Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Opinie o Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Jestem byłym pracownikiem tej firmy oddanym i ciężko pracującym wzorowo prowadzącym sklep aż do momentu perfekcyjnej pani domu to ona zmusiła mnie do zwolnienia się za co szczeże nienawidzę tej pani i mam nadzieję że to czyta i że karma wraca i że wszystko co najgorsze to ją spotka właśnie teraz tego jej życzę w imieniu swoim i koleżanek kture tak jak ja się przeze nią zwolniły ,pozdrawiam "Tak po chrześcijańsku środkowym palcem".

Roxi

No właśnie ta pani ma kilka osób już bezrobotnych na sumieniu.

Kr

My już wszystkie że sklepu szukamy pracy i odchodzimy razem niech sobie robią z tym wszystkim w sklepie co chcą

Była pracownica

Nie tylko ta Pani z tego co czytam ma kilka osób na sumieniu... Mam nadzieję, że do obecnego kierownika DSW również karma wróci!!!!

Aga
@Roxi

Ciekawa jestem o kim mówicie

Ktos

To prawda,ta pani za pozwoleniem firmy,podstepnie zmuszala pracownice do odejscia.chodzilo o to,aby po wielu latach pracy,odeszly z NICZYM.oj nie ladnie prosze pani.

@Ktos

A dokładniej za pozwoleniem pana p jak oni potrafili nawet oboje chodzić po mieście do innych sklepów mięsnych czyli konkurencji i namawiać tam kierowniczkę sklepu aby przeszła do łukowskiego na kierowniczkę sklepu obiecując jej niewiadomo co. Myśleli że w podskokach przyleci a tu każdy omija z daleka.Jak można kierowniczkę która prowadzi dobrze sklep 20 lat tak potraktować.

Justysia

Witam. Muszę napisać kilka słów bo nie wytrzymam. CHCIAŁAM POWIEDZIEĆ CZY RACZEJ NAPISAĆ, ŻE MY PRACOWNICY SKLEPÓW ,MARKETÓW TEŻ JESTEŚMY JAK TO MÓWIĄ o pracownikach służby zdrowia BOHATERAMI PIERWSZEJ LINII. Właśnie tak, ale mam wrażenie że nikt o nas nie pamięta.Nie słychać o nas w mediach...My też się boimy,też mamy dzieci i rodziny. Też chorujemy, też chodzimy na kwarantanne itd.Rozumiem lekarzy bo pracują z chorymi na Covid....ale...z reguły wiedzą że to pacjent Covidowy. My tego nie wiemy kasujac klientowi zakupy...nie możemy ubrać się w specjalny kombinezon....nie udzielamy teleporad przez telefon...nie możemy pracować zdalnie bo się nie da. Ktoś powie..trzeba było się uczyć...ale chcę zauważyć że w sklepach pracują ludzie po studiach...albo tacy,którzy chcieli się uczyć...ale sytuacja finansowa nie pozwoliła...albo sytuacja życiowa czy rodzinna.Nie jesteśmy pracownikami gorszego sortu. CHCĘ BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ I OKAZAĆ WIELKI SZACUNEK DLA WSZYSTKICH MOICH KOLEŻANEK I KOLEGÓW Z PRACY JAK I WSZYSTKICH PRACUJĄCYCH W BRANŻY HANDLOWEJ. JESTEŚCIE WIELCY.UWAZAJCIE NA SIEBIE I...DUŻO ZDRÓWKA ????????????????p.s.Zauwazcie zamykają przychodnie,Urzędy, cmentarze a sklepy otwarte...ba nawet wydłużone godziny pracy.

@Justysia

BRAWO TY!!!!!!!! To są słowa wszystkich pracujących w handlu. Przykro jest że jesteśmy w dzisiejszych czasach traktowani jak gorszy sort. POZDRAWIAM WSZYSTKICH(JESZCZE)PRACUJĄCYCH.

Zwidek

Przez przypadek zawędrowałam na ul. Bursztynowa w Lublinie gdzie odwiedziłam sklep firmowy Łuków. Byłam zaskoczona wspaniałym wyglądem towaru w ladach które mówiły "kup mnie". Jest tam świetny wybór wędlin drobiu i mięsa wszystko świeżutkie i pachnące, a miła blondynka w okularach opowiadała o zawartości mięsa w wędlinach,o nowościach w słoikach i wielu innych rzeczach. Poszłam tylko zobaczyć a wyszłam z pełną torba zakupów. Dziękuję za profesjonalizm i świetna obsługę Będę często robiła u was zakupy????????

Zwidek

Byłam dzisiaj na zakupach w jednym ze sklepów Łuków na ul. Bursztynowej w Lublinie zaskoczyła mnie bardzo miła obsługa, pachnące wędliny i świeżutkie mięso, drób. Towary z lady wolały kup mnie. Przemiła blondynka opowiadała z wielkim zapałem o towarach o zawartości mięsa w wędlinach nawet proponowała nowości, które stają się hitem. Takich sprzedawców chcemy życzliwych uśmiechniętych i kochających swoją pracę. Będę ich odwiedzała jak najczesciej

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakłady Mięsne Łuków S.A..
Beata

Wielkie dzięki dla pań z ul Warszawskiej Zostawiłam portfel panie były tak uprzejme ze znalazły mnie po swojch godz pracy i oddały Mało jest teraz ludzi które zrobią coś bez interesownie bardzo dziękuję waszym pracownika

PRACODAWCO, OBUDŹ SIĘ!!!! W TYM CIĘŻKIM CZASIE DOCEŃ SWOICH PRACOWNIKÓW, INACZEJ BĘDZIESZ ZAMYKAŁ KOLEJNE SKLEPY, BO NIC NIE BĘDZIE JUŻ TRZYMAĆ ICH PRZY PRACY!!!! NIE BĄDŹ ŚLEPO WPATRZONY W ZYSKI SWOJE, BO NIE DŁUGO BĘDZIESZ LICZYŁ STRATY... TAKA PRAWDA!!! ZROZUM TO W KOŃCU... PROSZĘ

@:(

Ja myślę że pracodawca nawet nie widzi tych opini i że tam są osoby takie podnużki na stołkach którzy gnębią tych na najniższych stanowiskach

@:(

Myślę że pracodawca doskonale wie co tu się pisze i mógłby się ustosunkować do podwyżek dodatków za pracę w tym trudnym czasie bo my narażany swoje i swojej rodziny zdrowie i życie dla waszego zysku

Kr

Firma ma w nosie pracowników,miały być podwyżki,gdzie socjal,gdzie dodatki za pracę z narażeniem życia dla ich zysków ,z tego co wiem już dużo dziewczyn z naszego regionu zamierza uderzyć na chorobowe i to całe załogi na raz nie pojedynczo,po co się zwalniać , lepiej na chorobowe

.....

Wykańczanie psychiczne pracownika , żeby po wielu latach pracy zwolnił się sam , bez należnej mu odprawy przy likwidacji sklepu...TO JEST POLITYKA TEJ FIRMY ,niestety! Dużymi krokami zbliża się podwyżka minimalnej i znów przez pierwsze miesiące kierownik sklepu zarobi tyle , co pracownik , bo system będą zmieniać(tak jak w tamtym roku).Nie wspomnę już o umowach, gdzie kierownik sklepu ma 2350brutto , a pracownik nawet 2100 brutto....hahaha ŻENADA!

Mam pytanie o kim mówicie Perfekcyjna Pani?

Roxi

O takiej jednej kierowniczce regionalnej

@@@
@Roxi

Kolejna Regionalna nie wytrzymała... Hm ciekawe :)

Aga
@Roxi

Taka perfekcyjna i nie dała rady :)

@@@@

Ta wytrzyma bo idzie po trupach do celu

Roxi

Zgadza się taka właśnie ona jest,a czy to sukienka to nie zawsze jestem pewna bo raz myślałam że tunika bo tak krótko się nosi no ale czymś chciała zapewne zabłysnąć jakieś wabiki wystawić.

@Aga

No właśnie perfekcyjna już nie jest regionalną tylko szkoda że przez nią tyle osób straciło pracę posprzątała i sama nie dała rady

Sara

Janina podaj e-mail jestem w podobnej sytuacji mam już dość straszenia mnie sądem i firma windykacyjna

Kr

Droga firmo bardzo prosimy o wprowadzenie stanów towaru w seldacie ułatwi to pracownikom życie bo od razu widać ile jakiego towaru powinno być na stanie , będzie wiadomo czego brak w jakiej ilości z każdego asortymentu ,pracownik będzie miał lepsza kontrolę na sklepie.Ktore dziewczyna tak

Monia
@Kr

Nie rozumiem, jakie stany ? Przecież dostajemy wydruk z inwentaryzacji co i ile na sklepie zostało policzone... Wz z każdej dostawy przecież też sprawdzamy, więc nie rozumiem o co dokładnie chodzi... Papiery co tydzień się robi i w papierach jest stan towaru na daną chwile. A minusy są bo niestety za dużo zostaje ścinek i za duzo jest osocza w mięsie i wędlinach. Firma powinna zwieksxyc ubytki, bo z tak małymi zarobkami nikt nie będzie dopłacał za inwenture tylko będzie wolał się zwolnic

@Monia

Chodzi o to że wchodzisz w stany na seldacie masz asortyment i ilość jaka powinnaś mieć na tą chwilę tzn że automatycznie sie ilości z wz dodają czy odejmują z zz i w każdej chwili widzisz na ile powinnaś mieć szynki ważysz i wiesz brak od razu w większości firm tak jest

Martyna

Szczerze. Coś z tymi remamentami jest nie tak. Sklep który niemiał manka lub naprawde niewielkie nagle po remamencie braki liczone w tysiącach. Niedowierzanie. Zdażało się że w systemie sprzedaż się niezgadzała ze stanem faktycznym, może zaniepokoić taka sytuacja, czyżby system szfankował_niewiem ale coś nie gra. Najgorsze że będzie trzeba to zapłacić. To smutne że kierownik sklepu niema możliwości sprawdzenia zgodności sprzedaży ze stanem faktycznym.

@Martyna

Tak nawet sklep który od 20 lat rozliczał się dobrze teraz nagle jest bardzo źle,firma nie ma żadnych strat bo wszystko pokrywa pracownik i to ten który jest najniżej.

Lidia
@Martyna

Długo tak jeszcze będziemy płacić manka i oddawać swoje ciężko.zarobione śmieszne pieniądze.To my głupi i naiwni pracownicy dajemy się tak wykorzystywać bo może następny renament. wyjdzie dobrze .Zobaczcie do ilu sklepów poszukują pracowników.Ludzie już nie chcą tu pracować. Być może że coś jest z systemem nie halo, nie mamy żadnego wglądu, jesteśmy całkowicie zdani na firmę a przecież mamy odpowiedzialność materialną.Wnosek! UBYTKI za MAŁE??

@Martyna

Trzeba by się przyglądnąć systemowi może faktycznie tam jest problem dla firmy na plus a pracownik ma małe szanse na wyłapanie czegokolwiek ale to już by ktoś musiał posprawdzac kto sie na tym bardzo dobrze zna,bo te manka faktycznie są nierealne

@Martyna

Może dlatego o stany magazynowe w seldacie się doprosić nie można wtedy pracownik miałby wgląd i byłoby może gorzej dla firmy

@Lidia

I tu jest tylko jedno wyjście przydałoby się kroić firme tak jak oni nas tylko.niestety problem w tym że oni nas kroją bezkarnie a pracownik zaraz by wyleciał za kradzież

Perfekcyjna pani ma rękę na pulsie i czyta wszystke wpisy i pozamiata w białych rękawiczkach

Roxi

O tak napewno miejmy tylko nadzieję że dostanie zapłatę za to pomiatanie i gnębienie innych

Jolanta ????

Perfekcyjna Pani zrobi wszystko żeby przypodobać się szefostwu, nie licz na to że stanie za pracownikiem bo długo by niepopracowała, więc niespodziewajcie się dobroci serca ze strony Perfekcyjnej pani. To trochę przerost normy nad treścią ale na to jeszcze leku niewynaleźli. Życzę wytrwałości.i dużo cierpliwości. ????.

Viki

@roxi, @janina,@renia w Biedronce szukają pracowników, tam nie ma odpowiedzialności materialnej

Renia

No dokładnie,ciekawe czy myślimy o tej samej perfekcyjnej

@Renia

Raczej ta sama,a ta ciekawe co z tego ma że tak broni tej firmy na koniec nikt jej nawet nie podziękuje jak wszystkim.

Viki

@Roxi,@Janina,@Renia po co oczerniać pracodawcę skoro dalej tam pracujecie. Zmieńcie pracę.

@Viki

A może już tam nie pracujemy,a ty napewno nie jesteś ekspedientką w tej firmie bo miałabyś inne zdanie

Viola
@Viki

Tak jest, same negatywy lecą, a głupot co nie miara. A skoro któraś twierdzi że może już tam nie pracują, to niech wydają opinie na nowym pracodawcy. Towary obce nawet im przeszkadzają, przecież nie samym mięsem i wędlinami człowiek żyje. A towary obce czy owoce, wpływają na obrót sklepu. Nie rozumiem skąd tyle jadu i nienawiści w tych babach.

Nowa

Witajcie dlaczego każda narzeka a nic nie robi ten temat nadaje się go telewizji że firma Łuków wyłudza od pracowników pieniądze za inwentaryzację bo wiecznie się nie zgadza to kpina ja tego tak nie zostawię bo nie jestem złodziejką i nie mam zamiaru płacić a wielka firma nie chce mieć strat !!!!no sory jak się prowadzi biznes to i są straty jak wszędzie dy tak robili to ludzie by nie pracowali w sklepach . Więc dziewczyny nie bójcie się odwagą można wiele

@Nowa

Z chęcią się przyłącze i jak tylko się dowiem o programie to sama idę

Ha,ha czemu i jakim cudem znikają nasze opinie przecież mamy prawo je wyrażać

Kkk

Zapytanie o związki zawodowe nawet się nie pokazało. Bo gdzie to coś co płacimy 2zł miesięcznie ????

Kkkk.

Czy w tej firmie istnieją, jakie kolwiek związki zawodowe.? Bo handlowe są, darmozjady tylko 2 zł z pensji potrafią ściągnąć. Może jest ktoś mądry z pracowników kto potrafi i ma siłę to ogarnąć

SONIACZ

Obsługa sklepu w Świdniku przy ulicy Niepodległości 24 jest wręcz rewelacyjna,Panie uśmiechnięte i miłe,sklep czyściutki i zadbany,a towar pierwsza klasa....sklep godny naśladowania przez inne sklepy mięsne i wędliniarskie

Pracownik sklepu

Dajcie Wy Nam w końcu spokojnie pracować!!! Wymyślacie nowości i jakieś inne głupie rzeczy a później jeździ jeden czy drugi Pan i się czepia czy oby na pewno mam wszystkie rodzaje buraczków w sklepie.... Nie sprawdzają jakości mięsa i wędlin tylko czepiają się że nie ma towarów obcych. My skupiamy się na sprzedaży i na tym żeby pilnować świeżości mięs i wędlin a nie waszych towarów obcych. Co dziennie tylko regionalni straszą że kontrola i kontrola. Lepiej jedzcie na hurtownie i sprawdzajcie jakiej jakości mięso i wędliny dostajemy !!! Dajcie Nam spokojnie pracować !!!

@Pracownik sklepu

To akurat racja,jakości mięsa nikt nie sprawdzi,wędlin też nie a w sumie po co przecież wiedzą doskonale co dostarczają na sklepy to po co sobie głowę jeszcze zajmować glupotami

@Pracownik sklepu

Firma też powinna wziąć pod uwagę że tę opinię o jakości mięsa czytają klienci i zaraz nikt na zakupy nie przyjdzie

Viola
@Renia

Nie zgadzam się z opinią na temat jakości mięsa i wędlin. To że jest bardzo dużo osocza to fakt. Ale tu gdzie ja pracuje, akurat bardzo dużo klientów chwali nasze mięso i wędliny. Są zadowoleni z asortymentu.

Pracownik Sklepu
@Viola

Tak, chodziło Mi bardziej o te osocza w wędlinach i mięsie niż o samą jakosc,źle to sprecyzowałam. Jakość jak narazie nie jest zła,ale to ile walą tam osocza to szok

@Pracownik sklepu

Bo za te buraczki i inne towary obce oni mają większe premie dlatego tak cisną.

@Pracownik sklepu

Dobrze napisane! Kiedyś liczyło się zatowarowane w asortymenty firmowe a teraz niestety towary obce są ważniejsze niż mięso czy wędlina... Wprowadzając te wszystkie rzeczy nikt się nie zastanowi czy jest miejsce... Bo sklepy sie nie rozciągają ale kogo to ma być i koniec.... Nastała dziwna polityka firmy kiedyś nawet słyszałam z ust Pana (usunięte przez administratora)Ze kiełbasy z wędzarni może nie być a towary obce mają być. Więc nie są to już "delikatesy mięsne" tylko sklepy spożywcze....

@@@

A ile gratisów przytulą

Kr

A co tam najlepiej jeszcze warzywa by się przydały chemia no i oczywiście piwko i papierówki bo przecież klient by w Łukowskim sklepie wszystko kupił.i wyszedł zadowolony ,no i oczywiście najllepiej zeby dwie osoby były tylko z personelu na sklepie,no i oczywiście nie wychodziły źle inwentaryzacje bo przecież wszyscy (usunięte przez administratora) ,a firma kroi pracowników bo jest dużo osocza plus ubytki na wędlinach bo sznurek wodą i folia,dadzą marny procent na ubytki ,oni nie stracą o ile nie zarobią bo przecież pracownik kradnie to zapłaci za braki mam.wrazenie że firma na tych brakach całkiem dobrze zarabia a i tak tylko straszą zwolnieniami

@Kr

Owoce już były to i warzywa też mogą być.No ktoś musi robić na tych na stołkach w tej firmie i są to oczywiście sklepowe,których nikt nie pochwali.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Łuków S.A. - Łuków

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Łuków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Łuków S.A.