Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Opinie o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

prze-ruchacz

Ale jakie stanowisko ci proponują? Sprzątaczki, spawacza, czy prezesa? Wszystkie są b. normalne, ale płace różne.

beta-tester

Chciałem dostać się do tej firmy. B. dziwny proces rekrutacji niby wszystko OK, niby dogadywanie szczegółów, ale gdzieś na finiszu czar prysł i zostałem z niczym.

wyerny pracownik

szacunek dlanich robia kawal dobrej roboty

ciekawy Polski

brutto czy netto? pytam tak z ciekawości, aby wiedzieć jakie są zarobki w tym kraju, nie mam nic wspólnego z tą firmą

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Finansowy – Dział Controllingu i Nadzoru Właścicielskiego. Jaki był jej rezultat?
Koxx

[usunięte przez moderatora] .A co do Firmy owszem rozwijać się chce,reklamę tez sobie robi i dobrze bo to potrzebne żeby zarabiać,Ale Ludziom tez trzeba dać zarobić skoro ich praca przynosi zyski a nie tylko wymagać i dodawać obowiązków. Co z tego ze jest dużo chętnych na prace tam jak nie będzie miał kto ich uczyć.Pozdrawiam

MGR INŻ BEZ PRACY JUŻ PÓŁ ROKU

Chodzi mi o inne stanowiska niż fizyczne (usunięte prze administratora) . Ale dzięki za info.

NadAdmin

MGR INŻ BEZ PRACY JUŻ PÓŁ ROKU - 2013-01-17 13:39:29 Witam, a czy ktoś może wie gdzie można znaleźć oferty pracy i staży tej firmy? Ponieważ na ich stronie nie ma, i na innych portalach też nie znalazłam. Znalazłam tylko info odnośnie na jakiego maila trzeba wysłać dokumenty aplikacyjne, a są nimi CV i LM, a w liście motywacyjnym trzeba przecież znać na jakie stanowisko się zgłaszam i jakie są wymagania, więc tak ogólnie napisać LM to ciężko. A pokombinuj dziewczyno! guglaj za poprzednimi ofertami pracy, sprawdź profil firmy i informacje z sieci o niej (co robią, jakie mają osiągnięcia lub porażki) Dzięki temu powinnaś sobie już określić jak duża to firma, w jakiej branży działa, jak potencjalnie może wyglądać tam zatrudnienie - i stąd już tylko krok by zrozumieć jakich pracowników potrzebuje. PS. Pół roku to niedługo przy obecnym rynku pracy dla młodych. Walcz kombinuj ryzykuj. Na razie masz czas - wykorzystaj go.

MGR INŻ BEZ PRACY JUŻ PÓŁ ROKU

Wiernypracownik

[usunięte przez moderatora] kilka argumentów za tym że w firma jest godna polecenia i można przepracować w niej do emerytury: -firma się rozwija,cokolwiek to znaczy -dostajesz umowę o pracę, tak to nie żart -pakiet socjalny, taki bogaty -można zdobyć bezcenne doświadczenia

Kaźmirz

Ale to są tamw ogóle jakieś przyjęcia teraz?

maksymilian

Skoro to produkcja i to chyba raczej nie komputerów tylko rzeczy ciężkich to może za brak czapki (kasku?) Ci słusznie zabrali premię. Moja BHP-owska czujność też nie dała by mi przejść spokojnie...

w tej firmie jest coraz gorzej zero szacunku dla pracowników fizycznych dzięki którym produkcja jest realizowana, zabieranie premi za nie noszenie czapki i za to że niema sprzedaży a pracownicy biurowi jadą na wyjazd integracyjny... nie ma sprawiedliwości...

arcyciekawy

Nie znam firmy ale wygląda że tam normalnie (usunięte przez administratora) /> W sumie jak jest tak źle to zawsze można przecież odejść (to Kraków a nie Węgierska Górka, gdzie tylko jeden pracodawca jest) - tam przecież warunki idealne, co drugi dzień wolny, co tydzień ekstra premia, (usunięte przez administratora) sam robi kanapki pracownikom....

Fidooo

Powiem tak, narobić się oczywiście trzeba ale warunki są nie najgorsze (choć wiadomo, że każdy chciałby dostawać na konto więcej). Ile dostaniesz to zależy od ciebie - ile umiesz, jakie stanowisko itd. Nie słyszałem o najniższej krajowej - to w końcu produkcja, ciężka zmianowa robota itd. więc za to musi być płacone. Firma się rozwija więc są szanse na więcej itd.

ciekawy

Witam wszystkich pracownikow. Mam takie pytanie przymierzam sie zeby zlozyc podanie do waszej firmy tylko chcialem dowiedziec sie ile tak mniej wiecej mozna zarobic i czy umowa jest na najnizszej krajowej czy jak ?? z góry dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.