Opinie o Euro Money Brygida Szczesiak w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Euro Money Brygida Szczesiak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Money Brygida Szczesiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Money Brygida Szczesiak w Gdańsk

Nick Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą na żadnej płaszczyźnie. Trzymajcie się od niej z daleka.

Poldek Nowy wpis

Podpowiecie czy firma rekrutuje i jak przebiega rekrutacja, jakie są aktualnie szanse na pracę?

Oliwia

To ma być rzetelna firma? kredytów udziela się z wielką łaską, udzielenie informacji wymaga zachęty ze strony klienta, a osoba pracująca na ul. Heweliusza w Gdańsku, jest osobą bierną i nie potrafi się wykazać na zajmowanym stanowisku... Potrafi za to robić wycinanki dla dziecka. Mam jeszcze pytanie: Czy jest jakaś dyrekcja tej firmy, gdzie można zgłosić, iż kadry w oddziale w Gdańsku nie działają jak trzeba?

Euro Money Nowy wpis
@Oliwia

Firma Euro Money głównie obsługuje przedsiębiorców inwestycyjnych. Sprawa została sprawdzona i wyjaśniona z naszym pracownikiem. W miesiącu marcu w oddziale przy ul. Heweliusza było dwóch klientów indywidualnych z zajęciem komorniczym - niestety zazwyczaj nie udzielamy w tym wypadku kredytów. Nie było też klienta o imieniu Oliwia, więc musi to być pomyłka. Informacji udzielamy głównie telefonicznie, w biurze zajmujemy się bieżącymi sprawami, lub umówionymi spotkaniami. Pozdrawiam i zapraszamy do kontaktu przez naszą infolinię. Kierownictwo Euro Money

Szkoda Waszego czasu

Ciekawa jestem czy dalej wszyscy pracownicy są zmuszani do rejestrowania się w PUP, żeby Pani Kierownik(śmiechu warte) mogla sobie skorzystać z przeróżnych dotacji oraz ulg, a po miesiącu czy dwóch na umowie zmusza pracownikow do „własnowolnego” wypowiedzenia jej umowy pod groźbą dyscyplinarki, aż dziwne(usunięte przez administratora)

Euro Money Nowy wpis
@Szkoda Waszego czasu

Współpracowaliśmy z Urzędem Pracy w celu zapewnienia zatrudnienia również osobą, które nie miały odpowiednich kwalifikacji do pracy na naszym stanowisku - wymagały dłuższego szkolenia. W ciągu 20 lat istnienia Euro Money tylko 2 osoby pracowały krócej niż rok. Zależy nam na stałym i długoterminowym zatrudnianiu pracowników. Obecny personel jest z nami od 2014 roku. Ten wpis chyba nie dotyczy firmy Euro Money Pozdrawiam, Kierownictwo Euro Money

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Euro Money Brygida Szczesiak odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Luka

@Kamila W firmie pracuje się dobrze bo też jest ona dobrym pracodawcą, polecam.

Kamila

@QWE a co, nie pracuje się dobrze w tej firmie?

Dorota

Wiecie, czy Euro Money prowadzi jakieś rekrutacje? Będę wdzięczna za informację. Chętnie poczytam też o warunkach pracy w tej firmie.

QWE
@Dorota

Uwierz, że nie chcesz tego wiedzieć. Zaufaj.

@QWE

Obecnie nie .

Czy w Euro Money Brygida Szczesiak są szkolenia zewnętrzne?

Nie

Nie

Naprawdę nie polecam po 8 dniach dopiero jakąś informacją że kredyt nie przeszedł A po kilku telefonach zero odzewu. Nieprofesjonalna firma i jawne oszukiwanie klienta

Irek

podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Klient

Nie polecam. Najlepiej trzymać się jak naj dalej od tej firmy. (usunięte przez administratora) nie kompetentna, nie szczera i nie uczciwa. Nie chce opisywac calego problemu. Jednak Pani ucieka od konsekwencji, bolkuje numer i nie odpisuje na sms. Na rozmowie o prace bajki nie dotrzymala ani jednego slowa i nie wywiązała sie z niczego ani umowy/ np. Brak ubezpieczenia czy wypłacenia wypłaty. Nie uzasadnila ani nie wytlumaczyla sie z decyzji.

Euro Money
@Klient

Osoba przedstawia się jako klient, opis jest zrobiony jako pracownik, widać użyte obelgi, nie podane są konkretne kwestie. Sprawa jest w trakcie wyjaśniania. Obsługa Euro Money w Gdańsku.

Stefan

Może słyszeliście cos o pracy w firmie? Trochę niepokojąca jest ta opinia.

Klaudia

Szczerze polecam tę firmę. Miałam problemy finansowe a mimo to agenci na miejscu przygotowali mi specjalną ofertę z której oczywiście skorzystałam. Zostałam dokładnie poinformowana o kosztach kredytu. Cały proces zajął nie całą godzinę. Nie zawiodłam się!

Beata Krzyszczak

Lokalizacja mogłaby być lepsza, na dworcu krążą różni ludzie. Za to obsługa na 5+, mili i życzliwi. Super, o wiele lepsi pracownicy niż kiedyś. Polecam skorzystać każdemu. Bardzo szybko otrzymałam pieniądze.

Klaudia

Miesiąc temu brałam kredyt 5000 bez zadnych dodatkowych dokumentów , wszystko poszlo calkiem sprawnie , bardzo miła Pani w ciemnych włosach obsługuje . Polecam

qwer

Dawno temu, przed kilkoma laty, miałam z nimi do czynienia i oceniam ich bardzo źle. Moim zdaniem lepiej trzymać się od tej firmy z daleka - jeśli jeszcze funkcjonują. Te ostatnie dwie opinie chyba sami sobie wystawili. Ciekawi mnie też ten "obrót nieruchomościami", bo ciągle jedno mieszkanie wystawione na sprzedaż.

alkapone

Firma do bani niekometencja murowana oczekiwanie na odpowiedz to nie 20 minut czy 15 jak pisza tylko conajmniej 20godzin bym powiedzial pozdrawiam i nie polecam tej firmy kompletnie nie wiedza jakich informacji oczekuje klient lub zbywaja glupim tekstem ze oddzwonia

xxxx

Zgadzam się z powyższą opinią. Brak konkretnych informacji,niedomówienia na temat kosztu prowizji od kredytu. Biurokracja - przerost formy nad treścią.Brałem w życiu kredyty, ale czegoś takiego nie widziałem. Nie polecam.

\"firma\" euro money- jakaś totalna kpina , nie wiem jak można nazwać to w ogóle firmą. Ludzie totalnie niekompetetni, przekłamane informacje jakimi sie \"karmi\" klientów, myslałam że ich zadaniem jest pomoc człowiekowi , a nie utrudnianie życia i zwodzenie, sprawia miała być załatwiona w 3 tygonie, a w rezultacie nie została załatwiona nawet 4 miesiące, zero szacunku dla klienta, nie polece nigdy nikomy bo takiej biurokracji nie widziałam nigdzie,załyżyciele powinni się zastanowić nad sensem istnienia bo jedyne co potrafią to zalatwić kredyt na 1 000 zł! Jestem niesamowicie załamana , że takie instytucje mają prawo w ogóle istnieć!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Money Brygida Szczesiak - Gdańsk

Euro Money Brygida Szczesiak
2.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Podwale Grodzkie 1 lok. 2
    80-895 Gdańsk