Opinie o Magazyn HDNL w Worcester

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Magazyn HDNL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magazyn HDNL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magazyn HDNL w Worcester

zgadzam sie z anonimem , bo jestem jednym z tych ktorzy wrocili , oszukani.Widzac tak negatywne wpisy nie powinniscie sie decydowac , to klamstwo.A te namawiajace komentarze pisza [usunięte przez administratora], proste.OSTRZEGAM!!!! ciagle ludzi potrzebuja , ale tylko po to zeby na nich zarobic

Pracujacy

Jestem na miejscu i widze co sie dzieje, poznalem troche ludzi i kazdy pracuje jak nie w yodlu to w innych magazynach poza paroma wyjatkami ale jak oni przyznaja to nie mowia po angielsku i do kogo moga miec pretensje??? chyba tylko do siebie... ja niczego nie zaluje jak bylo powiedziane tak jest.

Młody

Nie polecam.Byłem 3 lata w Anglii i planuje wrócić, znajomy był tam z ciekawości zobaczyć co i jak i odradził.Ja za pierwszym razem jechałem z 20 funtami do Anglii, i nie płaciłem żadnych zaliczek i kaucji.Po prostu kasa wpływała na konto zanim założyłem agencji musiałem tylko chodzić po wypłaty, dostawałem pejslip pocztą i z pejslipem do agencji i nie było jak oszukać ani nic bo odbijali sobie 50 f np miałem 200 to dostawałem 150 i do widzenia.Ale to było w latach 2005,Ogólnie teraz się pomieszało.Ale te magazyny nie warto.

RUDI

Co za glupoty piszesz,wszyscy pracujemy w magazynie Yodel.Praca byla i jest,ja pracuje od 2 miesiecy w tym magazynie.Wczesniej pracowalem w DHL od sierpnia w tej miejscowosci.Co toba kieruje,zeby ludzi w blad wprowadzac,a mieszkanie mozesz miec swoje,to zobaczysz jakie sa koszty zeby wynajac.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Magazyn HDNL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
GENEK

Tutaj jakies jaja sa.Ja tez tutaj pracuje ponad miesiac,czekalem na NIN ponad tydzien dostalem i poszedlem do pracy.Widze,ze tutaj kazdy moze wpisac co chce,ja tez bym mogl wpisac rozne rzeczy.Niech wpisuja sie ludzie ktorzy rzeczywiscie tu pracuje.

olaf

Oszukany chłopak z Birming (usunięte przez administratora) napisal: "Przyjechalem do ogloszenia praca w worcester wszytsko pieknie ladnie zaplacilismy za mieszkanie czekamy czekam praca bedzie bedzie zapewnial facet bedzie jak tylko wyrobicie nin a dzis facet sie zmyl mieszkanie sie konczy roboty nie ma naprawde to dosyc dluga historia nie moglem sie zarejestrowac gdyz nie mialem ninu a prace niby mialem zapewniona. zostalem poprostu oszukany przez polaka...." Czytajcie ostrzezenia ,zanim zdecydujecie sie jechac do pracy!!!!!!!!!

NORMALNIE PRACUJACY

Wszedlem na ten link i nie wiem co jedno z drugim ma wspolnego???Ja przyjechalem dwa tygodnie temu i normalnie pracuje,i nie jestem bezdomnym.

???

A ja mam podobne pytanie dostalem odp od tej "firmy" Miejsce: Golina, Wielkopolskie, Polska 1 z 1 Praca w supermarkecie ms - Golina Cena : 1.00zł Dla naszego partnera w UK szukamy pracownikow na stale. Praca 40-50 godzin w tygodniu. 22 dni urlopu platnego na rok. Umowa i swiadczenia zapewnione. Pozytywna atmosfera w zespole pracownikow. ?240/tydz + nadgodziny, 6.80/h Mozliwosc zakwaterowania.Prosze o CV na adres e-mail tweeniwona@gmail.com Skontaktujemy sie. Abbey Co o tym myslicie?? oddzielny watek jest tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,795206

Joan

Ja także się zastanawiam nad wyjazdem tam, bo potrzebuję pieniędzy, ale nie jestem na 100% przekonana po tych wszystkich komentarzach... Bardzo bym chciała wyjechać i jeśli ktoś także zastanawia się nad tym, proszę o kontakt. Razem na pewno będzie raźniej :) mei. (usunięte przez administratora) an@wp.pl Pozdrawiam!

genia

Witam, Czytam i czytam i zastanawiam się czy pisać się na to. Oczywiście nie chcę zostać (usunięte przez administratora) Bardzo potrzebuję zastrzyku gotówki i to nie małej. Nigdy tam nie byłam i wolałabym pojechać z kimś, kto sprawdził to miejsce. Mój angielski to hmm.. kaleczny komunikatywny (dlatego, że od czasów szkoły średniej nie praktykuję) , ale da się go doszlifować trochę. Napiszcie ile trzeba wziąć pieniędzy ze sobą i gdzie kupić te buty i kamizelkę do pracy. Jeśli ktoś się wybiera w najbliższym czasie - dajcie znać na maila:(usunięte przez administratora) Pozdrawiam i czekam na wiadomość :)

??

a kolezko powedz mi na ktora zmiane pracujesz i jak 10 h buhahaha pracujesz 8 godzin stawke masz 6.10 a platne masz za 7.30 h

fittia

Witam i co podjąłeś decyzję ? Zawsze we dwóch jest razniej wszedzie.... mozemy sie umówić na wyjaz (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

jedzcie jedzcie !haha.A moze dacie tak za friko dla mnie troche kasy .Moge wam w zamian cos OBIECAC , ale co tak na prawde okaze sie jak mi dacie te pieniazki :) ALE UBAW hahah

poszukiwacz

Do Andrzeja. Moje gg 10996178. Odezwij się możliwe że też pojadę.

Patryk

brawo Painted Man !!!!zgadzam sie a co do nich to wiem ze jest liczne grono ktorych (usunięte przez administratora) watpie zeby uszlo im to na sucho.........

poszukiwacz

Witam wszystkich. Zastanawiam się nad wyjazdem. Proszę o prawdziwe opinie od osób którzy wyjechali w marcu czy jest praca czy to jedna wielka ściema.

yodel??

a powiedz ile bramek jest w tym yodlu rozładunku i załadunku????

QAQ

Painted Man - 2012-03-28 16:47:29 Chcę tam jechać poszukać pracy na własną ręke. Siedząc w domu i polegając na "agencjach" niczego sie nie wymysli to tylko strata czasu. I dobrze ludzie mają zarabiać pieniądze a nie jakieś drobne. A ty frajeże dlaczego tutaj jesteś w tej Angli, ponieważ w pie... polsce nie ma pieniędzy i jeszcze jakieś 1000 lat nie będzie jek będziemy takimi debilami jak ty jesteś. firmy zarabiają miliony a ty masz problem do zwykłych ludzi. Wynocha z powrotem do tej pięknej polski bezmózgi polaczku boś właśnie tutaj pokazałeś czym jesteś.

papkin

A może ktoś jakieś linki da żeby można było zobaczyć te domu i zakład pracy na Googlemaps?

papkin

Kolo - 2012-03-28 01:37:59 praca faktycznie jest pracuje 2 tygodnie lekko nie ale w Polsce mialem podobna wszyscy jakos rade daja wyplata na konto ponad 200 chyba ze robisz nadgodziny czyli po odliczeniu mieszkania i jedzenia 100 idzie odlozyc na tydzien dom mamy duzy 5 pokoi salon jest nas 7 fajny dom tylko posciel trzeba sobie kupic my tu jestesmy zadowoleni 6 pracuje 1 nowy czeka na insuranse numberTo jeszcze raz ja. Po pierwsze nie rozumiem co piszesz bo nie ma kropki [.] ani przecinka [,]. Po drugie 200 funtów na tydzień się zarabia czy odkłada. Mało czytelne to co jest napisane. Może ktoś jaśniej napisze?! Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Magazyn HDNL - Worcester

Magazyn HDNL