Opinie o BBL w Rotterdam

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BBL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BBL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BBL w Rotterdam

Pracownik Nowy wpis

Bbl to firma która na szeroką skalę wali w (usunięte przez administratora) z pracownikami. Z każdą wypłata był problem cały czas czegoś brakowało . Pod żadnym pozorem tam nie pracować !!!

Ciągłe zmiany

Jedno wiem _tam wiecznie zmienia się Panienki które dzwonią z ofertami -i numery telefonów .

Jedna z nich Nowy wpis
@Ciągłe zmiany

To dlatego ze placa im malo na poczatek I obiecuja ze pozniej wiecej a jak przypominasz im ta rozmowe to co mowia ze nie zasluzylas na wiecej. Na waszych wyplatach sporo zarabiaja bo WY dostajecie tylko fragment calosci. Lepiej sie zaczepic w holandii bezposrednio

Antoni Nowy wpis

Czyli ogólnie mówicie, że jest średnio? A myślałem, żeby składać cv i teraz nie wiem...

Memeh Nowy wpis

Na projekcie w Nimble ludzie z każdego kraju mają problemy z wykładami. Nową firma rozliczeniowa robi takie rzeczy , że to się w głowie nie mieści, pracujesz caly tydzień A po tygodniu nie dostajesz tygodniowki bo masz same odliczenia na minus , pokoje dwuosobowe I czasem daleko od budowy. Kilometrówka to tez problem, trudno się doprosic, biuro w razie problemow mało co pomoże więc omijać szerokim łukiem

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BBL? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik magazynowy
KBTI Poland
logo firmy Tynkarz / sztukator
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
logo firmy Elektryk okrętowy z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
Dariusz

Wiecie, jaki rodzaj umowy jest proponowany? Są tam jakieś niejasne przepisy, które mogą uderzyć w pracownika? Dajcie też znać, czy firma zwraca kasę za przejazd.

Olek

Podpowiedzcie jak się pracuje , jakie zarobki i ogólnie jak tu się dostać?

Sawi

Czy ktos wie jak w firmie sytuacja czy wypłacana pieniądze na czas podobno szukają elektrykow

Lidia

@Sven, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w BBL, ale wyrażaj je proszę w sposób kulturalny i nieobraźliwy dla nikogo. Publikując komentarz pamiętaj o naszym regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin ), którego zasad zobowiązujesz się przestrzegać. Jak aktualnie wygląda sytuacja w BBL? Czy w firmie są jakieś wolne miejsca pracy? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Sven

Zdecydowanie nie polecam BBL I WANTED w praktyce to jedna i ta sama banda złodziei i krętaczy chyba że lubisz prosić się o swoje pieniądze to jak najbardziej polecam

Czy jesteście pewni, że tylko negatywnie można pisać o firmie?

Szwagier

Bbl złodziejska firma, krętacze obiecują jedno a robią drugie, ciężko się doprosić o pieniądze nie mówiąc już o kilometrówce, pierwszy I ostatni raz pracuję dla tych złodziei. Radzę trzymać się z dala od bbl. Dziękuję

Lidia

@adam a czy nie można liczyć na jakieś premie? Jak długo pracowałeś w BBL? Skoro piszesz, że ludzie tygodniami czekają na pracę to czy wtedy mają wolne? Nie idą normalnie do pracy? Jak wcześnie są o tym informowani?

adam

te milutkie opinie to chyba panienki z biura pisza (usunięte przez administratora) z BBL jak najszybciej,zanim totalnie was zalatwia,kombinatorzy i tyle , ludzie tygodniami czekaja na prace,wyplaty sami wiecie jakie sa ,zadnych socjalnych skladek nie odprowadzaja ....prawie wszyscy juz od nich uciekli/ze starych pracownikow/ostal im sie Miecio,ale Miecio nigdzie poza nimi sie nie utrzyma

Oszukany

Chcialem.ostrzec wszystkich przed bbl.kazali mi przyjechac w srode do nl bo jest praca.,dzis sobota a do mnie nikt nie zadzwonil co dalej.stracilem czas i kase.wiec jak najdalej od tego syfu.

Lidia

@Monter1989 przyjąłeś się w końcu do pracy? Jeśli tak to powiedz czy jest jakieś szkolenie i jak wyglądają pierwsze dni pracy? Takie informacje będą potrzebne tym co chcą aplikować.

Monter1989

Przezorny do mnie dzwonili o oferował mi 13 e na rękę i praca od zaraz. Umowa duńska.... A tobie co mowili?

Przezorny

Wybiera się ktoś z monterów konstrukcji do Dani może ?? jak wygląda stanowisko firmy w 2017 ?? jakieś konkrety ?? jak z wypłacalnością ?

Damian

Nie wiem co chcecie od BBL ,kasa na czas i to dobra,warunki mieszkaniowe tez ok,pokoje jedynki z internetem,auto do dyspozycji,do dzis pracuje jako spawacz w Bredzie i zlego slowa narazie nie moge o nich powiedziec.Polecam.

luk

firma nie padła i ma się dobrze. pracowałem na kontrakcie przez prawie pół roku z tej firmy w holandii. auto służbowe, kasa zawsze się zgadzala i w każdy piątek rano była na koncie. kontakt z biurem odpowiedni. jak najbardziej mogę polecić.

fru

O rany, skoro wynagrodzenie jest powyżej 2 tysięcy euro @izik, to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. W końcu o takie stawki jest dość trudno, a pewnie i tak jest szansa na jakieś premie do tego czy benefity. Może wiecie czy wypłata jest terminowa? Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o BBL - Rotterdam

BBL