euro money

Gdańsk

Opinie o euro money

anonim 2011-12-08 13:45:47
\"firma\" euro money- jakaś totalna kpina , nie wiem jak można nazwać to w ogóle firmą. Ludzie totalnie niekompetetni, przekłamane informacje jakimi sie \"karmi\" klientów, myslałam że ich zadaniem jest pomoc człowiekowi , a nie utrudnianie życia i zwodzenie, sprawia miała być załatwiona w 3 tygonie, a w rezultacie nie została załatwiona nawet 4 miesiące, zero szacunku dla klienta, nie polece nigdy nikomy bo takiej biurokracji nie widziałam nigdzie,załyżyciele powinni się zastanowić nad sensem istnienia bo jedyne co potrafią to zalatwić kredyt na 1 000 zł! Jestem niesamowicie załamana , że takie instytucje mają prawo w ogóle istnieć!
xxxx 2014-08-29 19:03:09
Zgadzam się z powyższą opinią. Brak konkretnych informacji,niedomówienia na temat kosztu prowizji od kredytu. Biurokracja - przerost formy nad treścią.Brałem w życiu kredyty, ale czegoś takiego nie widziałem. Nie polecam.
alkapone 2015-07-20 16:28:42
Firma do bani niekometencja murowana oczekiwanie na odpowiedz to nie 20 minut czy 15 jak pisza tylko conajmniej 20godzin bym powiedzial
pozdrawiam i nie polecam tej firmy
kompletnie nie wiedza jakich informacji oczekuje klient lub zbywaja glupim tekstem ze oddzwonia
qwer 2016-05-02 21:05:06
Dawno temu, przed kilkoma laty, miałam z nimi do czynienia i oceniam ich bardzo źle. Moim zdaniem lepiej trzymać się od tej firmy z daleka - jeśli jeszcze funkcjonują. Te ostatnie dwie opinie chyba sami sobie wystawili. Ciekawi mnie też ten "obrót nieruchomościami", bo ciągle jedno mieszkanie wystawione na sprzedaż.
Klaudia 2016-09-15 09:41:22
Miesiąc temu brałam kredyt 5000 bez zadnych dodatkowych dokumentów , wszystko poszlo calkiem sprawnie , bardzo miła Pani w ciemnych włosach obsługuje .
Polecam
Zostaw swoją opinię o euro money - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euro money