Opinie o Expertus w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Expertus. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Expertus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expertus w Katowice

Iza

Aktualnie dostępna jest oferta pracy na stanowisku Pracownik ochrony fizycznej w Katowicach. Może jest też dostępna oferta dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w Lublinie? Wszelkie informacje o ofertach pracy oraz warunkach zatrudnienia są pomocne dla potencjalnych zainteresowanych, dlatego warto dzielić się opinią o pracodawcy z innymi użytkownikami forum.

polki

W sumie cały czas jest ogłoszenie na opiekuna. Można liczyć na bezpłatne przejazdy i dodatkowo można liczyć na stałe wsparcie koordynatorów na terenie Niemiec. Widocznie tak dbają o pracowników, ale co z zarobkami? Dzięki

Pracowałem już w wielu firmach więc jestem w stanie obiektywnie ocenić. Expertus jest dobrym pracodawcą, ma ładne biuro, daje umowy o pracę, a zarobki są na wysokim poziomie. Negatywne opinie biorą się od osób które szukają pracy ale nie chcą pracować. Expertus nie jest dużym korpo gdzie można przez pół dnia robić zakupy na allegro i nikt się nie zorientuje. Trzeba pracować ale efekty zostaną docenione. W dziale handlowym można się wiele nauczyć, w porównaniu z innymi firmami jest on na bardzo wysokim poziomie, to samo tyczy się kultury pracy w całej firmie. Zdecydowanie polecam!

Krzysztof

ale niestety prawdziwe. Jeden pozytyw z pracy tam był taki, że co Cię nie zabije to Cię wzmocni.

Firma Expertus poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Krzysztof

(usunięte przez administratora) Co chwilę mieliśmy awantury o to że mało dzwonimy, chociaż każdy siedział cały czas na telefonie. Ale jak rozmowa trwała 2,5 minuty to zdaniem prezesa to nie była efektywna rozmowa i zaraz awantura. Z każdego wyjścia do ubikacji byliśmy rozliczani. Poszukiwania potencjalnych klientów to można sobie było w domu robić bo zdaniem prezesa to nie jest praca tylko przygotowanie do pracy, które przecież zajmuje tylko parę minut. W pracy trzeba było tylko dzwonić, dzwonić, dzwonić. Podpisałem raz umowę na wierzytelność , którą prezes osobiście sprawdzał. Parę dni po podpisaniu umowy okazało się, że dłużnik złożył wniosek o upadłość. Oczywiście całe pretensje do mnie, że specjalnie takie umowy podpisuję na nieściągalne wierzytelności. Praca była od 8-16 tylko w teorii. Prezes siedział w firmie od conajmniej 7 bardzo często do 18-19 i oczekiwał tego również od pracowników. Bardzo często zdarzało się, że pogadanki (czyt. awantury na temat naszej pracy) urządzał o 16 , które bynajmniej nie trwały 10 min tylko często przeciągało się do 17 albo dłużej. Kolega raz poszedł spytać czy może dostać 0,5 dnia urlopu bo potrzebuje na uczelnię podjechać to na następny dzień został zwolniony za to że śmiał zapytać o 0,5 dnia. Przecież powinien wiedzieć, że w Expertusie urlop nie jest dzielony na części. Generalnie rekrutacja była nastawiona na ludzi świeżo po studiach lub w trakcie studiów, którzy nie mają doświadczenia, a najlepiej też żadnego życia osobistego, dla których praca będzie wszystkim. Za moich czasów sekretarką była żona prezesa, która udawała miłą, wypytywała o różne rzeczy, a potem donosiła o wszystkim prezesowi.

@Krzysztof

Czyli w przeciągu kilku lat nic się nie zmieniło poza siedzibą.... Masakra

heeheee

te ostatnie pozytywne opinie to właściciele tej firemki żenujące że muszą do tego stopnia się ośmieszać i szkoda że ludzi traktują jak idiotów

Tam nie ma stanowiska pracy które nie byłoby związane z dzwonieniem. Nawet pseudo sekretarka (usunięte przez administratora)dzwoni i ma odliczany czas na inną pracę lub nawet potrzeby fizjologiczne

Pracuje się po to żeby żyć a nie żyje po to by pracować. Jak chcecie zobaczyć firmę która praktykuje praca w pracy praca po pracy i praca w trakcie snu to zapraszam. (usunięte przez administratora)

AS

Absolutnie nikomu nie polecam! (usunięte przez administratora) Wyjście do toalety kontrolowane, całkowity zakaz używania prywatnych telefonów podczas pracy, która polega na siedzeniu na słuchawce (prezes sprawdza czy światełko się świeci i ile kot dzwonił, ma takie możliwości nawet z samochodu ha ha ha!!), jeżeli ktoś przyjdzie w sweterku i jeansach może stracić tę wspaniałą posadę, dress code to poważna sprawa! Ha Ha Ha! Najdłuższe tygodnie w moim życiu!

hehe

(usunięte przez administratora) już n ie starają się usuwać wpisów tylko piszą farmazony że jest wszystko ok . Patrz wypowiedź wyżej.Dziwne że są firmy z pozytywnymi wpisami tylko Expertus jedna z nielicznych ma problemy z nimi. Ale ok niech to będzie wina dziesiątek ludzi którzy się tam przewineli a dwie osoby które(usunięte przez administratora) się nie mylą Oferty pracy nie znikają z portalu bo kto się przyjmie zaraz się sam zwalnia ale niech dalej będzie to wina pracowników żenada i jeszcze raz żenada

Obeznana

Ojoj, mój maż tam pracował. Tuz po studiach. Był zdesperowany, kupiliśmy mieszkanie i tylko tacy tam mogą wytrzymać dłużej stale wysyłając CV i licząc na szczęście. Wiem, jak był zestresowany. Każde wyjście do toalety "monitorowane", ile razy i na jak długo.(usunięte przez administratora). Ogólnie nie polecam. Prezes w ogóle bez zaufania do ludzi,(usunięte przez administratora) NIKOMU nie polecam bo wiąże się to z dużym stresem. A odpowiedź że nie ma ofert teraz do Expertusa to dowód na to że jest tam teraz dobrze do mnie nie trafia. Może jest tam chwilowo paru bardzo potrzebujących pracy osób albo studentów tuz po studiach. Ale prawda jest taka że od paru dobrych lat oferty do Expertusa na Pracuj.pl były non-stop. Może teraz Pan Prezes zrobił rekrutacje ukrytą bo zauważył, że ludzie nie są głupi i potrafią analizować fakty.

ploter

są oferty do expertusa na partnera biznesowego. To też praca jedynie związana z robotą na słuchawce?

private
@ploter

no to już po ofertach pracy z expertusa. Widocznie udało im się znaleźć również i partnera biznesowego , bo obecnie ich oferty pracy świecą pustkami. To może być też dobry argument dla tych którzy piszą , że jest tu źle. Mimo Waszych argumentów to ludzie jednak trzymają się swoich stołków i nie zamierzają odchodzić

karol

faktycznie elastyczny grafik to jest wazna sprawa ja studiuje do godziny 15.00 i dopiero pozniej mam troche czasu [usunięte przez administratora]

Marko

Pewnie zależy jeszcze jak bardzo elastyczny, może wyślij CV i napisz jasno o swojej dyspozycyjności, wtedy Expertus ma tez jasną sytuację.

Zgadzam sie z przedmówcami. Praca w Expertusie to nic innego jak max kilkumiesięczne "przygoda" na słuchawce od godziny 8-16. 15 minut przerwy a jak nie wrócisz do boxu w 16 minucie lądujesz na dywaniku (usunięte przez administratora)

Gepardinio

zmieniło się... - przenieśli siedzibę ;)

Kamil
@Gepardinio

I poza siedzibą to chyba wszystkie zmiany w tej firmie. Na zmianę mentalności prezesa bym nie liczył

eks

Zgadzam się z jedną z opinii. Jedno dobre co można napisać o tej firmie to cudowne uczucie wolności towarzyszące odejściu z niej. Szukają prawników? Dobre sobie. Chyba jeleni... do siedzenia w klatce z telefonem ... szczerze nie polecam.

lotto

Ci już przyjęci żegnają się z firmą

Sonia

Niestety. Od kilku lat cały czas tylko rekrutują i rekrutują i... rekrutują. A skoro tylko rekrutują i rekrutują, a w firmie średnia liczba zatrudnionych to 3-4 osoby(usunięte przez administratora) to sami sobie odpowiecie co i jak. Zasady ??? Dobre sobie. Nie polecam. Aaa i grupa expertus istnieje od 1999 roku.... ciekawe

Zostaw merytoryczną opinię o Expertus - Katowice

• Jak się pracuje w Expertus?

Zobacz opinie na temat firmy Expertus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Expertus