DAKSTAR

Radzionków

Opinie o DAKSTAR

anonim 2010-11-23 20:21:29
firma bez nadziejna.zarobki głodowe.nie polecam
box 2012-11-08 08:44:07
Akurat jak chodzi o nadzór i biuro to ostatnio zaszły duże zmiany, nie ma już kilku osób :) Co do zarobków to powiem, że jest średnio, może być lepiej ale u niektórych bywa dużo gorzej. Za to nie ma tzw. wyścigu szczurów, człowiek nie jest z każdej strony naciskany i poganiany. Atmosfera spoko.
max 2012-12-25 13:31:44
box - 2012-11-08 08:44:07

DALEJ DNO ,ODRADZAM
ssy 2014-11-25 18:50:38
dalej glodowe zarobki ,,,,odradzam kazdemu....
grzes 2016-04-23 17:12:58
bylo i jest zle,niema nic na plus ,zarobki glodowe ,zero premi ,swiadczen urlopowych /pod grusza /itp,rotacja?nikt o zdrowym umysle nie bedzie w dakstarze pracowal a ludzi coraz mniej,odradzam kazdemu
ewi 2016-08-11 20:16:50
uwowy?dobry kawał....przyjdz zobacz jak jest to zobaczysz-wyleczysz sie z dakstaru na zawsze
Zostaw swoją opinię o DAKSTAR - Radzionków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAKSTAR