Opinie o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Guala Closures DGS Poland S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Guala Closures DGS Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

Zawiedziaony

A tyle jest firm w Szczecinie co szukają pracowników.

M

Następny analfabeta ze Szczecina. To forum dotyczy DGS Włocławek. Żeby to zobaczyć wystarczy tylko umieć czytać....

zbyszek

ile na godzine zarabia drukarz w tej firmie?

Loki

Następny artysta. Zatrudnij się i sprawdź, a nie oceniasz na pierwszy rzut oka. Doświadczysz i sam uczciwie ocenisz. o źle jest wyżej napisane. Ale najuczciwiej będzie chłopie jak się tam sam przekonasz. I wówczas z zainteresowaniem poczytam twoje wpisy i oceny. Do dzieła!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Guala Closures DGS Poland S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Elektryk/Pomocnik Elektryka wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno

KOM

Karolku biedaku naparzaj sobie nawet za darmo to twoja sprawa. A ogłupiać się na zlecenie, czy bez, już nie wielu się tu nabierze. Są oferty pracy lecz ludzi brak. I dobrze niech się zapali tym wszystkim pseudo oszustom biznesmenom. Nie ma płacy, nie ma pracy. I można to odmieniać przez przypadki. Dotychczas nas wszyscy tylko dymali na płacach. W tym kraju nie ma problemu emerytalnego, jest tylko problem płac i pracodawców. Wszyscy tylko by chcieli od razu BMW itp a pracownicy żyją od 1 do 30. Chory kraj i przepisy. Chorzy nasi biznesmeni. Oni nie o kraju myślą tylko o swoich kontach. Coś musi się w tym temacie zmienić, bo nas jest więcej.

Zoza
@KOM

A czemu sam "się nie staniesz" biznesmenem"? Było by ci lżej przecież, z tego co mówisz ?

drukarz

Na jaki zarobek może liczyć drukarz ovp z doswiadczeniem

Pit

Byłem pracowałem i zobaczyłem. W tej firmie pracuje się w tzw systemie czterobrygadowym. Nie polecam zdecydowanie stawki niskie (usunięte przez administratora)na rękę to dziś anachronizm zwłaszcza w tym systemie pracy. W większości firm płaci się dodatek za pracę w czterobrygadówce. Ale nie w DGS. Pracują tam raczej zasiedzieli pracownicy i też narzekają. Nowych jak na lekarstwo lub krótko grzeją ławę. Dziś już można we Włocławku znaleźć pracę za 2000 tylko na rano , lub z dodatkiem za pracę na zmiany co powiększa dochód. Ja zrezygnowałem po dwóch miesiącach widząc dodatkowe złe aspekty w wynagrodzeniu, chory system premiowania nastawiany na zabieranie raczej, karanie za wszystko co się da, zakaz palenia, zakaz słuchania radyja itp itd. Do tego buce w kadrze zarządzającej, a o plotkach jak to biurowcy z handlowego są łaskawie wynagradzani samochodami itp ciężko nie wspomnieć. Jednym słowem wysiadłem z tego tramwaju i nie żałuję. A tych co tam nadal trwają nie podziwiam, raczej jest mi ich żal. Nie mają pomysłu na życie i dają się wykorzystywać. Ot polska prowincjonalna rzeczywistość. NIE POLECAM.

piwo

Robić robić i nie mamlać aż tam wszyscy zrudziejecie i każdy będzie kablować na każdego, bo rudy już nie ma siły

Mandragora

Coś jednak się ruszyło ostatnio. Rada pracowników pozytywnie działe.

zbych

Witam.Mam pytanie.Jakie są działy na których pracuje się na dwie zmiany,lub na jedną?

6y7u8i

Weryfikujcie wpisy,ponieważ niektórzy przypisują sobie imiona nie własne lecz innych osób,czyżby próba odwrócenia uwagi od siebie? czy strach a może chęć zaistnienia???

Katarzyna
@6y7u8i

Pewna osoba podaje się za inną.Sprawa została już zgłoszona.Na włocławskich stronach DD,Włocławek i Q4 także szaleje ktoś, kto podaje się za kogoś innego.To prawda.Jednak taka osoba powinna się liczyć z odpowiedzialnością.Sądzę,że to nie jest z jej strony próba odwrócenia uwagi ale ewidentnie chęć zaszkodzenia drugiej osobie.Żal mi takich ludzi,którzy aby zaistnieć muszą rezygnować z własnej tożsamości.Pozdrawiam

hwdp

Koltun lize du..pe pannie kruk I robi Las...ke preziowi dlatego jeszcze pracuje.

Pit

Marek ty taki specjalista a klepiesz nie na tej stronie co trzeba! Wciągasz coś czy jak? Ogarnij się specjalisto!

Security

Temat kołtuna to jak widać rzeka. Szara eminencja czy jak? Wszyscy widzą a jednak nikt nie widzi!! Nas się rozlicza ze wszystkiego, tzn czasu rozpoczynania pracy, przerw w pracy, używania telefonu i rozliczania wydajności. A ten jaką ma wydajność? Kto to mierzy? Jak dyrektor wchodzi do niego to się dopiero uaktywnia, a zazwyczaj nic nie robi tylko ble ble i siedzi. Co to ma wspólnego z nami co się wydajność wylicza? Nikt z nas by nie robił mu wyrzutów z tego powodu, gdyby ten leń nie wymyślał historii o innych pracownikach. Jak się rozlicza tego pracownika? Ma jakieś normy? Nas się mierzy wydajnością i co z resztą? Mistrzowie się nim nie interesują!! To jest problem.

Zawiedziony
@Security

Firma dla pracowników ostatniego sortu. Nikt szanujący się, tam nie zatrudni się, bo niestety nie doceniają ludzi z tzw pierwszej linii. Dyrekcja dno tylko karanie za wszystko, kierownicy wielkie dno, na niczym się nie znają(jakie kompetencje dały im tę władzę?), wszyscy spychają problemy na inne działy, a szef stosuje ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBIOROWĄ. Po paru latach mam dość. I niech sobie wsadzą te wychwalania wszyscy gdzieś(przydupasy i klakiery to zaraza). Braków nie robiłem , a premie mi potrącano!!! I to jest chore i między innymi dla tego tej firmy nigdy nie polecę(uczciwie pracuję i chcę być uczciwie oceniony i opłacony bez chorej metody wszyscy za jednego), a ci co przyjdą nowi po mnie, pewnie będą lepsi he he dla firmy. Epitety jakie się nasuwają na myśl: kolesiostwo, kumoterstwo, nepotyzm, intryganctwo, wszech obecne plotkarstwo i do tzw (usunięte przez administratora) zarządzanie. Jednym słowem Arbeit Lager dla pracowników a cwaniaki mają się dobrze i wożą się na uczciwie chcących pracować (KJ, DGT i ze dwóch kierowników co nimi być nie powinni). Dział KJ jest zupełnie nie potrzebny, chyba tylko do rozpatrywania reklamacji i robienia statystyk do zabierania premii. Ot cała prawda. Prawda się zawsze obroni. Powtórzę prawda się obroni!

Życzliwy ze starzem
@Zawiedziony

Plociuchów cała masa. Kłamców co wypaczają realia. Na produkcji, na PORTIERNI, w biurach itd. Panie prezesie to ci ludzie panu psują dobre działanie. Skłócają załogę i obniżają morale oraz zwykłą chęć do pracy. Psują powietrze! Czy o to chodzi? Czy to pomaga firmie? Weź się pan obudź i pomyśl, co jest dobre dla naszej firmy. Czy zgnilizna w atmosferze, czy solidarne korzystne współdziałanie? Na dzisiaj to zausznicy wiodą prym i się cieszą, że komuś koło tyła się narobi, a pan to łykasz jak karmę!!! Po 14 latach pracy wiem co piszę i wiem , że da się osiągnąć więcej, ale nie w tej atmosferze! Albo się pan przełamie, albo dalej będzie marazm. i d... .

hwdp

Przyłapany na telefonie ostatnio i CO? Innych można wywalić, a ten kolo to co? Inny, lepszy, poukładany z kim? Kto go namierzył z telefonem o tym wie. Tylko jak to wygląda w odniesieniu do tych osób co je zwolniono?!?!? Prezesie! Jednych zwalniasz z pracy za ten występek, a ten sobie może? Jeśli tak to w cholerę te pańskie ustalenia i do prasy z tym. Namierzył go wysokiego szczebla funkcjonariusz. Sam to widziałem. I jak widać jednych można, innych nie. Więc o co tu chodzi z tym wywalaniem? Bo równości w tym nie ma!!!!

fghij

Jestem tego samego zdania odnośnie koltuna.kto jest za,niech się wpisuje.

abcde

Spasiony kołtun do zwolnienia! Obibok,plociuch,prosty burak ze wsi nie nadaje się do żadnej pracy.Na odstrzał z nim!

aabbcc

Chyba nie o tym samym Korku mówimy L. Sulewski czepia się wszystkiego i wszystkich i to nie względem pracy o to że ktoś jest uśmiechnięty nawet już ho denerwuje. Chyba że go ten zaciasny garnitur tak wije w jajka i dlatego taki zgryzliwy

gumis dyma zelki

Świetnie to musza cie tam ostro dyma.. jesli ci tak swietnie a przełyk zdrowy masz

Pinokio

W dgs jest jak jest. hehehe. Nie jest krytycznie źle, choć zawsze lepiej mogło by być. Gdyby nasze płace poszły w górę, gdyby stary zechciał pozbyć się plociuchów i nie wymyślał dla nich etatów, to jakoś by się to poukładało. Choć muszę dołożyć małą cegiełkę w sprawie technologii. To jest główna przyczyna ilości braków, co naszego szefa wkurza. Przez te nowe maszyny i używane lakiery sami widzimy, że ilość zakrywek wyrzucanych ostatnio wzrosła. Podczas uruchomień zleceń na maszynach ilość braków wzrosła w ciągu ostatniego roku bardzo. I tu trzeba szukać oszczędności!! A resztę się da wytrzymać. Da?

KTO_ DGT
@Pinokio

nowe technologie lakiery itp to czynnik który zależy tylko i wyłącznie od potrzeb klienta....!!!z jedną technologią produkcji zakrywek mogłeś zrobic spory hajs ale w latach *90-tych proponuje abyś spróbował zrobić zakrywkę identyczną jak na przykład STELVIN CAP za 50 procent Ich kapitału na który pozwoli ci zarząd dgs. Z góry życzę powodzenia .A niestety klienci przysyłają właśnie wzorce takich firm.POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Guala Closures DGS Poland S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Guala Closures DGS Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Guala Closures DGS Poland S.A.

Guala Closures DGS Poland S.A.