Opinie o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Banimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Banimex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

ale jaja z tym spawalnikiem ponoc traktorek sobie kupil

piotr

witam! czy firma tak prosperująca zapewnia jakiś socjal dla swoich pracowników! chodzi mi o takie podstawowe świadczenia jak wczasy pod gruszą,zwrot za pranie odzieży, środki czystości ,napoje bez ograniczeń paczki dla dzieci i świąteczne prezenty dla pracowników i ich rodzin za poświęcenie się i rozłąkę z rodziną dla dalszego rozwoju firmy.

@piotr

nie to o czym piszesz to nie realne w tej firmie nie wypłacają za urlop a co dopiero dalej

Gibar

Czy ktoś mógłby rzetelnie i konkretnie wypowiedzieć się na temat pracy w tej firmie (stanowisko kierownik robót/budowy)? Jaka jest atmosfera, czy płacą w terminie, jak szefostwo podchodzi do pracownika? Ile godzin się pracuje ?

szmicer

a moglibyscie napisac jaka stawka jest w stawka na poczatek w bedzinie za spawacza jesli ktos ma duze doswiadczenie jaka atmosfera tam panuje

xcv
@szmicer

atmosfera wrecz kameralna

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
spawacz

jaka Banimex daje stawke w bedzienie za spawacza mag na poczatek

Piotrek

Witam. Dzwonił do mnie pewien pan z Banimexu( nazwiska nie pamiętam) w sprawie pracy na stanowisku spawacza. Powiedział jaka stawka, ale nic więcej się nie dowiedziałem. Chciałem się was zapytać czy dają umowę o pracę, jeśli tak to czy od najniższej krajowej czy coś więcej? Ciuchy robocze się dostaje czy każdy uj ma swój strój?:) Pytam bo nie wiem czy warto jechać na próbki czy lepiej pospać dłużej?

szymon

Banimex poszukuje operatora żurawia samochodowego z uprawnieniami bez ograniczeń. Dzwoniłem, ale facet niewiele chciał powiedzieć. Może ktoś zorientowany coś dopowie.

zxc

Zatrudnianie pracowników na podstawie umowy o pracę, z której wynika, iż miejscem pracy jest teren całego kraju (czy: budowy na terenie całego kraju) może więc zostać uznane za obejście przepisów prawa pracy,w razie kontroli inspekcja pracy może uważać,że jest to próba obejścia przepisów w celu niewypłacania diet za delegacje.

sendol

to co tu sie dzieje to jest jakis koszmar pozwalniali dobrych ludzi fajnych w ksiegoosci młode dziewczyny które jedyne były zyczliwe teraz siedza jakies starocie w ogóle prezesska jest jaksa odczłowieczona oj powinie jej sie kiedys noga chciałbym to co ona robi to kato.!...ludzie chodza jak w amoku boja sie szczuja na siebie nie wiedza jaki ich los z minuty na minute czeka a,,prezeska dyrektorka kłakami zarzuca..jeszcze tam popracue do 10 i sper...lam..na wpolnośc

monter

Panowie trochę ulgi. Teraz jakiegoś normalnego Szefa przyjąć i niech wyprostuje ten bałagan. Macie może jakieś propozycje na Szefa. Może obstawiamy? Czopek :) No chyba że ktoś z zewnątrz.

tom

Nosil wilk razy kilka - poniesli i wilka. Jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie.

bzzz
@tom

ponieśli i wilka i poniosą też ciebie. W tej firmie nie ma już ludzi niezastąpionych. A robola najłatwiej zastąpić.

były z Ep

nieźle, jadą w odwrotnej kolejności, robiłem z nim w Ep; życze mu powodzenia pewnie długo nie będzie szukał pracy ...

zdziwiony

Jak to zakończył kariere? Nie ma już Michała? Sam odszedł?

AP

SIMSONEK ZAKONCZYL KARIERE,A SLUCHY CHODZA,ZE JEGO DOBRY PRZYJACIEL,TEZ NA OSTATNIEJ PROSTEJ...

bardziejObcy

Jak tam konfident Filipek dalej sprzedaje kolegów z pracy aby zapunktować?

Do olus

SP to taka mala wesz, swidruje tymi oczkami przez okularki i udaje.że na wszystkim się zna. A tak naprawdę osłania tylko własn (usunięte przez administratora) Resztę ma gleboko gdzies

Iza

rozmowy kontrolowane

w

poszukuje kontakt mailowy z Węgrami

rozmowy kontrolowane

kontroler lotów

kontrolerzy lotów też

Zostaw merytoryczną opinię o Banimex Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Banimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Banimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Banimex Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Banimex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Banimex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Banimex Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 293 ocen.

Banimex Sp. z o.o.