Opinie o Global Cosmed Group w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Global Cosmed Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Global Cosmed Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Cosmed Group w Radom

Emeryt

Dzisiaj dowiedziałem się że pracownicy ( moi koledzy i koleżanki) w Świętochłowicach dostali wypowiedzenia jeden po drugim wchodzili i podpisywali papiery od 1 maja trzy miesiące, czyli do końca lipca później zostaną ludzie bez pracy za tyle lat pracy . Najlepsze jest to że proponowano im pracę w trzech zakładach, tzn zostawić rodzinę i pojechać do pracy w Radomiu Jaworze lub do Niemiec, ale mają przynajmniej ludzie swój rozum i honor że odmawiali. Bo jaki człowiek wyjedzie do pracy i będzie opłacał sobie hotel i życie z dala swojej rodziny .....pytam no jaki tylko GOROL bo to oni przyjeżdżali na Śląsk za pracą Ślazacy mają swoją dumę i nie muszą szukać pracy , praca jest na Śląsku i zawsze będzie . Pozdrawiam wszystkich trzymajcie się tam.

Radom
@Emeryt

Jak tak dalej pójdzie to firma zamknie kolejny zaklad w Radomiu .Zero organizacji brak nadzoru. Były derktor firmy namieszał i się zwolnił . Kierownik oderwany od rzeczywistości , planista sobie ,kierownik sobie . Zero współpracy między nimi , małe serie produktów, co chwile przezbrajanie maszyny normy na niektórych liniach jak z kosmosu .Robisz od deski do deski z ozorem na brodzie i tak mało . Premia patykiem po ścianie pisana .Gdzie jest szef czy dalej pozwoli się (usunięte przez administratora) Pracownicy zniechęceni zarówno pracom organizacji pracy i wynikającej z tego premią.

Euro paleta z Niemiec

Co zrobić aby więcej zarobić? Zatrudnić dodatkowe osoby które nic nie będą robiły, tylko pilnowały pracowników (usunięte przez administratora) Obecnie pracuję 10osób na zmianie (obsada 3maszyny) a jest 3 pracownikow raportujących, 3 pracowników do filiowania palet, 3 brygadzistów (sami mężczyźni) kobiety są od formowania palet. Czlowiek od foliiwania palet, raportujący zarabia wiecej niż operator maszyny, któty musi znać cały proces pracy maszyny. Dla kierownika najważniejsze jest ilość nalewania cykli na minutę, przyśpieszanie maszyn i pilnowanie ludzi. Maszyna kosztująca kilka milionów stoi już ponad rok czasu a operatorzy mają 100% premii nie robiąc nic. Jak zarobić? No właśnie tak!!! Prezes zapewniał duże podwyżki tymczasem większość kobiet operatorów dostała wyrównanie do najniższej krajowej.

Lider
@Euro paleta z Niemiec

Mało pracowników ale mało też liderów, jeszcze więcej by się przydało. Niech stoją i udają ze wszystko robią. Jeden miszt ma jedną liderkę drugi lansuje następną. . Brak organizacji pracy i szkoda tylko ludzi co jeszcze chcą coś robić.

Slot

Witam Poproszę o informację na temat pracy PH Global. Zostałem zaproszony na rozmowy. Jak przebiega rekrutacja jakieś dziwne pytania scenki itp. Jak atmosfera w firmie jaka kaska warunki narzędzia. Dziękuje i pozdrawiam

@Guys

Witam interesuje mnie praca jako mieszalnikowy ktoś coś wie na temat tego stanowiska???

Luiza Nowy wpis

Witam. Interesuje mnie zatrudnienie jako Brand Manager. Teraz w ogłoszeniu nie ma podanych żadnych przedziałów płac. Czy istnieje szansa na ich przybliżenie? W opisie wprost nie są wskazane żadne premie czy też prowizje, dlatego chce się upewnić

Angela Nowy wpis

Nie wiem co się teraz na produkcji dzieje skoro ktoś pisze o tym, że nie wiedza do nagle produkować, ale jak przy tym wychodzi teraz praca w dziale kontroli jakości? szukają właśnie kogoś i chce złożyć dokumenty. Po braku widełek mam się domyślać ze stawki są po prostu rynkowe i tyle? a co z atmosfera i ogólnym trybem pracy, jak je ocenicie?

Radom Nowy wpis
@Angela

Mnie interesuje czy szukają kogoś do kontroli jakości do Radomia dokładnie ????, jest jakiś nabór?

Praca Nowy wpis

Czy stosowanie (usunięte przez administratora)w pracy przez kierownika jest dopuszczane , czy grafik powinien być wieszany w piątki o 14 . Czy pracownik jest pracownikiem czy (usunięte przez administratora) . Czy kobiety mają takie same zarobki co panowie na tych samych stanowiskach. Czy kamery mogę służyć do kontroli pracownika ????

A jakaś lżejsza praca dla kobiet też by się tu znalazła może? widziałam te niektóre komentarze o formowaniu palet czy też podnoszeniu pudełek po 12 kg, ciekawi mnie jednak czy cos się poprawiło w tej kwestii? Jest może jakoś łatwiej? Te pudelka chociażby nie mogłyby być nieco lżejsze?

Euro paleta z Niemiec

janusz raportujacy
@Euro paleta z Niemiec

zaden z was operatorow nie umie komputera wlaczyc a co wiecej zeby go obsluzyc a narzekacie ze zarabiamy wiecej. za umiejetnosci sie placi a jedyne co wy umiecie to pakowac rzeczy w karton taka prawda

Smiech
@janusz raportujacy

Pakowac? Jak oni nawet tego nie potrafia bo pakuja bez daty albo etykiety z bąblem wielkim jak kakaowe oko . Gdyby mieli te (usunięte przez administratora) raportowac albo wykonywac prace mistrza , magazyniera to była by katastrofa

@Smiech

nie wiem na ile w tym jest prawdy ale jeśli faktycznie jest to wręcz nie do przeoczenia to jak to się dzieje, że są stale zatrudniani i normalnie pracują? chyba, że jednak nie o każdym pisaliście?

Lider
@Euro paleta z Niemiec

Czemu od grudnia nikt nie udzielił kandydatowi odpowiedzi dotyczącej pracy jako mieszalnikowy? W ofercie ze strony piszą o ciągłym szkoleniu oraz doskonaleniu umiejętności o jakich mowa? jak częste są teraz te całe szkolenia?

Guys
@Slot

A na jakie stanowisko startujesz?

przedstawiciel handlowy

Guys
@Slot

Ostatnio była zmiana stanowisk na samej górze. Poprzednia pani prezes wzięła ze sobą przedstawicieli handlowych, a teraz na szybkiego szukają nowych. Nie wiem jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna oraz jaka jest pensja. Natomiast wiem że kierownictwo nie ma szacunku dla ludzi.

Jadzia

Witajcie, zostało zadane jakiś czas temu zapytanie o typ umowy na okresie próbnym. W jaki sposób może on teraz wyglądać w przypadku zatrudnienia jako operatorka linii produkcyjnej? Zainteresowałam się tamta oferta ze strony, planuje zatrudnienie jakoś w okolicach lutego, te oferty wtedy tez będą dostępne?

Nowiciusz

Witam czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku aparatowego na dziale mieszalni jak wygląda mniej wiecej praca jaka panuje atmosfera jakie sa zarobki i jakie jest poszanowanie pracownikow przez szefostwo?

Czy możesz coś więcej o tym napisać? Związki (nazwy) w jakich produktach? Chętnie zajmiemy się sprawą

Jaka umowa obowiązuje w Global Cosmed Group podczas okresu próbnego?

ewa

Firma truje produktami

Widziałem to nawiązanie do oddziału w Radomiu, w zasadzie teraz jak szukają elektromechaników to właśnie do niego i do Jawora. Może w tej drugiej lokalizacji jest nieco inaczej? Możecie mi opisać tamtejsze warunki? jakie jest wzajemne traktowanie i ogólna atmosfera? Zarobki zależą w ogóle od lokalizacji czy nie bardzo?

Oddział w Radomiu to totalne dno. Starzy pracownicy nie szanują nowych osób, wymagają, aby 1 dnia pracy widzieli wszystko co mają robic. Jeśli nie wiesz - dostaniesz (usunięte przez administratora) od pracownika z którym pracujesz i od mistrza, że nic nie robisz. Nie chcą nauczyć jak obsługiwać maszyny, a wymagają tej wiedzy podczas pracy. Chore układy z przełożonymi, gdzie faworyzują niektórych pracowników, którzy uważają się za niewiadomo kogo a również (usunięte przez administratora) umieją. Płyny masowo wylewane do ścieków zamiast do pojemników na odpady i robią to wszyscy gdy kierownik czy mistrz nie widzi. Stawka to najnizsza krajowa a praca jakby conajmniej 10tys placili, kazdy pogania, nie ma nawet czasu napic sie wody, bo nie można odejść od stanowiska w trakcie pracy maszyn. Zaklad wykancza fizycznie. Jestes kobieta i masz dźwigać pudla po 12kg przez caly dzien dla nich nie ma problemu, ty musisz to robić. Omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!

PaszaCoMa1Spodnie

Kierownictwo zmusza do pracy 12 godzinnej a samo patrzy na zegarek zeby po 8 godzinach uciec do domu . Zero organizacji , beznadziejny kierownik produkcji zresztą jak i pozostała ekipa zarządzająca . Banda nieudaczników , czysty wyzysk kosztem zdrowia pracownika , ewidentny brak etatów a nie nadmiar pracy ponieważ ten problem jest od kilku ładnych lat , ciągły problem z urlopami wakacyjnymi . Nie polecam tej firmy . @globalcosmedgroup to jedna wielka porażka

@PaszaCoMa1Spodnie

To kto wtedy by nadzorował resztę zespołu przez te cztery godziny różnicy, które podkreślasz? I tak już od tej poważniejszej strony jeśli ludzie czują się przepracowani, to do kogo mogą zgłosić te obiekcje jak nie do kierownictwa? Jaka jest struktura?

Jak dużo osób pracuje w Global Cosmed Group?

Emeryt

Radom
@Emeryt

Teresa

O właśnie skoro już o normach wspominasz to odniesiesz się do tych bieżących? Jakie ta naprawdę w praktyce są, można je do czegoś na spokojnie porównać? Był jakiś potencjalny wzrost czy raczej trzymają stabilny poziom? Wszystkie stanowiska mają podobnie jeśli o trud chodzi?

Jarek

Zakład w Świętochłowicach do zamknięcia tylko liczy się Jawor Radom i Niemcy

Mirosław
@Jarek

Czemu do zamknięcia niby, co się dzieje? Co ci tam nie pasuje? Od dawna tu pracujesz?

Janek

Za 3 miesiące to tu będzie wielki plac budowy

@Janek

plac budowy tu na miejscu teraz? w jakim sensie to? burzą ten czy jakąś dobudówkę tu chcą zrobić? czyli mimo wszystko normalnie będzie praca? za takie same pieniądze?

Tomasz

Ja nie będę tu się wypowiadał na temat pracy, bo nigdy tam nie pracowałem... :) ja tutaj z innym postem.... Moi drodzy co się dzieje z płynem sofin black Pearl(czarny)? Jestem poprostu załamany że nigdzie go nie mogę dostać... Nie wiem czy został wycofany czy jak... Ale takiego płynu z takiego zapachem na rynku nie było... I długo nie będzie... Jeśli ktoś coś wie, proszę o odpowiedź :)

@Tomasz

Hej, z tego co wiem to hala która to robiła jest na sprzedaż ????????

Gonzo
@Tomasz

Pisz do Globala w Jaworze…..Tam robią dofinansowania

Zostaw merytoryczną opinię o Global Cosmed Group - Radom

• Jak się pracuje w Global Cosmed Group?

Zobacz opinie na temat firmy Global Cosmed Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Cosmed Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Cosmed Group?

Kandydaci do pracy w Global Cosmed Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Cosmed Group