyspecjalizowanych w konkretnych zawodach, z doświadczeniem

pompik

ile średnio trwa dogranie całego wyjazdu?

Ross
@pompik

Zależy też od ciebie i czy mają odpowiednią ofertę, ale jeżeli wszystko się zgadza to w kilka dni wszystko załatwione!!

@Ross

Kilka dni? To pytanie tylko w jakie oferty polecacie celować? mam na myśli osoby bez doświadczenia, na spokojnie można odnaleźć się na takim wyjeździe? Jakieś porady przy tym macie?

polaris

Bez doświadczenia to średnio, bo tutaj zawody techniczne z doświadczeniem i/lub wykształceniem w tych zawodach. Wiem po rozmowach.

Patka
@polaris

Krucze a chłopaka chciałam gdzieś w firmie wcisnąć, w Holandii nigdy nie był, więc dopiero obczajam firmy. to jakie są minimalne wymagania żeby móc go podesłać? I w ogóle kiedy byłeś na rozmowie, możliwe że oferty stale się zmieniają?

Sadio
@Patka

A facet w jakim zawodzie? To może uda mi się coś pomóc…

wyjazd

Czy dojazd do pracy zorganizuje mi firma czy sama muszę dojechać? W jakim stopniu muszę znać angielski i ile lat doświadczenia mieć jako elektryk, żeby mnie rozważyli? Pytam zanim do nich zadzwonię.

usd
@wyjazd

sam elektryk nie wiem jak ma, doświadczenia pewnie lepiej nie mniej niż jakieś 2 lata. co do dojazdu, to jeżeli chodzi o dojazd do Holandii to wiadomo, że sam ogarniasz, ja tam prefereuje jeździć swoim autem bo jestem niezależny i mobilny. Co do angielskiego to tyle ile się dogadać o znać słówka ze swojej roboty

Zostaw merytoryczną opinię o InAxtion - Dordrecht

• Jak się pracuje w InAxtion?

Zobacz opinie na temat firmy InAxtion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InAxtion?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

InAxtion