Opinie o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Guala Closures DGS Poland S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Guala Closures DGS Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

slawek

pracownik - 2012-07-22 10:39:32 dlaczego nikt nie zauważył że tylko jak odszedł (usunięte przez administratora) to wszystko zaczęło się walićnie odszedł a dostał swoją działkę. I nie to stało sie przyczyną a to że (usunięte przez administratora)dostał swoją i uznał, że jest najmądrzejszy na świecie. I wszyscy inni to debile bo nie maja takiej kasy jak on.

suzanka97

Jedyna zaleta jest to ze wszystko jest placone w terminie.Niestety to nie jest ten sam (usunięte przez administratora).Ludzi ma w (usunięte przez administratora) e.Wszedzie widzi zlodziei i oszustow.Moze i ma racje,ale niech poszuka troche blizej a nie na dole!!!!!

Fafik

slawek - 2012-03-23 21:37:53 Nie wazne kto komu tylek podciera. Firma idzie w dobrym kierunku. Nie ma juz sztucznych stanowisk dla ludzi bez wyksztalcenia. Widac, ze teraz w zakladzie pracuja sami fachowcy. Rodzina, ale fachowcy. Witamy w zespole.No tak w biurowcu nie ma sztucznych stanowisk. he he he Ile tam ludzi teraz pracuje?! A jaka ich przydatność dla produkcji? Na bocznej cała kupa problemów i kto temu prubuje zaradzić?! Ot są ludzie do brania pieniędzy za nic, łażą cały dzień i nic z tego nie wynika. A u nas nie ma nawet komu pracować. I to jest szopka. I to zmierza w dobrym kierunku? A do tego jaka płaca taka praca. Ale niestety nikt tego nie dostrzega. Czyli co? Jaka będzie przyszłość tej firmy? Wszyscy olewatory powłanczali.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Guala Closures DGS Poland S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Elektryk/Pomocnik Elektryka wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno

Tak niestety ale prawa nie przestrzega się tutaj. Tego podstawowego czyli pracy. Albo inaczej krajowe prawodastswo pracy to wielki ropień i niestety kuleje jak nasza niby konstytucja. I do sądu ze mną! :)

O co kaman?

Gdzie te płace na godne życie? Jak żyć za taką zapłatę?

heh

Zabrane bony na Święta Wielkanocne i brak możliwości dorobienia w weekend to też dobry kierunek.. Tylko dla kogo?

slawek

anonim3

Nie jest zle. Ostatnio moja mama przyszla do Prezesa, powiedziala ze mamy ciezka sytuacje w domu, pocalowala go w reke i dostalem podwyzke. Zawsze trzeba wiedziec jak zadbac o swoje sprawy. Ci co nazekaja tego nie umieja.

gall anonim

a teraz jest weselej :-) przykręcili śrubę i niebawem zacznie się lamentowanie jaki to szef zły :-) z niekłamana satysfakcja będę przyglądał się nowej sytuacji w firmie:-)

mama

Myślę, że jeśli kogoś nie zadowala pensja w tym zakładzie to może poszukać innej pracy albo może porozmawiać o nadgodzinach. Jeśli ktoś ma kwalifikacje oczywiście i ambicje.Najłatwiej pisać(oczywiście anonimowo), odsiedzieć 8 godzin i narzekać.

czytam sobie te stare

wypowiedzi i myślę że teraz w koncu jest dużo lepiej. Starych powywalali. [zmienione przez admina]wrócił do zakładu, więc może czasem po plecach poklepie a nie co ten z nad morza. Kase płaci i podwyzki pewnie planuje duże aby towarzyszom z tego samego miasta poprawić stadard życia

DGSiak

Sprzedali zakład. No to zobaczymy jak teraz bedzie.

Stawki niskie, ha, moi ludzie mają stawki po 3000-5000 dla ustawiacza i nie mogę znaleźć, operator, 2000, net chętnych, lakiernik 2500, niema i co kto chce zarobić, nikt, a gadać głupoty - pełno

szczery

piszecie że tak jest źle a co wy byście zrobili jak by tą firmę zamknęli bieda i wszy by was zeżarły te wasze autka na kredyt i co dalej przecież wy nic nie potraficie innego robić kto by was zatrudnił [zmienione przez admina]

Leonardo

Krótko mówiąc jakby to powiedziała Pani B "[zmienione przez admina].Teraz mówiąc poważnie ,jeśli ktoś chce podjąć pracę w tym zakładzie niech się nad tym dobrze zastanowi ,gdyż chyba wszędzie zarobiłby więcej(choćby odśnieżając chodniki) .Piszecie o sztucznych stanowiskach ,fakt rosną jak grzyby po deszczu ,tu i tam obetnie się premię i już można przyjąć następnego/następną za kilkanaście tysi

Nędzarze DGS-u

Moja pensja wyniosła za m-c listopad czyli na same święta 925 złotych pracując na trzy zmiany. Po prostu wstyd pisać i mówić. Jednym słowem wspaniały prezent na święta. Zasiłek dla bezrobotnych ze stażem 10 letnim jest tylko o 150 zł mniejszy niż moje wynagrodzenie. Gdzie jest nasza duma bycia pracownikiem takiej firmy?

Witam;/ Jestem żoną jednego z pracowników DGS. Mąż mój ostatnio pracował 7 dni weekendu i otrzymał pensję taką jak by poszedł 2 dni weekendu . To jest żenada po prostu tak zrobili chyba specjalnie tuż przed świętami:/

Kolega - 2010-04-22 11:51:03 Nie podoba wam sie nowy dyrektor produkcji? Pierdołami sie nie zajmuje chociaż. A ty co masz mało zajęcia? To się do niego zgłoś.

Malinka

Właśnie! Co jest grane? Czemu nas maglują na PP? A inni tylko się śmieją i różne juz historie dopowiadają o tym co się dzieje. Panowie mistrzowie mają nas gdzieś? Czy tylko tyle mogą? Na bocznej w mistrzówce to jest pokój odpoczynku i ciągle tam siedzi sporo osób. A nam sie o produktywności ciągle gada. Szlak człowieka bierze jak sie to widzi że jednym sie dokręca zawory a inni mają raj. Aż sie do roboty nie chce iść, bo zasuwa ciągle a inni stoją z boku i sie śmieją. Może nowy kierownik zrobi z tym porządek albo stanie w naszej obronie.

Zostaw merytoryczną opinię o Guala Closures DGS Poland S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Guala Closures DGS Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Guala Closures DGS Poland S.A.

Guala Closures DGS Poland S.A.