Opinie o Adesso w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adesso. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adesso o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adesso w Andrychów

Ajent

Czy ktoś jeszcze czeka na przelew?

Ajent yyy
@Ajent

Tak ja jeszcze czekam ....kpina jakas

@Ajent yyy

Dobrze ze nie jestem sama ... ale to jest jakiś żart nie którzy już 5go mieli a dziś 11 a my dalej czekamy . Powinnyśmy mieć już w piątek.

ZzzZ

Co tu się dzieje w tym txm? Każdy mówi co innego Dwulicowość niektórych osób aż paraliżuje

Kali
@ZzzZ

Prawda jest taka że prędzej czy później firma padnie, a raczej szybciej niż nam się wydaje Dziewczyny przecież same widzicie co się dzieje na sklepach... Braki towarowe , braki na wypłaty , jak wyglądają gazetki teraz ,a jak wyglądały kiedyś ... Jak dużo pracy miałyśmy , ledwo się wyrabialyśmy. Dziewczyny tutaj nie sieją żadnego postrachu ... Każda z nas która ma w tej firmie długi staż pracy wie że to ostatnie chwile TXM .. KTO MOZE NIECH UCIEKA BO DOBRZE NIE BĘDZIE.... NIECH RKSI OCZÓW NIE MYDLĄ ŻE TO CHWILOWE I TOWAR BĘDZIE...

Lilisns
@Kali

Tą śpiewkę znam od dawna że to chwilowe ale jakoś poprawy brak

@Kali

RKSi raczej oczu nie mydlą, bo oni sami dowiadują się z dnia na dzień, że zamykają takie i takie sklepy. Zauważcie, że większość regionalnych to nowe osoby, a RKSi z dłuższym stażem w większości odeszli przed tym całym zamieszaniem.

Mariola ( jeszcze pracownik)
@Pracownik (były)

Dokładnie. Co by się stało jakby powiedzieli „tak zamykamy się „ ? No logiczne ze będą do końca grać w te grę. Dlatego cały zespół złożył wypowiedzenia.

@Pracownik (były)

Niekoniecznie. Nasza RKS wiedziała już pod koniec kwietnia, że będą nas zamykać w listopadzie i nic nie powiedziała... My już wiedzialysmy w czerwcu, że będą nas zamykać a jak dzwoniłyśmy, żeby się zapytać jak nasza sytuacja to mówiła, że nic nie wie.

@Textilka

Ok, w tym miejscu się z Tobą zgodzę. Ale to miało miejsce w zeszłym roku gdzie jeszcze było trochę "starych "pracowników. Natomiast ja mówię o obecnej sytuacji gdzie zamknięte zostało sporo sklepów na raz A zaszczyt likwidacji spadł na osoby z krótkim stażem.

@Pracownik (były)

Tak oczywiście. Zgodzę się z tym. Ogólnie sytuacja jest bardzo nieciekawa. Ostatnio byłam w jednym sklepie w którym towaru było tyle co nic, i mi żal było pracowników, bo pewnie będą ich zamykać a oczywiście nikt im nic nie powie.

YOUNG
@ZzzZ

ściągnij klapi z oczu.Nie licz na poprawę bo się przeliczysz.Mój sklep od dłuższego czasu jest nie opłacony a miało być lepiej.Głupków z nas robią

@YOUNG

Najwyrażniej nie robicie dochodów firmie tylko same straty :)

Ona

A Ty robisz? Może poprostu nie mają czym? Jak większość sklepów. (usunięte przez administratora)

No to pojechałaś... Masakra

Proste

jakby tak firma miała dochody to by nie było problemów finansowych.

Chiny
@YOUNG

Ktoś najwyraźniej nie potrafi siecią zarządzać.

hm..........
@Mariola ( jeszcze pracownik)

może odeszli, bo wiedzieli, że nic tutaj zrobić nie mogą, bo ich wpływ jest zerowy i szkoda im było po prostu, a z drugiej strony musieli też zatroszczyć się o siebie

Pseudofirma
@Chiny

Poglubili się w tej pazerności swojej i teraz zamiast zysków na każdym kroku straty.Do ruiny doprowadzić taką firmę wstyd.Nie płacą czynszów, nie płacą medii,nie płacą wynagrodzeń.Normalnie (usunięte przez administratora) ludzie tu będą nie długo pracować. Tylko współczuć i omijać szerokim łukiem pseudofirme

natalia

Śmiech na sali . Brak stary na koncie i nie nie dostanę już dziś bo właśnie ostatnie księgowanie minęło . Jak osoba na L4 za którą dostają pieniądze może ich nie otrzymać na konto !!!!

@natalia

Czy dziś jest 10? Równie dobrze mogą ci wysłać 10 rano i będziesz mieć tego samego dnia.

Czyżby??

10 to niedziela który bank zaksięguje?

@Czyżby??

10 wyślą 11 zaksięguje sie, mi chodziło o to, że co miesiąc sie żalicie choć od lat jest tak samo.

@Czyżby??

Jest też coś takiego jak przelew natychmiastowy. Ale nawet jak wam wyślą 11 to co zrobicie? Zupełnie nic, przed kolejnym 10 znowu będziecie robić w portki, bo odejść się boicie.

Dora

Podstawy. Jeżeli 10 wypada w weekend/święto wolne od pracy, wypłata musi być na koncie pracownika wnostatni dzień roboczy przed tym dniem wolnym, czyli w tym miesiącu 8 kwietnia.

@Dora

Pokaż mi taki zapis w umowie o prace z txm.

Dora

Kodeks pracy, konkretnie art. 85 § 3 i jest ponad umową z TXM :) Żebyś się nie męczyła i nie szukała to ten paragraf mówi: "Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym." Nie ma za co :)

Czyżby??

A skąd ta pewność że nie złożyłam? Mało wiesz więc daruj sobie.W przeciwieństwie do Ciebie nie siedzę i nie czekam tu na cud tylko szukam pracy gdzie indziej bo nie widzę tu sensu dalej się denerwować. Za karę tu nie pracuję i w każdej chwili mogę odejść i to zrobię.Na szczęście znalazłam coś i skończy się ten cyrk kosztem nie winnych ludzi.

Aldona

To wynika z kodeksu pracy gulo

Brudna

Porażka kasy dalej nie ma

Sprzedawca

Brak rekrutacji.Pani zajmująca się przyjmowaniem podań chamsko oddała mi moje podanie krzycząc na mnie że Mam dzieci a z matkami są same problemy.Podkreśle że sama je posiada.Można powiedzieć że firma TXM nie lubi matek jako pracowników ale jako klientów to już tak.

Czy ma Pani dzieci.Żadne inne pytanie nie padło.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Brudna

Dostał ktoś wyplate bo koleżanki dostały a ja nie a jestem w PKO sa

....
@Brudna

Niestety też nie mam. Dlaczego jedni mają wypłatę 5 a inni muszą czekać do samego końca

Niki
@....

Czy komuś kończyła się umowa i bez problemu przedłużyli wam ją?

A jaki masz Bank

....

Millenium

@....

Ja mam w SGB i też nie dostałam jeszcze .

Natalii
@Brudna

Czy jest ktoś jeszcze kto nie otrzymał wypłaty ?

Textilka

Dostałyście pieniądze za nadgodziny za styczeń? Ja jestem na L4 i nie miałam możliwości żeby je wykorzystać do końca marca.

@Textilka

Nadgodziny za styczeń nie były wypłacane! Były do odbioru

@...

Tyle to wiem. Ale nie każdy ma jasną sytuację, na sklepach dzieje się różnie. Może źle ułożyłam pytanie. Chodzi mi o to, czy osoby, które nie miały możliwości odbioru nadgodzin otrzymały za nie pieniądze.

Xyz

Czy wszyscy dostali już wypłatę?

Ola

Nie czekam

@Xyz

Mi wczoraj rano wpłynęła, aż się zdziwiłam

Iza
@Ola

Brak dalej a mam w pko

@Iza

Dziwne, że jedne miały juz we wtorek czy wczoraj a inne nie mają do tej pory.

iga
@Xyz

Przelewy płacą na części. Jak z konwoju z kart im banki przeleją to puszczą niektórym a reszta czeka i tak co miesiąc.Kiedyś księgowa od przelewów tak mówiła że tak robią. Wszystko na bieżąco

@iga

Trzeba czekać.. może jutro będzie

@Iza

Robią też przelewy z ING więc nie ma co się zawsze sugerować ze będą od razu jak macie PKO

Xxxxxxx

Dziewczyny,czy zgadzały wam się pity ? U mnie nie zgadza się i wychodzi że txm nie potrącal mi podatku chorobowego ..

@Xxxxxxx

U nas i każdej w regionie się zgadzał.a składki są w porządku odprowadzone bo dzis to sprawdziłam. Wy jak jakieś trollllee siejecie panikę!

Ila
@Helena

Też dziś sprawdzałam i w moim przypadku w tym roku nie wpłynęła ani jedna składka, to nie jest sianie paniki a info dla mnie, że nie jestem odosobnionym przypadkiem. Trollami jesteście wy, szydzicie z ludzi mających realne obawy. Przykre jest to, że jedyną frajdę sprawia wam kopanie leżącego. Pora udać się do specjalisty, bo zdrowe to to nie jest.

Km
@Ila

A w moim przypadku jest opłacone 50%. Więc nie wszyscy mają to szczęście że mają wpłacana całość

Zus
@Helena

Sama jesteś tchórzem bo wprowadzasz ludzi w błąd kłamiąc. I po co Ci to. Do emerytury Ci braknie składek z braku wpłat wtedy będziesz im też tak dziękować?.Prawda jest taka że nie płacą większości niczego na czas.Taki pracodawca wogóle nie powinien zatrudniać ludzi i tacy ludzie nie powinni prowadzić biznesu.

@Ila

A na czym sprawdzałaś? U mnie na zusie niby są, a jak wchodzę na pacjent gov to jest zero

@Zus

Ja akurat dzis bylam w Zusie aby sprawdzić i składki wszystkie mam . Tchórzem żadnym nie jestem ! O mnie martwić się nie musisz . O siebie lepiej zacznij

Ajent

Mi też sklep zamknęli. A dobrze nam salo, miałyśmy największe obroty w regionie. A dowiaduje się że otwierają następne nowe. Szczyt hamstwa. Nie płacą za czynsze a następne otwierać przecież to głupota.

@Ajent

Pewnie też sklep zadłużony czynsze nie opłacane i mniej zapłaca za otwarcie nowego niż spłatę zaległości,a być może nie właściciel też już miał dość.

@Ajent

I teraz nasuwa się pytanie....nowy sklep pod jaką nazwą?:)

Uniq me ????

Panika

Om om dziś 6 a większość pieniądze dostała oj a liczyłam na lincz 10..

Mysz

Dziewczyny jak nowa Rks wam się podoba ?

Xxxx
@Mysz

A jaki region?

@Xxxx

A wiecie czemu RKS odchodzi? Spoko był w sumie

@...

Bo statek tonie, większość regionalnych zwiała.

Mysz
@Xxxx

Pomorski

Coś w tym jest

@Ona

Mam pytanie do Was. Jak to jest tymi odprawami?W internecie wyraźnie jest napisane ze każdy pracownik musi dostac odprawę, a tu dziewczyny pisza ze odprawy nikt nie dostanie bo oni mogą obejść prawo.Nie wiem co zrobić, czy składać wypowiedzenie i szukać innej pracy( bo jak każdy tutaj zatrudniony będę musiala ) czy tez poczekać aż sami zamkna u nas sklep i wręcza wypowiedzenie? Dodam ze u nas sa spoko utargi,chemia ładnie się sprzedaje, ale czy dla nich to ważne?. Ludzie lubią ten sklep.

Milena
@IDA

też się zastanawiam czy nie wijać.Składki ZUS nie mam opłaconych. O co tu chodzi.?

@IDA

Jeśli zamykają sklep to teoretycznie pracownik powinien dostać odprawe... Być może wasz sklep będzie z tych które zostaną jeśli utargi są spoko a czynsz i opłaty są regularnie opłacane . Z praktyki wiem że sklepy które zawsze miały dobre wyniki z powodu zaległości zostały zamknięte.

@Ona

Przyznam ze będzie mi przykro z powodu zamknięcia. Tylu ludzi (stałych klientów) juz znam,lubie Oni tez lubią robić u nas zakupy i mowia ze to ich ulubiony sklep.

@Milena

Jeśli ci zusu nie opłacają to może gdzieś to zgłoś?

Km

Z tymi składkami chyba robi się problem bo ja też mam nie opłacone

Magdalena
@Km

Jak każdy sprawdzi to się okaże że większość z nas ma nieopłacone składki ZUS

Zdrowotne zus
@Magdalena

a jak się coś stanie to kto zapłaci za leczenie jak nie płacą? szpital przyjmie ale może wystawić rachunek

@Zdrowotne zus

Gdzie sprawdzić czy składki są odprowadzane?

...

Na PZU mam niby opłacone do lutego, a na pacjent gov jest zero...

Aneet

Witam, sklep w Sulecinie zostaje zamknięty. Więc komentarze o upadłości maja cos na rzeczy. Beda kolejne sklepy

526Bida
@Aneet

Ale po co zamykać sklepy gdy jutro na być ogłoszona upadłości? Upadłości to zamknięciu sklepów wszystkich, od razu, bez potrzeby informowania ajenyow,pracowników, odpraw, wypowiwdzen i wszystkiego tego po kolei. Kto jutro ogłasza upadłości, nie zamyka spowodowało dzisiaj - to zupełnie nielogiczne. No chyba, że.ktos zupełnie postradal zmysły i glowe

Aneet
@526Bida

Stwierdziłam ze pogłoski o upadłości mogą byc prawdziwe, ze mowie ze to ma stać sie jutro jak ktoś napisał ???? Nasz sklep od poniedzialku zostaje zamkniety, i przez tydz mamy go spakowac ???? Wiedzialam ze jest cos na rzeczy, zero towaru plakatów, same przeżuty w tym ostatni wielki na ww.

@Aneet

my też mamy spakować sklep w tydzień , firma może wytrzyma miesiąc może dwa , kasy nie mają bo sklepy nie zarabiają na starym towarze a zadłużenie rośnie

@Ala

My dostajemy przerzut, towar, plakaty więc dziwne to

@...

Dostajecie przerzuty z zamykanych sklepów by odsprzedać stary towar , my też tak miałyśmy a nowego towaru co kot napłakał

@...

Ja wczoraj dostałam wypowiedzenie. Też dostawalysmy towar, przerzuty, plakaty itd. Więc nie ma to znaczenia. Bądźcie uważne bo w każdej chwili mogą was zamknąć jak mnie , gdzie się nie spodziewałam.

Nina
@Ajent

Z jakiego regionu jestes?

@Nina

Mnie zamknęli. Strzegom żary Głubczyce

Pracownica

Nas tez zamkneli (pomorski)

Kiki
@Pracownica

My tez pomorski aż się boje kolejnego dnia …

Lilisns
@526Bida

Nie ma w naszym polskim prawie czegoś takiego że z dnia na dzień ogłaszają upadłość to trwa i nie musi być zamykane wszystko od razu.

@Lilisns

Niestety wniosek o upadłość kończy wszystko. Ty mówisz o postępowaniu upadłościowym gdy syndyk próbuję spisać wierzyciel, ajentow, banki wszystkie długi i potem spisać majster txm sprzedać go ( jeśli.ktos kupi) .. I to postępowanie syndyka trwa ale w trakcie jego.pracy Zarząd już nic nie może zrobić, niczego już ukryć. Naprawdę dziewczyny poczytajcie trochę bo strasznie dużo zamętu tu się sieje

@Lilisns

Mylusz kilka spraw- wniosek.onupadlosc z ogłoszeniem upadłości. Od złożenia wniosku Zarząd.traci.swoja władze nad Spółka, i wchodzi syndyk i faktycznie po latach, Sąd może ogłosić upadłość. Ale te głupie tekstu że Zarząd przepisuje majątek.. po co. Zarząd pozbywa się odpowiedzialności osobistej ( własnymi majątkami prezesow) gdy zgodnie z przepisami, zlozy wniosek o upadłość w odpowiednim momencie. Syndyk to zbada ale jeśli zrobią to zgodnie z przepisami, to nic im nie zrobi. TXM nie ma majątku lub ma bardzo mały bo w 2019 zaczął restrukturyzację i już dawno Zarząd i prawnicy wszystko wyczyścili. Banki mają zastawy na wszystkim. Nie wiem.po co Zarząd zamyka teraz tak dużo sklepów, zwalnia masowo.pracownikow - może tną koszty na potęgę bo mają jeszcze jakiś plan.. Może zostanie tylko sklep.internetowy i kilkanaście sklepów pokazowych. Nie wiem, ale kompletnie nie rozumiem po co ba forum dziewczyny mówią o upadłości i że wiedza że będzie oglosxona 31.03. To jest bez sensu...

Xxx
@Bida

Zamykają najprawdopodobniej te sklepy, które są zadłużone i wypowiedziano im umowę najmu. Tak przypuszczam.

Moro
@Bida

a może któryś z wierzycieli np.czynsze ,złożył bo ma prawo nie jest wykonywany plan spłaty z układu? To że zwijają majdan to jakiś sygnał na pewno nie w lepszą stronę.

@Moro

Tak, to akurat prawda. Wierzyciel ci objęci układem mogą zarządach resluzacji wypłat s jak nie xl8xyc wniosek o upadłość. Może TXM na to liczy, nikt nie wie

@Xxx

U nas tak było. Byłyśmy sklepem rentownym ale długo nie płacili czynszu i w końcu właściciel się wkurzył i wypowiedział im najem. I tak był ok bo dał im 5 miesięcy wypowiedzenia bo myślał że się dogadaja i będa w ratach spłacac ale txm się wypiął i spisał nas na straty. I sklep nam zamknęli. Oczywiście RKS przez cały czas udawała, że nic o tym niewie. Dała nam wypowiedzenia pod koniec tego okresu, kazała spakować i odesłać towar i meble i do domu. Jeszcze podpowiem, że dostałyśmy normalny okres wypowiedzenia i na świadectwie pracy była adnotacja, że zwolnienie z winy pracodawcy plus dostałyśmy odprawę.

Iza
@Textilka

To musiało być jakiś czas temu bo teraz na odprawy nie ma pieniędzy, oczywiście okres wypowiedzenia jest taki jaki przysługuje według umowy

Jadzia
@Textilka

Xxx a co miałaś napisane na wypowiedzeniu

@Iza

Tak. To było jakis czas temu. Teraz jak czytam co się w tej firmie dzieje to szok. Wtedy też nie było fajnie ale teraz to już przesada.

@Jadzia

Napisali, że zwolnienie jest z winy pracodawcy. I tyle. Jak się upomniała moja koleżanka, że potrzebuję mieć napisane z jakiej ustawy i dlaczego to dopiero jej zmienili świadectwo pracy.

@Textilka

Ale to, że nasze zamknięcie było jakis czas temu, to i tak warto zawsze napisać, że dostałyśmy odprawę bo to znaczy, że każdy powinien ja dostać. Teraz txm bedzie robił wszystko, żeby tego nie zrobić, a jak wiadomo większość osób do sądu nie pójdzie i już będą z kasą do przodu.

Panika

Witam stęsknionych jak sytuacja z wypłatami bo zbliża się 10 ?

@Panika

A Ty czytać nie potrafisz? Czy ta tęsknota ci oczy zaślepiła?

@Helena

Kasa przy slepia mi portfel

Xxxx

Chyba słownik :D

Lili
@Panika

A ja właśnie dostałam wypłatę, dziwne ze tak szybko

:-)

Zleceniowka dostała wyplate z marca czy dalej toczymy cyrk na kolkach? ????

Zuzka

Laski nie wiem co się stało, ale dostałam wypłatę. Serio. To nie jest żadna gów*o burza tylko przed chwilą wpłynęło. Sama stoję i nie dowierzam. Co prawda jestem na macierzyńskim, ale przelew od txm.

@Zuzka

Też dostałam przed chwilą wypłatę z txm ale mniejsza niż miesiac temu

Jshxudb

Jaki bank

@Zuzka

Ja tez dzisiaj miałam przelew bank PKO

Nina
@ZzzZ

A dlaczego mniejsza wypłatę dostałaś?

Zuzka
@Jshxudb

PKO BP

Wypowiedzenie

Hej dziewczyny, wiem ze na grupie są laski które już nie pracują w firmie mam pytanie czy jak dostałyście świadectwa pracy, było napisane ze likwidacja sklepu?

Tak

Likwidacja stanowiska

Wypowiedzenie
@Tak

A na wypowiedzeniu miałaś powód?

Iwona
@Tak

A dostałaś odprawę ?

Jadzia
@Wypowiedzenie

Podpinam się pod pytaniem u nas nie była napisana przyczyna rozwiązania umowy a sklep nam zamknęli region pomorski

@Wypowiedzenie

Było napisane że z winy pracodawcy, ale odprawy nie dostałam

Iwonka

A to dlaczego nie dostałaś odprawy? To jest niezgodne z prawem bo odprawa Ci się należy. Kontaktowałaś się z firmą w tej sprawie?

@Iwonka

W internecie, tez pisze ze powinniśmy dostać odprawę.

@Iwonka

Kontaktowałam, AR kazała mi "cierpliwie czekać" wysłałam wezwanie do zapłaty ma adres w Warszawie, ale też nie pomogło

Nie

Nxxx
@Iwonka

Oni są cwani. Wiedzą ile osób miesięcznie mogą zwolnić żeby nie płacić odprawy. Mają limity i to samo powiedziała (usunięte przez administratora) gdy chciałyśmy zwolnić dziewczynę

Nika

Dziewczyny że sklepow zamykających się jak u was z okresem wypowiedzenia czy otrzymaliście?

Nxxxx
@Nika

Adekwatnie do kresu wypowiedzenia na umowie prócz wsparcia sprzedaży. Ta dostała z dnia na dzień

Zla

Hej dziewczyny my dzisiaj też dostalysmy wypowiedzenie i mamy tydz na spakowanie szmat.Dziewczyny szukajcie innej roboty statek tonie

AM
@Zla

kto wie czy nie tylko brak im odwagi przyznać się do porażki

Nici

Jaki region?

Kiti

Jaki rejon?

@Nici

5 sklepów w dolnoslaskim.

Xoxo

I 2 albo 3 zachodniopomorskie

@Zla

Będą nowe (stare szmaty) dla tych sklepów co jeszcze zostają.

@Zla

A jakie wypowiedzenie ? Macie jakiś okres wypowiedzenia?

Gocha

Na Podkarpaciu podobno też zamykają Ale nie wiem ile sklepów

Kinia
@Zla

Co oznacza tydzień na spakowanie szmat ? W sensie ,że dostalyscie tydzień okresu wypowiedzenia czy jak? I to Wy będziecie te szmaty pakowac?

Nowa

I 5 w bydgoskim, ciekawe co dalej

@Nowa

Czy w mazowieckim tez będą zamykać?Macie takie informacje?

Mrs
@IDA

Podobno kilka sklepów jest wytypowanych do zamknięcia

@Mrs

Nie ma jak się dowiedzieć które? Utargi zaczynają byc coraz niższe.Ludze się odbili bo nic nowego nie ma. W porównaniu z poprzednim rokiem jest tragicznie. Sporo osób w ciągu dnia pyta czy się zamykamy. Tez bym chciała wiedzieć...

Mrs
@IDA

Najgorsza jest ta niewiedza... Same nie wiemy na czym stoimy, do Nas też przychodzą i pytają czy się zamykamy... A my same nie wiemy co to dalej będzie :(

@Kinia

dostajesz wypowiedzenie na taki czas jaki ci przysługuje zgodnie z umową chyba , że chcesz za porozumieniem stron . Ciuchy masz spakować w tydzień i wysłać do innych sklepów.

@Ala

A jeśli ktoś ma trzy miesiące wypowiedzenia?

to dostajesz trzy

@IDA

I na wypowiedzeniu nie masz już podanego powodu, ani czy że świadczeniem pracy czy bez. I odprawa się nie należy chyba, że pójdziesz do sądu pracy. I tak pakujesz towar swoimi rączkami chyba, że ktoś Ci przyjedzie pomóc z innego sklepu.

Poopy

albo masz to w nosie i idziesz na L4

@Pracownik (były)

Chyba że w ramach wdzięczności za wypowiedzenie pojdzuesz na L4. I sami sobie spakują.

4 sklepy

Nduxhs

W tym miesiącu też wypłata w ratach?

@Nduxhs

Podobno nie

Kaśka
@Helena

A ja słyszałam że będzie tak samo w ratach bo firma nie ma pieniędzy

@Kaśka

A ja słyszałam że już normalnie, czyżby każdy przekazywał inne informacje? A jeszcze dopytam, styczniowe premie dostaliście?

Ja dostalam

@Kaśka

Tak i co jeszcze słyszałaś? Nudzi ci się widzę tu każdy co chwilę takie głupoty wymyśla z braku roboty chyba . Na txm się świat nie kończy a przezywacie jak mrowka okres ????????????

@...

A pomyślnie same, skoro w poprzednim miesiącu było źle i dzielili wyplaty a ten miesiąc wcale lepszy (widzę to po utargach) nie był to dadzą całą ?! No nie sądzę. Ludzie wchodzili i wychodzili bo nic ciekawego nie mamy Jest źle/fatalnie! Oczywiście nadzieja umiera ostatni

Hhhhhh

Wypłatę ?

Lol

Dziewczyny które sklepy TXM się zamykają?

Zostaw merytoryczną opinię o Adesso - Andrychów

• Jak się pracuje w Adesso?

Zobacz opinie na temat firmy Adesso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adesso?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 853, z czego 45 to opinie pozytywne, 256 to opinie negatywne, a 552 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adesso?

Kandydaci do pracy w Adesso napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adesso