Opinie o KO-RA Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KO-RA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KO-RA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KO-RA Sp. z o.o. w Chorzów

Magda

Hahaha. To ta firemka jeszcze istnieje? Pracowałam tam kilka lat temu i byłam pewna, że szybko padnie. To dziwne, że ludzie chcą pracować u takiego prostaka, który tylko krzyczy po ludziach i wydaje mu się, że wie wszystko najlepiej. Nawet nie chodzi o samą krytykę, ale sposób wyrażania się. Przekleństwa to codzienność, wyzywanie pracowników przez szefa też. Smutne, że ktoś jeszcze potrafi pracować. Kiedyś właściciel rzucał nawet segregatorami w pracowników, nie wierzę, że stał się normalny. Kasa mu uderzyła do głowy.

Agnieszka
@Magda

firma istnieje i jeszcze rekrutuje , aktualnie na staowisko "REFERENT DS. TECHNICZNYCH", czy możesz napisac coś jak wygląda praca w tym miejscu niekoniecznie na tym stanowisku, czy to co jest w ogłoszeniu o pracę jest naprawdę ( np. pensja od 4400 zl ...) ?

były pracownik Nowy wpis
@Magda

Czyli nadal rzuca segregatorami ??? :D ten "człowiek" wśród swoich znajomych, jest uważany za biznesmena, nieustająco im opowiada jakim to jest " doskonałym szefem" jak wspiera pracowników, pomaga im finansowo :D no kurczę niczym ojciec :DDDD

Halina Nowy wpis

Jak tak czytam te komentarze to się zastanawiam czy to serio możliwe, żeby szef miał aż tak niefajne podejście do ludzi tutaj? Piszą o wyzwiskach, przekleństwach i ogólnym złym traktowaniu. Ale czy gdyby właśnie tak było już tak długo to nikt by się tym najzwyczajniej w świecie nie zajął? Takich rzeczy się nie zgłasza?

Fifi Nowy wpis

Pracę w Korze wspominam fatalnie. To jak właściciel traktował pracowników jest nie do pomyślenia. Ciągle wyzwiska, krzyki, po prostu mobing. Współczuję ludziom, którzy tam pracują. Uciekajcie . Nikt nie zasługuje na takie traktowanie.

Jarek

Firma chyli się ku upadkowi. Nie ma pieniędzy na nic. Oczywiście na wyjazdy zagraniczne szefa są pieniądze, ale pracownik ma tyrać na śmieciowce i dostawać lewą kasę. Pracownika traktuje się tu jak(usunięte przez administratora) Ludzie bywają bardzo naiwni i pozwalają się poniżać. To bardzo smutne.

Edyta Nowy wpis
@Jarek

A ty tam nadal pracujesz? Traktuje się jak złodzieja czyli co? Bezpodstawne oskarżenia czy jak?

Magazynier

NA rozmowe nawet trzeba przyjsc 3 razy; i kazda z kims innym i ludzie sa niesympatyczni odstaszaja sama rozmowa, a i najlepiej to miec rodzine w tej firmie bo tak to traktuja pracownika za smmiecia

Leszno
Walker

Praca w firmie Ko-ra jest niesamowitym przeżyciem. Aż dziw bierze, że w 21 wieku takie twory jeszcze istnieją. Właściciel uważa się za osobę, która pozjadała wszystkie rozumy. Ty pracowniku jesteś wszystkiemu winien. Szef kupuje (usunięte przez administratora) na giełdzie, wciskają mu największy badziew, a on kupuje paletami. Na sklepy jeździ towar z przebitką 50% ceny. Oczywiście sklepy ciągle oddają towar, ale to wina kierowcy albo pakującego, bo mądrala zawsze ma na kogo zgonić. Jeśli lubisz być poniżany, słyszeć że jesteś beznadziejny to odpowiednia firma dla Ciebie. Jeśli chcesz codziennie słyszeć, że jesteś (usunięte przez administratora) że nie zasługujesz na swoją pensję to pracuj w Korze. Tylko takich ludzi tam potrzebują.

Bożena
@Walker

No tak.. Ale np. @M chwalił wypłatę i ludzi w firmie. Skupiłeś się na szefie, a może coś powiesz o zarobkach i klimacie między Wami pracownikami? :)

M

Nie polecam. Jedyne co pozytywne w tej firmie to kilku pracowników i wypłata. Nic poza tym. Pewne osoby potrafią tak zepsuć atmosferę, że nie chce się tam przychodzić. Niestety, fałsz i obłuda. Przez niecałe 2msc parę osób zrezygnowało z pracy. Z taką załogą może i praca będzie zrobiona, ale rotacja w pracownikach nadal pozostanie.

Adrian
@M

Hm naprawdę jest tam tak zła atmosfera? A za te osoby, które zrezygnowały z pracy, w ogóle kogoś przyjęli, czy nie mają totalnie zamiaru i po prostu pracownicy, którzy tam teraz pracują, będą mieli zwiększoną liczbę obowiązków? Słyszałem, że w niektórych firmach tak właśnie robią.

M
@Adrian

Widziałam na olx, że pracownicy nadal poszukiwani. Mam kontakt z osobami, które tam zostały. Niby ktoś nowy jest (po znajomości) więc chroniony. Z czystym sumieniem jeśli ktoś chce pracować i zależy mu na dobrej atmosferze i szacunku- odradzam.

Czy w KO-RA Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Olga

Jak to 'nie', jak to rozumieć? Pracownik zgłasza jakiś problem do przełożonego i nie uzyskuje żadnej reakcji? Może w takim razie w firmie nie ma zbyt często żadnych kłopotów czy konfliktów i dlatego nie ma potrzeby by ktoś wyżej interweniował. Rozjaśnij proszę sytuację.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie KO-RA Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Brokuł

Pracuje się Świątek piątek i niedziela bez dziękuję. W wigilię do 15. W święta od 18. Ta firma to porażka. Szef który jak ma zły humor to wyładowuje się na pracowniku. Magazyn pracuje bez brygadzisty.

Olga
@Brokuł

Czemu magazyn KO-RA pracuje bez brygadzisty? Oszczędności, brak ludzi? Czy o co chodzi?

Brokuł
@Olga

Oszczędności. Brak ludzi

Mikoś

@Pomidorek:) Dlaczego uważasz, że firma specyficzna? Normalna firma dla tych co nie boją się pracy.

Pomidorek :)

Firma specyficzna. Pracowałem jako kierowca. Z pozytywów : Wynagrodzenie , urlop - zawsze na czas i w pełnym "wymiarze". Bez zarzutu. (choć na papierze "najniższy kraj"). Jeśli jesteś szybki, nie przeszkadza Ci to że będziesz musiał wstawać w nocy( ok. 2/3.00) samemu załadowywać( na dworze) i rozładowywać samochod ręcznie na każdym z punktów ( 90% towaru nosisz w łapach) oraz nie potrzebujesz wyśmienitej atmosfery oraz dialogów z szefostwem( tutaj się nie rozmawia) i nie masz nic przeciwko że czasami zamieniasz się w sprzątaczkę(wycierasz, zamiatasz, układasz) przebierasz zgniłe warzywa i owoce to.... polecam ;) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić p. Katarzynę( bardzo konkretna i komunikatywna osoba, znająca się na ludziach) na stanowisku Dyrektora zarządzającego organizacją firmy zdjąć z niej pozostałe obowiązki.

ogórek
@Pomidorek :)

(usunięte przez administratora)jedyne pracowite kobiety to księgowość proszę je docenić . Jestem kierowcą od 7 lat i wszystko wiem !!

Pomidorek :)
@ogórek

???? :)

Robertos1978

Witam. Skoro ci sie wszystko spodobalo i pracowales tam jako kierowca i mowisz ze wszystko ok razem z szefem to czumu zrezygnowales?

@@@Anonim@@@@@

Cześć wszystkim, -firma ok, -płacą nieźle, -atmosfera się poprawiła, -szef ok, -ludzie są w porządku, -idzie ze wszystkim się dogadać.

Piotrek

Pracowalem jako kierowca kat b i c i nie narzekalem. Co do kasy bylo ok ale bez sicjalu

Kamil

Niestety nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnych ofert pracy do tej firmy. Biorąc pod uwagę jakie istnieje zapotrzebowanie na kierowców, może najlepiej po prostu wysłać swoje CV. Czy zastanawiałeś się nad tym?

@Kamil

Po prostu zamiesc swoje cv i moze cie przyjmna. Ogloszenie jest na olx i co chwile ktos nowy przychodzi i sie zwalnia po paru dniach

Piotrek

Witam. Pracowalem w tej firmie nie cale dwa lata i sie zwolnilem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Napewno traktowac swoich pracownikiem z szacunkiem.

Agata

@Asia, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy KO-RA? Obecnie działy rekrutacji pomagają kandydatom jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Udzielają informacji o zakresie obowiązków, a także coraz częściej o poziomie wynagrodzenia. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie? W ten sposób będziesz miał pełny obraz stanowiska, na które aplikujesz.

Czarek

Jesteście pewni, że dobrze nie można napisać? Może to narzekanie jest na wyrost?

Asia

Hej pytanko jak wygląda praca w tej firmie jako fakturzystaka ?czy umowa o pracę wchodzi w grę czy tylko można o niej pomarzyć , jaka z wypłata i szefostwem oraz jaka jest atmosfera w firmie

darek irys

zasada jest prosta i każdemu znana i wiadoma .dobry zakład pracy nie szuka pracowników pół metrowymi ogłoszeniami na olx przez 9 lat ,a wręcz przeciwnie dobry pracodawca dbający i szanujący o pracownika ma pół metra CV na stole i nie musi się ogłaszać .

@darek irys

kupujcie w ryneczku lidla warzywa świeże auta maja chłodnie a jak w razie biegunki po sałatce .................to złapać Okrase w syrenie i do wisły syrena musi mieć wode jak legenda głosi i prawo jest proste serena lubi wode i tyle :)

Agata

@darek irys, jak długo trwała Twoja współpraca z KO-RA? Za jakie obowiązki byłeś odpowiedzialny? Co mógłbyś powiedzieć o warunkach zatrudnienia, zaproponowanych Ci przez tego pracodawcę? Pomimo ogólnego negatywnego wydźwięku Twojej opinii o tej firmie jako pracodawcy, będą one ważne dla osób interesujących się podjęciem pracy w niej.

darek irys

uuuu witam zebranych nie polecam pracy w tej firmie >. -szef zawsze obarcza pracowników za wszystko ,jak GNIJĄ mu owoce w chłodni to winny pracownik .ale jak zgnitki kupuje paletami w katosach na giełdzie to ok :) aż (usunięte przez administratora) na pace w aucie jabolem ,nie polecam w/w ogłoszenie jest od 9 lat i nikt tam nie zabawił długo nigdy pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KO-RA Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w KO-RA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KO-RA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KO-RA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KO-RA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KO-RA Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Odrowążów 5 lok. 4
    41-506 Chorzów