Opinie o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAMPOL-FRUIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KAMPOL-FRUIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMPOL-FRUIT w Milejów

mol

Niektórzy ludzie są fajni to ci są często gnębieni przez[usunięte przez moderatora]właśnie. A nie daj boże,żeby te osoby były jeszcze na tyle obrotne,że sobie radzą z każdą robotą,jaka im się każe robic,to[usunięte przez moderatora] zaraz te osoby gnębią,bo sie boją że kierownictwo to zobaczy i je zdegraduje,i tego pracownika da na ich miejsce. [usunięte przez moderatora] poniewierają pracowników. A koleżaneczki które się kumplują z [usunięte przez moderatora] i chleją piwsko po robocie lub w robocie to są jak modelki nie do tknięcia,nie wolno im nawet uwagi zwrócic,bo się [usunięte przez moderatora]wyżyje na tej co tą uwagę zwróciła. Jak się kumplujesz i liżesz[usunięte przez moderatora] to szybko cię [usunięte przez moderatora]poleci dyrekcji byś awansował. Albo trzeba być [usunięte przez moderatora]to też cię poleci dyrekcji byś awansował. W tej firmie NIE WAŻNE JEST DOŚWIADCZENIE,LATA PRACY itp..., aby awansować trzeba kumplować się z [usunięte przez moderatora] lub być [usunięte przez moderatora]. Co jest najbardziej ciekawe w tym wszystkim to że [usunięte przez moderatora]są z najgorszych pracowników w tej firmie. Jak chcecie tam pracować to się módlcie, żeby nie trafić jak te barany jeszcze będą [usunięte przez moderatora]. Bo jak podpadniecie tym[usunięte przez moderatora] ,to was będą chciały wykończyć. A podpaść można za wszystko. Któraś będzie ładniejsza,zgrabniejsza,bardziej wygadana,bardziej lubiana,bardziej pomocna innej koleżance, bardziej mądrzejsza. To [usunięte przez moderatora] będą już zagrożone bo jesteś lepsza/lepszy i podkładają ,,świnię''- noi wylatujesz.

zelo

miły - 2012-01-10 18:55:53 addd.a co ty chcesz od tych [usunięte przez moderatora]??czy umiesz czytac ze zrozumieniem?/bo mi sie wydaje ze nie.tu sie nie rozmawia o urodzie lecz o traktowaniu ludzi.przykro mi to mówic ale widocznie tak bystra byłaś w pracy jak tutaj i już nie pracujesz!!!lepiej nie dawaj głupich komentarzy bo sie osmieszasz tymPOPIERAM MIŁEGO I ZGADZAM SIĘ Z TYM CO NAPISAŁ. TO NIE JEST ROZMOWA O URODZIE. W ŻYCIU NIE WAŻNY JEST WYGLĄD CZŁOWIEKA LECZ SZACUNEK I POSZANOWANIE DRUGIEJ OSOBY. ROZMAWIAMY NA FORUM O TRAKTOWANIU LUDZI ,ZAROBKACH W FIRMIE KAMPOL- FRUIT W MILEJOWIE I O TYM JAKI JEST TO KOŁCHOZ

miły

lolek

golo - 2012-01-10 15:04:30 obi - 2012-01-10 12:57:05 za kogo ty sie adddddddddd uwazasz?szacunku trochę nie do ludzi lecz do samej siebie!masz lustro w domu??bo ja uważam ,ze nie!!a to ze juz nie pracujesz to tylko dla tego ze takie szkarady jak ty wyrzucają na zbity ryjjjjjj.miłego dniaszacunek za szcunek. mam lustro w domu jest SUPER. nie pracuję bo już nie można było wytrzymać w tym kołchozie. szkarady zostały w tym kołchozie bo gdzie indziej ich by nie przyjeli.zgadzam się że Kampol-Fruit to kołchoz.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
golo

helo

Brygadzista - 2012-01-10 07:04:19 Po pierwsze nam nikt nie mówi co ma do nas prosto w oczy. Po drugie nie wszyscy brygadzisci poniewieraja ludźmi. Skoro tak mówicie to powiedzcie o których brygadzistow wam chodzi... wszyscy poniewierają brygadziści,widzę i słyszę jak odnoszą się do ludzi

Brygadzista

tomal

xxxx - 2012-01-09 11:08:00 no nie każdy majster się [usunięte przez moderatora] np.pan[usunięte przez moderatora] to super brygadzista wie co robi kiedy ma się przyczepić to robi to ale praca jest dla niego najważniejsza i bardzo ją ceni ma też podejście do ludzi i szacunek tak samo jak pani danusia więc nie mówcie wszyscy bo z tym się nie zgodze.myślę że zebranie zrobić zmianowe to dobry pomysł na czele z naczelnym ale czy znajdą się odważni wątpie, dużo mówicie a mało robicie a naczelny z chęcią by was posłuchał spróbujcie a sami zobaczycie że nie taki diabeł straszny jak go malująTU NIE CHODZI O MAJSTRÓW[usunięte przez moderatora] ONI SĄ SUPER MAJSTRAMI NIE WYWYŻSZAJĄ SIĘ , SZANUJĄ PRACOWNIKÓW. TU CHODZI O TYCH BARANÓW [usunięte przez moderatora] TO ONI PONIEWIERAJĄ PRACOWNIKAMI I ŁBY NOSZĄ TAK WYSOKO ŻE WŁASNEJ [usunięte przez moderatora] NIE WIDZĄ.

xxxx

luzak

[usunięte przez moderatora]fajny dialog z solo!moim zdaniem to jest tak!!titu-titu w oczy1a po za oczy utopic dziadów!!!zdeptac wszystkich!!!róbcie swoje głowa do góry i do przodu!skarzycie sie na niskie zarobki czemu nie poruszycie tego na zebraniu??????

solo

kamil - 2012-01-08 12:23:41 solo - 2012-01-08 10:14:27 kamil - 2012-01-07 14:20:46 cieszcie sie ze macie prace! nie podoba wam sie to przecież was nikt na siłe nie trzyma.na forum [usunięte przez moderatora] obrabiacie i sie wymądrzacie przejdziecie brame zakładu i juz [usunięte przez moderatora] liżecie bez wyjątku wszyscy!!!jacy byliście pokorni na opłatku i mili az sie nie dobrze robiło!!lwszyscy jestescie lizusami i [usunięte przez moderatora] zrobicie!!!na brygadzistke gadacie ze zamotany człowiek z niej.a co do niej gadacie??a pieknie pani wyglada,o jaka fajna bluzeczka itp....zal was wszystkichTy też liżesz [usunięte przez moderatora] jak wszyscy to wszyscyja nie pracuje na produkcji ja jestem z boku!więc nie liże [usunięte przez moderatora] bo ty ją wcześniej wylizałeś i mi nic nie zostało smacznegoJa też nie pracuję na produkcji i widziałem jak ty lizałeś a teraz się nie wypieraj że tak nie było.

kamil

solo - 2012-01-08 10:14:27 kamil - 2012-01-07 14:20:46 cieszcie sie ze macie prace! nie podoba wam sie to przecież was nikt na siłe nie trzyma.na forum [usunięte przez moderatora] obrabiacie i sie wymądrzacie przejdziecie brame zakładu i juz [usunięte przez moderatora] liżecie bez wyjątku wszyscy!!!jacy byliście pokorni na opłatku i mili az sie nie dobrze robiło!!lwszyscy jestescie lizusami i guwno zrobicie!!!na brygadzistke gadacie ze zamotany człowiek z niej.a co do niej gadacie??a pieknie pani wyglada,o jaka fajna bluzeczka itp....zal was wszystkichTy też liżesz [usunięte przez moderatora] jak wszyscy to wszyscyja nie pracuje na produkcji ja jestem z boku!więc nie liże [usunięte przez moderatora] bo ty ją wcześniej wylizałeś i mi nic nie zostało smacznego

darek

nikołaj - 2012-01-07 20:49:32 i tu mój poprzednik miał racje cieszmy sie tym co mamy i nie piszcie co wam leży na sercu!tylko mówcie w oczy!!!! Mówi się w oczy,ale to nic nie daje. Pluć [usunięte przez moderatora].... w oczy a ona nic. No i co zrobiłbyś w takiej sytuacji.

nikołaj

kamil

kolo

LUDZIE JAK NIE CHCECIE PÓJŚĆ DO NACZELNEGO TO ZRÓBMY ,,STRAJK WŁOSKI''. A NA TE [usunięte przez moderatora] CO GNĘBJĄ LUDZI TO ZNAJDŻMY SPOSÓB BY NACZELNY ICH [usunięte przez moderatora]. NIEROBÓW TAM NIE TRZEBA I TAK JEST ICH ZA DUŻO.

ara

Prawda nie ma z kim pójść do naczelnego,w szatni gadają na ten temat i biadolą,nie chcą pójść bo boją się zwolnienia. Poprostu żal tych bab są takie naiwne i głupie.

heja banana

to prawda tez tam pracowałem ten łysy to właśnie jest taka dobra [usunięte przez moderatora] w sumie dużo madrych jest niż pracowników a kadrowa to jakiś zamotany człowiek jak włos na plecach i wgl to jest jakiś obóz zarabia sie całe [usunięte przez moderatora] a i tak tacy co mają rodzinne tam czy sa czyimiś synami lub ćórkami zarabiaja więcej niż normalni ludzie chociaż maja mniej godz no ale to szczegół szcześliwego nowego roku ha ha

kuk

popieram nowego,nic nie robimy i nic nie da sie zrobic poprostu nie ma z kim tchóże i lizusy.boja sie zwolnienia.

nowy

hej czytam to wasze biadolenie i oskazanie sie na wzajem i na sówa ni sie pytanie co robicie w tym kierunku zeby było lepiej?byliscie u naczelnego?zrobiliscie zebranie??zróbcie zebranie zmianowe z naczelnym na czele i powiedzcie co was boli.a wy wracacie z pracy i piszecie na forum to nic nie da

Zostaw merytoryczną opinię o KAMPOL-FRUIT - Milejów

• Jak się pracuje w KAMPOL-FRUIT?

Zobacz opinie na temat firmy KAMPOL-FRUIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMPOL-FRUIT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMPOL-FRUIT?

Kandydaci do pracy w KAMPOL-FRUIT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMPOL-FRUIT