Opinie o BBL w Rotterdam

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BBL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BBL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BBL w Rotterdam

krzywy82

pracuje dla nich w norwegii mam dobre zakwaterowanie i kasa sie zgadza przed wy7jazdmem czytalem opinie zaryzykowalem i jestem zadowolony pozdro z bergen

BBL

Witam serdecznie opisze ta firme bbl, jest to praca na przekrecie i nie liczni maja dobry kontakt z Iwona rejkisc czy jakos tak ( co tydzien zmienia nazwisko ? ) jak Janek majchrzak , mariusz krajewski Mietek gajdul Adran albinos, i Macius oczywiscie, oni załatwia wam prace

Rafael

Witam panowie wie ktoś coś na temat pracy w Anglii na prefabrykacji rur z BBL? pracuje tam już ktoś i jak jest z robótka czy w ogóle jest tam ta praca? bo po opiniach to można się wszystkiego spodziewać a póki co mam prace i nie chciałbym na tyle ryzykować i zwolnić się żeby jechać tylko na wakacje i iść w koszta jak tu opisują co niektórzy koledzy z góry dziękuje za informacje

@Rafael

Lipa panie wszystko jest na twiom portfelu ratuja coe tylko duzo godzin wiesz ????????????????????????????

boco

ktos cos wie na temat wyjazdu z bbl do norwegi w naj blizszym czasie

spawacz
@boco

Szczerze nie polecam,oszukuja na wszystkim czym sie da,to firma ma kłopoty ekonomiczne mieszkania puste stoja,

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BBL? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Tynkarz
Euro Labora
logo firmy Tokarz CNC praca!
READY_STEADY_GO
logo firmy Monter rusztowań z językiem angielskim. Bez Doświadczenia!
Jobwise Łukasz Frankowski
bolo

babno powodzenia tym którzy muszą się przekonać na własnej skóże

lala

co to za firma jak z praca jest tam w Holandi

lala

witam co myślicie o tej firmie dzwoniła do mnie kobieta z Angli powiedziała ze jest robota w Holandi dla spawacza na 111 i co wy nato czy ta firma jest wypłacalna

mały holender

Wystawiaja ogłoszenie na szkocje - na prefabrykacje, gdy sie dzwoni to panie z biura mowia ze tej pracy nie maja lecz dopieo zalatwiaja, panuje w tej firmie nie lad, nie ma organizacji, w holandii czeka sie bardzo dlugo po przyjezdzie na prace, wiele osob zostalo oszukanych, koordynatorka to panusia - ktora jest nie odpowiednia osoba na tym stanowisku, a biuro z anglii ma to wszystko gdzies wiedziac to wszytsko co tu zostalo napisane i zawsze to jest wina pracownika a nie ich.

spawacz141

Niestety ta firma to dno (a te panienki z biura to super dno)Po przyjeździe na miejsce trza czekać miesiąc na robotę.Stawki małe (kwatera ok ) ,i na dodatek trza się później użerać. (nigdy ale to nigdy nie zgadzały mi się z faktycznymi przepracowanymi ).

WIZARD

Witam.Swoja przygodę z BLL zaczolem niestety bez przeczytania opinni o firmie,mam nauczke na przyszlosc.Wszysko zaczelo się od oferty pracy dla spawacza 138/136 rury-firma zyczyla sobie zrobienia probki w pozycji 6GR,warunki jakie obiecywali były calkiem niezle jak na Holandie.Po przyjeździe wrazenia calkiem niezle-mieszkanie ok.W Ponidzialek probki i tu ciekawostka probka robiona na polowce rury 159mm,pochylonej do kata 45st.z tym ze zawodnik wybiera sobie strone-zaleznie od tego czy wgodniej mu paprać lewa czy prawa reka-no i dobrze,niemam nic przeciw ułatwieniom zwłaszcza jeżeli mogą pomoc 'fachowcom'typu kolega Pracus,wedlug mnie jest to glupota i psucie rynku ,potem każdy pracodawca będzie zyczl sobie takich 'niesamowitych'papierow,a żaden rozsądny spawalnik za taka probke nie dalby zadnych wyższych uprawnien niż pion,ale wracając do tematu po probce trzeba było czekac tydzien na wynik RTG tego 'cuda'-i to jest zupełnie normalne,zaraz po tym miała być robota.Probki zaliczone i co,dalsze 2tygodnie siedzenia na kwatarze,w miedzy czasie zadzwonila urocza panienka z biura na wyspach i powiedziała ze powinienem być zadowolony bo znalazła dla mnie jednodniowa robte-coz pojechałem i zrobiłem(tylko 130km w jedna strone,naiwnie pomyslalelem na początek dobre i to,pewnie potem cos się ruszy.W sumie po trzech tygodniach okazalem lekkie zniecierpliwienie i wrocilem do domu bo gdybym chciał spedzac wakacje za granica to raczej wybral jakies ciekawsze miejsce niż Holandia.Jeszcz w drodze do domu dzwonila do mnie urocza panienka z biura ze ma dla mnie klejna super robote - pewnie będę zalowal do końca zycia ale odrzuciłem ta ekskluzywna oferte. W sumie stracilem kase na dojazd autkiem do Holandi iz powrotem (ok 2500km),koszty utrzymania na miejscu,pieniazki za jedna jedyna przepracowana dnioweczka oraz koszt dojazdu no i najważniejsze,stracilem możliwość dostania calkiem niezlej roboty naiwnie wierząc w zapewnienia uroczych panienek z BBL-u,ze lada moment cos będzie.Swoja droga to swietny patent umiescic biuro w innym państwie,i przerzucać się odpowiedzialnoscia z koordynatorami w Holandi(a ci to już w ogole maja wszysko gleboko w d...e).Po stronie plusow to jedynie wiedza żeby omijac BBL,i piękny co prawda do niczego niepotrzebny kontrakt. Pozdrawiam i mam nadzieje ze komus pomoze ten post.

łysy

nie zapłacili mi za prace powiedzieli że firma im nie zapłaciła.czyste złodziejstwo

zona

maz pracował na pólnocy Holandii, niestety nie wiem w jakiej stoczni

jao
@zona

Maz baluje w spijkennise

jao

W jakim rejonie Holandii pracowal,w jakim zakladzie

zona

Witam, poszukuje meza, ktory w marcu tego roku pracował dla BBL w Holandii. Nie mam z nim kontaktu, zaginął po wygasnięciu kontraktu 29 marca, firma BBL nie jest w stanie udzielić mi zadnych informacji, moze ktoś z Panów z nim pracował? Cokolwiek!!!!! o(usunięte przez administratora)z Gdyni.

małyHOlender
@zona

może maż nie ma za co wrócić, bo bbl oszukują ludzi

zorro

Byłem we wloszech jesienią tam to nas dopiero wykiwali na cacy trzy tygodnie pracy zapłacili za trzy dni bo kontrakt nie wypalil im.Poprostu ktoś się z kasa nie dogadal tylko czemu pracownik na tym najbardziej cierpi.NIGDY WIECEJ BBL.

kruk

20 osób siedzi bez pracy w Holandii,kolega miał szczęście przerobił tydzień. (usunięte przez administratora) wyrolowany.powodzenia

greg

zrobiłem swoim samochodem 3500km ,przepracowałem 2 dni do dzisiaj ani złotówki nie dostałem,reszte sobie dopowiedcie sami,większość agencji tak robi w Holandii. powodzenia w BBL

kula

ktoś usuwa wpisy,bagno przekonaj się sam,nie chcą mi zapłacić,

mariusz

Witam!Byłem w Norwegii i kasa OK tylko tygodniowo max 40 godz pracy do tego jakieś chore opłaty za księgowość w Anglii czyli 2.500złoty na tydzień zarabiałem sory ale na norweskie warunki to za mało a obiecały złote góry i ogólnie była atmosfera z innymi obco krajowcami zła.te panie mnie oszukały i za bilet powrotny nie zapłaciły a to już świństwo bo mnie szantażowały ze jeśli jeszcze zostanę to nie zapłacę za bilet więc ja tą firmę BBL teraz omijam szerokim łukiem !!!Bo oni dają prace i do tego całą górę kłopotów i problemów !!!

fotball

Panowie, czy ktos może powiedzieć jaką robote ma bbl w miejscowości Andijk. W ogłoszeniu piszą że spawanie rur grubościennych...dziwi mnie tylko jedna rzecz...dlaczego jest tam taka rotacja spawaczy? Bardzo proszę o jakąś informację. Z góry dziekuje.

Zostaw merytoryczną opinię o BBL - Rotterdam

BBL