Opinie o Magazyn HDNL w Worcester

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Magazyn HDNL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magazyn HDNL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magazyn HDNL w Worcester

Darecki

Ludzie z tym angielskim to jest tak ze im sie wydaje ze jak ktos sie uczyl jezyka (czyli wogole sie uczyl i chodzil do szkoly )to jest jakis nieogarniety profesorek ktory jak tylko przyjedzie tam to przestraszony w zaparowanych okularach stanie w drzwiach.i polozy kase na stolJak tam maja poznac czyjs poziom angielskiego skoro ci ludzie wogole nie maja tam stycznosci z obiecana praca?.Teraz wciskaja ciemnoty ze to wina angielskiego.Zapytajcie sie jak dzwonicie o adres pracodawcy tel .Przeciez to sa zwykli potencjalni ludzie ktorzy cos obiecuja przez tel.Zadzwoncie do mnie tez wam moge poobiecywac.Wierzycie na slowo?Nie w dzisiejszych czasach.Nie dawajcie im pozywki.

Seba

Witam zgadzam sie z Dzanym, to jeden wielki przekret .Po co potrzebuja ciagle ludzi???

stannn

umiem się przestawić itd na proste pytania tez umiem odpowiedzieć

stannn

wiecie ja coś tam umiem tego angielskiego tylko jestem młody i chce się wszystkiego dopytać

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Magazyn HDNL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Ludzie, jak nie potraficie angielskiego w stopniu komunikatywnym, to siedźcie w domu. Połowa ludzi myśli: jakoś to będzie. A potem siedzą i zastanawiają się dlaczego nie mają pracy. Idzie taki jeden z drugim do agencji i nie potrafi nawet wypełnić formularza rejestracji. To jaką pracę mogą wam zagwarantować, skoro nie zrozumiesz prostego polecenia przełożonego? Nikt was nie zmuszał do przyjazdu tutaj, wielkie lamenty, że (usunięte przez administratora) , płacić trzeba itp.

jol

jakby ci przyszlo zaplacic za kolejny tydzien a bylbys bez kazy to pewnie nie byliby juz tacy sympatyczni

dzany

[usunięte przez moderatora]sciagaja kase za mieszkanie i tyle , obiecuja tylko prace a jak nawet ktos popracuja 3 dni to juz nastepnego dnia stoja pod drzwiami po kase.Te magazyny sa na skraju bankructwa!!!!ludzie zastanowcie sie czemu to jest takie za (usunięte przez administratora) ie,oni maja wszystko dobrze obmyslone kasa za 2 tyg z gory i 3 tyg depozytu ,w razie jak bys cos zniszczyl.Jak te domy tu rudera masakra warunki . 5 tyg bo tyle daja przecietnemu lebkowi na wytrzymanie.Bylem tam i sie nadzialem......sami nie pracuja to siedza i jeden z drugim pisze te slodkie opisy.Pewnie sami wynajmuja te baraki za psie pieniadze a od ludzi kasuja trzy razy tyle .do czasu na kazdego cwaniaka znajdzie sie cwaniak [usunięte przez moderatora]Do roboty byscie sie wzieli[usunięte przez moderatora]

SZYMON

Ja tez pracuje w tym zakladzie i jezyk ang.wymagany w stopniu,zeby jakos tam sie dogadac,odpowiedziec na proste pytania.Robota nie jest zla,jak ktos ma checi do pracy to bedzie zadowolony.

Zulu

Pracujesz z polakami i anglikami, ale przelozeni to anglicy takze musisz mowic po angielsku i wykonywac polecenia, bez angielskiego nie da rady. Jak mozesz wykonac jakies polecenie jak nie rozumiesz.

stann

A tam na magazynie jak jest z tym angielskim ??

Zulu

Np. Gdzie pracowales wczesniej,jak dlugo jestes w anglii, na jaka zmiane chcialbys pracowac tego typu pytania, ale musisz rozumiec i odpowiadac bo przy tak prostych pytaniach nikt ci nie bedzie podpowiadal bo to sa podstawy. Ci co nie mowia to niech dadza sobie spokoj-szkoda kasy. Pozdr

Czyli co na przykład ???

Zulu

Jezyk angielski trzeba znac w stopniu komunikatywnym czyli trzeba sie dogadac, jest krutka rozmowa przy rejestracji. Pozdr

stannn

Hej. Mam pytanie związane z tą praca na tym magazynie jak jest z tym językiem ktoś sprawdza go czy coś ??? A na magazynie idzie się dogadać, zrozumieć co oni mówią idt. Czy ktoś pomoże w razie czego w przetłumaczeni idt czekam na odp którzy tam robią POZD>>....

nozka

Witaj mam pytanie jak jest tam z językiem coś tam umie po angielsku czy razie czego ktoś mi pomoże, podpowie co mam robić idt. POZDRAWIAM

krzysiek38121

Witajcie wszyscy mam pytanie wiążące pracą na tym magazynie. Jak jest na tym magazynie chodzi mi o język w jakim stopniu trzeba go znać, czy ktoś pomoże w razie czego idt, czekam na odpowiedzi POZDRAWIAM

MACIEK

FAKT,SPOKO GOSCIE CZEKALEM NA PRACE PONAD TYDZIEN,GDYZ MUSIALEM CZEKAC NA NIN WZIOLEM TROCHE ZA MALO PIENIEDZY Z POLSKI TO MI POZYCZYLI.JA PRACUJE NORMALNIE PO 40 GODZIN NA TYDZIEN,ALE SLYSZALEM ZE TEN TYDZIEN BEDZIE TROCHE GORSZY.Z TEGO CO SLYSZALEM NA ZAKLADZIE OD MARCA BEDZIE B.DUZO GODZIN.PO PROSTU TERAZ DELIKATNY PRZESTOJ.NAPRAWDE NIE JEST TO ZADNA SCIEMA,CZY WALEK Z PRACA,CO NIE KTORE OSOBY NIE NADAJA SIE DO PRACY,OLEWAJA TO-TAK WIEC TACY PRACUJA MNIEJ GODZIN,ALBO SA ZWALNIANI,KTO BY TAKICH TRZYMAL TYLKO BLOKUJA MIEJSCA DLA OSOB,KTORE CHCA NAPRAWDW PRACOWAC.

ktos

moze podaj do siebie numer tel to pogadamy co tam slychac! moze jesli nie znalazles prace szybcij znajdziesz ja tu gdzie jestem odezwij sie moj nr gg [usunięte przez moderatora]

Jeden wielki przekręt, pracowałem 2 dni jestem tutaj od 3 tygodni, goście zabierają kasę za mieszkanie i mówią, że praca będzie od poniedziałku. Potem jedziesz do agencji a tam mówią może za 2 tygodnie... Zastanówcie się 2 razy zanim się wybierzecie. Wybierajcie sprawdzone, zarejestrowane agencje. [usunięte przez moderatora] to sympatyczni ludzie, ale niestety nie mogę nic więcej pozytywnego o nich powiedzieć.

jeśli kto kolwiek podpisał z nimi jaką kolwiek umowę to proszę o dane tych Panów - nazwiska wystarczą

Zostaw merytoryczną opinię o Magazyn HDNL - Worcester

Magazyn HDNL