Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Opinie o Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Grażyna

Co robicie z towarami obcymi po terminie?

Sklep

Poziomu firmy nie powstydziłby się Bareja. Kadrowa rekrutuje i nie wie na jakie stanowisko przeprowadza rozmowę. Wystawiają po kilkanaście razy oferty ba to samo stanowisko. Jak dzwonię i pytam o ofertę to nikt nie potrafi nic odpowiedzieć. Nie odbierają telefonów. Stawka to tajemnica, dopiero przy zatrudnieniu okazuje się że a te akcyjne wynagrodzenie to najniższa krajowa.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Dzień dobry, tak firma rekrutuje obecnie na wiele stanowisk. Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie www w zakładce KARIERA (zakładka widoczna na dole strony) oraz na portalu pracuj.pl i OLX. Powodzenia!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakłady Mięsne Łuków S.A..
Czarna

Nie wiem czy we wszystkich sklepach tak zmieniają pracowników jak w Łomiankach. Pani regionalna trajtuje pracowników nie zbyt dobrze zwraca uwagę przy klientach kiedyś aż się chciało przychodzić na zakupy jak był stary personel ale to wszystko wina Pani regionalnej potrafi powiedzieć że jesteś za stara i mózg nie tak pracuje i było jeszcze wiele sytuacij niech wie że karma z podwójną siłą wraca

Czarna

Ich kadra niedługo pójdzie na psy bo im nie zależy na pracownikach .dla nich pracownika można zdeptac i wyrzucić

Czarna

Unich ręka rękę myie oni doskonale wiedzą co się dzieje

Pracownica...

Witam, chciałabym zapytać czy firma zamierza w jakiś sposób wynagrodzić pracownice, stojące za lada, które mimo obaw wciąż pracują, narażając siebie i swoje rodziny na zarażenie Covid_19. Są osoby, które poszły na zwolnienie, są osoby które się zwolniły, ale jest duża grupa pracownic, które codziennie przychodzą do pracy i mają kontakt z setkami osób. Pozdrawiam

@Pracownica...

Oni nas mają gdzieś

@Aga

Już od dawna mają gdzieś

@Roxi

Dostaliśmy przecież podziękowania ostatnio hahaha????????????

@Aga

Haha, śmiechu warte, to nie były bezpośrednio do nas te podziekowania????, to było do osób ponad nami niestety

@Aga

Lepiej by dodatki dali jakieś pieniężne a podziękowania to niech sobie w (usunięte przez administratora)

@..

No tak my to przecież gorszy sort ????

@Aga

Tak jest i tak będzie , ależ dużo opini niewygodnych dla nich teraz usuwają.

@Roxi

Niech oni siebie z tamtąd usuną ???????? a ludzie niestety ale piszą prawdę jak ich tak to boli to niech wezmą się za siebie

@Aga

Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu dziwne że nie piszą już opini obrońcy którzy tak bronili tej firmy nie dali nic złego pisać czyżby i oni już się przekonali.

@Roxi

Za mało im może płacili za te obronę firmy i też odeszli ile to można kłamać

@Kr

Oni nie dadzą żadnych dodatków jeszcze od Ciebie by wzięli

Bogna
@Roxi

Bo żal czytać te wasze wypociny, jęki i użalanie się nad losem. Jaka ta firma jest zła, najgorsza i jaki to Pan PP jest okropnym człowiekiem. Ślubu z Łukowem chyba nikt nie brał, więc wniosek jest prosty

@Bogna

Tak ma pani rację wniosek jest bardzo prosty a tak naprawdę to ciekawe na jakim stanowisku pani tam jest bo raczej nie w sklepie.

Bogna
@Roxi

I tu się pani myli. Pracuje w sklepie, jestem zwykłym pracownikiem, kobieta zza lady. Mam bardzo duży staż w tej firmie i gdyby było tak źle, to już dawno bym się zwolniła. Ale pracuje mi się bardzo dobrze i większości moich koleżanek, a takie wasze opinie wyssane z palca psują tylko renomę firmy.

@Bogna

Hahaha opinie to już dawno mają zepsutą u nas było jedno.podanie jak była oferta pracy

@Bogna

To poprostu jest wyjatek,tylko sie cieszyc.

@Kr

Ja dostalam bon na 1 zl hahaha chyba na reklamowke

Kr

Może teraz wszystkim dadzą na święta po 1zl bon ,będzie że firma wspaniałomyślna dba o pracowników ,kurde znam koleżanki co robią po sklepach i od października każdy pracodawca przynajmniej po 200 dokłada za pracę ,a na święta po 400 już rozpisane ,a nasi gówno dadzą ,a firma raczej na plus idzie przysyłają regionalni rozpiski kto ile podciągnął utargi i jakoś wszyscy na plus i to bardzo dużo

Ja też kiedyś taki bon dostałam na całą 1 zł to jest gest

Kinga
@Bogna

@Bogna podzielam Twoje zdanie, notorycznie @Roxi i jej ekipa jęczą. Dlaczego dalej w tym siedzą?

Kinga
@Roxi

A Wy jeszcze pracujecie? No to nie jest tak źle !

@Kinga

O jakieś się obudziły po trzech miesiącach bo trochę był spokój,ale przecież trzeba trochę nakręcić nie?

@Kinga

Wy chyba dat nie czytacie wstawienia postu wczas reakcja

@Bogna

RACJA. Pazernym trzeba powiedzieć NIE.

Byla pracownica
@Bogna

To może u cb na sklepie. Człowiekowi nie chcieli przez ponad 2lata dac urlopu. Non stop odwoływany przy malutkich dzieciach. Zasuw że że ryj człowiek padał i jeszcze pensje obcinali. Olewka totalna że nawet n można było do łazienki wyjść bo się prawa do tego nie miało! Tak si pracuje na sklepach łukowskich w piasecznie !

Witam wszystkich ile mozna tam zarobic ?

Julcia

Nędzne pieniądze, najniższa krajowa. I będziesz zasuwać za dwie, płacić manka, i walczyć z kategorią trzecia. A do tego odpowiedzialność materialna. Śmiechu warte że za tak niskie pensje jeszcze każą podpisywać odpowiedzialność.

Dokładnie sama prawda

@Julcia

Nigdy w życiu nie podpisałabym odpowiedzialności. Współczuje tym kasjerkom, ale to chyba kobiety "starej" daty, które nie rozumieją że nie można się tak dawać wykorzystywać. Smutne to myślenie.

@Edyta

Nie podpiszesz - nie pracujesz

Byly pracownik
@Julcia

Tak placic im za wszystko. Mieliśmy jakieś procenty na straty i co z tego jak wystarczyło że w paczce w waku uzbierało sie do pół kg osocza i to szło w straty a my za to placilismy. Robili nam narzuty z miesa I wedlin które u nas nie schodziły a wiadomo jak się nie sprzedały płaciłyśmy ze swojej kieszeni. Rejonowa do (usunięte przez administratora) tylko na kawkę do pani kierownik przyjeżdżała. Trafiłam na zwolnienie tydzien czasu bo ruszyc si nie mogłam po zasuwaniu za 2osoby. Po zwolnieniu dostalam wypowiedzenie. Śmieć na sali ale cieszę się ze się uwolniłam z tego (usunięte przez administratora).

Std

Parówki EXTRA KTORE BYLY NAJDROZSZYMI JAKIE JADLEM TO PORAZKA GOZKIE TWARDE NIE POLECAM

@Std

Ta firma już od dawna spada (usunięte przez administratora). Jakościowo pozostawia wiele do życzenia. Wędliny szybko robią się obślizgłe, suche kiełbasy pleśnieją, a konserw to nawet bezdomny kot nie chce jeść

Tomasz....

Jakie auta służbowe mają do dyspozycji handlowcy. Jakaś wielka tajemnica.....ktoś coś. Pewnie fabie w gazie ....

@Tomasz....

Toyota Yaris, kiedyś Hyundai i20

@Tomasz....

A co są pytania czy tylko wolna myśl?

Ko

Firma która nie szanuje i nie docenia pracownika ani jego starań. Odpowiedzialny za wszystko jest pracownik. Ani kierownik regionalny ani nawet wyżej nie chcą pomóc bo uważają że nie ma problemu i trzeba wziąć się do pracy i nie narzekać . Od kierownika usłyszałem że nie mają znaczenia moje argumenty . On ma przed sobą zestawienie i liczby i to ma znaczenie.

@Ko

No tak!!! Te słynne tabelki, wyniki i koszty sklepów. Wszystko kręci się tylko wokół tych (usunięte przez administratora) tabelek. A pracownik ma zasuwać za dwóch i o nic się nie upominać. Bo jak najlepiej poprawić wyniki??!?? Zwalniając pracowników. A gdyby nie Ci pracownicy to tej firmy by nie było. Z dniem w którym rozwiązałam umowę z tą firmą był moim najwspanialszym dniem w życiu. Koszmar się skończył. I żałuje że tak długo z tym zwlekałam. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że są jeszcze pracodawcy na tym świecie, którzy doceniają pracownika a i jeszcze Ci potrafią powiedziec słowo DZIĘKUJĘ.

Justyna
@Ko

Jedno nie rozumiem, powiedzieli Ci, że za co jesteś odpowiedzialny? Niskie wyniki, czy cos innego się stało, nwm kradzież czy coś.

Pracowałam w Zakładach Mięsnych Stokłosy, teraz jest to Łuków, uwaga w 2022 będzie 9 lat i modlę się żeby sklep nie przestał istnieć. Czasy mamy okrutne i konkurencji nie brakuje, zważywszy że tu jest mała miejscowość. Praca jest ciężka, odpowiedzialna to prawda. Niestety jest to praca, która wymaga trochę kreatywności, myślenia strategicznego. Nic na tacy nikt nie poda, trzeba dobrze myśleć, żeby towar sprzedać a nie zmarnować. Jako śmieszny kierownik zarabiam po prostu śmiesznie to fakt, ale nie zamieniłam bym tej pracy na market czy galerię itp.

Klient
@Gość

W końcu ktoś jest zadowolony ze swojej pracy. Popieram Gościa, ponieważ każda praca wymaga kreatywności i przewidywania co może się stać gdy nie zabezpieczymy dobrze towaru. A mięso wymaga tego najbardziej. Wielki uklon????

@Gość

Czy Ty siebie czytasz, praca ciężka, wymaga od Ciebie kreatywności, narobisz się jak wół. Masz coś z tego że zrobisz dobry utarg? Jakieś dodatkowe stówki? Bo jeśli nie, to wszystko co robisz nie ma sensu, skoro sama twierdzisz że zarabiasz śmieszne pieniądze... Po co się tak angażować? Nic z tego nie masz!

@Klient

Wielki ukłon za co? Za to że się daje rolować i wykorzystywać? Za taką ciężką pracę, chęci i zaangażowanie należy się dwa razy większa pensja. Powinna wreszcie przejrzeć na oczy...

@Edyta

Jest coś takiego jak prowizja od obrotu. Oczywiście to też firma ucięła, (kiedyś był wyższy procent prowizji), jak dali pracownikom niby podwyżki. Śmieszne bardzo.

Lolek

Człowiek wierny firmie chory chodził i nic nie mówił a gdy przyszedł czas na wyleczenie zdrowia które stracił przez firmę to odrazu cię zgłaszają do ZUS mam pytanie jeżeli wiecie coś o uszczerbku na zdrowiu spowodowane przez zakład za ciężkie zeczy które się dźwigało czy mogę domagać się odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu

@Lolek

Chyba możesz, ale na to trzeba mieć dowody albo chociaż jakąś dokumentację medyczną. Masz takie coś? Takie sprawy to chyba sądownie się załatwia.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Lolek

Najniższa krajowa i co 3miesiace płacisz manka????????????????

Robol
@Lolek

Tylko że na umowie nawet najniższej krajowej nie ma niektórzy 2200 brutto

@Robol

Jakim cudem? Przecież nie może być mniej, chyba że dają niepełne etaty.

Paulina

Cześć. Dzięki za ostrzeżenie o firmie. Całe szczęście, że nie podpisałam jeszcze umowy. Dzięki!

Weronika
@Paulina

Podobno do Gdańska potrzebują, oferują pobyt w hotelu, nad samym morzem

Beata
@Paulina

Ciesz się dziewczyno.ze w to nie weszłaś bo jest coraz gorzej

Paulina
@Beata

Żebyś wiedziała, że się cieszę. :) Po tych opiniach odetchnęłam z ulgą, że nie podpisałam umowy, a najpierw przeczytałam komentarze i sklepie tutaj na forum.

@Paulina

Ja też czytam i nie dowierzam w to co się dzieje w tej firmie... A jeszcze większym szokiem jest to, że ludzie dalej tam pracują. A powiedz jak przebiegła rozmowa? Było wszystko pięknie i cudownie?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Kr

Na pewno mają bo nikt nie chce przejąć jsc do pracy do tej firmy,zresztą takich bez doświadczenia łatwiej im ustawiać

Mają.. ale czy z doświadczeniem czy nie, będziesz żałować ze tam się znalazłaś

Aga

Tak oczywiście,można bez doświadczenia , ja miałam różne przejścia w tym zakładzie, ciężka praca zero podziękowania zero szacunku, jedna osoba robi a trzy stoją, nie pecam.

@Aga

Niestety wszyscy mają pod górę w tej firmie.niestety ,przez wrzuty ,wodę w mięsie oczywiście brak na inwentaryzacji płaci personel bo przecież kradnie , zamrażarki z pomrożonym.miesem i wędliną bo nie ma co z tym zrobić ,mięso mrożone rozmraża się w trakcie drogi do sklepu przed świętami oczywiście wody potem pełno ale co tam pracownik zapłaci a klient ma świeże (raczej świeżo rozmrożone ) ,regionalni chronią swój (usunięte przez administratora) zero pomocy szacunku czegokolwiek

Pola
@Aga

Zdrowie wypruwasz , a później podziękują Ci kombinując , jak Cię wywalić nie płacąc odprawy, tam liczą sie tylko tabelki , nie człowiek , pracownik , który pracuje na tych (usunięte przez administratora) :(

@Rr

Bo to wszystko prawda

@Rr

Czyli jest wielki chaos organizacyjny, a firma umywa ręce i się śmieje bo pracownicy podpisują odpowiedzialność. KOSZMAR! Bardzo współczuje... chociaż nie, nie współczuje. Nikt nie jest zmuszany do tej pracy. Sami chcą.

Zadowolona

Nie mam pojęcia dlaczego pracownicy mówią takie brednie o swoim zakładzie pracy. U każdego pracodawcy jest źle ale wy tego nie wiecie ponieważ widzicie tylko swoje podwórko. A może wam się nie chce pracować strzelacie totalna olewke nie dbacie o towar który zamawiacie i z tego tworzą się problemy. Pomyślcie o tym co piszecie i nie szargajcie opinii innych ludzi. Na pewno są pracownicy którzy sobie chwalą pracę, na pewno chcieliby podwyżki ale musi być coś za coś. Trzeba być pozytywnie nastawionym do życia i się uśmiechać w dzisiejszych czasach trzeba się szanować i być życzliwym dla innych. Z niektórych wpisów czuję jadowity jad który słowami zabija. Zadowolona

@Zadowolona

Dziwisz się? Jest takie stare porzekadło, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Po opiniach które przeczytałam to się nie dziwie że pracownicy "strzelają olewkę" skoro zarabiają takie marne grosze i jeszcze podpisują odpowiedzialność za towar...

Czytając te opinie odnoszę wrażenie że tylko na sklepach firmowych jest źle. Ale na produkcji i w handlu to już super.

@66

Jakby było tak dobrze tyle regionalnych i dyrektorów by nie odeszło

Rr

Ciekawe czy wszystkich,którzy piszą niewygodne dla nich komentarze blokują żeby nie mogli prawdy napisac

Prezes

Kotlet z psa, pomielony razem z budą. I z suką.

@Prezes

w Kambodży Pana kochają.

Aska

Witam jak wygląda teraz u was inwentaryzacja duże braki czy poprawa

@Aska

w każdym sklepie są braki . Tylko mówią wam o tym ja chcecie się zwolnić

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Łuków S.A. - Łuków

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Łuków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Łuków S.A.