P.H.U Hermes

Głogów

Opinie o P.H.U Hermes

Marek z Kielc 2012-09-11 18:14:48
Praca super, zarabiałem przez okras zimowy super kase , polecam bardzo chętnie wrócę na następną budowę do[usunięte przez admina] Wypłaty na czas z nadgodzinami i mrozowym. Polecam i pozdrawiam [usunięte przez admina]
zleceniodawca 2012-09-12 17:02:18
Podpisałem umowę z Hermesem na prace elewacyjne i została umowa wykonana SUPER . Domek na osiedlu jest najładniejszy .
dulu 2012-10-23 21:06:34
he fajnie piszą o starych byłem przez [usunięte przez moderatora] przez 5 miesięcy nic nie robili tylko ściemniali i wuciągali kasę .
nowy 2012-11-14 21:34:04
Jest OK .
stary 2012-11-15 11:07:58
co jest Ok [usunięte przez moderatora] co??? długów masz u ludzi zus-y nie popłacone telefonów nie odbierasz zaraz zabiorą ci skody....HE HE
Ty już nigdy nie będziesz OK
nowo przyjęty 2012-11-15 11:30:44
OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]t wykorzystuje ludzi i nic nie płaci
obiecuje złote góry i nie dotrzymuje słowa .
ODESZLI OD NIEGO NAJLEPSI LUDZIE . i nawet ich oszukał......
nowy 2012-11-16 13:10:42
[usunięte przez moderatora] wszystkich [usunięte przez moderatora],nawet swoje dzieci jak mozna zalorzyc firme na syna i go tak zadluzyc,ale widocznie tak chca.
sebek 2012-11-21 13:02:14
Jestem synem [usunięte przez moderatora] i zabezpieczył nas wszystkich bardzo dobrze a o starych pracownikach zmiany w firmie są wskazane a ta była bardzo dobra dla nas a bardzo zła dla nich bo [usunięte przez moderatora] bardzo szybko sie ich pozbędzie wraz z Panią Prawnik isedzina jak ja tam zwią. A kolego o skody możesz się nie martwić . To [usunięte przez moderatora] jest zadłużony w bankach na około 1 miliona złotych .Zresztą czas szybko pokaże . My potrafimy sami wychować pracowników od młodego , i sami potrafimy robotę zrobić i dzięki temu lepiej zarabiamy.
??? 2012-11-22 16:50:11
ty chyba sam nie wierzysz w to co napisales.
pulek9876 2012-11-22 18:32:50
[usunięte przez moderatora] jak wy z [usunięte przez moderatora] tak pracujecie jak piszecie to współczuje tym wszystkim ludziom.
tymon 2012-11-23 20:10:56
bahahaha [usunięte przez moderatora] ty chyba naprawdę nie wierzysz co mówisz jesteście pogrążeni po same głąby jesteście [usunięte przez moderatora] mam nadzieje ze juz nigdzie nie dostaniecie zlecen. brak sprzętu wypłat po prostu masakra. ktoś napisał ze wypłaty przed czasem bahaha kpina 10 każdego miesiąca zaliczka i potem zyganie po 100zl po prostu żenada o umowach nie wspomnę bo po co maja dawać umowy jak i tak zusu nie płaca jednym słowem PORAŻKA po prostu zejdź na ziemie wyjdź zza pieca przetrzyj oczy i ratuj sie bo [usunięte przez moderatora] was pogrąży wszystkich.
ja 2012-12-05 16:41:09
HA HA HA HA Lepiej w firmie już dawno nie było. Dzięki. Zleceń pod dostatkiem , a wy na bezrobotne dziady.
ja 2012-12-05 16:43:45
[usunięte przez moderatora] odczep się od Hermesa .Twoje wpisy śmieszą nawet nas.
s. 2012-12-05 16:45:50
co napisałem to wiem [usunięte przez moderatora] niebawem się przekonamy.
sami wiecie kto :) głąby 2012-12-13 13:00:52
UWAGA !!!! [usunięte przez moderatora] to największa katastrofa budowlana zero wyplat ciuchow nie wspomne o umowach nic na czas po prostu jakas masakra a [usunięte przez moderatora] to na prawde największy [usunięte przez moderatora] na świecie [usunięte przez moderatora]. jego [usunięte przez moderatora] nie lepszy już przesiąkł starym [usunięte przez moderatora] i tak samo kłamie jak tatuś wieczne biedaki najbardziej zadłużona firma w województwie ostrzegam pracowałem tam nie dajcie się nabrać nawet samemu trzeba kupić miarkę i ołówek bo [usunięte przez moderatora] nie stać na tak proste przyrządy po prostu masakra BAJKOPISARZE I [usunięte przez moderatora]
franek 2012-12-13 21:18:57
CZYLI CO? NIE ZAWOZIĆ PODANIA ?
BO SZUKAM PRACY A CHCIAŁEM ZAWIEŚĆ DO HERMESA?
CO MÓWICIE?
NIE WIEM BO JEDNI CHWALĄ DRUDZY GANIĄ ?
warka 2012-12-13 21:51:01
Pracuje u [usunięte przez moderatora] i wszystko ok. Wypłata 10-go i godziwa premia . Roboty maja pełno - pewna zima i wiosna.,co jeszcze trzeba .
głąby to barany i złodzieje 2012-12-17 18:44:40
[usunięte przez moderatora] sam niepisz sobie takich opini [usunięte przez moderatora] nie idz tm bo bedziesz robil za darmo podanie ??? chopie oni nie daja umowy ciekaj omijaj nie wspominaj [usunięte przez moderatora] szerokim lukiem od tych [usunięte przez moderatora] nie daj sie nabrac
Wierzyciel 2012-12-19 14:05:37
Witam,
Czy ktoś podzieli się informacją gdzie i dla kogo aktualnie firma HERMES [usunięte przez moderatora] wykonuje zlecenia?
aaa 2013-01-02 11:45:13
[usunięte przez moderatora]
UWAGA otworzył nową firmę już trzecią z kolei [usunięte przez moderatora] się teraz nazywa nie dajcie się nabrać yo wszystko to samo tylko na trzeciego syna

[usunięte przez moderatora]
Wierzyciel 2013-01-03 12:10:10
Dzięki. To wiem, że dla NG 2 wykonuje prace. Szukam jakiś innych aktualnych informacji gdzie można zastać Pana [usunięte przez moderatora] i zobaczyć jak solidnie realizuje zlecenie:)
byly pracownik oszukany 2013-01-05 20:05:06
nie maja roboty nigdzie oprocz mg2 a solidnie to okradaja ludzi i nie pan [usunięte przez moderatora] tylko [usunięte przez moderatora] uwaga na [usunięte przez moderatora] otworzył firme na nastepnego zastraszonego i gnebionego synka nastepny na dno pójdzie za bledy [usunięte przez moderatora] wiecej długów niz wlosow na glowie jak najdalej od tych oszostow ps.[usunięte przez moderatora] premie to nic innego jak zalegle raty z wyplat
Stef 2013-02-28 20:43:06
He [usunięte przez moderatora]. Jak tam na bezrobotnym brak kasy. Ciekawe ile żonki teraz wyciągną od opieki społecznej. My pracujemy u [usunięte przez moderatora] jak zwykle zima jest super. Zobaczymy jak długo będziecie z [usunięte przez moderatora]. Niezły przypał z lochy.
q 2013-03-04 18:01:38
[usunięte przez moderatora] robiłeś u [usunięte przez moderatora] za 1500 zł . Ja mam w Zielonej Górze 2600 zł i ani cęta niżej . Tylko wy z Głogowa zaniżaliście pensje [usunięte przez moderatora] porównywał was [usunięte przez moderatora] z nami . My nie zejdziemy poniżej 2500 zł nigdy , za dużo siedzimy na rusztowaniach i tłuczemy się po delegacjach. Piszecie o [usunięte przez moderatora] a my co dzień robimy poprawki po brygadzie z Głogowa aż w tyłku ściska jak można było robić taką fuszerkę, na miejscu [usunięte przez moderatora] już dawno bym wywalił takich fachowców . Jak czytam o tym lustrze to faktycznie go chyba nie macie !!!!
byly pracownik 2013-03-10 20:11:35
o jest jakas masakra caly głogów wie ze [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora]
Były pracownik 2013-03-11 08:46:31
głąb to wielki JEDEN SYF niema słów aby go określic [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników .
Wierzyciel 2013-03-12 17:44:35
czy ktoś wie dla kogo i gdzie teraz robi PHU HERMES [usunięte przez moderatora]?
Bruno 2013-03-12 17:50:35
Tak wiem ZBT Hamburg , budynek Central Park , Praga budynek Centrum Medicus Europa.
POP 2013-03-12 18:25:22
Czytam i nie wierze . Co u [usunięte przez moderatora] się dzieje , dają ciuchy , umowę, transport , zaliczki. Fakt zwalniają ludzi jak inni, ale żeby tak po chamsku pisać to chyba tylko desperaci. Zatruwacie rynek pracy . Ludzie idzie kryzys taki jakiego jeszcze w Polsce nie było . Trzymajcie się roboty. Mam 53 lata i doświadczenie w prywatnej branży naprawdę Przemek i Sebastian dają dobre warunki pracy podwykonawcą.
Wierzyciel 2013-03-13 13:33:26
Bruno - 2013-03-12 17:50:35

Dzięki za tą informację. Ale dla kogo robi jako podwykonawca? kto mu zleca robotę?
anonim 2013-03-14 09:13:03
Czy w tej firmie coś się zmieniło?
ddddddddddddddddd 2013-03-17 17:44:22
Firma działa . Ma dobre kontrakty. Dobrze płaci podwykonawcą. Fakt mieli problemy na początku roku . Polecam firmą podwykonawczym . Sam wiem jak ciężko jest na rynku budowlanym. Pozdrawiam Andrzej F.
nobi 2013-03-17 18:06:18
Kolego dużo, nie przyjmuje ludzi na umowę tylko na podwykonawstwo sam z synami robi lepsze roboty . Płaci od dzieła. Wykrusza bardzo szybko . Ja mam utrzymanie przez całą zimę . Za dwa tygodnie rusz Wrocek i mam nadzieję ze się załapię..
kepasa 2013-03-17 18:16:30
jest kurde ok. Trochę zimno .
RRR 2013-03-21 21:13:00
A JAK PŁACI .
gggggggggg 2013-03-22 08:09:31
[usunięte przez moderatora] Wypłaty za dwa miesiące i to w ratach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hhhhhhhhhhhhhhhhh 2013-03-31 19:05:14
Przeczytajcie na temat Kinga Serwis a wszystko będzie jasne.
ktoś z boku 2013-04-18 21:23:53
Czytam i myślę ze [usunięte przez moderatora] to jeszcze mało . Hermes robi i będzie robił z ludzmi to co inne firmy. Szkoda pisać.
darek 2013-07-01 21:51:21
Polecam fajne zarobki i dobra praktyka. Warto w Hermesie pracować .
Sebek 2014-03-19 10:35:55
Sluchajcie, zamierzam reaktywowac Hermesa, bo to moja firma! Moja, dobra firma budowlano-remontowa. Kupie fajne ciuchy, beda obiady, napoje. Pieniadze zawsze na czas, na poczatek wszystkich przyucze, a potem zrobie selekcje i zostana tylko najlepsi. Bedziemy jechac ostro z tematem jak w Kilecach. Pamietacie elewacje na Koronie??? Koniec All Glassu, zabieram sprzęt i zapraszam do mnie.
Marek 2014-04-28 22:03:58
Hehe dobrze sebciu, trzeba ruszac z tematem jak we wrocku. Pamietam jak wszystkiego mnie nauczyles, jak uzywac ssawek, jak wiercic i nitowac. Zawsze uwazalem ze potrafisz zarzadzac ludzimi lepiej od Maćka. Mam nadzieje, ze jak skonczy sie łódź to załapie sie na jakas twoja budowe, znowu bede ci gotowac dobre obiadki, nie tylko drozdzowki z pasztetem. To jak sebciu?
marcin 2014-06-30 23:42:56
Dobra, juz wszystko przeczytałem w internecie, hermes otworzył sie podobno pod inna nazwa i tyle, nic specjalnego...
kierowca 2014-10-08 19:17:48
Firma PHU Hermes powstała w 1994 roku i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego . Posiadają nowoczesny tabor pojazdów ciężarowych – chłodni o ładowności do 22 ton ( 33 euro palety ). Jak się chwalą kładą duży nacisk na jego stałą rozbudowę i modernizację, jak również na wysoką jakość obsługi klienta.
heniek 2015-01-13 14:36:28
no to oni działają czy nie, bo już mam wątpliwości.. tutaj kolega wyżej napisał, że działają nieprzerwanie, ale chyba jakieś kryzysy to ma każda firma, więc nie mam pojęcia już jak to jest, nie widzę na pewno rekrutacji jakieś do ich firmy, bo jednak nie ma ogłoszeń, albo ja ich nie widzę jakoś już..
mareczek 2015-01-27 23:22:11
i jak? naprawdę nikt nie wie co się dzieje z tą firmą? przecież to nie możliwe... jacyś byli/obecni pracownicy przecież powinni wiedzieć cokolwiek... ja przeszukałem internet ale niestety nie podaje on żadnych istotnych informacji o Hermesie. Może mogłby tu ktoś coś powiedzieć? nie działają? a może działają i mają wolne miejsca u siebie? byłbym wtedy zainteresowany
strażnik 2015-03-26 15:35:52
tata sebka otworzył firmę "PHU ALL GLASS Paweł Głąb", poszukajcie sobie w google, albo na gowork ;-)
pracujacy w PHU All Glass 2015-04-09 16:03:58
nie napisze skad jestem, zeby glab nie wiedzial, bo jeszcze u niego niestety pracuje. praca wyglada tak - umowa niby o prace, ale badania trzeba zrobic na swoj koszt. Ciuchy robocze trzeba sobie kupic za swoje pieniadze, bo glab nie tego nie gwarantuje. jest 1 przerwa w pracy 0,5 godziny. praca od 7 do 16 czyli 9 godz w ciagu jednego dnia - czyli 9 godzina powinna byc placona 150% z 8 zł(podstawa) czyli 12 zł netto. oczywiscie przemyslwa glab nie placi nadgodzin jak to prawo przewiduje, bo jego to nie obchodzi. Wyplaty nie sa nigdy na czas, z reguly placi w ratach, a wine zwala na syna pawla glaba, bo na niego firma jest zarejestrowana. Wczesniej dzialal pod nazwa PHU Hermes, ale widocznie zadluzyl firme i musial otworzyc nowa.
strażnik 2015-04-28 19:02:10
przemo ja pracuje u ciebie bo lubie ogladac twoja klamliwa morde jak sciemniasz ze bedzie fajnie, fajne pieniadze, fajna impreza :-)
Sebastian Głąb 2015-05-31 18:59:24
poszujuje kontaktu do chlopakow z ktorymi robilem galerie Korona w Kielcach w 2012 roku. mam dla was fajna propozycje, fajnej pracy na fajnej budowie!! Tym razem bez mojego ojca, wiec sie nie musicie martwic o pieniazki! Pozdrawiam oraz sapraszam serdecznie, nr kontaktowy: (usunięte przez administratora)
mikx 2016-05-13 23:06:36
kaks, to nie jest reguła - raz jest raz nie ma. Szkoda, żę nie da siętego naprawić . Warto sprawdząć kiedy i w jakiej formie będą te wydatki na oświatę.
Zostaw swoją opinię o P.H.U Hermes - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U Hermes