Opinie o InAxtion w Dordrecht

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy InAxtion. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie InAxtion o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InAxtion w Dordrecht

Weronika

A jak tu opcja ze swoim lokum wygląda? ile zazwyczaj się płaci i czy jest szansa, żeby na własną rękę znaleźć coś spokojniejszego? robił ktoś już tak?

Al

Co prawda dopiero co się przesłałem i miałem dopiero pierwszą rozmowę ale póki co wszystko dobrze, pytania na rozmowie w j angielskim

Kamila
@Al

A jakiego typu pytania dokładnie zostały Ci zadawane? Wymienisz kilka?

Oski
@Kamila

Podbijam pytanie Kamili, dasz konkrety jak sie przygotować?

lukasz
@Oski

nie wiem jak koledze wyżej który pisał o rozmowie ale mnie raczej standard, doświadczenie, prawko, od kiedy moge zaczać itp

Kolia
@lukasz

a mocno sprawdzają po tym angielsku czy raczej tak w normie??

Adrian
@lukasz

A jaką stawkę zaproponowali Ci na start? Mówili o jakimś okresie próbnym czy od razu umowa o pracę na czas określony/nieokreślony?

bonito
@Kolia

a z tym językiem to jak musi być? powiesz coś?

pracuś

Jak u nich z nadgodzinami?

Zin
@pracuś

pytaj na oferte na którą jedziesz, tak jest najpewniej bo nie wiesz gdzie pracują Ci co tu piszą.

@Zin

chyba, że jeszcze nie wybrał i dlatego pyta? jako obecnie zatrudniony zdradzisz swoją ofertę w takim razie? to pierwsza jaką testujesz czy już kilka masz za sobą? na co zwracać uwagę w tych ofertach w razie czego?

palinka

czy ktoś napisze coś o robocie w 2023 czy dalej warto jechać?

Arni
@palinka

Wszystko zależy od tego czego oczekujesz. Jednak jak dla mnie porządna agencja, gdzie nie ma problemów z kasą, kontaktem i załatwianiem ewentualnych problematycznych spraw. Pozdrawiam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie InAxtion? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Vast

Witam; Pracowałem przez tą agencję przez bite 2 lata. Fakt, przyjechałem z w miarę komunikatywnym holenderskim i o dziwo!!! Zostałem "wykupiony" przez obecnego pracodawcę. Miałem to szczęście że moim koordynatorem był Holender, Pierwszy- półroczny kontrakt nie wypalił za to na kolejnym zostałem na stałe. Co prawda biuro początkowo nie chciało mnie puścić ale w końcu personalny z obecnej firmy Wytłumaczył głównej siedzibie że muszą mnie puścić bez kar umownych etc. Co do lokalizacji to też nie zgodzę się. Początkowo w Herkingen, następnie Spijkenise, Ijmuiden i w końcu w Amstelveen. Każda kwatera czysta i schludna, normalnie wyposażona. Może nie było wielkiego Ach i Och, ale w rzeczy samej "jak sobie posprzątasz tak będziesz miał czysto. Na pewno nie pakują nikogo do bungali tylko normalne mieszkania- domki. Polecam konsultantów z Helmond i Schiphol-u

bez niku
@Vast

dokładnie potwierdzam, na Schipolu pracują ludzie godni polecenia!

Ares
@Vast

Mimo upływu kilku lat też muszę to potwierdzić, bo faktycznie jest tak jak napisałeś. Kwatery bardzo porządne do tego nigdy nie mogłem się doczepić. Czysto, schludnie i przede wszystkim można się normalnie zregenerowac po pracy.

Renata
@Ares

A w ile osób się mieszka na kwaterze?

Krystyna
@Ares

Kwatery są opłacane przez agencję?

OSKAR
@Krystyna

dobrze, że przez te kilka lat z tego co widać nic się nie zmieniło

Julia

Junior technician - był albo jest ktoś z Was na tym stanowisku w NL? Pytam dla chłopaka, jakie są zarobki?

raptus
@Julia

Niestety z tym stanowiskiem Ci nie pomoge, ale warto do nich podbić i podpytać. kontakt z nimi jest dobry, więc powinni ci wszystko powiedzieć.

olimp

Podbijam pytanie, mają dla mnie ciekawa oferte ale czekam jeszcze na wpis kogoś na świeżo, bo chce sie upewnić czy na 100% warto jechać

Aleksy
@olimp

Co prawda minął już miesiąc od tego jak napisałes więc nie wiem czy się zdecydowałeś ale warto ze względu na ich podejście do pracownika. Daj znać jak juz pracujesz jakie masz zdanie. Gdyby nie kłopoty rodzinne to dalej bym tam był i mam nadzieje że wrócę.

Elo
@olimp

moim zdaniem też warto, kasa przyzwoita i na czas, mieszkanie w dobry warunkach i robota w porzadku.

Balo

Generalnie praca w jednym miejscu czy często trzeba zmieniać miejsca? Opinie wydają się dobre, ale została mi jeszcze właśnie ta kwestia bo to dla mnie ważne.

metyk
@Balo

zależy od zleceń ale raczej siedzi sie dluzej w jednym miejscuu

Danuta
@metyk

A powiesz czy za staż pracy zmieniają Ci się warunki współpracy na lepsze?

metyk
@Danuta

szczerze to nie wiem najlepiej zapytaj od razu przy rekrutacji ale mozna w sumie dopytac. ja tak czy siak jestem zadowolony z warunkow.

@metyk

a o samej pracy coś napiszesz? długo jesteś? komu być ewentualnie polecił i dlaczego, ogólnie to właśnie jak na warunki się zapatrujesz?

WP

Jakie aktualnie mają zlecenia? Na jakie zawody szukają? Ktoś coś?

Dad

Osoby, które dla nich pracują - to podsumowując jesteście zadowoleni?

taks
@Dad

Tak, ja uważam że jak na holenderskie warunki to bardzo fajna agencja. Dobrze traktują i dbają o pracownika a to teraz wbrew pozorom rzadkość.

Ferrari
@Dad

Nie jedzcie od sylwka bo to farmazon ja pojechałem do Holandii bez języka angielskiego co on wiedział i nawet mi nie odał kasy za drogę i jeszcze obieca Ina robotę. Farmazon nie ufajcie mu!!!!

język

Trzeba znać u nich dobrze angielski? Dogadać się potrafię, słyszałem o nich dobre opinie ale nie wiem czy wystarczy to co umiem po angielsku

Pi
@język

Wystarczy komunikatywnie, dogadać w pracy się musisz zresztą jak inaczej chciałbyś pracować ale jakoś super płynnie to tam nie musi być więc spokojnie. Najlepiej zadzwoń i po prostu z nimi pogadaj i ocenią czy to wystarczy czy nie.

Ten

Dobre miejsce dla dobrego fachowca, tacy na pewno nie będą narzekać

KK
@Ten

Tak dokładnie, wszystko jest okej i zgodnie z ustaleniami

@KK

No a kasa jest w porządku? Ile wpada na rękę obecnie?

Zola

Mają naprawdę porządne mieszkania, schludnie i czysto. Normalne warunki w których możesz po prostu odpocząć po pracy.

DD
@Zola

Jak dobrze że wreszcie nie jest tak że wciskają ludzi jak sardynki tylko tak jak piszesz masz normalne warunki do życia. W końcu jak już decyduje się że chce pracować w Holandii to spędze tam sporo swojego czasu. Dzięki za informacje.

Czy InAxtion organizuje staże dla studentów?

fachowy

Najlepiej sam ich dopytaj, tutaj w większości fachowcy z doświadczeniem

Jak obecnie wygląda praca w petrochemii Rotterdam. ? Dajcie jakieś info. Na etapie rekrutacji oferta i hajs wydaje się być ok. ale wcześniejsze wpisy na forum hmm..

Astral

Jak na holenderską firmę, to naprawdę solidny pracodawca. Praktycznie do teraz od 3 miesięcy współpracy nie ma póki co żadnych problemów. Od początku wszystko jasne i klarowne.

krzychu
@Astral

musze przyznac racje generalnie ciezko trafic w ostatnim czasie na porzadna agencje ktora sie ze wszystkiego wywiazuje gdziekolwiek za granica czy to niemcy belgia czy holandia, ale tutaj tak jest

Laris
@krzychu

Przede wszystkim pracujesz na holenderskich warunkach i to jest chyba kluczowa sprawa. Generalnie już pomijając fakt agencji w Holandii moim zdaniem żyje się i pracuje się naprawdę dobrze.

flik

Ja chciałbym jeszcze od siebie dodać chyba już ktoś o tym pisał, że kontakt z opiekunem jest bardzo sprawny. Co trzeba jest załatwiane, bez łaski tylko normalnie po ludzku.

Kuba
@flik

dobrze, że o tym wspominasz bo poprzednim razem co prawda w niemczech miałem z tym duży problem więc teraz zwracam na to dużą uwagę

Isak

mając coś w budowlance?

RH
@Isak

Najlepiej zadzwoń i dopytaj... wtedy będziesz miał pewność.

As

Normalnie są to jest jako Polak normalnie mogę u nich pracować, bo z nimi rozmawiałem i mnie normalnie rekrutowali

FC

Jak wygląda kontakt z biurem? Jest na bieżąco czy trzeba sie dobijać po setki razy?

Alejandro
@FC

Ja z kontaktem nie miałem żadnego problemu czasami czekałem jeden dzień na odpowiedź ale powiedziałbym raczej ze to jest normalnie

FC
@Alejandro

To dobrze, dzięki za konkretną odpowiedź. W takim razie ich rozważe.

boro
@FC

Kontakt naprawdę zaskoczył mnie na plus, po wcześniejszych doświadczeniach spodziewałem się raczej większych problemów, a tak póki co jest git

Zostaw merytoryczną opinię o InAxtion - Dordrecht

• Jak się pracuje w InAxtion?

Zobacz opinie na temat firmy InAxtion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InAxtion?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

InAxtion