Opinie o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Banimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Banimex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

saper

Robi tam jeszcze największy leber Jacek G. pseudonim gołowąs? i drugi nierób i konfident Tomeczek maly lysy sprzedawczyk z syberki?

Ernstiii
@saper

Robią oby dwaj !!!

zdzisdb

Prawda leży pośrodku, jeżeli nie spróbujesz, nie dowiesz się jak jest w Banimex-ie. Ciekawe projekty, płace przyzwoite, ludzie chętni do pracy. Jeśli nie chcesz pracować w soboty, to nikt cię nie zmusi. Firma nastawiona na jakość, co w Polsce niespotykane. Nikt tego nie napisał, jakie wysokie są wymagania jakościowe. I z tego tytułu wszyscy narzekają, jeśli olewasz jakość 5 dni i do domu. Nikt nie pisze że za mało mu zapłacili :) Pozdrawiam Zdzisdb

@zdzisdb

firma nastawiona na jakość....ale same poprawki.

Zaniepokojony

Czy to prawda, że zwolnili szefa produkcji? Przecież to jest gość co ciągnie tą firmę.

@Zaniepokojony

dziadka leśnego zwolnili..... hip hip hura hip hip hura....teraz czas na majstrów.

Hodut
@waldi

Szczególnie Tomasza a Ryśka szkoda. Węgrzy rządzą...

Grigoryj czerwony pysk
@Zaniepokojony

Gdzie jest dziadek z tamtych lat? Smrodem poszedł w świat:-D hahaha

Zbyszko z Bogdańca
@Zaniepokojony

Gdzie jest dziadek z tamtych lat? Smrodem poszedł w świat:-D

Agnieszka

@Były pracownik, Twój komentarz jest bardzo ogólny i nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o warunkach pracy i zatrudnienia w firmie Banimex. Czy możesz napisać nam coś więcej o swoich doświadczeniach związanych z firmą? Jakie zalety tego pracodawcy można wymienić?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Agnieszka

@Lolek, dziękuję za Twoją odpowiedź. Napisałeś, że nie ma żadnych dodatków za weekendy, a czy nadgodziny są dodatkowo płatne, czy za nadgodziny nadliczbowe przysługuje wolne? Możesz jeszcze napisać jaka jest według Ciebie atmosfera w pracy i relacje z przełożonymi?

Były pracownik.
@Agnieszka

Nie są, nie ma niczego :)

Isnieje w tym zakladzie jakis socjal ? Paczki dla dzieci czy wczasy pod grusza?

Banimex to bardzo dobry pracodawca!!!

@Adam

bardzo dobry..ciekawe.. jak smakował

Agnieszka

Banimex Sp. z o.o. jest dość sporym przedsiębiorcą, czy możecie podzielić się opiniami na temat tego pracodawcy? Wielu ludzi rozważa złożenie kandydatury w tej firmie, czy polecacie rozpoczęcie współpracy? Na jakie obecnie stanowiska szukają pracowników, czy znajdzie się tam miejsce dla kobiet?

@Agnieszka

pani Agnieszko przeciesz ty tu pracujesz sama mozesz zaopiniowac

Firma nie zwolniłaby nikogo gdyby nie miała powodu!!!

zx
@Adam

podaj jeden powod madralo

Agnieszka

@bz, piszesz, że jedno przeciwstawienie jest równoznaczne ze zwolnieniem pracownika. A powiedz proszę, o co ludzie tam pracujący się przeciwstawiają? jakie są ku temu powody i czemu w taki aż sposób nie są respektowane przez zarząd firmy?

@Agnieszka

O to trzeba zapytac sie p. prezesa dlaczego zezwala na taki przemial ludzi? czy on nic nie widzi?????????traci porządnych fachofców!!!!!!!!!!!a na stanowiskach sa jacys oszołomi nie mający pojęcia o robocie, oczywiscie nie wszyscy, jakis czas temu zwolnili jednego z majstów!!!za co???? nikt tego nie wie????!!!! bez powodu a uwazam ze byl jednym z lepszych, ja poki co jeszcze tu popracuje ale nie wiem jak dlugo

zx
@anonymous

prawda

Remik

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się o pracę?

Jok
@Remik

Tak 15 zł dają spawaczowi na start

miro

Fachowiec.... Z banimexu hahaha

Agnieszka

@as , jak myślisz, z czego wynika fakt, że w firmie Banimex jest taka rotacja pracowników, mógłbyś bardziej rozwinąć swą myśl? Na jakie stanowiska w tej firmie można się ubiegać, wiesz coś na ten temat?

bz

as

co tam w banimexie podobno rotacja jak zawsze ludzie przychodza i odchodza nie maja fachowcow zostali ci co nigdzie roboty nie znajda

mm
@as

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w Banimex, niestety nie mam dobrych informacji. nie polecam, z całą odpowiedzialnością tej firmy, ludzie są traktowani jak niewolnicy, za bzdury są zwalniani, szerokim łukiem omijajcie Banimex, teraz rządzą tam Węgrzy i jedne przeciwstawienie się równa się zwolnieniem, wylatuje się nawet za nie posprzątanie stanowiska pracy, bzdura totalna,

asd

pierwsza szklanka wks-u Os..a pracuje jeszcze

@asd

ponoc na szparagi pojechal

asd

pierwsza szklanka wks-u Os..a robi jeszcze

qwe

pierwsza szklanka wks-u Os...a robi jeszcze

Filipek

Banimex ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może trzeba o tym pamiętać!!

rocznik 2012
@Filipek

Miał - to tak mi się zdaję duża różnica - tera to zostały same .........Jedyna ostoja dla nich.....

kuba
@Filipek

chyba sami z biura piszą te opinie

Była

Co się dzieje w PW Banimex ? Tak szybko odchodzą .....

Plastuś

A na jakim stanowisku robił dudek?

pytanie

Dudek poleciał ??

Zostaw merytoryczną opinię o Banimex Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Banimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Banimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Banimex Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Banimex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Banimex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Banimex Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 293 ocen.

Banimex Sp. z o.o.