Opinie o Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasowej w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasowej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasowej o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasowej w Głogów

Marcel Nowy wpis

Czy w biurze jest dużo kobiet ?

Stanlej Nowy wpis

Poszukują ludzi do Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasoweji, to prawda, doświadczenie też wypada mieć, więc chyba wszystko da się załatwić, ja ogólnie uważam, że będzie tylko lepiej z każda chwilą, bo ida podwyżki podobno całkiem niezłe, ja polecam

Sophia Nowy wpis

pracuje w firmie od 2013 inie narzekam wspolpraca z ta firma jest ok,rowniez niemam problemow z kontaktem telefonicznym.Panie sa bardzo mile i szczegolowo objasnia kazda sprawe,jesli ktos narzeka to tylko dlatego ze zostal zwolniony za alkochol,koordynatorki zawsze zyczliwie sluza pomoca. Pensja jest zawsze placona do 15 kazdego miesiaca fakt ze troche malo,ale jesli komus zle to niech zostanie w polsce i pracuje za 1000 zlotych.Pozdrawiam caly zespol Agencji i p. Katarzyne Wieche. Sophia

Ewa Nowy wpis

Wybieram się na kolejne zlecenie i polecam innym bo w każdej sytuacji pomogą. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasowej odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Głogów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (065)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy inwentaryzacja w sklepie spożywczym Jerzmanowa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Teresa.Z

Ja mam bardzo dobrą opinię o tej firmie współpracowałam kilka lat i polecam wszystkim. Uczciwa pomocna dłoń pani U.W. szybkie wyjazdy. Wypłaty w terminie. Dziewczyny w biurze ok. Pozdrawiam wszystkie pracujące tam panie.Teresa

Ela @ 2

współpracowałam z Agencją pracy tymczasowej od 29 października 2014 do 29 marca 2015 ... firma jak najbardziej rzetelna , zarobki dobre, dziewczyny szybko załatwiają sporne sprawy , moją koordynatorką była pani Agnieszka Wiecha - zawsze skora do pomocy , w biurze kontaktowałam się zazwyczaj z panią Magdaleną Adamczyk - któ©a wyczerpująco załatwiała wszystkie moje sprawy ... czekam na następny wyjazd z tej firmy i mam nadzieję że szybko dostanę odpowiedź ...

Polecam firmę Pani (usunięte przez administratora) -organizacja wyjazdu profesjonalna wszystko na czas,wynagrodzenie - ok.Panie z biura reagują na każdy problem i służą pomocą. Warto skorzystać z oferty agencji.

Teresa Greń

Współpracuję z panią Urszulką (szefowa) od dłuzszego czasu i dzięki jej pomocy udało mi się spłacić komornika... znów mogę oddychać pełną piersią. :) powyższe negatywne opinie są po porostu krzywdzące. najłatwiej obrażać anonimowo. pani Urszulka to kobieta anioł! fakt, czasem ciężko się do nich dodzwonić ale dziewczyny zawsze serdecznie służą radą i pomocą. Pozdrawiam, Teresa Greń

Kazimiera

Dziwię się powyższym opiniom. Współpracuję z firmą ponad rok czasu i wypłacają pieniądze szybciej niż budżetówka :) Wypłacają nawet zaliczki. wiem bo korzystalam z takiej mozliwości. ja polecam. Pozdrawiam Kazia

Malgosia
@Kazimiera

A ja się nie dziwię, bo agencja wykorzystuje opiekunki...bardzo niskie śmieszne stawki!!!!

Malgosia
@Kazimiera

ela

Pani Kingo, opiekunki obrastają w piórka i nie wiadomo czego oczekują a jak cos nie po ich myśli to smarują na necie i obrazają a swoich win nigdy nie widzą ... Agencje mają o tyle taktu, że nie wypisują co nie które opiekunki wyrabiają i jaki obraz polek po sobie zostawiają! nie narzekam na płace w tej agencji bo 1300 euro to nie mało ... uważam ze firma jest w porządku i osobiście polecam wszystkim którzy chcą uczciwie zarobić.

Pani Elu, bzdura.....placa na poziomie 900 euro albo 800 euro

Maria
@ela

Pani Elu, bzdura.....placa na poziomie 900 euro albo 800 euro. Oczekuja godziwej zaplaty za ciezka prace...........

zegarynka

Pewnie że bzdura jak 1050 jak Pani wyciągnie to wszystko:((

ela

Ta Agencja jest w porządku! zawsze pieniądze miałam na czas, zlecenie było zgodne z opisem, panie są fajne i pomocne więc nie rozumiem tych okropnych opinii!!!!!

Kinga
@ela

Pani Elu, jeśli pani zdaniem Agencja jest w porządku...to dlaczego tak dużo złych opinii nt. Agencji? Zgadzam się całkowicie, firma nierzetelna i płacą bardzo niewiele.

maria

Prawda, oszuści jednym słowem, nie mają pojęcia o prowadzeniu APT, w dokumentach wielki bałagan, podają nieprawdziwe informacje o stanie zdrowia pacjentów, do których rekrutją panie do opieki. Zatrudnione są młode dziewczynki,które nie mają pojęcia o Ustawie o Pracy Tymczasowej i nie znają się na podstawowyh dokumentach, które obowiązująw każdej Agenji Pracy Tymczasowej. Nie płacą w terminie i oszukują na wypłatach. Właścicielka firmy nie ma pojęcia o prowadzeniu APT, zna się tylko na usłuze wykonywania tłumaczeń. Szkoda czasu n współpraę z w/w Firmą.

prawda........

dokładnie jest to firma nierzetelna, tylko raz dałam się nabrać na ofertę tej firmy

aaaa

Firma nierzetelna,koordynatorka to osoba nieodpowiedzialna,zero zainteresowania,nie znająca warunków bytowych i mieszkaniowych opiekunek.Panie w biurze nie znają się na prowadzeniu dokumentacji pracowniczej.Obce są też dla nich sprawy kadrowe.Telefoniczny kontakt graniczy z cudem,zarówno z biurem jak i z Właścicielką Firmy.Szanowne panie,nie dajcie się nabrać na oferty"ślicznie wyglądające",miłe słówka Pań pracujących w biurze.Piszę w imieniu kilku osób,które pracowały w tej Firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasowej - Głogów

Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasowej
3.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Jedności Robotniczej 6
    67-200 Głogów