Sunset suits

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Sunset suits

Mała Mi:) 2009-09-04 18:52:11
Jeszcze niedawno pracę w Sunset Suits w Dąbrowie Górniczej polecałabym najlepszej przyjaciółce z zamkniętymi oczami...Kierowniczka AG złoto nie człowiek nie tylko potrafiła nauczyć i zmobilizować, ale była przyjacielem!
Teraz [usunięte przez admina]ekceważenie obowiązków.Osobiście wysyłam CV do innych firm i uciekam stad.A szkoda,bo salon miał potencjał!
Mała Mi 2009-09-11 10:06:43
To ciekawe ,ze ktoś taki jak ty,(EP),ma jakieś uczucia...może zastanów się jak czue się zwolniony bez powodu pracownik,którego ta praca była jedynym źródłem dochodu ...
Ola 2009-09-11 20:13:44
O co ci chodzi kobieto?w jakim celu te gorzkie żale.?
ola 2009-09-11 20:18:04
najpierw piszesz,że uciekasz z firmy, a następnie, że kierowniczka Cię zwolniła, zastanów się o co ci chodzi, na cholere te gorzkie żale znajdź sobie robotę i zapomnij,
Agnieszka G. 2009-09-13 18:58:21
Witam,znam panię EP osobiście.Jest moja koleżanką z pracy i dobrą znajomą.To ja byłam kierownikiem tego salonu przed objęciem stanowiska przez E.Znam ja i mogę zaświadczyć,ze nic co zostało tu o niej napisane nie jest zgodne z prawdą.E. pozwoliła nam sie poznać jako profesjonalistka,osoba kompetentna i o bardzo wysokiej kulturze osobistejDlatego,nie rozumie zarzutów,sfrustrowanej Małej Mi.
Mała Mi 2009-09-17 19:15:16
... Widać "kto z kim przestaje,takim sie staje...."bez komentarza!!!
angela 2009-12-14 13:19:35
Firma Sunset Sutits to najgosza firma w jakiej pracowałam zakończyłam współprace jeśli tak to można nazwać w połowie listopada i do tej pory nie otrzymałam pensji za miesiac pażdziernik nie mówiąc już że jeszcze muszą mi zapłacić za połowę listopada Pan dyrektor Pawilik to jakis nieodpowiedzialny człowiek , który w nosie ma nasze roszczenia do wypłaty . Chore zasady w firmie i zero płacy żal mi tych co jeszcze pracują i liczą na lepszy okres w Firmie KOGUCIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reb 2016-05-18 15:36:35
@ferko raczej nie prowadzą ponieważ firma w 2012 roku miała ogromne problemy z płatnościami.
Zostaw swoją opinię o Sunset suits - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunset suits