Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Opinie o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

TADEK

sami dobrze wiecie co tam sie dzieje,ale jest tu jeden gosc co broni honoru firmy.

kolo

widze ze jest tu jaki kolega co strasznie broni wizerunku kzn,ale to musi byc jeden z tych co dobrze lize (usunięte przez administratora) sami dobrze wiecie co sie dzieje w tej firmie.a podpierdalaczy tam niebrakuje.

inż

Byłem na rozmowie u nich, czy zawsze dają odpowiedź co do decyzji (nawet tej negatywnej)? Przyznam że firma zrobiła na mnie wrażenie.

zizou

Dawaj priv opiszę.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Finansowy – Dział Controllingu i Nadzoru Właścicielskiego. Jaki był jej rezultat?

Pracujący

Są tylko umowy o pracę.

waldi

państwo w państwie :/

pracujący

Sądzisz, że każdy kto pracuje w kzn ma plecy. Jesteś w błędzie. Osoby, które są na wyższym stanowisku pracowały na to i nie mają podstawowego wykształcenia. Piszesz o majstrach co nie wiedzą ile 2+2, ale najpierw popatrz na swoje wypowiedzi. Naucz się pisać w języku polskim, a dopiero później napisz co sądzisz o innych.

pracujący

Skoro ci nie przedłużyli umowy CZERWONY to widocznie się nie sprawdzałeś. Widzisz NOWY dostał umowę, wiec widocznie było widać w nim potencjał. Pracuj tak, jakby wszystko zależało od ciebie...

misiek

tak wyglada nasza polska cala

olo

niepowiem koledzy ze zmiany wporzadku zaakceptowali,pomogli podpowiedzieli bo widzieli ze sie staram i zalezy,majster niebyl takizly,ale to juz inna bajka,poniewaz on musi tanczyc jak mu zagraja

jozek

niewarto sie starac,bo i tak cie niezauwarza

maly kaziu

uwierzcie to co pisza o tym zakladzie to cala prawda.

@maly kaziu

A ja przepracowalem 3 miesiace i dostalem umowe. Moze poprostu nie sprostales obowiazkom?

czerwony

dajcie sobie spokoj z ta firma.przepracowalem tam 3 miesiace,dalem z siebie wszystko zeby zostac zauwarzonym,niepowiem z czola sie lalo.prosilem majstra zeby dawal mnie na krzyrzownice,bo w koncu kierownik mi umowy nieprzedluzy to dal mnie na krzyrzowe na koniec umowy,mimo ze zlorzylem krzyzownice to niepomoglo.w ostatnim dniu z kierownikiem uslyszalem ze on oczekuje niewiadomo jakich umiejetnosci,odnioslem wrazenie jakby zwyczajnie chcial sie mnie pozbyc .poprostu przykro mi bylo,poniewaz nieszukalem pracy na 3 miesiace,tylko wiazalem jakies nadzieje z ta praca i nie po to odeszlem z poprzedniej.rozumiem ze nieprzedluza umowy tym bucom co przychodza na 3 miesiace sie przeplatac,ale w moim przypadku zachowal sie niefajnie,tak naprawde niewiem o co w tym zakladzie chodzi.

leo

Każdy się stara jak może i jest to zauważalne przez kierownika produkcji. Jeśli się komuś nie chce robić, to nie dziwota, że tak narzeka. Weźcie się do roboty.

@leo

zgadzam się z tobą LEO jak się chce pracować to ci każdy pomoże i ktoś to doceni

A jak wygląda praca w spółce-córce, czyli w Trade-Port Katowice? Pytam sie tutaj bo przekierowuje mnie na stronę KZN jak wpisuje Trade-Port

Wąs

Cyrk jak wszędzie, same białe "kapelusze". Jeden mądrzejszy od drugiego. Żółty ma orac taka jego rola

Invictus Polonia

Jeden i ten sam gość pisze post udając kogoś innego, brawo, ale przy okazji zmieniaj styl pisowni, a ja myślałem że, dowiem się na tym forum czegoś o pracodawcy, a nie załatwianie prywatnych spraw na forum. Poza tym jak już coś piszesz to się trochę postaraj, bo wygląda na to, że nawet podstawówki nie skończyłeś. Żenujące!

OLO

co ty (usunięte przez administratora)nie chce ci się robić to nikt cię nie zmusza ale przestań kłamać że jesteś poniżany po prostu jest z ciebie CIPOŃ że sobie pozwalasz na to LENIU ŚMIERDZĄCY!!!!!!!

Ted

Operatorów - pomocników bo to ludzie od brudnej roboty czyli przynieś, podaj pozamiataj. Mało kto chce być ponizany więc ludzie odchodzą.

kolnik

panie prezesie nie tylko pana milionowe konto a pana pracownicy im tez czeba dac to dzieki nim ma pan kokosy a my pracownicy nic i to my na to wszystko robimy w brudzie syfie i zapyleniu a pan chodzi pod krawatem i w bialej koszuli chetnie biedak spotka sie z panem i pogada o biedzie pracownikow fizycznych

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.