Zakłady Mięsne Łuków S.A.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Aktualność
Drodzy użytkownicy serwisu GoWork.pl

Bardzo dziękujemy za chęć podzielenia się opiniami dotyczącymi pracy w Zakładach Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Państwa duża aktywność na poniższym forum jest wyrazem zainteresowania naszą firmą. Przypominamy jednak o konieczności stosowania się do zapisów zawartych w "Regulaminie i Polityce prywatności" serwisu GoWork.pl.

Wszelkie niemerytoryczne wypowiedzi, kłamstwa, obrażanie lub naruszanie czyjejś godności, a także ujawnianie tajemnic firmy, stoją w opozycji do zasad serwisu, wobec czego treści niezgodne z ogólnie przyjętymi normami (negatywnie wpływające na wizerunek firmy, będące ujawnianiem jej tajemnic itp.) mogą być usuwane z forum za zgodą Administratora serwisu.
klient

Panie z sklepu firmowego 181 Adamów są wzorem do naśladowania . Niech inne placówki biorą z nich przykład i wcielają w życie. Są bardzo pomocne przy kupowaniu, udzielają rad

Były na szczęście pracownik

Wraz z likwidacją sklepu dokumenty pracownika który przebywa na urlopie wychowawczym zostały wysłane do utylizacji,a nie odesłane pracownikowi,nawet nikt nie zadzwonił żeby przyjechać,Żenada ta firma ,mam nadzieję że już tam nie wrócę :)

Ewelina Nowy wpis
@Były na szczęście pracownik

To z likwidowano ten sklep jakoś ostatnio? Czy piszesz o sytuacji, która już miała miejsce jakiś czas temu?

ML Nowy wpis
@Ewelina

Zakład pracy nie raczył odesłać dokumentów na adres domowy,a pracownicy sklepu mieli to daleko gdzieś .

Ja

Niestety muszę stwierdzić że zakład nie liczy się z pracownikami z dużym stażem zamykają sklepy a propozycje pracy dla pracowników dają 60 kileteow od miejsca zamieszkania tylko po to aby nie dać odprawy. Przykre jak nie liczą się z ludźmi

G
@Ja

Ludzie powinni zacząć walczyć w sądzie o swoje prawa z takim pracodawcą, bo to tyko u Polskich prywaciarzy tak się traktuje ludzi.

Iza
@Ja

Sklepów coraz mniej bo zamykają jeden po drugim to niby gdzie mają przenieść pracownika ... Zresztą to jest stara metoda tej firmy albo cię wykończą psychicznie i sama się zwolnisz albo zrobią ci przeniesienie na tak odległy sklep , że też się zwolnisz bo nie dasz rady dojeżdżać a kasa zostaje w zakładzie...

@G

Niedawno firma przegrała proces. Oby więcej znalazło się tak odważnych pracowników :-) brawo Pani Agnieszko

Damian
@Iza

Serio zamykają? Teraz mają sporo ogłoszeń w necie. Mnie akurat interesuje magazynier. Chyba z magazynu nie przenoszą ludzi na inne obiekty co?

Były pracownik na szczęście
@Iza

Przecież wiadomo kto tak zarządza. Od kiedy ten człowiek tylko się pojawił sklepy są zamykane. Najpierw otwiera potem szybko zamyka. To są jego strzały w dziesiątkę . Firma płaci odszkodowania za zrywanie umów przez te jego nieprzemyślane decyzję. Doprowadza do upadłości firmy

Była pracownica
@Julcia

Aż ciekawa jestem w jakiej sprawie ... Aczkolwiek miód dla uszu ...brawo i gratuluję P.Agnieszce

Iza
@Były pracownik na szczęście

Dokładnie wiadomo o kogo chodzi ... sprzedaż hurtowa a zarządzanie siecią sklepów to dwa inne światy zresztą widać po efektach .. . kiedy ,,góra ,, otworzy oczy ...

Były pracownik na szczęście
@Iza

Góra nigdy nie otworzy oczu. Najlepiej by było zmienić cały zarząd. Ale to jest niestety niemożliwe. Rączka rączkę myje. Mnie to już rybka, bo na szczęście już tam nie pracuje. Ten koszmar się skończył na czele z panem p. Życzę szybkiego upadku tej firmie.

Nick Nowy wpis
@Damian

Nie

Administrator Nowy wpis

Zakłady Mięsne Łuków S.A. zatrudni osobę na stanowisko Brygadzista. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Były na szczęście pracownik

Czy to normalne że po likwidacji sklepu dokumenty pracownika który przebywa na urlopie wychowawczym trafiają do utylizacji?w nie są odsyłane na adres pracownika lub żeby po nie przyjechał?firma dno ,teraz trzeba wyrobić duplikat i niestety zrobię to na koszt firmy,jak dobrze że tam już nie pracuję i nie wrócę

Lidia
@Były na szczęście pracownik

Tutaj chodziło o usuwanie danych poufnych? Czyli firma zgodziła się bez problemu, żeby za to zapłacić?

@Lidia

Niestety nie poczuwają się ,twierdzą że to wina pracownika który nie zabrał ze sobą książeczki zdrowia...będą się zasłaniać paragrafami i innymi kodeksami..

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Łuków S.A.? Czy kandydat na stanowisko Sprzedawca powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Nn
Klient

Nie kupujcie w Legionowie stare mięso i wędlina robi się zielona. Sprzedaja stare.

Jacek
@Nn

Zgłaszałeś to w sklepie? I czy to było jednorazowe zdarzenie?

Ktoś aplikuje do firmy Zakłady Mięsne Łuków S.A. w mieście Łuków Mapa? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Zakłady Mięsne Łuków S.A. poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca w Staszów Mapa. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Aktualność
Drodzy użytkownicy serwisu GoWork.pl

#AK

Śpieszcie się szanować pracowników tak szybko odchodzą. Dobry pracownik to skarb. Ludzie nie rzucają pracy tylko pracodawcę.

Xyz

Szukam ludzi pokrzywdzonych przez kierownika PP do złożenia wniosku zbiorowego do sądu pracy przeciwko temu "człowiekowi"

@Xyz

Oczywiście jechać z takimi kierownikami,nie dać się tak traktować,co za dno się zrobiło z tej firmy, omijam z daleka,a pan PP skończy jak reszta... jednak kariera w głowie przewraca

Czy rozmowa rekrutacyjna w Zakłady Mięsne Łuków S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Lolek
@Pytanie

W ruskim teraz

Ewelina
@Lolek

To chyba ironia, tak?

Judyta
Klient

Tak chamskiej i niezadowolonej ekspedientki jaką dziś miałam nieprzyjemność spotkać na ul. Gagarina w Warszawie jeszcze w swoim marnym życiu nie spotkałam. PANI AGNIESZKO!!! Odrobina uśmiechu i empatii!!! Obym więcej nie trafiła na Pani zmianę.

Elżbieta
@Judyta

A czemu tak uważasz? Co takiego ta Pani Ci powiedziała?

barbara T.
Klient

Po złożonej reklamacji na jeden z produktów firmy, otrzymałam ekspresowe, korzystne dla mnie załatwienie sprawy!!!! ...Kupowałam i będę nadal kupować wyroby Firmy!!!!.Oceniając ją jako rzetelną działającą dla i na korzyść klijenta.

Szukam kierowców którzy wywalczyli odprawę z zakładu

Ewelina
@Były pracownik

A na jakiej podstawie można ją wywalczyć?

Klient

Witam, w waszym sklepie firmowym w Gdyni strasznie śmierdzi octem. Jedyne skojarzenia to takie że moczone są kiełbasy i mięso. Ruch jak zauważyłem mocno się ukruszyl więc i towar zaczął źle się sprzedawać. Nie dziwię się spadkiem klientów gdyż panie są bardzo opryskliwe i bezczelne. Kiedyś robiło się tam zakupy z przyjemnością, teraz to ten sklep najlepiej omijać szerokim łukiem.

Anna
@Klient

Niestety też odniosłam wrażenie dziwnego zapachu na sklepie. Kiedyś były tam kolejki, teraz świecą tam pustki. Lubiłam robić tam zakupy, towar był świeży, ceny przystępne i jakość była odpowiednia. Teraz wszystko odbiega od normy. Wędliny po dwóch dniach nie nadają się do jedzenia . Mięso w czasie gotowania się pieni. Przestałam robić tam zakupy. Jedyne co kupuję to karmy dla psów. Jeszcze to mój pies chętnie zjada

Nikt

Mam jedno pytanie: dlaczego osoby pracujące z zakładach mięsnych łuków nie są traktowani jednakowo? Jakiś czas temu pracownicy podostawali przedpłacone kart na których co miesiąc jest przelewane po 150zl a z pensji odliczany podatek,są osoby które zrezygnowały z tych kart.A teraz na święta ci co mają kart dostali większe pieniądze i większy podatek potrącony z pensji i jeszcze soczki dostali(pewnie takie smaku jakich mają najwięcej na stanie i nie schodza) wiadomo że te pieniądze i tak wrócą do firmy,Pytam sie a co z tymi pracownikami co nie mają tych kart,nic im się nie należy,też mają rodziny i zawsze jakas dodatkowa kasa by się przydała,raz na jakiś czas. Bym chciała żeby ktoś pomyślał o pozostałych pracownikach

@Nikt

Ty lepiej zrywaj się z tej firmy. Ja tylko żałuje że tak długo odwlekałam decyzję żeby się zwolnić. Jest tyle pracy dużo lepiej płatnej i BEZ ODPOWIEDZIALNOSCI MATERIALNEJ. Każdy jest potencjalnym (usunięte przez administratora) Żadne pieniądze nie są warte pracy w tej firmie.

Jarek S.
@Nikt

Witam. W związku z pytaniem, spieszę z odpowiedzią. Z założenia karty otrzymują wszyscy pracownicy, którzy wyrażają na to zgodę i przepracowali w firmie przynajmniej trzy miesiące. Każdy pracownik, który nie był na zwolnieniu lekarskim w miesiącu poprzedzającym wypłatę, otrzymuje na kartę 150 zł. Jeżeli chodzi zaś o 400 zł (bon świąteczny i soki) - zasady (regulamin) zostały wysłane na każdy sklep w wewnętrznym systemie informacyjnym firmy (proszę pytać kierownika sklepu). PS. Soki, które otrzymali pracownicy sprzedają się bardzo dobrze...

pracownica
@Jarek S.

Jak można nazywać bonem świątecznym coś , co dostaje pracownik , który przez cały rok nie korzystał z dłuższego zwolnienia? To żenada. To jest bon za frekwencje przez cały rok w pracy a nie bon na święta. Proszę nie mylić znaczenia. W innych firmach bon świąteczny to bon świąteczny. dostają je nawet kobiety na macierzyńskim, bo mimo wszystko są nadal pracownikami firmy. Nie wspomnę już o tych sokach , na prawdę , to aż wstyd komuś powiedzieć.

@pracownica

Rzucili jakieś ochłapy żeby się pokazać że oni też coś dają. Jak zwał tak zwał, byle by zatkać mordy pracownikom. Żenująca to jest cała ta firma.

Kacper
@Julcia

Nie da się dogodzić wszystkim. Zawsze ktoś będzie niezadowolony. Nie jestem pracownikiem firmy Łuków ale chciałbym coś dostać na święta od swojego pracodawcy. Jest to dodatkowa gratyfikacja obojętnie czy nazywa się bonem świątecznym czy premią. 400 zł w dzisiejszych czasach to bardzo dużo. Życzę wszystkim więcej optymizmu.

Mariusz
@Nikt

Niech se w (usunięte przez administratora) wsadzą te soki! Pramia świąteczna wypłacana w listopadzie dla tych którzy od stycznia nie przekroczyli 33 dni zwolnienia!!! Ale ci co premię dostali te 400 zł to już mogą iść na święta na zwolnienie!!! I z tego co wiem to kilka osób które znam nawet się na takie zwolnienia wybiera ... Pracowałem na wszystkie święta w tym roku ale na premię świąteczną nie zasługuje bo przez cały rok łącznie przekroczyłem tą magiczną liczbę 33 dni zwolnienia !!! I teraz gdy człowiek po tylu latach pracy zdrowie zostawił w zakładach bo robił ponad siły i zawsze nawet chory przychodził do pracy dostaje takie właśnie podziękowanie...Taka jest niestety prawda

@Mariusz

Dziecięca naiwność jeśli ktoś myśli że firma mu za cokolwiek podziękuje. Tu nie ma co liczyć na taki gest. Masz tyrać i o nic się nie upominać, bo jeśli pracownik myśli że mu się coś należy to mu się nic nie należy.

Edyta
@Julcia

I oni tyrają i jeszcze są zadowoleni że mają pracę... To co czytam to aż mnie boli. To są ludzie którzy z myśleniem zatrzymali się 10 lat temu i nie widzą żadnej drogi wyjścia.... a przecież rynek pracy jest ogromny.

Byla pracownica
@Jarek S.

To od kiedy są te karty ? Wkoncu ich sumienie ruszyło żeby cokolwiek da pracownikom? Tyle lat tam pracowałam i złamanej zlotowki nie dostaliśmy a wręcz na odwrót, placilismy za ubytki z osocza ????

Gita
@Nikt

Bo uważam że wszystkich pracowników powinno się traktować na równi i z szacunkiem.

Renata
@Gita

dokladnie, tez jestem pewnie jak wielu tego samego zdania a powiedzcie mi czy na swieta wielkanocne tez byly premie czy tylko na boze narodzenie te 400 zl ?

On
Kandydat

Jakie warunki przyjęcia są na maszynistę chłodniczego i czy muszę mieć doświadczenie

Jeżeli ta firma szanowala by siebie i pracowników nie miala by problemu z obsadą stanowisk,tak jak to bylo w dawniejszych latach.Kiedyś pracownik tej firmy mógł czuć sie dumny ze tam pracuje. Od kiedy zaklad został sprzedany zaczęło być coraz gorzej,a teraz to już jest tragedia,nikt kto ma trochę rozumu nie chce tam pracowac,mlodzi tylko zobaczą i uciekają,zostali tacy co mają niewiele do emerytury i pracownicy z Ukrainy

pracownica
@66

Cała prawda , z tym , że firma siebie to szanuje .Gorzej z pracownikami .Uważają ,że powinniśmy być im wdzięczni , że możemy u nich pracować .Traktują nas jak gorszy sort , robią , co chcą , a my mamy jedynie przyjmować wszystko bez prawa głosu .Sklepy padają i padać będą. To tonący statek. Odpowiem od razu tym , którym dobrze się pracuje .....dopóki jesteście potrzebni , żeby na nich pracować ....później , na koniec potraktują Was jak zło chodzące , jak problem , którego trzeba się pozbyć , najmniejszym kosztem...psychicznie wykończą Was tak , że sami złożycie wypowiedzenie , a firma nie poniesie żadnych kosztów. Tak Wam podziękują za lata pracy.....

Była pracownica
@pracownica

Wszystko co napisałaś to prawda i znam to z własnego doświadczenia ...(usunięte przez administratora) Przepracowałam w tej firmie kilkanaście lat i bywało różnie raz lepiej raz gorzej jak wszędzie ale PP to osoba , która rozwaliła i nadal vwg mnie rozwala system...Wg mnie sklepy firmowe powinny skupiać się na sprzedaży asortymentu firmy a już od dłuższego czasu ważniejsze są towary obce to jakieś chore ...tak wiemy marża its ale czy takie było założenie firmy Można sobie robić piękne stoiska i wprowadzać różne towary a jak nie szanuje się ludzi to niestety nie będzie miał kto pracować i jak widać non stop szukanie pracowników na wszystkie rejony to właśnie z tego wynika...

Damian
@Była pracownica

Masz racje. Pracownika trzeba doceniać i motywować. Myślisz że właśnie przez atmosferę jest taka rotacja? A jak z zarobkami? Bo nie dodałaś jak tu płacą. Domyślam się że niezbyt dobrze, ale wolałbym to usłyszeć od ciebie.

Lolek
@66

Pracowałem tam 12 lat i o 12 za długo teraz walczę z nimi o odprawe żenada

Grażyna

Co robicie z towarami obcymi po terminie?

Sklep
Kandydat

Poziomu firmy nie powstydziłby się Bareja. Kadrowa rekrutuje i nie wie na jakie stanowisko przeprowadza rozmowę. Wystawiają po kilkanaście razy oferty ba to samo stanowisko. Jak dzwonię i pytam o ofertę to nikt nie potrafi nic odpowiedzieć. Nie odbierają telefonów. Stawka to tajemnica, dopiero przy zatrudnieniu okazuje się że a te akcyjne wynagrodzenie to najniższa krajowa.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

@Administrator

Dzień dobry, tak firma rekrutuje obecnie na wiele stanowisk. Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie www w zakładce KARIERA (zakładka widoczna na dole strony) oraz na portalu pracuj.pl i OLX. Powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Łuków S.A. - Łuków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Łuków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Zakłady Mięsne Łuków S.A., to 24, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Łuków S.A.