Opinie o BBL w Rotterdam

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BBL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BBL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BBL w Rotterdam

maly Holender

Szkoda opisywać roboty maja po 2dni, ludzi rolują jak się da, przez telefon wszystko ładnie pięknie m.i.n że roboty na dłużej a na miejscu okazuje się że na 2dni, mieszkania są ok, Panie są miłe, a z Kasa to czekam jeszcze na przelew bo nie dotarł, odradzam tak samo jak firmy z Płocka, to może w wcześniejszych latach była porządna firma ale nie teraz, nie liczysz się jako fachowiec ale jako sztuka. Ładnie nauczyli Panie śpiewać i widać żniwa chociaż tutaj na forum co jest w większości prawda(usunięte przez administratora)

Ta firma to dno totalne i szkoda się rozpisywać bo zabraknie czasu .Czekam na pieniądze !!!!!!!!!!!

były

zgadzam się z powyższym wpisem a dzieje się teraz naprawdę źle, kiedyś tak nie było

ziemniak55

Ja tez nie narzekam pracuje w amsterdamie dla nich juz od 3 miesiecy jak jestes fachowcem to powinenes sie utrzymac

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BBL? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Tynkarz
Euro Labora
logo firmy Elektryk okrętowy z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Tokarz CNC praca!
READY_STEADY_GO
Pracus

Zawsze znajdzie sie dobry kontrakt dla dobrego fahowca....jestem zadowolony

wydymany przez BBL

kasę masz na czas tak tylko dodaj ze masz dwa przelewy jeden z holandi w czwartek a drugi w piatek z angli pierwszy wałek na podatku,na stepnie gzie jest wakacyjne,gdzie urlopowe które nalezy ci sie co 4tyg.Z tych dodatków co cie skroili daj ci trawel 80e i po 8 tyg 130 wsumie to 210e, a tracisz co tydzien 60e wakacyjnego i urlopowe 2 dni za kazde 4 tyg 160e wiec po 8tyg tracisz 480e wakacyjnego i 160 urlopowego razem 640e dodam ze pracowełem na Keepel Verlome a te słodkie panie z biura obiecuja złote góry

jochin

co tu taka nagonka na nich? tez pracuje dla bbl i kase mam na czas to sie liczy

bibula74

bbl jest spoko daje rade pracuje dla nich juz 2 lata

karolain

Nie polecam tej agencji tylu ludzi panie wikiwaly.Zgadzam się Kido tak jest wlasnie w BBL ZENADA TOTALNA

atom

znalazłem ostatnio ogłoszenie pracy a holandii przez jakis BBL, czy ktoś się orientuje na bieżąco jaka jest to agencja?

kita72

wyjedzam regulrnie...jest ok. a na panie to nie ma co nazekac. pomagaja i tyle

tymon

(usunięte przez administratora)Nie polecam.Panie zakonczyly karierę pośrednictwa pracy.

janko59

pracuje u nich od 3 lat ogolnie jest ok firma jak firma ale kasa sie zgadza i na czas

karoiain weź słownik ortografiszny i pukaj się nim po głowie

ciekawski
@111

ortografiszny ?

karolain

Co ja sadze jec i sprawdz do sie dowiesz jak jest w bbl ja pracowalem i (usunięte przez administratora) zaluje tylko stracilem kase ale i leprza prace ktora pozucilem dla bbl nie polecam .

Piter42

mam wyjechac za trzy dni do HoLANDII jako cieśla szalunkowy . 11 euro , zwroy kosztów podróży , jednoosobowy pokój . Co sądzicie ???

alex

Totalny syf jakies remonty 2-3 tygodnie.Za 10 euro.Nawet swojej strony internetowejnie maja

kido

ja mam kontrakt od kilku lat i jest ok.jak dobze robisz to nie ma rotacji

football
@kido

dobrze robiłem, byli zadowoleni wszyscy...i co z tego...jak się projekt skończył. Miał ruszyć nowy projekt w innej miejscowości w NL oczywiście, ale nie doszedł do skutku. Okłamano mnie i kolegę przez co straciliśmy opcję innej pracy, a to wszystko że zaufaliśmy "drogim Paniąoom" z biura....tfuuu. Poznałem juz paręnaście osób pracujących dla bbl i wiem również z własnego doświadczenia że ta agencja nie jest godna zaufania. Dla osób pracujących juz kilka dobrych lat dla bbl wszystko jest lepiej dograne.

karol

firma z duzą rotacją (usunięte przez administratora) rekrutantki

karolain

O opinie na temat BBL zapytajcie sie tych co wczesniej tam pracowali.Ja pracowalem w BBL i zostalem oszukany nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o BBL - Rotterdam

BBL