Opinie o Business Navigator w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Business Navigator. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Business Navigator o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Navigator w Wrocław

rex

Znów jesteś, znów piszesz :-) Uwielbiam twoje hejty. Jako skrzywdzone dziecko fajnie je komponujesz :-) To że zmieniasz nick wtf, hdgdsugd itd. to wiadomo od dawna i mozesz sie zarzekac jak chcesz. Dobrze że nie kasują twoich wpisów bo szkoda by było są takie fajne i pozatym są na pewno "realną opinią". Jak zawsze masz "aktualną i prawdziwą" wiedzę w każdym temacie. Jedyna prawda z tego stosu bzdur to że dzialka jest na sprzedaż. Napewno już kreślisz czarne scenariusze i zacierasz ręce... Myśl tak dalej nie przestawaj :-) W sumie to BN bedzie ci wdzieczny za umieszczenie info o sprzedazy dzialki - bedzie mialo wiekszy zasieg. Nie pozwól tym razem znów tak długo czekać na twoje hejty. Wymysl znów coś fajnego, naściemniaj, pokłam, napisz o kimś jakiegoś bajkowego newsa ...:-) Tutaj możesz pisać co ci się podoba.

rex

W końcu napisałaś :-) Długo trzeba było czekać. Pisz odpowiedzi w dłuższych odstępach czasu, bo głupio wygląda jak piszesz 2 posty w ciągu 5 minut. Pewnie to nie ty przecież 2 różne nicki ;-) Dobrze wiedzieć jak się kształtuje twoja ścieżka zawodowa - te pomidory, las :-) Nadal marzysz o kredycie? Nie ma zdolności? W ten sposób okazujesz zazdrość? Napisz coś jeszcze czekam. Tylko tym razem nie zwlekaj takdługo. ...i pamiętaj dłuższe przerwy między wpisami. I staraj się bardziej bo narazie twój wpływ na wizerunek firmy jest zerowy!

wtf
@rex

Mieszkanie własnościowe mam z kredytem ( 20.000 do spłacenia jeszcze)jakoś dam radę. Twojego kredutu Ci nie zazdroszczę, ale życzę powodzenia może dobijesz do końca spłaty w BN....nicka nie zmieniam.. wtf to mój ulubiony i jedyny. Widocznie nie tylko ja wyrażam średnie opinie o tej firmie.

i like it

Fajna ekipa - nikt nie ściemnia że kasa będzie za darmo. W końcu normalne, uczciwe warunki. Wszystko co było zapowiedziane na rozmowie o pracę jest dotrzymywane w 100%. Teraz wiem co to są prawa pracownicze. Badania lekarskie, szkolenie BHP - wszystko perfekcyjnie dopięte. W poprzednich pracach olewali to - nawet nie wiedziałam, że to jest obowiązek pracodawcy. W BN jak na zachodzi - wszystko dopięte na tip - top.

WTF
@i like it

To gdzie Ty pracowałaś I like It....w lesie przy drodze, czy w Hiszpani przy pomidorach?Nie wiedziałaś,że BH i badania to obowiązek pracodawcy, "ROZUMIEM,ŻE" zaraz o podstawówce poszłaś do pracy?

rex

rtyety chyba jakiś inny gugiel do twojej piwnicy dociera. Fałszywie szczekać to umiesz do perfekcji. Kto się zna to i tak to oleje bo to co piszesz to ściema. Jęczysz jak klasyczny hejter. Czym więcej ci się mięsa rzuci tym bardziej się ślinisz jak coś piszesz. Nie mogę się doczekać aż znów napiszesz o tym samym pod innym nickiem.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Business Navigator? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
rtyety

"ludzie od HRu" hahahahahaa dobre tam nie ma HAERU, raczej coś co aspiruje do hr-u Poza tym produkt który sprzedajecie jest o kant d rozbić, bo nie indeksuje sie w guglu żaden wpis! Szukasz hoteli we wrocławiu, strzyżenia psów w wieliczce, hydraulika w krakowie, przedsiębiorców po nazwiskach czy adresach i NIC, nie ma BIZNES NAWIGATORA! Pierwsze co to jakieś mizerne CREFO, CYLEX (pomocny), oczywiscie PF, TARGEO, ZUMI, Fotopolska, PKT, BIZNESFINDER... Można wymieniać bez końca. Wpiszcie sobie w guglu "wrocław braci gierymskich" (tam znajduje się firemka) i zobaczcie co będzie na pierwszej stronie w guglu. ZUMI, MAPANOCOWANIE, PF, FajneWczasy, Pasimitam.pl, favore itd... Na reklamę tej firmy dają się nabrać laicy którzy nie kontrolują swoich wydatków i nie wiedzą, ze to wszystko to oni mają wszędzie ZA DARMO. I na nic pier*lenie że słabeusze wymiękają, po prostu macie produkt do d* i mało kto go kupuje. Pytanie z czego firma się utrzymuje?

nie pamiętam nicku

To rzeczywiście,masz prawo dbać o wizerunek firmy...KREDYT sam się nie spłaci .

LeKol

Boska a zauważyłaś, że te najbardziej marudzące i narzekające to te najgrubsze :-). Coś w tym jest, że jak ktoś przy kości to leniwy i kombinuje tylko jak się nie narobić i ukradkiem kanape wrąbać pod stołem. Na szczęście przeważnie pracują po 1,5 tygodnia i wymiękają - hehehe

Obiektywna z perspektywy
@LeKol

"Przeczekanie" - to najlepsze określenie pracy w tej firmie, poza tym wszystko zgodne z prawem, minimalna krajowa , szkolenia na poziomie niziutkim (nieodpowiednia osoba bez wykształcenia i wiedzy kierunkowej),ogólnie o rozwoju, spełnionych ambicjach, celach na przyszłość, a w tej chwili wogóle przyszłości firmy można zapomnieć. Pomysł był dobry, ale 10 lat temu...

LeKol
@Obiektywna z perspektywy

"Przeczekanie"- typowe dla słabych, bez ambicji... Uważaj żebyś nie "przeczekała" swojego życia. Ja postanowiłam tu zarabiać, a nie czekać. Od paru miesięcy jestem właścicielką własnego mieszkanka :-))))))))))))))))) i wszystko z pracy w BN (nie musiałam dorabiać na zmywaku w MD). Nie narzekam, nie czekam - tylko ostro pracuje. A jak komuś tu się chce pracować to prowizje kosi i jest pięknie co miesiąc na koncie :-). Pozdrawiam wszystkich na "przeczekaniu" leniuszków na garnuszku rodziców :-)))))

Boska

Super firma – dotrzymują słowa, płacą na czas, prowizje dają możliwości dużych zarobków, umowa o prace. [usunięte przez moderatora]. mnie tylko to, że co jakiś czas przyjmują jakiś nieudaczników, którzy oprócz narzekania nic nie potrafią. Przychodzą lalunie i są wkurzone, że zamiast czytania „pudelka”, facebook” itp. wymaga się od nich tego, że muszą pracować. A lalki chodzą i marudzą jak nie w pokoju to na papierosie – odechciało mi się przerw w pracy ...

y

Zgadzam się w 100%. Poza tym pełna amatorszczyzna,(usunięte przez administratora) Możliwość wyrobienia premii przez nowego pracownika zerowa, o czym ktoś już wcześniej wspomniał. Na szkoleniach osoba prowadząca pozwalała sobie na osobiste wycieczki względem nowych pracowników, wpadała raz to w histerię i rozpacz (płakała) a raz w zachwyt nad swoim dzieckiem i swoim wspaniałym (ale ciężkim) życiem. Nie wiem jak to wygląda teraz. Dodam jeszcze, że nie miała pojęcia o żadnej pozycji z mojego cv, a to ona mnie rekrutowała. (usunięte przez administratora) Wcześniej prowadziłam działalność gospodarczą, pracowałam w innych firmach o czym wspomniana osoba zapomniała(usunięte przez administratora)

Wyzwolona od BN

Miałam okazję być pracownikiem tej firmy przez okres dwóch lat. (usunięte przez administratora)Byli i tacy, którzy problemy życia prywatnego przekładali na grunt zawodowy. Ogólnie tak jak ktoś wyżej stwierdził, dobra opcja na przeczekanie pod warunkiem, że masz nerwy ze stali. Pensja? dajcie spokój- dobra dla osób, które mieszkają z rodzicami i jedyne za co płacą to rachunki za komórkę.

d

z powodu?

Ptysio

Bardzo zła opinia.

older

Pracowalam i nie mam dobrego zdania. Starzy pracownicy robili premie jakims cude nie wiadomo jakim. (usunięte przez administratora) pracowalo tam tez kilku chlopakow ktoryz mieli dobre wyniki ale nikt nie chcial aby szkolili nowych, tez nie wiadomo dlaczego. Brak mozluwosci rozwoju

old

Nie wierzę, chłopaki ciągle zlecają kasowanie treści. Myślałam,ze coś nowego się dowiem, a tu nikt niby nie pisał od tak długiego czasu. Ale brawo dla Gowork, przynajmniej zarobią na Was.

very ex

Pracowałam tam parę lat temu i odnośnie atmosfery mogę powiedzieć jedno. Zakałą tej firmy była X (podobno awansowała ze sprzedawcy na rekrutera?), która zalazła za skórę chłopakom, ale jak ktoś skutecznie umiał się jej sprzeciwić (i miał chody u szefów) to miał spokój i robił swoje. Ambitniejsi się ewakuują.

exex

Umowy są i tyle, są urzędy, w których można to sprawdzić. Zarobki, możliwość podwyżek i awansów - marne szanse- cóż, z braku laku, na przeczekanie i przetrwanie

ex

Bez przesady z brakiem mów, były zawsze, prawnie jest ok, zarobki to inna sprawa

riri

a co ciężko im znalezc ludzi do pracy? czy na rekrutacji obiecują złote góry a rzeczywiśtość okazuje się inna?

Odezwij się do BN – [usunięte przez administratora] szuka teraz nowych ludzi którym się chce pracować. Z tego co wiem było już parę powrotów – szefowie nie robią z tym problemu jeżeli ktoś nie zostawił smrodu po sobie.

pracowałam..

byłam pracowałam, żadnej innej firmy tak dobrze nie wspominam!!!! atmosfera świetna, szefostwo jeszcze lepsze, polecam szczerze! żałuję ze odeszłam, zachciało mi się zmian;/

Zostaw merytoryczną opinię o Business Navigator - Wrocław

• Jak się pracuje w Business Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy Business Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Navigator?

Business Navigator