Opinie o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAMPOL-FRUIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KAMPOL-FRUIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMPOL-FRUIT w Milejów

ha ha ha

Piszecie o rządzących a lepiej zastanówcie się nad sobą bo w kampolu jest tylu podpierdzielaczy że aż głowa mała i pisze tu o zwykłych pracownikach jest też oczywiście kilku wybitnych donosicieli sami pewnie wiecie kto ale jeżeli nie mogę podać inicjały może tego nie skazują.

kris73

Jestem nowy w Milejowie , mieszkam od 3 lat , moze ktoś pomoże mi wkręćić sie do robótki , mam uprawnienia na wózki i prawie 40 na karku - mam dośc dojazdów do Lublina 608 481 212

www

a 600zł. za przyjęcie do pracy to nic

ooo

Premie uznaniowe hehe jakiekolwiek premie o podwyżkach już nie wspomnę to nie realne (usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
???

jak można pisać takie kłamstwa ?!!! Osoba która to pisała oszukuje samą siebie

Szukam

Łatwo się dostać do tej masarni

woz

chyba nie o tej firmie mowisz bo tu w milejowie jest wielki balagan

Martyna

Praca w firmie Kampol -Fruit przebiega w bardzo miłej i przyjazdnej atmosferze, natomiast doświadczony personel dba o jakość pracy każdego pracownika. Zwykle weekendy są wolne, istnieje czasami możliwość pracy w sobotę lub niedziele i wówczas wszyscy przychodzą do pracy gdyż są dobrze opłacani - zwykle podwójnie, firma motywuje pracowników atrakcyjnym systemem premiowania, istnieją premie uznaniowe oraz od wielkości produkcji.Bardzo dobre wynagrodzenie rekompensuje pracę w niskiej temperaturze dlatego pracownicy są zadowoleni co wpływa na jakość produkcji. Pobory wypłacane są zawsze w terminie lub zwykle przed terminem, nigdy nikomu nic nie brakuje ze względy na rozbudowany dział kadr i płac. Kierownik chłodni to osoba rzetelna, słowna i uczciwa odpowiednia na tym stanowisku, nikt z pracowników nie może powiedzieć na nią złego słowa. Bądźmy zatem ambasadorami marki Kampol -Fruit.

ha ha ha
@Martyna

Ha ha dobre to ci się udało a te premie uznaniowe normalnie rozwalił mnie ten cały wpis.

gosc 4
@Martyna

PORAZKA NACZELNY ITP KADRA,ZADNEGO DNIA WOLNEGO CO ZA BRADNIE KTOS NAPISAŁ NIE MOZNA DBAC O FIRME A LUDZI MIEĆ ZA ŚMIECI

ricy
@Martyna

chyba sie nacpalas i sama nie wiesz co mowisz

ptaszek

a mi się dobrze tam pracuje

krzycho

[usunięte przez moderatora] robi najwiecej balaganu, chce na sile wszystkimi rzadzic i wygryzc dyrektora [usunięte przez moderatora] .

?

my pracujemy nawet w święta!

big

pracujecie w soboty i niedziele????

?

wózkowi są w porządku, szczególnie jeden taki mlody

...

nie żądzą lecz wykonują swoją pracę i to mi się w nich podoba, nie dadzą sobie wejść na głowę jak niektóre.

...

obcy - 2013-09-07 17:28:23 jeżeli chodzi o mechaników to wcale się nie dziwię że ich się czepia bo sa tak wyszkoleni zwłaszcza jeden że po fazę to z wiaderkiem chodziliniowe też są w porządku i nie przesadzajcie z tym pisaniem

obcy

jaja

a co do kierowniczki [usunięte przez moderatora] to ta kobieta ma całkiem [usunięte przez moderatora] nawet juz mechników zaczyna ustawiać!!!! i każdy wózkowy ma juz ja dosyć tylko potrafi każdego obrażać i od (usunięte przez administratora) wyzywać i wstrzymywać wózkowym nadgodziny !! wesmy sie i pojdzmy wszyscy do naczelnego niech zrobi z nia porządek

Jula
@jaja

ha ha ciesz się że mnie tam nie ma...

kama
@Jula

dawaj te inicjały

...

Oni wszyscy są dobrzy jedynie [usunięte przez moderatora] są w porządku. Te liniowe/taśmowe też są udane, 2 gówniary [usunięte przez moderatora] Ryczą drą się i wyzywają przy pasie czy stole 20-30 lat starsze od siebie panie obie są udane trochę szacunku małolatki. Donosicielki dyrektorskie oczywiście też są a jak [usunięte przez moderatora]. Ale są też liniowe ok tak jak [usunięte przez moderatora] są w porządku. Tak też widać że są i ok majstrzy i liniowe.

?

no właśnie -jestem za prawdą- naprawdę wreszcie ludzie zaczynają się skupiać na pracy i zrobiło się czysto na chłodni a ci co nie lubią dyscypliny w pracy to niech zrezygnują bo kierowniczka na pewno nie odpuści ona już taka jest. a tak w ogóle to po co to pisać powiedz jej w oczy co o niej myślisz ona nie lubi obgadywania za plecami

No niestety pani [usunięte przez moderatora] (specjalnie z małej litery) Nie ma honoru ani godności jak pisali moi poprzednicy to prawda. Ktoś wcześniej napisał że tęskni za [usunięte przez moderatora] no ja co prawda nie tęsknie na nią za bardzo ale z dwojga złego wolałam już Panią [usunięte przez moderatora] Kiedyś ktoś tam coś tam jej podpalił nie bardzo wiem co,nie wiem czy to prawda jest w ogóle nie wnikam ale jeżeli tak to musiała kogoś nieźle wnerwić.

Zostaw merytoryczną opinię o KAMPOL-FRUIT - Milejów

• Jak się pracuje w KAMPOL-FRUIT?

Zobacz opinie na temat firmy KAMPOL-FRUIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMPOL-FRUIT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMPOL-FRUIT?

Kandydaci do pracy w KAMPOL-FRUIT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMPOL-FRUIT