Opinie o BBL w Rotterdam

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BBL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BBL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BBL w Rotterdam

Zbynik

Jaka przeslanka??fakty mulek- zero retrutacji, zero biznesu I tyle!!!!!

Zbynio

A ta firma to chyba padla juz co????

HENRYK

Drogi Kolego czy nie wypłacenie pieniazkow za podróż i przepracowane godzinki nazywasz specyficznymi watunkami? Jeśli tak to niestety do tej Twojej firemki pasuja jedynie rozchwiani emocjonalnie którym nie zależy na tym co zarobili,i wdzięczni sa Bogu za możliwość pobycia choćby za darmo w tej wspanialej holandi:).

spawacz

kolejny wariat z ogłoszenia!prawda jest taka ze nie chcą wypłacać pieniędzy ,a nawet po przyjechaniu na miejsce okazuje się ze zrobiłeś sobie wycieczkę

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BBL? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy ELEKTRYK - praca zagranicą
JobRun
logo firmy Elektryk okrętowy z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Tynkarz
Euro Labora
logo firmy Tokarz CNC praca!
READY_STEADY_GO
maniek1981

witam , mam pytanie odnosnie wyjazdu do Spijkenisse.Mam jechac na probki spawalnicze i co mnie ciekawi ze soba mam miec odziez robocza buty i maske spawalnicza?Czy ktos juz tam byl albo wie co tam sie swieci/Prosze o pomoc bo wyjazd mam miec juz 02.03.2015 czyli za 3 dni.

patryk1

nie wiem mam zadzwonić około 10 lutego z resztą mi to obojętne ale chyba HOLANDII

patryk1

mam jechać za mechanika ktoś mi coś powie jak jest

Mechanik
@patryk1

A gdzie jedziesz? bo ja też dostałem od nich podobną ofertę i się zastanawiam

leszek

rotacja straszna tylko chorzy ludzie tak robia nie jest godna polecenia firma te panie rekrutantki nadaja się chyba na pustynię tępe

tymek

Strata czasu to wszystko

malutkiluk

Witam dostałem od nich ofertę wyjazdu do Norwegii jako tokarz frezer co sądzicie? Dodam że obecnie pracuję w tym zawodzie w Holandii, ale wiecie tam trochę lepsza kasa- warto zaryzykować??? Pozdrawiam.

malutkiluk

bury1984

ja pracuje w czechach za tydzien lece do szwecji jestem zadwolony kasa ok

Mlody89

Ja bylem w norwegii i tez milo wspominam ten czas duzo godzin i na lape duzo wychodzilo wracam tam za 3 tygodnie pozdro

olo

Ja pracowałem przez był w angli dla fabricon i mile wspominam ten czas 6 dni w tygodniu po 9.5 godz.tygodniowa 1100£ na łapę.po 3 tygodniach pracy zrezygnowałem bo otworzył sie przede mną wyjazd do kanady gdzie jestem do tej pory.mało tego będąc tu dostaliśmy za 3 ostatnie dni 1400£,to nie pomyłka bo było nas dwóch.moim zdaniem to zależy od klijenta,był jest agencją rekrutujaca.więc myślę zr warto zasięgnąć opinii również o klimacie gdzie docelowo macie pracować.pozdrawiam

Waldemar56

pracuje dla nich jako monter kontrakty sa rozne raz sie trafi wiecej godzin a czasem tylko 45 ale sa ok grzechem byloby nazekac

fuckoff

Krętaczka z Londynu o zmiennym nazwisku. Nawet nie potrafi wytłumaczyć dlaczego tak się stało a nie inaczej i nic więcej. wysyłają ludzi na ślepo i jak się pracownik załapie do firmy przez przypadek to dobrze a jak nie to traci kasę.

spawacz

Drogi Mario nie powiem Ci słowo w słowo jakie pytania bo jesli jesteś pracownikiem tej firmy to zaraz mnie namierzysz ..Na pewno nie były to pytania o pogodę czy umówienie się na kawę z Panią ??? Alę pytałem o kwaterę ,o wynagrodzenie ,o transport itp.Ze by pożnie nie było ...Że nikt nie mówił nie wiedziałem /tzw. Obudziłem się z ręko w nocniku / Wiem jedno ...Firma która jest dobra nie szuka długo chętnych..Również trzeba sobie powiedzieć ze tu piszą ludzie którzy nie jadą pracować tylko na gościnę występy./Przerost umiejętności na ambicją/

mariusz

Witam,czy pracuje ktoś jako Monter konstrukcji Prefabrykacja w Holandii? Jeżeli tak czy mógł by opisać ogólne warunki ( zarobki, zakwaterowanie).

@mariusz

Witam.Czytam te wypowiedzi na temat tej agencji, niewidom z skąd ? Ciesze się ze tu zaniżałem przed współpracą z to firmą na dobre ..bo pewnie został bym na lodzie i w r...bez mydła tak pozostali którzy chcieli wyjechać za lepszym chlebem .Dostałem od nich parę propozycji i już wszystko było prawie ok...i już miałem wyjeżdżać ale nie wyjechałem ..pewnie dlatego ze za dużo niewygodnych pytania zadałem ?Ale Ciesze się z tego i fajnie że są takie fora gdzie ludzie mogą się na wzajem ostrzegać /czasami oczerniać /a wiem ze dobre opinie na firmę o złodziejskim trybie działania piszą sami właściciel lub uch przyjaciel ...Jest tak firma w moim mieście.. A jeszcze wrócę do BBL pewnie już ich wszystkich znają z tej lepszej strony i nie mogą znaleźne chętnych ...

metti

Cześć krzywy82 mam wyjechać z bbl do bergen podaj mi jakieś namiary na siebie mam parę pytań.

metti

Zostaw merytoryczną opinię o BBL - Rotterdam