Opinie o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. w Gdynia

rum

Wyżej, gdzie ? dyrektorka z prezesem na to przymykają oko, bo boją się stracić Alfe. Oni sami są tacy, to tylko zostaje inspekcja pracy. ale czy ktoś się odważy, ludzie wolą zmienić pracę i uciec od poniżania.

prac

Pani Madziu przepraszamy

zoska

Zgadzam sie z tym wszystkim co jest napisane powyzej dodam jeszcze ze jak jak nie idzie po mysli Pani kierownik to dostajemy kary... a to dobre.

pracownik93

Przełożona na jednym z obiektów clean eco niestety nie ma ani rozumu ani pojęcia o wykonywanej pracy, ale jest dla szefostwa wygodna bo oni lubią donosicieli,nieważne czy mówią prawdę czy kłamią, traktuje ludzi jak durni,którzy wierzą we wszystko,ale tak nie jest.....

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
były

Hej człowieku z nikiem "luki". Ty chyba nie rozumiesz co my piszemy. Nie mówimy nic co jest niezgodne z prawdą-to po pierwsze po drugie nikt nie jest frustratem. Ja np. przepracowałem w tej firmie 6 lat, rozstałem się z nimi bo nie ma tam szacunku dla ludzi. Jeszcze raz- bo chyba nie zrozumiałeś- mówimy jasno, owszem płacą pieniążki co miesiąc jak mówi umowa, odprowadzają składki jak się należy- ale czy to jest najważniejsze. Owszem ważne, ale nie mniej ważne jest to jak oni traktują swoich pracowników- ludzi którzy "na nich" pracują, dzięki którym mają wygodne samochody młody i stary szef każdy inny jeden jeepa drugi Vw a małżonka szefa jeszcze inny - opelka. I co , nic bardzo dobrze mają firmę to mają samochody i inne przyjemności ale szkopuł polega na tym, że tych ludzi dzięki,którym mogą to wszystko mieć taktują jak śmieci nie umieją normalnie z nimi rozmawiać. Atmosfera jest zawsze podszyta podejrzeniami o kłamstwo, kradzież, oszukiwanie itp. I ty mówisz, 'luki' że jesteśmy frustratami. Pytanko - znasz tych ludzi, pracowałeś lub pracujesz tam, a może jak napisał poprzednik jesteś ładną panienką i szefowie młody i stary dają Ci fory....zastanów się co piszesz..co innego wymagać od ludzi a co innego ludzi szmacić i mieć za nic.

luki

Ale wy tu głupoty frustraci wypisujecie.Mają firmę to nie pozwalają na dyskusje.Chcecie dyskutować to do polityki,albo pozakładajcie swoje firmy i pozwólcie waszym pracownikom na dyskusje z wami.Ogólnie firma bardzo jak na Polskę uczciwa jeśli chodzi o podejście do pracownika typu składki itp.

nan

Tak, to prawda, brak szacunku i traktowanie ludzi jak gorszych od siebie, to wizytówka tej firmy. No chyba, że jest się ładną młodą pracownicą, to można wtedy wodzić Panów za nos.....Był taki jeden przykład Pani, co robiła wrażenie, że pracuje, Panowie zachwyceni, tylko obiekty padały jeden po drugim, syf i brud. No cóż najważniejsze dobrze się ustawić i oczarować panów.

były

Witam Powiem tak. Jeśli chodzi o pracę w firmie clean-eco w której przepracowałem ponad 5 lat to praca jak każda inna raz lepiej raz gorzej, pieniądze- a to bardzo ważne- zawsze były na czas. I to wszystko dobre co można o nich powiedzieć. Niestety traktowanie pracujących tam ludzi, w zależności od tego jaki humor ma szef Jacek lub szef senior to sprawa inna. Ci ludzie obaj panowie nie nadają się na przełożonych, nie potrafią okazać cienia szacunku dla drugiego człowieka traktują go jak śmieci, dopóki pracuje i w miarę się nie odzywa jest ok, jeśli tylko zacznie mieć swoje zdanie na jakikolwiek temat-won. Znałem osobiście kierownika jednego z działu- pracował tam długo zarządzał ludźmi, prowadził za młodego szefa szereg spraw- wiecie jak go potraktowali w piątek jeszcze zrobił za nich robotę a po południu zwolnili go jak szmaciarza jak terrorystę nawet nie pozwolili mu dobrze się spakować. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie ludziom którzy szanują siebie i drugiego człowieka

rr zalamana

pewnie chodzi o Kellogg's w kutnie

Wkurwiona

(usunięte przez administratora)!wykorzystują na każdym kroku nie polecam!

zalamana

Dlugo zwlekałam z tym czy napisać ale jednak to zrobię bo traktowanie pracowników jest karygodne i przykro to mowić ale jak kierownik moze mowić ze mnie wypie.... Ma swoich ulubiencow a malo tego grafik jest ustalany z dnia na dzien i na dodatek informuje w formie smsa. a jesli mowi sie ze zglosi sie do dyrektorow to odpowiedz jest taka to Cie zwolnimy i tyle. Duzo by pisac to tak w skrocie ale zbiore reszte dowod i na pewnk zglosze to do Inspekcji Pracy bo jest to ponizanie pracownikami dodam ze nie jestem sama jest nas wiele w takiej sytuacji a chcemy pracowac ale nie w takich warunkach pracy i pod taka presja pani kierownik.

Zainteresowana
@zalamana

jakiego to dotyczy obiektu, bo mnie też źle traktowano. Zainteresowana

Zainteresowana
@Zainteresowana

To chyba czas zgłosić. Tu tylko leserzy, ulubieńcy i znajomi oraz rodzina ma dobrze, reszta ma pracować i się nie odzywać

adam

No cóż, kazdy orze jak może... Co do firmy to NIEPRAWDA, że zatrudniaja na czarno i poniżej krajowej. Znam takich co wracali do tej firmy bo przynajmniej zawsze na czas dostawali wypłate. I sa traktowani zwyczajnie jak ludzie. Cos ci sie nie udalo załatwic i teraz plujesz żółcią...szkoda zdrowia

wkurzony
@adam

pod nikiem adam na 100% sami wlasciciele pisza. JESNE. sami maja miedzy sobą konflikt i problem

Zostaw merytoryczną opinię o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Polska 43
    81-334 Gdynia

Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.