axionwind power solutions

Szczecin

Opinie o axionwind power solutions

pidu 2011-12-03 09:02:17
uważajcie na tą firm [usunięte przez moderatora] jeśli pojawi się ogłosznie o pracę nie polecam współpracy z nim. firmę prowadzi chaotycznie i nie ma pojęcia o turbinach wiatrowych brak pożądnej floty pojazdów i narzędzi. [usunięte przez moderatora] OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!
rafał kowalczyk, tomasz strumiński 2012-06-19 13:46:48
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą.
[usunięte przez moderatora] i prowadzi kilka jak nie kilkanaście działalności gospodarczych.
Od rozprowadzania odżywek po pożyczki gotówkowe, przez same nieruchomości it [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Niektóre to tylko przykrywki. Sprawdźcie sobie w KRSie.
Zatrudnienie się u niego to pętla na szyję. Z wypłatami zwleka miesiącami, a ty zatrudniony u nich jako podwykonawca masz do zapłacenia VAT (np za 2 miesiące, lub 3 z rzędu), a kasy jak nie widać tak nie widać.
Pojęcia o wiatrakach nie ma on sam jak i jego koleżka [usunięte przez moderatora] , który pełni rolę dyrektora do spraw technicznych. Poziom zarządzania firmą jak niski, brak sprzętu, brak maszyn. Pomimo to reklamują sie jako rzetelna firma.
Zostaw swoją opinię o axionwind power solutions - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie axionwind power solutions