Opinie o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Guala Closures DGS Poland S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Guala Closures DGS Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

Uu1

Rąk do pracy brakuje ,zamówienia wpływają a młodzież się nie garnie do pracy. Czy nasz prezes tego nie widzi że aby przyciągnać młodzież pozbawiając ich wolnych weekendów w tym systemie pracy należy zaoferować wyższe podwyżki a nie tylko 1zl do stawki urodzinowej i to brutto.

Bronisław
@Uu1

Czy w dalszym ciągu brakuje pracowników do pracy w firmie DGS? Ciekawy jestem, czy pod tym względem sytuacja się poprawiła.

@Bronisław

Rotacja jest, cały czas potrzeba rąk do pracy.

Marzena
@Uu1

A powiedz coś o warunkach, jakie oferują w DGS Poland. Mam na myśli rodzaj umowy, system pracy, benefity. Czy nowy pracownik dostaje umowę o pracę?

@Marzena

Na produkcji jest system cztero-brygadowy ,na początku umowa na czas określony a później najczęściej na 7 miesięcy, choć zdarza się że jeżeli ktoś sobie bardzo dobrze radzi to dostaje po okresie próbnym umowę na stałe.

Jakie są warunki zatrudnienia w DGS Poland?

Uu1

Przyjdź i się przekonasz wszystko zależy od tego jakie posiadsz umiejetnosci

Snugi

Jakie są zarobki w tym zakładzie?

Iwona

Chcę Wam przypomnieć, że to forum służy do zbierania wyłącznie merytorycznych opinii o firmach jako pracodawcach. Wpisy, które dodajecie muszą również spełniać wymogi regulaminu, https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Was o przestrzeganie przeznaczenia tego forum.

Robson

Mirek L. ?

Sztapler

Tadek R!!! A ten co piszecie będzie dalej zaciemniał i wymyślał nowe powody aby nie pracować. Widzę i wiem co piszę.

Mały Z.
@Robson

Mam dość czytania po raz kolejny jak to ciemięzona jest Produkcja. My "biurowi" doskonale wiemy jak ważni są Pracownicy Produkcji. Szanujemy każdą godzinę Waszej pracy. Mamy jednak wrażenie, że całkowicie nie doceniany jest nasz wkład pracy - bez kontraktów, bez zamówień nie będzie co produkować. Ktoś musi również wykonać cała pracę administracyjną na rzecz ponad 600. osób. To wymaga od nas poświęcenia swojego czasu prywatnego, tak często wspominanego przez wielu z Was, czasu dla rodziny... tak my też mamy żony , mężów i dzieci! Nasz dzień pracy zazwyczaj nie kończy się po 8 godzinach, nie liczymy czasu poświęconego na dojazdy, popołudnia i wieczory spędzone bez naszych najbliższych; odbieranych telefonów - zarówno od kolegów z 2 i 3 zmiany jak i od kontrahentów. Samochody sdłużbowe - czy ktoś zadał sobie trud sprawdzenia, jaki jest podatek miesięczny od użytkowania takiego auta? Dla tych, którzy są zainteresowani: GC DGS oferuje socjal - jest ekwiwalent za pranie (co miesiąc), bony świąteczne/premia świąteczna, paczki na każde z dzieci w wys. 70 pln, dofinansowanie do wakacji (twz. wczasy pod gruszą), prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla wszystkich pracowników(oraz za dopłatą dla współmałżonka i dzieci), piknik rodzinny, języki obce, dofinansowania do studiów dla zaintersowanych oraz szkolenia. Co do pracy w weekendy - Produkcja u nas jest w systemie 4-brygadowym, więc tak nie wszystkie weekendy są wolne, ale to oznacza, że są wolne dni w ciągu tygodnia. Tak, praca nie jest lekka - zarówno w biurze jak i w obszarach produkcyjnych, ale wynagorodzenie jest godne i wypłacane na czas. Warto pamiętać, że wynagrodzenie jest wypłacane za pracę, a nie za to że tylko przyjdzie się do pracy na czas.

pacek
@Mały Z.

Następna tragedia. Nic więcej.

Mały Z.

@Lovelas i @pacek Karmicie się plotami i niewiarygodnymi widomościami - Wasz problem. Ten portal ma nieść wiedzę merytoryczną na temat pracy w danym miejscu. Niestety stało się tylko kolejnym siedliskiem hejtu i pomyj niezadowolonych ze wszystkiego ludzi. Tak więc zgodnie z radą Lovelasa - przestaję czytać. Szkoda czasu

Lovelas
@Mały Z.

To wyjaśnij nie znikaj. A my Ci też wyjaśnimy niedogodności. Ale pewnie zmyknołeś na dobre tchórzu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Guala Closures DGS Poland S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Elektryk/Pomocnik Elektryka wydawały Ci się najkorzystniejsze?
pytanie

Czy jest duże zapotrzebowanie na pracowników, bo bardzo chętnie bym zostawił swoje cv. W jaki sposób można zostawić cv, mail czy osobiście?

Bizon
@pytanie

Tak pracuje. Ale ostatnio to tam nie wiem czemu ale coraz więcej wstąpiło na ten wydział brak kontroli czegokolwiek. Tam ponoć jest klub dyskusyjny o futbolu itp i itd. Siedzi sobie dwóch gości i za nic nie odpowiadają. A stawka leci. A my musimy zasuwać na wydajność a te dwa kartofle sobie klepią i klepią. I nic nie wnoszą do wydajności załogi. Nie będzie nowych? OK To po cholerę ci dwaj?!

Racio

Cześć, chciałbym coś wiedzieć o tej firmie czy zarobki są na poziomie normalnego życia? Czy atmosfera tam panująca jest w miarę i panujące tam wewnętrzne zasady. Chciałbym wiedzieć jak jest bo przymierzam się do aplikacji tam. Warto?

SOBOTA30

WITAM BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ ILE ZARABIA W DGS WLOCLAWEK OPERATOR MASZYN ?? SLYSZALEM ZE ZARABIA SIE 2000ZL NETTO NA REKE, CZY TO PRAWDA??

Brygadziak08

Ta tragedia nadal trwa i jak długo?!?!? Bo demoralizuje, czy też demotywuje wielu innych. Kilka dni temu znów złapany na telefonie w pracy przez naszego kierownika zmiany! I????? I co????? Śmieje się gość z kierownictwa itd. Teraz pół załogi będzie na komórach siedzieć i mieć kary w nosie i dobrze, bo skoro jemu wolno to komu nie?

John

Stety pomijając to niestety ale, o pracę we Włocławku jest już lepiej. I do tej firmy też to zawitało. Jest teraz duży wybór i kilka firm co szuka pracownika. Na plus DGS trzeba dodać, że stara się dorównać, albo inaczej nazywając potrzebuje pracownika. Jeśli propozycje płacowe będą na dobrym poziomie to do tej pracy da się podejść poważnie i konkurencyjnie do strefy z Brześcia i jego strefy przemysłowej. Nowe firmy , nowe stanowiska pracy. A i jak pracownicy są w miarę zadowoleni to i DGS też zyska dla siebie. Moja obecna ocena na 10 możliwych to gdzieś ok 7-8 zbiorą. Płace to będzie nadal temat nr jeden. I to nie pracodawca się będzie pytał w tym temacie. Zwłaszcza, że na strefie Brzeskiej powstają i powstaną coraz większe firmy. Region się rozwija!!

Gregor

DGS Poland należy do William Demant Holding zajmującej się produkcją aparatów słuchowych. To praca dla 2000 osób!!

Zdzichu
@Gregor

Piszesz o zupełnie innej firmie. Ten wątek dotyczy firmy Guala Closures DGS Poland S.A. z Włocławka. (Wcześniej DGS S.A.) zajmującą się produkcją zakrywek. https://www.dgs.com.pl/?p=641

Starodziej

Żeby lepiej każdy z nas pracowników spoglądał na pracę jaką wykonujemy nie zależnie na jakim dziale, po pierwsze powinien zarabiać miedzy 3000 zł a 3500 zł , bez dokładania jakich kol wiek dodatków do wynagrodzenia i premii czy też nagrody. Współczynnik premiowy 0,4 zawsze powinien być stały bez dyskusyjnie. Dodatki takie jak : ekwifalent, za pranie ciuchu itp jak i za odzież lub butik czy też wodę z wieńca , nie powinien wchodzić w budżet uwzględniający zarobków Każdego pracownika D.G.S S.A Włocławek. jak względem pracodawcy tak właśnie jest . Każdy z nas chce pracować w tej firmie bo ta firma znosi złote jaja, w przeciągu jednego miesiąca jest w stanie zarobić około jednego miliona na czysto na całym świecie. więc jest w stanie zapewnić dobrobyt swoich pracowników w , wynagrodzenie. jakie powinien oczekiwać za powierzone mu czynności w D.G.S S.A . Swe Wynagrodzenie. Panie Prezesie weż no pan się w garść i zacznij patrzeć na swoich podopiecznych którzy robią na firmę a nie tylko na biuro. o ekipa która jak siła jest podporą każdym z nas . do pracy rąk nie brakuje , Pieniądze to nie wszystko człowiek się liczy gdyby nie pracownik firma dawno by upadła zacznij pan mysleć otwórz pan oczy gdzie się podział dawny Prezes . DGS my w pana wierzymy ze będzie lepiej tylko nikt z nas nie mówi o tym powierzchownie ale chcemy być zadowoleni z pracy i zarabiać pieniądze życ , ceny idą w górę zarobki stoją w miejscu z różnicą 100 zł to nie pieniądz , nie pozwól pan by inni zaczeli się zwalniać z firmy szukająć innej pracy lepszej zarobkiem . tu jest nasze miejsce nasza siedlica pospolita chcemy tu pracowac i zarabiac sieszyc sie z pracy wspolnie jak jedna wielka RODZINA

Iwona

@packo, czy w dalszym ciągu pracujesz w DGS Poland? Twój wpis jednoznacznie wskazuje, że nie jesteś usatysfakcjonowany wynagrodzeniem jakie oferuje Ci ta firma. Czy mimo wszystko występuje w tym miejscu jakiś aspekt Twojego zatrudnienia, który wpływa na Twoje zadowolenie? Czy pracodawca umożliwia Ci korzystanie z jakiegoś pakietu benefitów?

packo

Przyjąłem się tu dwa lata temu. I dobrego słowa raczej nie powiem zwłaszcza za system premiowania. Nagminna metoda odbierania dochodów z pracowników. Najlepiej i nie wiedzieć czemu mają ci co w biurowcu pracują. Oni mają wszystko jak w korporacjach. Samochody i od starszych wiem,, że bujają się po kraju na koszt firmy nawet w wolnym dla nas czasie. A dlaczego nie powiem dobrego słowa? Ot płace! Czy płaca 2300-2500 to jest dużo w obecnych czasach? Za to się da utrzymać rodzinę i mieszkanie nawet jak żona zarobi na poziomie najniższej? W najbliższym czasie wyjeżdżam do Niemiec, bo mam już umówione warunki i porównywać nie ma czego z czym. Wielu już pracowników tej firmy zrobiło podobnie. Bo niestety młody musi zacząć układać sobie rodzinę, a nie wegetować jak ta firma oferuje. I do tego boleśnie kosztem wybrańców z biurowca. Poczytajcie, złóżcie w całość, pogadajcie z pracownikami i się dowiecie do czego chcecie wejść. MIRNOTA!! A już w takim Kutnie można zarobić dwa razy tyle! I co z tym miastem i jego pracodawcami się dzieje? Dogorywa!! Pomału.

Iwona

@surak, nie znam aktualnej sytuacji w DGS Poland, ponieważ nie współpracuję z tą firmą. Dopytuję na tym forum o takie kwestie, które mogą zainteresować innych użytkowników odwiedzających ten wątek w poszukiwaniu informacji o tym pracodawcy. Przedstawisz w takim razie krótko, to co w tym momencie dzieje się wewnątrz DGS Poland?

Iwona

@@anonymous, byłeś zainteresowany pracą na produkcji w DGS Poland. Czy pomimo braku odzewu na Twój post, poznałeś szczegóły tego typu pracy? Zdecydujesz się na aplikowanie do firmy? Jeżeli tak, to proszę Cię o pozostawienie swojej opinii o procesie rekrutacyjnym, w którym prawdopodobnie weźmiesz udział.

surak
@Iwona

Kobito jakim rekrutacyjnym? Piszesz z wenus czy jak? Przecież zwalniać będą w tej firmie i wszyscy o tym mówią. Ot rzetelność.

surak

Bądkowo rządzi!! he he he. Nikt poza pierwszym nie ma nic do powiedzenia. Ale Bądkowo toleruje. A może lepiej by było przenieść tam siedzibę DGS? Taniej i sami swoi.

Snugi

Jakie są stawki godzinowe na produkcji w DGS? Czy w ostatnim czasie wzrosły?

Kana

Witam,chciałabym złożyć CV do tej firmy.Na jakich stanowiskach pracują kobiety i jaka panuje atmosfera w pracy.Dziękuję za obiektywną ocenę.

@Kana

Daj sobie spokój

@anonymous
@anonymous

Poproszę trochę szczegółów,rzecz jasna chodzi mi o pracę na produkcji.

Xxxxxxx

Witam.a skoro koledzy i koleżanki są na bieżąco to ktoś wie czy są jakieś przyjęcia do pracy w tym dgs?

Iwona

@Anej, nie pracuję w DGS Poland. Staram się jedynie dbać o przestrzeganie przeznaczenia tego forum. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z DGS Poland jako pracodawcy. Mógłbyś opisać swoje codzienne obowiązki w tym miejscu pracy i atmosferę, która im towarzyszy?

Zostaw merytoryczną opinię o Guala Closures DGS Poland S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Guala Closures DGS Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Guala Closures DGS Poland S.A.

Guala Closures DGS Poland S.A.