Opinie o Profit Fresh w Alwernia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Profit Fresh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Profit Fresh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit Fresh w Alwernia

Malwina

Dla wszystkich zainteresowanych: nie wracam do pracy. Panie Robercie, wiem, że bardzo dotknęła Pana informacja, ze nie jestem w stanie wyjaśnić na czym polega nowa ustawa dotycząca przepisów we Francji i prosba aby zwrócił się Pan z tym tematem do kadrowej, która skończyła odpowiedni kurs i wie na ten temat dużo więcej ode mnie. Czuje się Pan zbyty, urażony- rozumiem. Zmadrzalam i poszłam po rozum do głowy i dlatego zrezygnowalam ze współpracy z takimi ludźmi jak Pan. Nigdy nie byłam faworyzowana w tej firmie, dlatego słowo "krolowa" jest nie na miejscu. Ta Pani, która nazywa Pan mądrzejsza ode mnie została zwolniona, ponieważ po roku pracy wciąż nie wiedziała gdzie na mapie leży Marsylia, a wyznaczalismy tam trase codziennie. Wiedziała za to doskonale na jakiej stronie można kupić nowa koronkową sukienkę w promocyjnej cenie. Nie przyczynilam się do jej zwolnienia, od takich decyzji sa w tej firmie przełożeni. Dosyć już szkalowania i wymyślania bzdur. Wszystkie te komentarze sa pisane przez osoby od dawna nie pracujace, zupełnie nie mające rzetelnych informacji na temat tego co się obecnie dzieje. Te bzdury o niewyplacalnosci sa wyssane z palca na równi z tymi, ze wciaz jestem dyrektorem. Firma jest stabilna finansowo, a pracownicy otrzymują wynagrodzenie na czas. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę mniej jadu. Niezmiernie mi przykro, ze macie życie do tego stopnia nudne, ze tak bardzo interesuje Was moje. Miłego dnia;)

zainteresowany

Czy firma golden bo sie ogłasza to to samo co profit?te same trasy ludzie i adres piszecie ze komornik a tu wszystko gra. Płacą ponoc 9000 tys kurda zadna firma tyle nie placi warto tam probowac

@zainteresowany

Szkoda, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Może jednak dowiedziałeś się czegoś na ten temat z innego źródła? Bardzo nas ciekawi kwestia wynagrodzenia oferowanego przez firmę. Daj znać jak klaruje się sytuacja.

Robert

Pani (usunięte przez administratora)pracuje jeszcze w tej firmie czy zmieniła firmy?

Kokos

A to firma pada ze nie placi wierzycielom? Jak to w koncu z nimi jest? kto tam rzadzi?

@Kokos

Syndyk i komornik....

Czy po rozmowie w Profit Fresh rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
opserwator.

A kto tam odpadł z kierowniczenia? (usunięte przez administratora)

były

Trio prezesów nie daje rady? . Jeżdzą dalej opłotakami do Hiltona w Tychach i drą tarczki?Ludzie bez honoru i zasad.

@były

Nie trio a duet.... A dra dra i będą Daej tak chachmecic...

512-868-817

Uwaga, ta firma to dłużnik ! Nie placi za faktury ! Szukam pozostałych wierzycieli, którzy zostali oszukani, podpowiem jak skutecznie odzyskać swoje pieniądze poprzez prokuraturę. 512-868-817

FH500
@512-868-817

Ta Firma oszukuje ludzi od 12 lat !!! Naiwnych nie brakuję każdemu się wydaje że z nudów te komentarze powstają.

Popek

I jak temat pracy wygląda u nich obecnie? Ogłaszają się, że szukają kierowców na kółka, ktoś coś jakieś wiarygodne info?

@Popek

Popu... ile chcesz zarobić? A ile chcesz dołożyć od siebie?

kuku

To oni jeszcze istnieją?ITD nie wpadło do nich?

Tonio

Czy pracuje tam jeszcze ta pani co tak pięknie umie kłamać ?a przynajmniej w jej się tak wydawało....

@Tonio

A gdzie ma pracowac z jej operatywnoscia ? Pozbyła się konkurencji mądrzejszych od siebie i pnie się w górę kłamstwo to sposob u niej na przeżycie

Trybson
@obecny

Ale ty musisz mieć smutne życie, że tak jadem plujesz. lepiej ci jak komuś anonimowo naublizasz? w twarz ludziom zarzuty wywal a nie w taki sposob. Domyślam się o kim mówisz i muszę Cię zasmucic, ze informacje masz bardzo stare! tej pani nie ma juz od kilku miesięcy !

Trybson

@Trybson

Ciekawe skąd możesz wiedzieć o kim tu się pisze i bzdury opowiadasz.Jeżeli kogoś nie ma fizycznie w biurze to nie znaczy że nie szarpie za sznurki gdybyś nie wiedział to istnieje telefon internet i wszystko można załatwić na dystans nawet z załadunkami.

Uwaga!!!

Julita 29.08.2017 12:14 cytat" @Kierowca - obrażanie innych użytkowników czy osób zatrudnionych w firmie jest niezgodne z regulaminem korzystania z forum. Warto dzielić się opinią o pracodawcy, jednak zachowując merytoryczny charakter wypowiedzi i jej kulturalny ton." To jest wypowiedź z GOWORK o opiniach firmy DUHABEX na tej stronie jest ta sama wypowiedź tylko, ze ktoś podszywa się pod Izę czy występuje między tymi firmami spowinowacenie czy też stosunek genealogiczny ?Uważam, że to jest (usunięte przez administratora).Proszę o opinie na ten temat (usunięte przez administratora)

Malwina dalej sie tak wysoko nosi ?

Darek
@anonymous

Tak, chodzi w diamentowych szpilkach po czerwonym dywanie a w poludnie sluzba przynosi jej kawior. To jest watek o specyfice pracy w firmie, a nie o tym czy ktos jest mily czy nie. Pytania jak w gimnazjum

Ku- ku
@Darek

To macie jeszcze tam prace?

@Darek

no to nic sie nie zmienilo kto teraz podaje jej kawior?

Szymon biedak

@anonymous

Szymon odrzył i ma sie dobrze...

pawelo
@Darek

Chlopie jaka specyfika pracy? tu jak sie uda namiwic kierowce zeby zaladowal na tarczki po przyjezdzie to sie kreci a jak sie nie da to czeka na zaladunek a placa za kilometry.

@Qba

zwalnia wszystkich,a Max tez poleciał?;)

kropek
@anonymous

Szymon już dawno na zbity pysk wyrzucony, coś masz stare dane i to co najmniej od roku. a tu nie miejsce na farmazony tylko prawdziwe informacje!

Bolek
@kropek

Masz informacje tak kulawe jak I ten two mozg Szymon pracuje obecnie w szanujacej sie firmie I moze Kiedys staniesz obok niego I bedziesz prosil o pomoc

Anonymus
@Darek

Dariusz to nie jest Malwina ?

ddd

jak sytłacja w Profit Fresh próbowałem się dodzwonić cały dzien do nich ale nikt nie odbiera, przyjmują jeszcze kierowców ? warto tam iść?

driver
@ddd

Dzwonią po kierowcach zęby wracali ze sezon ruszył na HISZPANII ale to tak co roku.Brakuje im kierowcow są 3 firmy :PROFIT-FRESH PROFIT UA I PROFIT społka z oo w kazdej inny prezes ale to to samo (usunięte przez administratora) nie polecam bo wypuszczają kierowców jaja sobie robią nie polecam

ddddddddd
@ddd

Pytasz jak sytuacja? Czy do szanującej się firmy nie można się dodzwonić? Jeżeli są sami prezesi i dyrektorzy a brak sekretarki to nie dziwne że nie można się dodzwonić .Przemyśl sobie bo jak będziesz miał załadunek lub jechał w nocy i będziesz potrzebował pomocy to kto odbierze telefon?

zniesmaczony
@ddddddddd

Żaden dobry kierowca nie narzeka na to, ze ktos z firmy nie odbiera od niego telefonu. Ignorowani sa jedynie ci z czarnej listy :)

koleś ze smarem ;)
@ddd

te popatrz nie zatrudniłeś się a już jesteś na czarnej liście dlatego nie dodzwoniłeś się przeczytaj co pisze zniesmaczona i wyciągnij wnioski chopie

kiermen
@zniesmaczony

Możesz napisać czym kieruje się zarząd wciągając kierowców na czarną listę?Z twojej wypowiedzi wynika, ze stosuje się kary w stosunku do kierowców którzy są na czarnej liście w postaci nie odbierania telefonów.Czy w takim razie jeżeli kierowca dzwoni służbowo to do kogo ma zadzwonić w kwestii załadunku aby otrzymać niezbędne informacje?I napisz proszę czym wyróżniają się ci dobrzy kierowcy w tej firmie

@koleś ze smarem ;)

jakie wnioski co? a skad mam wiedziec kto to pisze. normalni ludzie nie maja czasu na wypisywanie bzdur nie na temat tylko sie robota zajmuja, rodzina i swoim zyciem. a tu same jakies farmazony i zero konkretow!

@ddd

Ważne, by wypowiadać się na forum w sposób merytoryczny. W swoich wypowiedziach wspominacie o tak zwanej "czarnej liście", jednak nikt nie doprecyzował, o co dokładnie chodzi. Czy tak zwana "czarna lista" przeznaczona jest dla pracowników, którzy nie wykonują zleceń? A może to zwyczajny mit i nic takiego nie istnieje w Profit Fresh? Zechce mi ktoś to wyjaśnić?

@ddddddddd

a od kiedy to prezesi i dyrektorzy telefony od kierowcow w nocy odbieraja? od tego sa osoby prowadzace. szkoda tu rozmawiac, bo poziom przdszkolny tych rozmow..

@ddd

Proszę byśmy uporządkowali bieżące informacje. Komentarze przestają być całkowicie zrozumiałe dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w firmie. Padają krótkie sformułowania odnośnie odbierania telefonów, czarnej listy, a nikt nie doprecyzował, co to znaczy. Proszę byście doprecyzowali, co konkretnie macie na myśli?

@Iza

Przeciez tu sa same bzdury wypisane, jak ktos planuje podjac prace to trzeba sie na rozmowe umowic i posluchac bezposrednio jakie oferuja warunki, a nie wysluchiwac plotek wyssanych z tylka. tyle w temacie. nikt oprocz nieudacznikow nie narzeka na prace. Robota sie kreci, nikt za nic nie obciaza, kasa jest na czas, kontakt jest i przez tel i na transics. Jak czytam te bzdury to mi sie smiac chce. albo kto jaki humor ma a kto komu powiedzial, ze tamten powiedzial. zenada.

@kiermen

a kto tu pisze, ze to zarzad wciaga kierowcow na czarna liste? ktos durnoty napisal a ty juz sensacji szukasz zeby dalej roznosic kocopoly po ludziach? jakie kary, co to za chore insynuacje????!!!!! kolejny kozak w necie a (usunięte przez administratora) w swiecie!!

@ddd

Widze,że nie masz pojęcia o czym piszesz...prezesi , dyrektorzy oraz osoby prowadzące to osoby które pełnią dwie funkcje w jednej osobie... to kto wg. Ciebie podejmuje decyzje jeśli nie Oni?

@obecny

Jeżeli forum nie spełnia Twoich oczekiwań, pamiętaj, że to wyłącznie Twoja opinia. Dla wielu ludzi merytoryczne i rzetelne komentarze w tym miejscu były bardzo pomocne. Wielu z nich pomaga sobie wzajemnie opisując warunki pracy, atmosferę, czy zatrudnienie w danym miejscu. To pomocne miejsce jednak warto byśmy wszyscy przestrzegali regulaminu i wypowiadali się w sposób kulturalny. https://www.gowork.pl/regulamin

obecny.
@ddd

Nie wiesz o czym piszesz.Pomyliły ci się firmy. To nie jest firma w której jest hierarchia i prezesa czy dyrektora wybiera się na podstawie doświadczenia zawodowego i prezencji tu każdy może zostać dyrektorem czy prezesem kwestia dogadania i spedytor idzie niby wyżej a tak naprawdę chodzi o to żeby powstała nowa firma no i może dlatego osoba prowadząca nie jest w stanie udźwignąć tego ciężaru i musi wypocząć w nocy.Przecież 24 nie będzie robił

szukający

są przyjęcia?

@szukający

kierowcy odchodza jeden po drugim

kropek
@anonymous

jeden po drugim to zlodzieje i panicze polecieli, nie odeszli :)

qba
@kropek

kogo masz na mysli piszac panicze? hmm

@qba

Przede wszystkim, proszę byście pamiętali, że decyzje o odejściu z pracy to sprawy między pracodawcą a pracownikami. Nie znamy wszystkich powodów zwolnienia, więc wysuwanie opinii na ten temat jest bezzasadne. Użytkownik @szukający pytał Was o to, czy w firmie trwa nabór na dane stanowiska. Jeśli posiadacie informacje na ten temat, podzielcie się tym z nami.

ciekawski
@kropek

A co kradli że polecieli? chyba ropę hehe no a czy wszyscy polecieli czy zostawiono niektórych kierowców ? haha. No to dałeś (usunięte przez administratora) gosciu.

obecny

pozbyli się "traktorzystów" i paniczów, mają 40 pojazdów, i układają prace na nowo

obecny

każda szanująca się , średnia i większa firma transportowa ma kilka spółek, tylko takie cepy jak Ty nie mogą tego zrozumieć. Pomyśl... Jak nie kręci to się kręci, jak się nie kręci wszystko to jedno koło się odkręca, a reszta się kręci - nawet szybciej.

@obecny

ale ty durnoty piszesz jakie spolki gdzies to wyczytal? To wedlug ciebie wszystkie spolki korzystają z tych samych aut i parkingu?

Lolek
@driver Nati

i ta wypowiedz utwierdzila mnie w przekonaniu, ze jedni sa od myslenia a inni od trzymania kierownicy. i na tym sie skoncentruj , bo prawa gospodarczego jednym zdaniem i tak ci nikt nie wytlumaczy :D

qba
@obecny

Dobrze napisałeś szanująca sie...szkoda tylko ze tylko siebie w sensie zarząd bo szoferów mają gdzieś... wg. mnie to jest takie moje skromne zdanie to jadą dalej na łysych oponach

@Lolek

Lolek to mały i gruby?

driver Nati

Ale pierdoły mój szef ma 2 bazy Kraków i Katy, spedycje w dwóch miastach pojazdów ponad setkę jest sam i panuje nad wszystkim widocznie nie jest szanująca sie firmą.Durnoty z prawem gospodarczym jak się kręci lewiznę to gryzipiórki muszą siedzieć w pampersie i wypisywać głupoty żeby inni uwierzyli.I nie chodzi o koła czy prawo gospodarcze tylko o sąd i komornika.Bo jak komornik puka do drzwi jednej firmy z nazwy to druga się otwiera i i wszystko się kręci ale dlaczego kierowcy uciekają ?Na parkingach co innego mówice a tu co innego wypisujecie jakaś tu ściema jest

zniesmaczony

Obrażanie innych użytkowników czy osób zatrudnionych w firmie jest niezgodne z regulaminem korzystania z forum. Warto dzielić się opinią o pracodawcy, jednak zachowując merytoryczny charakter wypowiedzi i jej kulturalny ton. Dyskusje na rynsztokowym poziomie potwierdzają teorię o tym, że dobry pracownik zajmuje się swoimi obowiązkami, a nie oczernianiem w internecie, bo zwyczajnie nie ma na to czasu. Szczególnie zastanawiające są przypadki, gdzie ewidentnie widać, że drogi osób komentujących już dawno się z firmą rozeszły, bo nie posiadają informacji "na czasie", a wciąż tracą swój cenny czas, aby tu zajrzeć i niszczyć opinię firmy. Zjawisko hejtu w internecie to poważny problem społeczny. Wszelkie osobiste uwagi nie związane z tematyką forum proszę kierować bezpośrednio do poszczególnych osób prosto w twarz, a nie szkalować anonimowo w tym miejscu. To nie forum klubu wiewiórka dla gimnazjalistów, a niestety taki poziom prezentują osoby wypowiadające się.

Qba

W firmie liczy sie farmazon, podpierniczanie i kreowanie zakłamanej rzeczywistości. Ważne żebyś chodził do biura i opowiadał bzdury i chwalił jak to jest super... Będziesz wtedy ustawiony...inni będą pracować na ciebie a bedziesz gość

kierowc-zyni

Czy możecie powiedzieć jak wygląda sprawa między Scanią a tą firmą bo był ponoć konflikt odnośnie leasingu czy doszło do sprawy sądowej?Jak idzie zarządzanie Pani Malwinie jako dyrektor ?Nie wiem jakie jest wasze zdanie ale uważam, że w korporacji czy też państwowej firmie zostanie choćby kierownikiem wymaga dojrzałości , kompetencji, doświadczenia oraz innych cech które wymagają myślenia, a cóż dopiero dyrektor czy też prezes czy w tej firmie też brane jest pod uwagę praca po szczeblach czy tez szantaż,kolesiostwo i układy?

ech

i opinie wykasowane i jak tu pisać prawdę :(((((

Zostaw merytoryczną opinię o Profit Fresh - Alwernia

• Jak się pracuje w Profit Fresh?

Zobacz opinie na temat firmy Profit Fresh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profit Fresh?

Profit Fresh
2.4/5 Na podstawie 304 ocen.

Profit Fresh