Opinie o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Guala Closures DGS Poland S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Guala Closures DGS Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

JAN

Chyba w DGS Szczecin albo zatrudniają samych analfabetów albo tacy chca tam pracować. To jest forum na temat DGS we Włocławku!!!!!

nikola

NASTĘPNE OGŁOSZENIA SIE UKAZAŁY DO DGS PRZEZ FIRME MONDI I RANDSTAD FIRMA BIJE REKORDY W ZACHODNIOPOMORSKIM W PRZEMIALE LUDZI MOŻE KIEDYS SIE TAM COŚ POPRAWI ALE JAK NA RAZIE TEGO NIE WIDAĆ.

Bach

DGS Wek. Cały czas nas dzielą. Nie polecam pracy w tej firmie. Pracuję od trzech lat i widzę tu bardzo dziwną politykę organizacyjną. Wszyscy są napuszczani na wszystkich. Wiem jak to kretyńsko brzmi, ale tak jest. Karanie jest z góry planowane. Wszystkich jednakowo. Góra myśli dobrze dla siebie, by każdego ukarać za cokolwiek, aby siebie uchronić. Już za art 52 będą zwalniać za cokolwiek! Takie zarządzenia. W starożytnym Egipcie tak bywało, ale cóż, życie zaskakuje. Czy to jest nowoczesne zarządzanie?! Karanie za cokolwiek, co sobie pan władca wymyśli? Fakt ma takie prawo, ale czy to jest zgodne z ideologią lewicy?!?!?! Coś tu jest nie tak! I jak w historii bywało rewolucja to zmieni, jaka by nie była. I zapłata przyjdzie za to wszystko!! Ten kapitalizm wsadzie sobie gdzieś! Pożyjemy i zobaczymy, a te wyzyski rozliczymy!! Pzdr, podziemie komuchów. Niech żyje komuna!!!! Kapitalistom mówimy nie!!!!!

kasia

Oferty pracy przez agencje pracy są cały czas zamieszczane tylko nie jest podawana firma DGS tylko Mierzyn -Dołuje i autobus pracowniczy co nie trudno skojarzyć.Atmosfera w pracy...?Nie polecam!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Guala Closures DGS Poland S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Elektryk/Pomocnik Elektryka wydawały Ci się najkorzystniejsze?
nikoś

Firma jak firma.Bardzo duży nacisk na nadgodziny, potrafią poinformować pracownika 20 minut przed końcem pracy, że trzeba zostać na nadgodziny.O pracującej sobocie możesz dowiedzieć się w połowie swojej piątkowej pracy(nawet na drugiej zmianie),więc nie próbuj planować weekendu.Zarobki przez agencje pracy to marne 1400,00 zł.Praca na akord jak nie wyrobisz normy to o premii możesz zapomnieć.Rotacja ludzi jak i ogłoszenia są non stop.Z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam.

aaabbbcc

w dgs jest tylko jeden problem Dyrektor Korek na niczym sie nie zna no i oczywiscie ci co chodza i kabluja to standard ale tacy sa wszedzie.

Rafi
@aaabbbcc

Co ci Korek przeszkadza? Chyba jedyny nie zamieszany w układy i układziki w tej firmie! Mafie rodzinne to jest problem OT.

JAN

Firma jak firma. Wiele takich w rejonie i jest jak inne. Jest jeden ewidentny problem w tej firmie. Są to zakalce w załodze. TAK w załodze, albo raczej powinno być w dziadusach co się tam zatrudnili. Jest gorzej niż w wielkich korporacjach. Nie wnikam, kto się temu przyczynił. Robię tu już 5 rok. A nigdzie wcześniej nie spotkałem się z takim zestawem osobowym, co pracuje tylko po to by innym osobom zrobić źle. TAK! poprzez donoszenie na innych (nie zawsze słusznie), plotkowanie o innych (chyba w celu zniszczenia tych osób) itd itp. Na wcześniejszych wpisach również to widać. Jednym słowem ewenement na dużą skalę. Ludzie ogarnijcie się!!! Nie róbcie bagna z dobrej firmy. Opluwacie wszystkich i siebie także. I dotyczy to wszystkich także biurowych. Jak tak dalej będzie to widzę tylko równię pochyłą w dół oczywiście. A Ci wszyscy co sobie życzenia składali nieszczerze niech się pokłonią nad swoim postępowaniem. Powodzenia. I oby dno nie bolało.

janu

erp dzięki za podpowiedź. Mam jednak wykształcenie w innym kierunku i chyba nie dostanę takiej pracy. Wydaje mi się że na polskim rynku moimi największymi autami będzie obecnie kilkuletni kontakt ze wspomnianymi językami i potwierdzające to certyfikaty. Chyba jednak w takim kierunku będę musiał szukać pracy w Polsce. Czy ktoś może orientuje się jak wygląda praca w DGS na stanowisku specjalista ds obsługi klienta w językach i zarobki?

twiter
@janu

Widełki 2 000 - 3 000 + netto tak około.

janu

Cześć Czy ktoś orientuje się na jaki zarobek może liczyć osoba na stanowisku specjalista obsługi klienta z językiem angielskim i holenderskim? Może pracujesz na takim lub podobnym stanowisku? Podpowiedz proszę jak wygląda Twoja praca? Pracujesz w Szczecinie. Pozdrawiam

Aplikuj, aplikuj a zobaczysz po kilku tygodniach jak to jest stresować się każdym dniem w tej pracy, kolejny dział się sypie - mówie tu o planowaniu. S. już nie wróci a A. odchodzi z pracy.

Aaaaa

Oczywiście jeśli masz rodzinę w zakładzie

blabla

a ja wam powiem tak zajmijcie sie robota a nie narzekaniem przeciez na sile was nikt nie trzyma a jak chce sie komus przyjrzec czy kogos rozliczyc zacznijcie od starszych pracownikow "cwaniakow"

jurij

Uwazajcie na koltuniastego dauna. To zaklamany,falszywy donosiciel.Obrobi du...e kazdemu,oczernia wspolpracownikow zeby zatuszowac swoje nierobstwo! Klamie w oczy.Pol zakladu sie juz z niego smieje ,ze chodzi I placze za premia,ktora mu dyro zabral.Powinno sie go zwolnic I zrobic miejsce minus kto naprawde chce pracowac,a nie lezec na krzesle z telefonem przy uchu.Wal sie spasiona swinio.

Mój poprzednik napisał całą prawdę, jeżeli chodzi o p.Derlaka.Gość potrafił zachować się na koniec i dzięki Mu za to.Dobrodziej dostałby chyba zawału jakby miał uszczuplić swoje zasoby finansowe.Nigdy go nie szanowałem , bo wiedziałem co to za numer w podartych skarpetach do sandałów oprowqdzający gości po hali.

krostek

Szczera prawda o "poszanowaniu" starych pracowników. Uważa się ich za zbędny balast, beton i już zaczynają zwalniać, w radio i tv się tylko ładnie plecie bzdury.(usunięte przez administratora), no chyba, że jest znajomkiem to taki będzie miał dobrze, i tak jest też zapewne w DGS

aboto

Przychodźcie do Uzdrowiska Wieniec .. tam czeka "poszanowanie" dla starego pracownika i duże wynagrodzenie dla nowych "swoich".. ciekawe jak długo tam pociągną:) Pozdrawiam:)

yeti

Brawo panie dyrektorze.Sprawiedliwosci stalo sie zadosc(premia).Jeszcze porzadek z sortem I bedzie ok.

suzanka97

Jezeli to wszystko okaze sie prawda /nawet w niewielkim procencie/ ,zero szacunku dla tego pseudo fi lantropa.

cezary

Fakt koltuniasty wieprz to len nad lenie.Co tam wchodzę to siedzi i je albo gada z kim popadnie i przez telefon. Wspolczuje kobietom z MR, krzyczy na nie i ubliza.Niech ktoś zrobi z nim porządek. A co do majstra hensiny to (usunięte przez administratora) mu obsmarowal i jego zonie haha

Ktosiu

Ta buja mają mu tam faks zainstalować itp by mógł lepiej zarządzać wszystkim i wszystkimi. Telefon mu nie wystarcza. Dziś to biuro chyba telesprzedaży otworzył, cały czas na telefonie. He he

Zostaw merytoryczną opinię o Guala Closures DGS Poland S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Guala Closures DGS Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Guala Closures DGS Poland S.A.

Guala Closures DGS Poland S.A.