Opinie o Magazyn HDNL w Worcester

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Magazyn HDNL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magazyn HDNL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magazyn HDNL w Worcester

alex flet

popieram . alex wez sie ogarnij gosciu ja tez tutaj pracuje i bardzo dobrze jest a marcin to w porzadku gosciu wiec dajcie sobie spokuj z tym glupim pisaniem.

OLEK

[usunięte przez moderatora]-skopcona psychike to ty chyba masz,obrazasz ludzi co tutaj pracuja.Ty masz psyche skopcona na jakiej podstawie takie bzdety wypisujesz,byles tutaj,pracowales?Ja tutaj pracuje i mieszkam i naprawde nie narzekam.Ludzie nie sluchajcie tego [usunięte przez moderatora] jezeli macie watpliwosci przeczytajcie opinie osob ktore tutaj pracuja,naprawde nie jest zle mozna zarobic i cos odlozyc.

Alex

Nikogo nie namawiam ani nie odradzam , ale po prostu uważajcie , moze sie cos zmieniło na lepsze ale raczej nie jestem do tego przekonany .... Z daleka śmierdzi ta oferta .... Samo to : "Dziennie mozna pracowac od 8h do 12h[8h-zapewnione,powyzej 8h kto chce].Od 5-7 dni w tygodniu[5dni zapewnione,powyzej 5dni,kto chce] " Co to koncert życzeń ?? , Pewnie jest tak że jesli firma ma zapotrzebowanie to masz nadgodziny a jesli zapotrzebowanie jest male to masz malo godzin i mało co odłożysz... Ale na wynajęcie mieszkania zarobisz , bo przeciez pan [usunięte przez moderatora] musza na Tobie zarobic , przecież za free nie bedziesz mieszkał ... Daleko opinii nie trzeba szukać , na tym forum nawet jest o Panu [usunięte przez moderatora] Róbcie jak chcecie , jak trzeba mieć skopconą psychikę żeby pomimo tylu negatywnych opinii w necie zastanawiać się nad tym czy tam jechać .... Jeśli naprawdę nie macie co robić z pieniędzmi i chcecie sponsorować tych Panów to proszę bardzo ... Ale mówię uważajcie na tą ofertę, żebyście nie pluli sobie w twarz jeśli będziecie wracać do Polski z niczym.... Piszę to co myślę , każdy ma prawo wyrazić swoja opinie ale jak zrobicie to juz wasza sprawa. Pozdrawiam wszystkim i życzę powodzenia ;)

Bartek

Może najlepiej niech ktoś na świeżo opisze dokładniej co i jak po przyjeździe. Grubo się nad tym zastanawiam a szkoda mi pieniędzy tylo na wycieczkę

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Magazyn HDNL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Szymek

Jestem w Worcester od 14 stycznia tego roku, żeby było śmieszniej z Polski wyjechałem 13 w piątek. Ogłoszenie tak jak większość znalazłem w internecie. Z Birmingham odebrał mnie kolega Marcina i zawiózł pod sam dom w którym mieszkam do teraz. Jest nas 7 w domu. Chata jest duża: 4 pokoje to 1 i 2 pokoje 2-osobowe, do tego living room, kuchnia i 2 łazienki, po 1 na każdym piętrze. Poznałem tutaj masę ludzi mieszkających u Marcina i pracujących dzięki jego kontaktom. Ciekawe jest to,że nikt nie powie o Nim złego słowa. Przede mną postawił sprawę jasno: angielski, NIN, konto i zaczynasz pracę. Więc skąd te pretensje i żale jak taki Pan XY idzie do banku i nie paniemaju:)to samo na interview w agencji pracy a później już w pracy. Komunikatywny angielski to taki który pomoże Ci w otworzeniu konta w banku, zarejestrowanie się w JOB CENTRE w celu uzyskania NIN. Jasne są tam Polscy speakerzy ale najpierw trzeba o niego poprosić:p co do pracy, zacząłem w środę(byłem tu od soboty wieczorem ale urzędy i banki nie działają w weekend) i pracuję nadal i oby jak najdłużej. Nadgodziny są już po 3-4 tygodniach ja dostałem po 1 tygodniu pracy?...czemu?może dlatego,że jak się o te godziny pytano zrozumiałem i odpowiedziałem,że chcę:)Bez KOMUNIKATYWNEGO języka nawet nie próbujcie bukować biletów!moje gg 1023542 piszcie w razie potrzeby. pracuję od 14.30 do 22.30 czasu angielskiego więc w tych godzinach napewno nie odpiszę:p pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Pawcio403

Cześć [usunięte przez moderatora] zamierzam wybrać się do tej pracy :) mozęsz się do mnie odezwacd na gg [usunięte przez moderatora] chciałbym dowiedzieć sie czegoś więcej na ten temat:) pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

CKM

Witam szukam osoby z Kielc lub okolic do pracy w Worcaster w magazynie Yodel pzdr

kasieńka a

Drogi Alexie ( zwracam się konkretnie do Ciebie w tym wpisie:)) Nie wytłumaczę Ci dlaczego jest tyle negatywnych opini w necie i żeby było jasne, nie mam zamiaru przekonywać Ciebie ani nikogo innego do przyjazdu tutaj Nie chcę również podważać opini innych tutaj, bo być może to prawda, ale wierz mi, że obcuję z wieloma polakami i czasami zastanawiam się skąd ci ludzie przyjeżdżają, już nie mówiąc o tym co sobą reprezentują, ale nie w tym rzecz, praca jest i ci ktorzy przyjezdżają do pracy tym są zajęci,a nie narzekaniem i wymyślaniem cudów wianków, może dlatego brakuje nam tych pozytywnych wpisów. Ja wiem jakby nie było trzeba być ostrożnym, ja chciałam tylko oznajmić, że to nie sciema. Nie czuję potrzeby,Ci aż tak opowiadać o sobie, gdzie pracuję i ile zarabiam, ale nie narzekam, gdybym miała powód może bym się wyrażała źle ( mam na myśli również tych panów, do których chyba pijesz, a ja nie mogę złego słowa powiedzieć) Ja naprawdę jestem zadowolona. Co do tych fotek mieszkań o które prosisz-nie aktualne, bo jak wspomniałam już wcześniej aktualnie mieszkam na swoim z chłopakiem.Mieszkania są normalne, no złotych żyrandoli się nie spodziewaj :) My w chatce mieliśmy mogę powiedzieć wszystkie urządzenia ułatwiające bądź jak dla kogośpotrzebne do życia, mam na myśli pralkę, lodówkę, microw,, odkurzacz. Teraz wynajmujemy chatę za 575 na mc + rachunki i wprowadziłam się do pustostanu, no to teraz mam masakre, wszystko musimy kupić, dooobra bo się już zbyt osobiście rozpisałam. Reasumując, coś mi się wydaje, że bardzo ostrożny z Ciebie facet i dobrze, ale nie przesadzaj, nie szukaj dziury w całym :)Ja kobieta dałam radę, teraz jestem niezależna to i Ty dasz radę jeśli jesteś naprawdę zainteresowany..... [usunięte przez moderatora]

Alex

No cóż każdy ma prawo wyrazić swoją opinie ... Wytłumacz mi proszę dlaczego tyle negatywnych opinii jest w necie dotyczących praktyk tych panów ? Ludzie nie mają co robić i wymyślają sobie takie historie ?... No ok skoro tam jest tak pięknie Kasia to opowiedz szczegółowo , poproszę konkrety i dowody, ile zarabia się tygodniowo ? jakie są warunki mieszkaniowe ? tzn. ile osob w pokoju , stan mieszkań , wyposażenie itp (najlepiej poproszę o wrzucenie zdjęć mieszkań ) skoro chcesz udowodnić że jest tam tak pięknie , to nie będzie problemem zrobienie kilka fotek i wrzucić na jakiś serwis np. fotosik.pl w jakiej firmie pracowałaś poprzez usługi tych panów ? poproszę nazwę , miejscowość , ulice (dokładny adres) ... Skoro jest tam tak pięknie to udowodnij mi to ;) A jeśli nie jesteś w stanie, to nie pisz "...bzdur , bzdur , bzdur...."

kasieńka a

WITAM :) ma na imię [usunięte przez moderatora]. Trochę się oburzyłam po przeczytaniu wpisu niejakiego alexa (domniemuję ,że go tu w ogólę nie było, ale wyraził swoją opinię...) ja na to: bzdury, bzdury, bzdury....Stanę w obronie organizatorów pracy i reszty bo jestem kompletnie innego zdania.Opowiem po krótce o swojej historii przyjazdu do ANGLII. Przyjechałam tu sama (z ogłoszenia o pracy), spełniłam warunki zeby tu przyjechać (zresztą nie miałam innego wyjścia, przecież nie jechałam tu do znajomych tylko na obczyznę)czyli miałam pieniądze na zakwaterowanie (gdzie kolwiek nie pojedziesz musisz je mieć) i mówię po angielsku. Po przyjeździe, zostałam zakwaterowana, zaczymzaczęłam pracę minęły dokładnie 4 dni ( formalności, wypełnianie dokumentów, otwarcie konta) . pracowałam z zadowoleniem! Akurat w moim wypadku, przyjazd tutaj zmienił moje życie, powoli, powoli, ale już teraz z całą pewnością mogę powiedzieć, że mój status materialny, jest dobry (spłaciłam dług, wiadomo, że nie każdego stać na przyjazd, ja się zapożyczyłam) i mogę pomóc rodzinie. Z osobistej kwestii dodam, iz poznałam tu ( tzn w pracy ) chłopaka, zamieszkaliśmy razem i zamierzm ściągnąć brata. Rozmawiałam juz z panem [usunięte przez moderatora] i z panem [usunięte przez moderatora], pracę i zakwaterowanie będzie miał. Piszę to wszystko po to, by ludzie mogli jednak zmienic swoje życie. Wiadomo , że na świecie jest tyle zła i oszustw, ale nie każdy i nie wszędzie tak jest. Odniosę się do egzystencji tutaj i pracy jeszcze. przyjeżdżasz lokum masz już zapewnione i pracę, jest to powiązane, czego chcieć więcej. Wiadomo, że jak nie będziesz mieć pracy, nie będziesz miał czy miała z czego zapłacić mieszkania, więc panowie, którzy współpracują z agencjami czyli p.[usunięte przez moderatora] dbają o to. Zapraszam Rodacy! :) Przykre jest, że ludzie wypisują takie głupoty, oczywiście nie każdemu się tu może powiedzie, ale jak ktoś np: mówi, żę mówi po angielsku przyjeżdza ponosi koszta, a prawda jest odwrotna, to jak on chce tu pracowac, jak zrozumieć polecenia co miałby czy miała tu w ogóle robić i co? I tak czuje taki ktoś siada do kompa i wypisuje bzdury, nie wiem chyba ze złości ,ale na siebie, albo tacy, którzy przyjeżdżają imprezować , a nie pracować. Raz, drugi zawali (nie stawi się w pracy) i mu podziękują, bezpowrotnie...., , i znów pretensje do Pana Boga, i ludzie czytają te bzdury takich delikwentów. Piszę bo wiem, mieszkałam z takimi. dobra kończę bo się rozpisałam, ja jestem zadowolona, sciemy nie ma, a wy zrobicie jak chcecie POZDRAWIAM [usunięte przez moderatora] dziś mam day off :) (wolne) mozemy popisać jak ktś chce :))))

Alex

Witam , jak dla mnie to ściema , nabór jest prowadzony na skale całej Polski ... Przyjmują każdego jak leci ? Wiem że każdy marzy w pogoni za lepszym życiem , ale ludzie zastanówcie się przez chwile bo nie warto się wkopać ... Czy to jest jakaś agencja ? NIE ... Dostępny tylko nr. komórkowy , brak adresu , juz sam e-mail budzi wątpliwości (niezbyt profesjonalny) , aha z ciekawości wpiszcie sobie w google : [usunięte przez moderatora] jest to ich stary email , to sa Ci sami ludzie , te same praktyki działania oszukiwania naiwnych ludzi... Są to ludzie którzy zarabiają na mieszkaniach wynajmując dla Ciebie.... Prace moze bedziesz mial, moze nie, a tak czy siak za mieszkania bedziesz musial placic .... Nie dajcie sie omamić tymi pseudo pozytywnymi komentarzami którzy zapewne piszą Pan [usunięte przez moderatora] czy jak im tam w ogóle ... Jeśli mi nie wierzycie to zapraszam do lektury, poczytajcie opinie ludzi którzy tam NAPRAWDĘ byli : [usunięte przez moderatora] jeśli dalej po tym wszystkim chcecie tam wyjechać to naprawdę jestem pełen podziwu aby po tylu negatywnych komentarzy dotyczących praktyk tych panów być takim naiwnym i pakować sie w kłopoty.... pozdrawiam

uster

siema , ja przyjechałem 14 stycznia [usunięte przez moderatora] mi pomógł załatwić wszystko , NIM sobie wyrobilem czekałem 5 dni . Tego samego dnia jak dostałem NIM poszedłem do pracy i tak to pracuje juz 2 tydzien takze nie ma ściemy ręcze za to .

PRZEMEK2203

WIADOMOŚĆ DO - abx - CZEŚĆ MAM PROŚBĘ . JAK JUŻ BĘDZIESZ NA MIEJSCU DAJ ZNAĆ JAK TAM JEST OK? [usunięte przez moderatora] Z GÓRY DZIĘKI. JA WYLATUJE 5 LUTEGO JAK SIĘ NIE ROZMYŚLĘ POZDRAWIAM.

Dociekliwy

[usunięte przez moderatora] zapomniałes o moim najważniejszym pytaniu: jak nazywa się firma tego [usunięte przez moderatora] i gdzie są na nią namiary? Wystarczy mi nazwa, adres i strona www. W przeciwnym razie cały ten nabór prowadzony prawie w całej Polsce można potraktowac jako wielką ściemę. I nie jest to wcale śmieszne.

PATRYK

Smiac mi sie chce z niektorych wpisow np.DOCIEKLIWY pyta mnie kto mi tak szybko udostepnil internet,a DOCIEKLIWY nie wie,ze w Anglii sa sklepy operatorow sieci komorkowych i taki internet bezprzewodowy[dongle]mozna kupic od reki za 10 funtow,podpiac i internet hula.DOCIEKLIWY pyta o NIN,moze DOCIEKLIWY nie wie,ale bylem juz w Anglii pracowalem i mialem juz NIN[National Insurance Number]wiec nie potrzebowalem go wyrobic,gdyz NIN wyrabia sie jednorazowo i masz ten numer do konca zycia.Jezeli ktos ma pytania co do pracy zakwaterowania,pytajcie-odpowiem.TYLKO PROSZE NIE ZADAWAJCIE TAKICH PYTAN JAK DOCIEKLIWY.I jeszcze jedno do ALIANTA za NIN nigdy sie nie placilo i nie placi ja wyrabialem jakies 9-10 lat temu i nie placilem tutaj z tego co wiem czeka sie okolo 1-1.5 tygodnia.Mylisz moze z pozwoleniem na prace,ktore kiedys bylo wymagane i kosztowalo okolo 100 funtow[wysylalo sie aplikacje do HOME OFFICE] ,od tego kwietnia juz tego nie trzeba.

aaa

do abx prośba jak juz bedziesz na miejscu to daj znać jak bedziesz miał dostep do neta co i jak z tą pracą czy naprawde jest czy to tylko bajka...nr gg [usunięte przez moderatora]

Aliant

Co do NIN to jak pierwszy raz pojechałem do UK to dopiero po 3 miesiącach wyrobiłem, wtedy jeszcze był płatny 100F, teraz za darmo, przeważnie mają tłumaczy, więc o język się nie martwcie. Prawdopodobnie wystarczy rozmowa, i można pracować, na numer trzeba trochę poczekać. (Nie wiem jak jest teraz). Założenie konta - banalna sprawa polecam lloydsa - wszystko darmowe.

abx

Wylatuje 2 lutego, KTW-LTN 6:00,może ktoś też w tym samym dniu się wybiera? Jak tak, piszcie [usunięte przez moderatora]

czy jest ktoś chętny do wyjazdu z ok. Krakowa?

Misia

Dzięki wielkie za informacje. Dzwoniłam do jednego z nich, wreszcie się dodzwoniłam. Mówił mi, że pomagają w założeniu NIN i konta. No ale powiedział, że język trzeba umieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Magazyn HDNL - Worcester

Magazyn HDNL