logo DHL

DHL

Worcester

Opinie o DHL

anonim 2010-10-06 17:20:41
Witam!!! Mam parę słów do powiedzenia na temat tych dwóch panów. Są to panowie którzy załatwiają pracę Polakom i nie tylko w DHL Sainsbury`s w Worcester, Curry`s w Newark, Poundland w Wolverhampton oraz w innych miejscach Anglii, wszystko na początku wydaje się super, obietnic pełno, mieszkanie dostajesz od nich puste, nie ma żadnych mebli ani naczyń dostajesz tylko materace dmuchane, mieszkania są poprzepełniane ludźmi, płacisz za to wygórowany czynsz,szczerze powiedziawszy obiecują full time a pracujesz zaledwie może 3 dni w tyg, werbują mnóstwo ludzi a to tylko dlatego bo oni zarabiają na mieszkaniach, dostajesz tylko tyle pracy abyś mógł zarabiać na nich i płacić im czynsz. Bo czym oni mają więcej ludzi tym więcej zarabiają. Po interview i szkoleniu czekasz na telefon kiedy zacząć pracę, trwa to nawet 3 tyg., a za mieszkanie trzeba płacić. Jeżeli chcesz wynajmować mieszkanie na własną rękę tracisz pracę bo mają układ z menagerem. Na różnych stronach znajdziesz wiele ogłoszeń o pracę proponowanych przez nich, lecz widnieją tam inne osoby kontaktowe z końcówka numeru telefonu 2001. Nie są w stanie dotrzymać danej obietnicy. Nie polecam!!!
kosma 2010-10-07 15:10:24
pod tym samym numerem tel [usunięte przez moderatora] zamieszcza ogloszenia niejaka [usunięte przez moderatora].....oferuje podobno prace w magazynie nawet dla 600 osob....wie ktos moze czy to jest jakas agencja czy prywatni ludzie i o co wlasciwie chodzi dokladnie
ppp 2010-10-08 15:44:37
Prosze osobe ktora zamiescila pierwszy wpis o wiecej informacji o zakwaterowaniu.
Jakiego typu mieszkania,ile osob w pokojach i jaki czynsz.
lonc 2010-10-12 17:42:44
prosze o jakies szczegolwe informacje odnosnie tej agencji wybieram sie do pracy w Allingtone DHL z zamieszkaniem nie wiem czy jest sens zostawiac stala prace ????
lopik 2010-10-16 14:04:15
Teraz zamieszczaja ogloszenia jako M&I Property Services Ltd ale to wciaz ci sami ludzie.
Wie ktos cos wiecej na ich temat?
Na ile sa wiarygodni?
anonim 2010-10-17 20:08:21
lonc - 2010-10-12 17:42:44

Podaj jakies szczegolowe informajce odnosnie tych dwoch kolesi.wybieram sie do pracy w worcester i niewiem czy mozna im zaufac.
re 2010-10-20 20:42:48
Mój syn tam pojechał kolesie kręcą....zarabiają na wszystkim umowę pracy wiążą z mieszkaniem kałcje jakieś --jak do tej pory mieli mieszkanie w czterech po 65 funtó tydzień od łeba to już zatobili a teraz dowalili jeszcze jednego zarabiają na wszystkim cwaniacy ...umowy na pół roku i jak zrezygnujesz tracisz kałcje...chore nie możesz wynająć mieszkania na własną rękę...jeszcze nie dostał kasy od 2 tygodni ale podobno wypłacają...
anonim 2010-10-24 02:04:30
kosma - 2010-10-07 15:10:24

pod tym samym numerem tel (07599402001) zamieszcza ogloszenia niejaka anna gugala.....oferuje podobno prace w magazynie nawet dla 600 osob....wie ktos moze czy to jest jakas agencja czy prywatni ludzie i o co wlasciwie chodzi dokladnie

Ogolnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z grzybnia ;)
anonim 2011-01-04 16:34:58
a to na potwierdzenie wszystkiego
anonim 2011-02-09 12:42:19
Nie wiem jak jest w Allington, ale jeżeli bedziesz zatrudniony przez agencje rekrutacyjna 24.7 to znaczy że to są ci sami kolesie czyli (usunięte przez administratora)
anonim 2011-08-20 15:52:58
Nas zrobili tak samo, kase za mieszkanie wzieli, pracy nie ma juz 3 tydzien!! siedzimy i kombinujemy :((((( uwazajcie na nich!! zamieszany w proceder moze tez byc niejaki (usunięte przez administratora)to z nim kontaktowalismy sie w Polsce :((
NIE POLECAM!!!!!
wrc.1 2012-02-22 20:34:39
jezeli ktos sie wybiera to proponuje zostac w domu... ja przyjechalem i prace jeszcze mam ale do konca tygodnia a co dalej ... ? mieszkanie placic trzeba a gadam z ludzmi innymi i na jeden dom gdzie mieszka 6 osob 4 nie pracuja wcale a dwie czasem.... ofert pracy ci panowie nie posiadaja ale ludzi sciagaja bo przeciez kasa za mieszkanie bedzie......
Mati 2012-02-24 23:35:53
Ludzie nie nabierajcie sie .!!!! przeciez tu nie ma zadnych konkretnych info, bo co bo zadzwonicie i jakis koles wam naobiecuje czegos?zadzwoncie do mnie ja tez wam moge poobiecywac .Moj kolega wrocil stamtad goly i bosy, a podkresle ze jest po liceum jezykowym i swietnie gada po angielsku .To sa(usunięte przez administratora)
agat34 2012-07-27 20:50:01
(usunięte przez administratora) Nie jedźcie!!! (usunięte przez administratora)
oszukanaaaa 2012-10-01 00:38:37
(usunięte przez administratora)pobieraja od ludzi pieniadze w wysokosci 4 tygodni po 65funtów za tydzien + depozyt 65funtow. ludzie zostaja bez pracy!!! (usunięte przez administratora)
anonim 2013-01-25 11:40:24
Uwaga teraz niby szuka kierowców C,CE WORCESTER
kasa 2013-01-29 15:33:35
dostalem od nich oferte pracy(usunięte przez administratora)
krynek 2013-02-15 20:58:20
czesc witam wszystkich zajmuje sie ta sprawa na powaznie potrzebuje kontaktow osob poszkodowanych doradze pomoge piszcie domnie na ten adres dzieki(usunięte przez administratora)
monia 2013-02-21 12:05:45
WITAM.MÓJ MĄŻ POJECHAŁ TAM W PONIEDZIAŁEK 18.02 I WCIĄŻCZEKA NA PRACĘ.MĄŻ KONTAKTOWAŁ SIĘ PRZED WYJAZDEM Z TYM (usunięte przez administratora),A NA MIEJSCU JEST (usunięte przez administratora).MĄŻ ZAPŁACIŁ ZA MIESZKANIE 260 FUNTÓW,A PRACY NIE MA!!!CZYTAŁAM,ŻE SĄ ONI POSZUKIWANI PRZEZ POLSKĄ POLCJĘ.JA JESTEM W POLSCE Z MALUTKIM DZIECKIEM SAMA I NIE PRACUJĘ.MAM PYTANIE CZY JEŻELI MÓJ MĄŻ CHCIAŁBY SIĘ WYPROWADZIC TO OTRZYMA ZWROT PIENIĘDZY ZA MIESZKANIE O TEGO (usunięte przez administratora)?PONIEWAŻ MIESZKA TAM 4 DNI,A ZAPŁACIŁ ZA CAŁY MIESIĄC Z GÓRY.NIE MA TEŻ WYSTARCZAJĄCO PIENIEĘDZY,ŻEBY SIĘ RUSZYC GDZIEKOLWIEK.CZY TO JEST(usunięte przez administratora)?W TYM DOMU MIESZKAJĄ Z MOIM MĘŻEM TEŻ OSOBY,KTÓRE TEŻ CZEKAJĄ NA PRACĘ.TO SAMO OGŁOSZENIE WCIĄŻ UKAZUJE SIĘ NA PRZERÓŻNYCH PORTALACH,W TYM W POLSCE,W RÓŻNYCH MIASTACH.MÓJ MĄŻ ZNALAZŁ TĘ OFERTĘ NA BIALYSTOKONLINE.PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ.DZIĘKUJĘ.
Bartos 2013-03-07 14:55:09
U(usunięte przez administratora)Witam wszystkich dobrze ze trafilem na ta strone wraz z dziewczyna bo bysmy sie wybrali:) ja jestem wlasnie po rozmowie z tym (usunięte przez administratora) zadzwonil on do mnie z innego nr tel i twierdzil ze teraz tego uzywa. troche dziwne? wiec postanowilismy znalesc po numerze telefonu i tak trafilismy na ta strone. w tej chwili oferowal mi prace jako pomocnik elektryka a dla dziewczyny powiedzial ze cos sie znajdzie:) chcial zebysmy najlepiej juz w ta sobate byl bardzo mu zalezalo. z tego co widze to nalezy uciekac z tamtad jak najszybciej a pieniadze ktore wlozyliscie i tak nigdy pewnie nie zobaczycie. przykre ale prawdzie.
Oszukany 2013-05-02 02:55:53
Bardzo ładna bajeczka ;/
kupa ludzi tu siedzi i pracują jeden może dwa dni w tygodniu tylko żeby zapłacić
alicja 2013-05-20 15:49:34
Robia z polakow ofiary.Nigdy im tego nie zapomne co przez nich przeszlam.Ale mam nadzieje ze ich spotkam przynajmniej tego swira (usunięte przez administratora)
dedy5000 2013-07-09 20:30:03
Wtam jest w najlepszym porządku . większość to bzdury i wymysly ludzi bez jezyka i nie przygotowani do takich wyjazdow na zachod.nie chce mi sie rozpisywac ale to klamstwa!!!!! 96%te 4 to do dyskusji bo wiadomu nikt nie jest idealny.mi i znam ludzi gdzie bardzo duzo pomógł bez interesownie.

dady5000 2013-07-25 16:02:54
Tak jak pisałem jeśli jesteś gotów do pracy,mówisz komunikatywnie po angielsku,przychodzisz na każde wezwanie do pracy(oczywiście trzeźwy,wykąpany nie jak większość śmierdzących potem i alkoholem po nocnym piciu)To praca będzie na 100.Na mieszkanie nie ma co liczyć,że będą apartamenty-Wiadomo jak na każdej pracy za granicą.A dlatego pewnie,że zawsze na jakiejś chacie znajdzie się ekipka do chlania i niszczenia sprzętu agd i itp.
Yellow Scarf 2013-12-14 17:51:34
Spotkanie informacyjne dla pracowników DHL
oraz dla osób sprowadzonych do Worcester
pod fałszywym pretekstem długoterminowej pracy
18 grudnia 2013 r.
sesja pierwsza: godz. 10.00
sesja pierwsza: godz. 17.00
Worcester Guildhall
Adres: High St,
Worcester WR1 2EY

Organizatorzy spotkania zapewniają wsparcie tłumaczy, którzy pomogą w rozmowach z przedstawicielami samorządu lokalnego, urzędnikami oraz policją.
W trakcie spotkania udzielone zostaną dodatkowe informacje dla pracowników DHL na temat możliwości znalezienia po nowym roku. Wiele osób nie było informowane, że kontrakty są tymczasowe, tak więc istnieje obawa, że od 1 stycznia 2014 r. pozostaną bez pracy.
W trakcie spotkania dowiedzieć będzie się można o alternatywnych miejscach pracy na terenie Worcester oraz w okolicach. Będzie to również okazja do zapoznania się z możliwościami podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.

Na spotkanie zapraszane są wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób ucierpiały z uwagi na działalność osób podszywających się pod pośrednika pracy, działającego w imieniu agencji rekrutacyjnych. Wskazówki jak uniknąć kolejnych komplikacji uzyskają również osoby, które zostały celowo wprowadzone w błąd przy wynajmie mieszkań.
Sala konferencyjna urzędu Worcester City Council, gdzie odbędzie się spotkanie, pomieścić może nawet do 200 osób. (usunięte przez administratora)
Zutarska 2015-01-28 08:42:28
Kolego, serio DHL nie ma swojej strony? Przecież to lider usług przewozowych także nie wiem z jakiej galaktyki przyleciałeś. Rynek jest wymagający, a DHL z tego co się ostatnio orientowałem to w ruchu krajowym oferuje najlepsze stawki, już nie mówiąc o tym, że kurierzy mogą podjechać do danego punktu po przesyłkę. Ciekawe tylko jak oni to widzą ze swojej perspektywy.
marian 2015-03-31 21:45:09
myślę że kolega jest kosmitą od wieków ukrytym wśród ludzi, może nadchodzi inwazja... co do stawek to również słyszałem że w stosunku stawek do jakości to póki co ta firma na polskim rodzimym rynku jest bezkonkurencyjna.i dlatego myślę że jako kierowca postaram się u nich o pracę jak najszybciej, papapa
roeik 2016-05-14 13:36:38
jeśli chodzi o te nowe oferty pracy do nich to wydaje mi się, że dobra jest jako Specjalista ds. Projektów HR, Wdrażania Narzędzi HR i Rekrutacji, bo spokojnie kasa z tego bedzie dobra.
Zostaw swoją opinię o DHL - Worcester
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL