Opinie o DAKSTAR w Radzionków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DAKSTAR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DAKSTAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAKSTAR w Radzionków

Jaka atmosfera jest między działami w DAKSTAR?

Kto pisze te bzdurne komentarze?! :) Przeciez to jakas kpina! Max - wypowiadasz się negatywnie w 2012 roku i 2019?! Dalej tam pracowales po 7 latach jak bylo takie (usunięte przez administratora) Piszesz o 90% ludzi (usunięte przez administratora), kto dziś zatrudnia (usunięte przez administratora) w takiej firmie?! (usunięte przez administratora) możesz zatrudniać w budowlance, gdzie nie dajesz ludziom rachunków i nie wykazujesz dochodu! W firmie produkcyjnej, gdzie w dzisiejszych czasach każda maszyna musi wyjechać z papierami, nie ma sensu zatrudnianie (usunięte przez administratora), bo podatek dochodowy by Cie zniszczył! Zastanowcie się trochę co piszecie! Faktycznie stara spółka Dakstar nie działa, aktualnie produkcja i zatrudnienie pod firmą Dakstar Plus. Z tego co wiem to nie ma żadnych zaległości ani wobec kontrahentów ani wobec pracowników. Co ciekawe, tyle negatywnych opinii, a wielu pracowników odchodziło do konkuremcji czy innych branż, a później wracało. Nie wydaje się to dziwne?! Nie ma idealnych pracodawców, jak i nie ma idealnych pracowników. Każdy ma swoje plusy i minusy, każdemu podoba się co innego.

Karolina Nowy wpis

Czy możesz sprostować, bo nie wynika to jasno z Twojej wypowiedzi, czy według Twoich informacji, to stara spółka nie zalega finansowo względem pracowników i kontrahentów, czy nowa? Skąd w takim razie tyle negatywnych komentarzy?

Ani Nowy wpis

Jeśli tak piszesz to mijasz się z prawą ,,bzdury napisane przez ciebie ...no to lecimy ..powrót jednego pracownika do firmy to nie powroty wielu .,,jeśli juz piszesz o zatrudnianiu bez umów za nie możliwe to na początek juz do domu musieli iść trzej emeryci dorabiający na czarno.co do reszty podstawa opodatkowana reszta koperta ...

Adam Nowy wpis

Nie bardzo rozumiem o co chodzi, piszecie, że firma już nie istnieje, a przecież normalnie pokazuje się w Google i że niby jest nowa na jej miejsce, bo stara ma długi i zalega dalej z kasą, to w ogóle prawda czy ktoś sobie "słabo żartuje"?

Norman

@Kresto Skąd takie rewelacje posiadasz? W KRS firma normalnie figuruje.

max
@Norman

w miejscu jest nowa firma ..dakstar plus.......stara ma dlugi wszędzie ,,,,zalegają byłym pracownikom wynagrodzenia,,teraz pracuje tam 8 ludzi ,90%na czarno ,zimno brud -takie reali

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DAKSTAR? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Kresto

Firma już nie istnieje. (usunięte przez administratora) Nie polecam

@benek, zapoznaj się proszę z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ) - tam na pewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Przypominam, że publikując komentarz zgadzasz się z postanowieniami tego dokumentu i zobowiązujesz się do jego przestrzegania. @Rambo, pracowałeś lub pracujesz w DAKSTAR? Jaki był powód przysłania kontroli? Może ktoś jeszcze zechciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w DAKSTAR?

benek

Firma kogucik. (usunięte przez administratora)

benek
@benek

nie wiem dlaczego moja opinia została usunięta

Filip

Złośliwość ludzka nie ma granic?

Rambo

Ilość kontroli PIP przysłanych przez pracowników tłumaczy wszystko.

Trans

Nie polecam jako podwykonawca - nie płacą mimo obietnic.

Luki

Brak wynagrodzeń, brud smród zimno ciemno. Odradzam każdemu zainteresowanemu

Dementor

Jak się pracuje w firmie Dakstar. Czy warto? Proszę o szczere opinie.

Si
@Dementor

Nie warto, strata czasu zdrowia, wszędzie tylko nie w dakstarze....

hoks

czysta prawda napisana jest

ewi

uwowy?dobry kawał....przyjdz zobacz jak jest to zobaczysz-wyleczysz sie z dakstaru na zawsze

grzes

bylo i jest zle,niema nic na plus ,zarobki glodowe ,zero premi ,swiadczen urlopowych /pod grusza /itp,rotacja?nikt o zdrowym umysle nie bedzie w dakstarze pracowal a ludzi coraz mniej,odradzam kazdemu

ssy

dalej glodowe zarobki ,,,,odradzam kazdemu....

max

box - 2012-11-08 08:44:07 Akurat jak chodzi o nadzór i biuro to ostatnio zaszły duże zmiany, nie ma już kilku osób :) Co do zarobków to powiem, że jest średnio, może być lepiej ale u niektórych bywa dużo gorzej. Za to nie ma tzw. wyścigu szczurów, człowiek nie jest z każdej strony naciskany i poganiany. Atmosfera spoko.DALEJ DNO ,ODRADZAM

box

firma bez nadziejna.zarobki głodowe.nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o DAKSTAR - Radzionków

• Jak się pracuje w DAKSTAR?

Zobacz opinie na temat firmy DAKSTAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAKSTAR?

DAKSTAR
1.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Nieznanego żołnierza 26A
    41-922 Radzionków