Opinie o MEDITOR KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA Sp.z.o.o. v w Łuków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MEDITOR KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA Sp.z.o.o. v. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie MEDITOR KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA Sp.z.o.o. v o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEDITOR KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA Sp.z.o.o. v w Łuków

Michał Nowy wpis

Hej! Polecacie prace w tej kancelarii?

Manager Nowy wpis

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnego zespołu sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

filozof Nowy wpis

to dla mnie całkiem niezłe warunki, każdy tak naprawdę sam walczy o swoją pensję, jest to w pewien sposób motywujące co jest ok ;) a szukali ostatnio przedstawicieli - doradców chyba na tych samych warunkach, ale chyba każda posada już objęta została

Bartek

Proszę o informacę na temat warunków pracy w MEDITOR KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA obecnych lub byłych pracowników. Interesuje mnie ogłoszenie na stanowisko Kierownika czy na tym stanowisku jest jakaś podstawa czy tylko prowizja? Czy przekazują jakąś bazę klientów do obsługi czy Klientów trzeba szukać samemu? Czy jest możliwości finansowania biura?

Poinformowany Nowy wpis
@Bartek

Po pierwsze - klientów szukasz sobie sam Po drugie - żadnej podstawy nie masz, masz pieniądze z własnych spraw i nadprowizję z grupy sprzedażowej. Oczywiście kasę dostajesz, jak zakończy się sprawa z ubezpieczycielem lub poprzez sąd. Po przyjęciu sprawy symboliczna zaliczka dla Ciebie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MEDITOR KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA Sp.z.o.o. v odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
agent01

(usunięte przez administratora) niepolecam. z dlala od firmy Meditor- Lexcon

Zostaw merytoryczną opinię o MEDITOR KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA Sp.z.o.o. v - Łuków

MEDITOR KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA Sp.z.o.o. v