Sol-Hut

Kraków

Opinie o Sol-Hut

anonim 2009-03-22 21:15
Słowa kojarzące się z Sol-Hut (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaba .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ok.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Sol-Hut: pensja
Najbardziej nie podobało mi się w Sol-Hut: odbijanie premi za urlop
anonim 2009-05-01 22:00
jestem ciekaw ile sol hut zarabial na swoich pracownikach. nic tylko robic robic i robic bez urlopu.a jak z urlopem to bez premii. premia to pol wyplaty zlodzieje!
pt 2010-01-20 14:56
Kolego pracowałem w sol-hut jest okey płaca tez okey ale właśnie odbijanie tej premi za urlop itd. dramat... wrażenia i tak pozostaja super
anonim 2011-01-07 07:52
anonim - 2009-03-22 21:15:33

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaba .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ok.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Sol-Hut: pensja
Najbardziej nie podobało mi się w Sol-Hut: odbijanie premi za urlop

Pracowałem i 1100 zl to gruba przesada a premia jak jes to jest jak niema to niema kierownik nic nierobi kupa smiechu firma solidarnościowa a patrzy jak cię wyrolować na kasie
bdll 2016-04-19 22:33
cześć! czemu tu taka cisza? Jak sie pracuje w Sol-Hut?
paweł 2017-04-10 22:32
Powiem prawdę ile zarabiasz w sol-hut jako palacz. Pracujesz od 6 rano do 14 . od poniedziałku do piątku stawka jest godzinowa wiec nie masz co liczyć na wiecej niż 15zł na godzine co daje ci na reke 10,50zł . wiec nie ma kokosów a ci którzy prowadza roboty lub pracuja ponad 10 lat maja po 17zł max 19zł minus podatek. wiec zarobki około 1750zł na miesiac zalezy ile dni roboczych masz
Zostaw swoją opinię o Sol-Hut - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sol-Hut