Opinie o Expertus w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Expertus. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Expertus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expertus w Katowice

Piotrek K

Bardzo dobrze, nie ma owocowych czwartków, ale dobre wynagrodzenie jest zawsze na czas ;)

Roksana K.

Jako wieloletni pracownik w tej Spółce mogę zaręczyć, że na dobrą i miłą atmosferę w firmie nigdy nie można było narzekać! Uśmiech , życzliwość, dobre poczucie humoru i chęć pomocy każdemu jest na porządku dziennym. Wszystko zależy od ludzi i ich nastawienia do życia, do pracy.

Mały

Mozna niezle zarobic ale nie mozna sie obijać, zależy co kto lubi..

Przemysław
@Mały

Skoro twierdzisz, że można dobrze zarobić, to może mógłbyś napisać, jak dokładnie wygląda poziom wynagrodzeń, który oferuje pracodawca? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne dodatki. Mam nadzieję, że wypowiesz się i rozjaśnisz tę sprawę.

szukający

Zastanawiam się skąd się bierze tylko negatywnych opinii. Skontaktował się ze mną rekruter z firmy Expertus. Temat mnie zainteresował, jednak po zapoznaniu się z opiniami mam naprawdę wiele wątpliwości.... Ciekawi mnie ile z tego co było tu pisane jest prawdą a ile nie

Agga
@szukający

Warto samemu się przekonać i nie sugerować się ślepo tym, co każdy pisze anonimowo. Można się bardzo pozytywnie zakoczyć ; )

Agga

Szczerze polecam firmę za warunki wynagrodzenia jakie oferuje. W dzisiejszych czasach śmieciowych umów o zlecenie i kombinowania z okresem zatrudnienia to naprawdę rzadkość. Otwarta i jasna komunikacja w trakcie rekrutacji, przeprowadzona w miłej i pozytywnej atmosferze, odmiennej niż moje poprzednie doświadczenia. Życzę powodzenia innym kandydatom.

Firma Expertus poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ryszard

Praca w Expertus w zależności od działu wygląda różnie, lecz z czystym sumieniem mogę polecić. Fajna atmosfera i fajni ludzie. Jest też trchę pracy w terenie, sporo tu można się nauczyć.

Pracowałem w Expertus prawie 2 lata, ogólnie jestem zadowolony, atmosfera świetna, współpracownicy też zawsze gotowi do pomocy. Pewne miejsce pracy, sama praca ciekawa i dająca satysfakcję.

Mikołaj

Mimo Twojego zadowolenia z pracy w firmie Expertus napisz - proszę - co takiego wpłynęło na to, iż zdecydowałeś się na odejście z tego miejsca pracy? Było to podyktowane tym, że chciałeś dalej się rozwijać, czy może wpłynęły na to losowe sytuacje życiowe? Odpowiedz proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

ryszard

Oceniam podejście firmy z punktu osoby starającej się tam o pracę -poukładany proces rekrutacyjny -położenie to praktycznie centrum -praca wydaje się być ciekawa w ramach rozwoju swoich kompetencji i kontaktu z klientami firmy - jasne i dobre warunki zatrudnienia

kandydatka_r

Pełen profesjonalizm ze strony rekrutera i przedstawicieli firmy. Bardzo szczegółowy sposób przedstawienia wymagań, charakteru pracy jak i oferowanych warunków. Firma znajduje się w pięknym i zadbanym biurze, spotkania odbyły się w bardzo przyjaznej atmosferze. Cały proces rekrutacyjny oceniam na wielki plus! Moje sugestie dla Expertus: Oby tak dalej :) Lubię atmosferę w Expertus za: Rekrutacja, podejście

Mikołaj
@kandydatka_r

Udało Ci się pozytywnie przejść przez proces rekrutacyjny do pracy w firmie Expertus? Jeżeli tak to, od kiedy zaczynasz pracę w tej firmie? Chciałbym, abyś napisała, czy firma w trakcie rekrutacji w jakiś sposób sprawdzała Twoje umiejętności? Zachęcam do bliższego przedstawienia, jak to wyglądało.

Iza

@Z własnym zdaniem, brałeś w ostatnim czasie udział w rozmowie rekrutacyjnej do pracy w firmie Expertus? Jeżeli tak to będziesz tak uprzejmy i podzielisz się z nami tym, jak ona wyglądała? Zastanawia mnie, jakie warunki zatrudnienia może otrzymać nowo zatrudniony pracownik. Wiesz może, jak to wygląda?

Iza

@szukający, wysyłałeś CV do pracy w firmie Expertus? Na który dzień zostałeś zaproszony na rozmowę rekrutacyjną do pracy w tej firmie? Jeżeli możesz, to napisz również, na jakie stanowisko aplikowałeś. Przedstaw, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Iza

@Pracownik, z tego co napisałeś posiadasz wiedzę na temat firmy zarówno z poziomu pracownika jak i klienta korzystającego z usług firmy Expertus. Możesz, coś więcej napisać na temat pracy w tej firmie? Jak ocenisz warunki oferowane przez pracodawcę dla nowo zatrudnionych pracowników? Przedstaw, proszę, swoją wiedzę w tym temacie.

Filip

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

@Filip

Firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań zarówno wobec kontrahentów jak i pracowników, pozdrawiam serdecznie.

Iza

W ostatnim czasie wątek główny opinii o pracy w firmie Expertus zmniejszył swoją aktywność. Czy jest to znak, że w firmie pracuje się stabilnie i nic nowego nie dzieje się w tym miejscu pracy? Może, któryś z obecnych pracowników mógłby napisać coś na temat obecnej sytuacji w tym miejscu pracy? Jak Wam się pracuję? Nastąpiły w ostatnim czasie jakieś zmiany w strukturach firmy, o których można by było napisać? Przedstawcie, proszę, opinię w tym temacie.

Joanna

Jedna z najlepszych firm w jakiej pracowałam. Wymagania są duże a praca czasami bywa trudna, na szczęście kadra docenia starania co odzwierciedlają często wysokie wypłaty. Firma nastawiona raczej na młodych i ambitnych, świeże pomysły są mile widziane. Expertus ma bardzo ładne biuro niedaleko centrum Katowic, atmosfera jest przyjazna, co jakiś czas organizowane są wspólne wyjścia na kręgle czy kolację.

@Joanna

hahahahahahahahaha ha ha ha!

?

?

Artur

Czytając te opinie mam wrażenie że to forum sfrustrowanych byłych pracowników, sam pracowałem w Expertusie ponad rok i muszę powiedzieć że choć praca jest wymagająca to szczerze polecam to miejsce. Na wynagrodzenie nie można narzekać, a stawki trzymają się średniej rynkowej, za to premie można zgarnąć całkiem wysokie. Oczywiście, jeśli komuś nie chce się pracować, nie jest to miejsce dla niego – ale w obecnych czasach nikt nie płaci już za przychodzenie do pracy i picie kawy. Klienci nie należą do najłatwiejszych, czasem zdarzają się dalekie wyjazdy i spotkanie po godzinach ale w tej branży często tak bywa. Jak ktoś ma konkretne pytania to chętnie odpowiem :)

@Artur

Skoro było tak super kolorowo, czemu nie pracujesz dalej???

Iza

@Piotr K., czy możesz powiedzieć coś o pracy w Expertus? Myślę, że potencjalni kandydaci do pracy w tym miejscu będą wdzięczni za każdą konkretną opinię :) @Stach, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Zdecydowałeś się aplikować do pracy w Expertus? Na stronie internetowej firmy widziałam wiele aktualnych ofert pracy: http://www.expertus.biz.pl/kariera/

@Iza

Wszystkie informacje pod expertus@expertus.biz.pl oraz pod numerem 32 204 40 87 w godzinach od 8 do 16 pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu!

@Iza

Wystarczy przeczytać wszystkie opinie w tym wątku i ma się obraz pracy w tym miejscu. Prośba do właściciela tej "firmy" - przestańcie się ośmieszać tymi żałosnymi wpisami i traktować ludzi jakby byli upośledzeni i nie potrafili kliknąć zakładki kariera na Waszej pięknej stronie.

@Gepardinio

Myślę że jedyną osoba, która się ośmiesza to ktoś kto pracował u nas 7 lat temu przez miesiąc ( jak sam napisałeś ) a teraz robisz hejty pod każdym komentarzem, współczuję Ci i mimo wszystko życzę wielu sukcesów, my je odnosimy cały czas, wszystkiego dobrego! Ps. prosiłem o kontakt na maila i na telefon a one ciągle milczą ;)

Praca w dziale handlowym - rewelacja. Firma zdecydowanie się poprawiła w ostatnich czasach. W porównaniu do mojej poprzedniej pracy tu dużo się dzieje, w rok zdobyłem więcej doświadczenia niż przez 2 lata w poprzedniej. Polecam bez dwóch zdań.

Krzysztof
@pracownik

To wszystko przez to że dzień pracy tam trwa 16 godzin zamiast 8 tak jak w innych firmach to i doświadczenie szybciej zdobywasz.

@pracownik

W domu wszyscy zdrowi? Pewnie jesteś tym pracownikiem ze stockowego zdjęcia na oficjalnej stronie Expertusa: http://www.expertus.biz.pl/kariera/ Ta opinia jest tak prawdziwa jak Ci pracownicy, którzy tam widnieją.

@Gepardinio

Witam serdecznie, tak się składa że moje zdjęcie też widnieje na stronie którą Pan wskazał, jeżeli ma Pan jakieś uwagi do naszej firmy to zapraszam do kontaktu, nigdy go nie unikamy, ani też nie jesteśmy anonimowi w przeciwieństwie do Pana, chociaż anonimowość w internecie jest zawsze pozorna, pozdrawiam serdecznie.

Stach

Ja również słyszałem, że to bardzo dobra firma. Czy potrzebujecie pracowników?

Łukasz

- miła atmosfera - godne wynagrodzenie - umowa o pracę - szkolenia na których sporo można się nauczyć Expertus jest firmą godną polecenia, na pewno nie jest wszystko idealne ale podejrzewam że idealne firmy mogą nie istnieć. W mojej ocenie mocne 9/10

Pzvw

Bardzo prosze, czy ktos moglby wyrazic swoja opinie na temat pracy w Dziale Prawnym? Jestem ciekawa czy sytuacja tam wyglada podobnie jak w dzialach opisywanych wyzej. Z gory serdecznie dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Expertus - Katowice

• Jak się pracuje w Expertus?

Zobacz opinie na temat firmy Expertus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Expertus