Opinie o Magazyn HDNL w Worcester

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Magazyn HDNL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magazyn HDNL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magazyn HDNL w Worcester

Stefan Nowy wpis

Przeczytałem że nie dają tu stabilnej umowy na dłuższy czas. To na jakich się pracuje? Krótkoterminowych?

Pracownik Nowy wpis
@Stefan

Taaa na nic więcej nie licz.

rfgth Nowy wpis

@Arko zawsze tak bylo i tak tez jest z tymi prowizjami

Nick * Nowy wpis

TO SA NACIAGACZE ZARABIAJA NA LUDZIACH ZA ZALATWIENIU PRACY PO 400 EURO I NIE ZAWSZE JEST PRACA I KTO PLACI PO 16 EURO ZA GODZINE PRACY JAK TO OBIECUJA I ZAPEWNIAJA TAKICH OSZUSTOW TO POWINNO SIE ZAMYKAC

Nick *

WITAM TA PRACA TO TO OSZUSTWO SAMA DOSWIADCZYLAM MOWIA ZE PLACA 16 FUNTOW ZA GODZINE PRACY 400 EURO ZA ZALATWIENIE PRACY JEDNORAZOWO A 200 ZA NOCLEG I ZA PRZEJAZD W JEDNA STONE 300 EURO TO JEST BAJER CO DO ZAROBKOW LUDZIE NIA BADZCIE NAIWNI STANOWCZO ODRADZAM

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Magazyn HDNL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Miron

to do nich się wyjedza? serio gubie się w tych postach wszystkich, czy ktoś moze mi zwięźle po kolei napisać o co chodzi konkretnie? Trudno jest zorganizowac taki wyjazd, to sie jedzie jakąś grupą do pracy czy każdy na własną rękę? Dopiero szukam pracy, więc wybaczcie tylr pytań wszystkich na raz, z góry dzięki!

robert z magazynu

jeśli to prawda co piszą że na serio jest u nich umowa na czas nieokreślony to piękna sprawa i chętnie się do nich do pracy przeniosę. tyle lat już w magazynach różnych pracuję i nigdy nie chcieli dac kontraktu na czas nieokreślony.a wiecie jak jest z organizacją samego wyjazdu i ogólnie czy zapewniają jakieś normalne warunki mieszkaniowe?

sambo

znalazłem ich ogłoszenie w sieci dla pracowników magazynu w anglii. Oferują: -kontrakt na czas nieokreslony -urlop platny -stawka od 6.10 funtow na godzine -zmiana nocna od 6.65 funtow na godzine -40 do 60 godzin tygodniowo -mozliwosc zakwaterowania. Także wygląda to całkiem ciekawie, zwłaszcza jesli chodzi o zarobki

Mr.X

Emil - 2012-01-10 13:21:20 Witam wszystkich ! Wczoraj dostalem e-maila z informacja na temat pracy w Worcester k/Birmingham przy pakowaniu na magazynie, niby wszystko ok, potrzebuja ludzi od zaraz, dojazd na wlasny koszt, mozliwy odbior z lotniska lub dworca, ale nie znalazlem w sumiie zadnych opini o nich, dlatego dajcie cos na temat tej pracy, z gory dziekiWitam wszystkich Nie dajcie sie nabrac temu oszustowi.Mieszkam w Worcester i wiem jakie przekrety robi ta osoba z ta praca.Zadnej pracy nie ma tylko on kaze sobie placic rent za pokoje ktore wynajmuje.Przestrzegam wszystkich to oszust Pozdrawiam

Mr.X

Z tymi magazynami to jest oszustwo a szczegolnie przez tego nazwijmy to Pana.Mieszkam w Worcester i wiem co za przekrety sa robione na rodakach.Pozdrawiam nie dajcie sie oszukac

ewelinas38

To zwykli oszuści z tą pracą i naciągacze na pieniądze za mieszkanie.Odradzam stanowczo, mój mąż nie miał nawet za co wrócić do Polski.

lesiu

to sa (usunięte przez administratora) i naciągacze jest ich dwoch [usunięte przez administratora].musisz miec na wejsciu 275 funtów za mieszkanie i 65 depozytu.mieszkania sa zadłuzone jak cholera i zaniedbane poprostu jeden wielki syf.byłem tam u tych huji.mowia ze zalatwia ci wszystkie formalnosci a to niejest prawda.z lotniska tez cie niewezma bo musisz doplacic za paliwo 20f.pracy oni niezalatwiaja oni tylko zciagaja ludzi biora kase i maja wyjebane.to sa dwie grube świnie

ktostam

omg:/ nie byłaś nigdy w anglii?????? na to właśnie wygląda. ja tu mieszkam już ponad rok, niedaleko worcester a do tej pracy, która jest taka podejrzana wysłałam juz sporoooo ludzi, glownie rodziny i znajomych. polacy to kretyni wszedzie doszukują sie haczykow. powodzenia ze znalezieniem pracy z takim nastawieniem. odpowiedz brzmi TAK wystarczy Ci tylko to co masz i dobre checi, to nie polska:/

agat34

OSZUSCI!!! Nie jedźcie! że jeszcze ich nie złapali!

crassus

ja przyjechalem, zaplacilem 4 x 65 funtow z mieszkanie i 65 funtow kaucji a z roboty nici, zero kontaktu ani niczego, dobrze ze znam niezle angielski i juz w drugim tygodniu zalatwilem sobie prace przy tasmie z cebula, przez agencje, te hlopy to naciagacze. Gdybym siedzial i cvzekal na nich to bym sie zesral pod siebie. Jak nie umiesz dobrze mowic po angielsku lepiej nie przyjezdzaj.

pablo 32

Ja wam powiem jedno,kazdy ma mozg i jest dorosly ,ja robie w yodlu praca jest,ale najlepiej przyjechac samemu i to we wrzesniu,bo wtedy jest bussy przed swietami ,a po drugie juz niedlugo zamykaja ten magazyn,dlatego mozecie nie przyjezdzac.

Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy czy wiadomo cos juz ? czy jedzie tez ktos do tej pracy ? chetnie bym pojechal z kim jestem z okolic slaska

Pracujacy

ludzie co sie tu dzieje na tym forum, niech pisza ludzie zainteresowani albo ludzie ktorzy tam sa a nie jakies (usunięte przez administratora) y, ja juz pisalem pracuje,mieszkam jestem zadowolony

sw jozef

Janusz - 2012-04-12 00:21:44 Co tak zescie sie tak rozpisali dzisiaj.Praca jest-pracy niema.Oszukany-nie oszukany.A JA WAM MOWIE ZE PRACY NIE MA,DLA TYCH OSOB KTORE NIE ZNAJA ANGIELSKIEGO.A JA WAM MOWIE ZE PRACA JEST DLA TYCH KTORZY MOWIA CHOCIAZ TROCHE PO ANGIELSKU.Pracuje tutaj od wrzesnia i jakos zyje i cos odlozylem.A JA CI MOWIE WAL SIE NA RYJ ZLODZIEJU I PRZESTAN WCISKAC LUDZIOM KITY ! I TO WYSCIE ZLODZIEJE SIE ROZPISALI ! WIDAC NIE ODPUSCICIE POKI WAM KTOS INACZEJ TEGO NIE PRZETLUMACZY,

Janusz

Nie sciemniajacy

Napisz w jaki sposob zostales oszukany?!?!bo ja tutaj pracuje i nie zostalem oszukany.Wiadomo za mieszkanie wszedzie trzeba placic-czy mieszkasz u nich czy masz wlasne.Praca jak praca pracowac trzeba no i zawsze te 40 godzin w tygodniu jest.Ja tam jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Magazyn HDNL - Worcester

Magazyn HDNL