Opinie o Magazyn HDNL w Worcester

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Magazyn HDNL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magazyn HDNL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magazyn HDNL w Worcester

POLAK

Widze ze nie ma sciemy,zdecydowalem ze lece.Jezeli moze ktos wylatuje w niedziele z Katowic do Birming (usunięte przez administratora) to piszcie.Laduje o 22.05 w Birming (usunięte przez administratora) .

Wasyl

Ja przyjechalem w niedziele i ide jutro na 5.30 do Yodla.Mialem problem bo zapomnialem kupic buty ochronne i kamizelke,ale juz pozyczylem od kumpla ktory ma jutro wolne.Pamietajcie jak przyjezdzacie o butach i kamizekce.

JACEK

Z tego co wiem za duzo dziewczyn tam niema.Znam pare kobiet,ktore tam pracuja i flakow z siebie nie wyprowaja,nie jest to ciezka praca.

Kinia

Hej, Słuchajcie a możecie mi napisać czym zajmują się tam kobiety? Czy Waszym zdaniem dają rade czy są styrane?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Magazyn HDNL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
WachajacySIEumiejacyCZYTAC!!!

dzieki bogu za fora i opinie uczciwych rodakow ;p pozytywne opinie? bledną przy nawet nielicznych POWAZNIE negatywnych ! wszystko zalezy od czlowieka skoro byl zdolny wy (usunięte przez administratora) ac raz, nie zawacha sie przy nastepnej okazji ! wiem bo cale zycie pracuje u [usunięte przez admina] ktozy niby juz tego nie robia bo sie nauczyli na bledach ahaha jak bede mial ochote na loterie to se zajde do kasyna...

Czesiek

Przylecilismy z kolegami jak narazie wszystko wyglada wporzadku, jednak ludzie tu pracuja, jutro jedziemy sie zarejestrowac. Dam jeszcze znac.

GIENEK

Nie interesuja mnie te opimie o tych panach interesuje mnie tylko czy jest praca w tej chwili i na jak dlugo. Placic trzeba wszedzie. Prosze o szczera odpowiedz od ludzi ktorzy tam pracuja.POZDRAWIAM

Heheh :-) UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!

Sa to te same osoby ktore namieszaly rok temu w Datrford i Erith pod Londynem.Bylem widzialem przezylem i nie polecam.Ten caly [usunięte przez moderatora] to kawal gnoja i [usunięte przez moderatora]W zeszlym roku jezdzil srebrnym VOLVO ale nie pamietam ktory model.Polega to na tym ze.Docieramy na miejsce moze odbiora z lotniska moze nie wplacamy sianko za mieszkanko i czekamy poparu dniach 3,4,5 zaczynamy prace :-D ok tylko pamietajcie ze w UK pierwsze sianko otrzymujemy po dwoch tygodniach (pamietamy ze mamy zaplacone za 2tygodnie za pokoj) i to jest to czekalismy prawie tydzien na prace dokladamy do tego te dwa tygodnie i mamy trzy à mamy zaplacone za dwa i po tych dwoch jest problem bo kondon chce pieniadze za pokoj a Ty przeciez musisz czekac conajmniej jeszcze tydzien na pierwsze pieniadze Hmm jesli zaczniesz ta prace tak jak pisalem wczesniej bo jesli pozniej no to logiczne ze czas oczekiwania na wynagrodzenie przedluzy sie.Tak i szanowny w[usunięte przez moderatora] pan[usunięte przez moderatora] nie ma oporow przed wyproszeniem nas z domciu bo czekamy na pieniadze.Tak to mniej wiecej wyglada moglbym napisac wiecej bo jest o czym ale....Chcecie jedzcie zobaczycie to zwykli [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] tam jest taki sort ze glowa mala.Tyle.Powodzenia heheheheheyhyhyhyyyhhyhyhaahahahaah pozdrowionka dla[usunięte przez moderatora] ty [usunięte przez moderatora]

Painted Man

Jak ktoś chce wyjechać proponuję zebrać paczkę i sie samemu wybrać . Posiadam 6 - osobowy samochód, możemy pojechać i poszukać roboty.

Natrafiłem na ciekawe informacje "Zaczne od tego, ze mieszkam w Worcester od ponad roku. Te ... Zaczne od tego, ze mieszkam w Worcester od ponad roku. Te ogloszenia to nie jest agencja pracy tylko 3 lub 4 ludzi, ktorzy maja znajomosci w magazynach i faktycznie zalatwiali prace. Niestety do czasu. Obecnie jest naprawde ciezko znalezc cokolwiek. Sama bylam w tym magazynie yodel\\\'a (skierowana przez tych ludzi o ktorych pytacie) i okazala sie to wielka lipa. zadzwonili raz ale nie moglam odebrac wiec juz wiecej nie dzwonili. Ludzi bez pracy w Worcester jest naprawde dosyc. A ci panstwo sciagaja nowych bo z tego zyja. za mieszkanie trzeba placic czy sie pracuje czy nie. przyjezdzacie musicie sami zalatwic sobie NI co trwa z reguly okolo 2-3 tgodni kiedy nie wysla was do pracy bo beda sie tlumaczyc ze nie mozecie - co jest bzdura. wiec wy siedzicie a im kasa leci, bo jak juz zaczniecie pracowac to oni z Was wydusza pieniadze za mieszkanie. na sam przyjazd musicie miec tylko dla nich nie liczac wyzywienia, karty do telefonu itp. okolo 330funtow. takze na chwile obecna radze sie dwa razy zastanowic czy warto. pozdrawiam ~zyczliwa , 2012-03-13 15:13" http://kobieta.onet.pl/449818642,igebski.blog.onet.pl,0,1,200,200,90621931,458540097,626647,0,forum-blog.html

Czy to ci dwaj bandyci? http://poszukiwani.policja.pl/poszukiwany/komsta-marcin-3637.html http://poszukiwani.policja.pl/poszukiwany/biniecki-dariusz-8732.html

Czesiek

my we trzech jutro lecimy,opinie sa rozne ale na ktorych forach pisza dobrze.W Aglii to ja juz bylem nie raz zawsze z jakiegos ogloszenia takze sie okaze jak jest naprawde. Od poniedzialku ma byc robota dam znac

jery

czesc wszystkim, naczytalem sie tutaj wielu bzdur . pracowalem w wielu miejscach a Anglii ,i w zadnej pracy nikt tak nie słodził tak jak o tej robocie. były miejsca ze było dobrze ,była praca , godziny i dobra pensja ale na samym początku kazdy pracownik mowił ci jak tu jest zle i lepiej wyjezdzaj póki masz pieniadze, bo oni sciągali swoich znajomych i rodzine a nie tak jak tutaj poleca sie prace obcym który cię wygryzie z roboty. pierwszy raz widze takie zachwalanie. jak agencje sciągały ludzi do pracy to nikt nie czekał na NIN i jak go dostał to szedł do pracy. ludzie pracowali bez NIN-u i mieli czas 30 dni aby go wyrobic,do tego czasu agencja wpisywała date urodzenia, na samo spotkanie w job center czeka sie około 2 tygodnie jak czytałem te wypowiedzi to są pisane tym samym stylem , jak by pisały to 2 albo 3 osoby, rózne niki a błedy te same . ludzie maja rozne DNA i linie papilarne ale zeby kazdy Polak tak samo durnie myslał i pisał to sie tak często nie spotyka.

michal

a ja popieram wypowiedz BOLO

MATEUSZ

Oj jak pan BOLO sie napiol/popieram wypowiedz KRYSTA.

Bolo

Do Kryst. Opinie są po to aby usłyszec od kogos kto tu jest i pracuje jak to wyglada naprawde. Czy ci sie to podoba czy nie.

Kryst

Witam, jestem tu od trzech tygodni, jutro zaczynam prace.Ci ktorzy szanuja miejsce w ktorym mieszkaja, wiadomo, ze jest zadbane, a Ci ktorzy maja wszystko w (usunięte przez administratora) ie i nic nie ogarna, wiadomo, ze to mieszkanie nie bedzie wygladalo, a osoby, ktore w nim zamieszkaja nie beda zadowolone. Kazdemu mozna obsmarowac (usunięte przez administratora) e przez internet, ale sprobujcie powiedziec to Marcinowi czy Darkowie prosto w oczy. Wiadomo, ze kazdy czlowiek ma sumienie i w koncu go ruszy oni tez je maja bo robia wszystko by osoba ktora tu przyjedzie poszla do pracy! Dzieki wielkie.

Zygi

jestem juz tu ponad 6 misiecy na poczatku pracowalem w sainsbury zarobki byly bardzo dobre, duzo nadgodzin. Od stycznia pracuje w yodlu 200 F tyg malo nadgodzin w czym byla przerwa 2 tyg bo nie bylo roboty,ale z drugiej strony czego sie spodziewaliscie w styczniu i lutym dobrze,ze wogole byla robota-do Polski i tak juz nie ma po co wracac. Na szescie dobry sezon sie rozpoczol takze bedzie git...

Kris

Czytam te wasze opinie i normalnie mam dosyć ci co tak piszą że jest tak lipa to są zwykłymi kłamcami którym nie wyszło tu bo nie znali jezyka a zapewniali że jezyk jest komunikatywny albo są po prostu zwykłymi leserami którzy chcą za nic wszystko i natychmiast.Ja tu jestem od sierpnia i to co Darek i Marcin obiecali było. Na przełomie stycznia i lutego był mały zastój pracy ale panowie co ich tak się tu oczernia naprawdę starali sie zrobic wszystko żeby było ok. od trzech dni praca sie ruszyła wiec jest ok i dalej będzie a leserą i prawdziwym ułomniaką radze zostać w polsce i nie korzystac z ofert pracy za granicą

Adaś

@Greg To gratuluje, tylko nie zdziw się jak w sobotę powiedzą ci dowiedzenia :) To mój ostatni tydzień w tym miejscu(!), dzisiaj próbowałem dzwonić do Marcina i ma znowu wyłączony telefon, jutro idę do pracy na 3 dni, jestem dumny z siebie a zasadniczo z własnej głupoty... Stracony czas, pieniądze i nerwy. Tłumaczenie przestojem też mnie nie rusza, skoro decydujesz się i zapewniasz, że załatwisz mi pracę to wywiązuj się z obowiązków. Prosta kalkulacja 65F mieszkanie, bilet 10F + jedzenie i zostaje ci śmieszna suma bo stawka 6.08F a jak nie zrobisz nadgodzin to zarobisz około 200F. Naprawdę marnie to wygląda. Płacisz kaucję (200f) + 2 tygodnie z góry, wiadomo pierwsza wypłata idzie na kolejny tydzień, płacisz, pracujesz i potem nagle kończy się kontrakt itp.(nie wnikam). Chłopaki lecą po kaucji i zapewniają, że będzie tyle pracy że się zamęczymy tutaj na śmierć. Potem znowu dzwonią i mówią, że pracy na tą chwile nie ma i tak w kółko. Tracisz kaucję, kasę i nie masz nawet za co wrócić do PL, siedzisz i kombinujesz co dalej, potem dostaniesz pracę, zapłać za czynsz i kaucję bo wiadomo jak by było coś nie tak to znowu będziesz siedział i czekał, i tak w koło. Ty nic nie zarobisz, chłopaki mają fajną kasę na mieszkaniu, bo mieszkacie po 6-8 osób i spłacacie wynajem trzykrotnie, więc wystarczy kilku naiwnych ludzi i interes się kręci. Zdenerwujesz się nawrzucasz im i co? Dostaniesz resztki kaucji jak ją masz oczywiście, jak nie powiedzą dowidzenia i co wtedy zrobisz ? Pójdziesz na policję ? Do ambasady ? Tak więc dziwię się ludziom, którzy piszą że przesadzamy i że pewnie praca jest a piszemy tak tylko dlatego bo boimy się o swoje miejsca. Tak więc zapraszamy, mój pokój od soboty jest wolny, płaćcie i dalej dywagujcie co jest a czego nie ma. Powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Magazyn HDNL - Worcester

Magazyn HDNL