Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Opinie o Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Wszystkie osoby które znam,które odeszły z tej firmy,to mówią że żałują że tak późno podjeły taką decyzję,że to były lata stracone w tej firmie.Na pewno wszędzie będzie lepiej niż w Łukowie.Na szczęście ja też jestem w trakcie zmieniania pracy.Całkiem inne warunki,normalne wynagrodzenie,nie ma odpowiedzialności materialnej(w końcu nie będzie trzeba manka płacić)talony na święta,wczasy pod gruszą itd.Dlatego naprawdę jeśli możecie to tylko nie praca w sklepie Łuków.Dużo by pisać.Na szczeście ja mam to piekło za sobą.Stracone 5lat i kupa długu.

Kobiety przejżyjcie na oczy ja byłam pracownikiem tej firmy wiele lat ale co teraz wyprawia się z pracownikami jak się was poniża i pokazuje że nic nie jesteście warte i można z wami wyprawiać co tylko przyjdzie im do głowy o wy i tak będziecie cicho siedzieć, bo przecież czasy ciężkie. Ja już wiem że można pracować inaczej gdzie się docenia pracownika premią,dodatkiem na święta, pieniędzmi za frekwencję ,gdzie pracownik coś znaczy.Nie bójcie się miejcie odwagę to zmienić .Moim zdaniem to najgorsza firma która za nic ma ciężko pracujących na nic ludzi.

Była pracownica

Podpisuję się pod wypowiedzią.. Odeszłam z tej firmy po kilkunastu latach pracy i nie żałuję... Teraz wiem jak można spokojnie pracować bez żadnych wyimaginowanych wymagań pseudo kierowników, bez zastraszania, bez poniżania. Życzę Wam odwagi na podjęcie słusznej decyzji.. Praca jest jak ktoś chce pracować. Nie warto się poświęcać dla tej firmy tu mają ludzi za nic wiem to z własnego doświadczenia nikogo nie obchodzi jak się staracie i ile serca wkładacie w wykonywaną pracę.

Zła

Dziwne. Z bonów kowidowych podatku nie odprowadzali. A teraz tak? To jest nienormalne. Jeszcze bonów nie ma ale podatek już odprowadzony i to z wypłaty listopadowej. To tylko nasza firma potrafi. Brawo wy.

Kkk
@Zła

Wszystko dziwne , jutro zadzwonie do pip i się dowiem czy tak można bo dziś nikt nie odbierał,trzeba z tą firmą zrobić porządek jak pip stwierdzi że nie powinni tak robić składam oficjalna skargę dość tego wszystkiego

Były Pracownik
@Kkk

Niestety miałam okazję tam pracować, mam nadzieję że już tam nie wrócę, najlepsze lata 2010-2014rok, były talony po 300/400zl, super kierownicy Regionalni, P. Woźniak cudowny człowiek, P. Parafian zawsze służył pomocą, wiadomo tamte lata nie wrócą, teraz zrobiło się z tym Łukowem coś strasznego, wyzysk, i tyle. Procownicy trzymajcie się i nie dajcie wykorzystać, Wesołych Świąt ????

Dziś właśnie zostałam uświadomiona prz z kr.ze ci co mają braki na inwentaryzacji nie dostaną premi kwartalnej, ciekawe kłamią czy firma znów wszystko robi żeby pracownik.sie nie starał

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakłady Mięsne Łuków S.A..

Pomniejszone wyplaty, co jest grane? Wszystkie firmy na święta dokładają a Łuków jak zwykle... Szkoda słów żałosne. Pracownicy nie dostali nawet minimalnej za pełny etat, masakra

Roxi
@:(

A może to co pomniejszyli to na święta dadzą bony za tą różnicę i na swoje i tak wyjdą

:((((((

ot i bony świateczne ...hahaha a podatek uwalili nam z wypłaty, śmiechu warte !!!!więc to juz nie jest 200 złoty, po pierwsze ,po drugie moc warunków , zeby dostać , a po trzecie uważam , ze powinniśmy być o tym poinformowani wcześniej i wyrazić zgodę na to . Po raz kolejny firma pokazała , jak bardzo docenia swoich pracowników , czyi mają nas gdzięś !!!!!

Aaa

I wszystko jasne. Te braki w wypłacie to podatek od bonu. Suma summarum nasz bon to nie 200 zł a około 150. Przecież firma od siebie nie dorzuci tylko z nas ściągnie. Żeby przed świętami zabierać pieniądze ludziom którzy się starają . WSTYD!!!

Renia

No pięknie nas załatwili wypłaty mniejsze oczywiście trzeba do bonów dołożyć ,tylko tak dalej teraz to w (usunięte przez administratora) mam ich targety niech sobie sami wyrabiają

Dziewczyny mam pytanie czy u was na sklepach wprowadzony jest limit na ilość sprzedanej "bigosowki"

Kr

Pewnie że tak.nie dość że na wszystkim brakuje na wadze oo otwarciu z oo to limity , wszystko po to żeby większe braki wychodziły a potem.zwolnia bo kradnie personel,brak słów o robią ja już ani plasterka nie zetne i dupki nie ściągnę z lady nawet niech nic nie kupują strat sobie nie robię nikt nie będzie kupował takiej brzydkiej wędliny to niech zamkną sklep,te ich limity przy małym ruchu po.prostu smieszne

Klijetka

Drogie szefostwo proszę zrobić porządek z sklepie ul.hoza w Warszawie dziś w sobotę 05.12 pani ekspedientka blondynka nie dosyć że (usunięte przez administratora) na kasie to jest bardzo nie miła opryskliwa ,

Marysia
@Klijetka

Pani "klijetka" jak już pisze jakieś opinie, to niech najpierw nauczy się ortografii.

Moze chodzilo im o 2000 zl bo takie postawili wymagania

A ta trudna sytuacja to jest od dłuższego czasu i firmę wspiera się cały czas a kwarantanny czy l4 nikt nie wybiera jest to sytuacja losowa.

Kr

Dokładnie tak niestety kwarantanna przymusowa ,bo na L4 można iść specjalnie chociaż raczej nikt nie idzie specjalnie u nas w firmie, ponieważ druga osoba ciągnie sama i po prostu najzwyczajniej jest szkoda współpracownika,a nasza firma to kanciarze i tyle i to na każdym kroku

Bon Świąteczny jest ale pod pewnym warunkiem oczywiście dobre

Konsument

Nie. Zrozumiałe. Jest..z.jakiego.powodu.konserwa.saperska.jest.obecnie.mielona.a.nie.taka.konsystencja.jak była., do niedawna., jedynie., chyba tylko., po., to., aby nie zaznać smaku., i namielic różnego badziewia tym działaniem pokazaliscie (usunięte przez administratora)

Renia

Witam bedziw firma dawała bony na święta,wypadałoby nagrodzić pracowników w tym trudnym okresie,a za bony każdy mógłby wybrać co potrzebuje,może jak nieba forum prosimy o napisanie meili na sklepy

@Renia

W Kauflandzie po 700 zł premia w Lidlu po 700 Biedronka 600 ptemi dla pracowników na święta a Łuków .....ciekawe po 1zl bony

Bogna
@Kr

To czas zwijać manatki, na co czekacie?

@Bogna

No i właśnie taki jest plan

Nie szanuja dobrych pracownikow,nie doceniaja.Zero staran od siebie aby zatrzymac dobrego pracownika.Wyplaty???smieszne podstawy (usunięte przez administratora)O matko duzo mogla bym pisac ,niestety zero pozytywu.Pracownik nie pracujacy tylko figurujacy jeszcze w firmie,ale juz nie dlugo.

Czy zakłady przyjmują na sezon?

Ubojowiec

Jak wygląda praca na uboju?? Świnie bydło ? Tempo ile sztuk na dzień na ile zmian i jak jest płacone??

Kr

Panie P może warto się ustosunkować do nagradzania pracowników,może jakieś dodatki i tak tyle płacimy my pracownicy za wasza woda w mięsie ,nie przepraszam to my pracownicy nie umiemy zarządzać ,a może powinniśmy do prezesa napisać jakiś list z prośbą o sprawdzenie sytuacji w firmie

Była pracownica

Podpisuję się pod tym komentarzem w 100%.... Za żadnego kierownika(usunięte przez administratora)nie odeszło tyłu kierowników regionalnych w ciągu kilku miesięcy ...niestety było to pokłosie traktowania przez PP a zdrowie jest tylko jedno. Najgorsze jest to, że nikt nie zwrócił na to uwagi ale to tylko dlatego, że zmienił się Zarząd i usłyszał tylko jedną wersję. Szkoda, że po kilkunastu latach pracy musiał człowiek odejść przez taką osobę(usunięte przez administratora) Życzę żeby kiedyś trafił na takiego przełożonego jakim sam był... Karma wraca.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Łuków S.A. - Łuków

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Łuków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Łuków S.A.